Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

x6eine

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Świetna

1 Follower

About x6eine

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ceny na black friday są większe, niż w dniu powszednim . Nie kupuję, bo raz się już dałem na to złapać. Oczywiście w Polskich sklepach
 2. Właśnie styl jest tym jak wyrażasz siebie. Brzmi to głęboko, ale jak Cię zacznie ubierać stylista to nie znaczy że będziesz się w tym czuł w 100% komfortowo. A chodzi o komfort i o pewność siebie w tym w czym się ubierasz. Przede wszystkim musisz poszukać na blogach, Vouge, trochę pochodzić po sklepach, trochę poszukać ciekawszych ubrań. Albo zastanów się kto Ci imponował swoim stylem. Możesz szukać po gazetkach modowych i szukać zamienników w Zarze, Massimo Dutti, Ochnik itp. Da się tanio znaleźć ciuchy na przecenie . Ewentualnie internet. Kombinuj i eksperymentuj, ale w granicach rozsądku. Czasami można wziąć ze sobą koleżankę która może tylko doradzić. Trochę sprecyzuj to co mogło Ci się zawsze podobać, ale na przykład nie miałeś odwagi tego ubrać, śmiało.
 3. Uważam że lepszą przemocą niż fizyczna, jest przemoc psychiczna która boli bardziej np jak wychowywała mnie moja matka, to pare klapsiorów w tyłek dostałem ale nie takie abym płakał, natomiast potrafiła zastosować przemoc psychiczną aby pokazać jej dominację w owym "stadzie" i sam to będę stosował .
 4. Najlepiej to skorzystać z jakiegoś kursu maturalnego matemaks etrapez mr.ciupi A następnie przerobić konkretny zbiór zadań. Najlepszą pozycją na rynku jest zbiór zadań z matematyki Kiełbasy podstawa ma dwie części. miesiąc/ dwa tygodnie przed maturą zaczynasz rozwiązywać wszystkie dostępne arkusze ze strony cke, oczywiście ze starej i nowej matury, zadania są wszystkie schematyczne. Przerabiając jeden dział 2 tygodnie na spokojnie się ze wszystkim wyrobisz. Jak miałbyś z czymś problem to do mnie pisz, bo lubię matematyke.
 5. samiecshop.pl - wydaje mi się że to najlepsza opcja, ze względu na początek nazwy która występuje na innych Twoich stronach samiecczyta.pl samczaedukacja.pl? samczawiedza.pl? samczyczysklep.pl samczysklepik.pl samczypawilon.pl
 6. Przekażę Ci starożytną wiedzę którą posiadłem w pracy, od Sylwka dobry ziomek elektryk. "Jebać Jebać i się nie bać" Nie przejmuj się, większość kobiet przy ścianie będzie Ci to wmawiać, po to abyś nie brał młodej laski tylko ją wyoraną Ewkę.
 7. Przede wszystkim jeśli zakazalibyśmy Ukraincom pracy i wjazdu do kraju to momentalnie upadł by ZUS. Prawdę mówiąc to oni podtrzymują naszą kruchą gospodarkę, bo większość Polskich specjalistów wyjechała na zachód tak samo jak klasa średnia-robotnicza. Nie ma w Polsce ludzi do pracy, ponieważ większa część siedzi na tfu socjalach. Druga sprawa, tak jak wyżej bracia pisali, tak samo Polacy psuli rynek w Niemczech czy w Uk. To samo zjawisko zachodzi u nas. Jeśli mówimy o zarobkach to nie zarabiają więcej od Polaka, pracowałem jako pomocnik elektryka w wakacje i miałem dużo lepiej niż Ukraiński normalny elektryk, ponieważ gdy każdy z nich w brygadzie zarabiał 15zł/h to ja brałem od nich wyższą stawkę. Dla nich to i tak dużo. Ja się tanio sprzedać nie chciałem xD W sumie chciałem się wypowiedzieć na ten temacik :DD
 8. Problem polega też na tym że dzieciaki nie mają żadnych zainteresowań np. Jakiś sport,instrumenty itp... Spędzają cały wolny czas przed telefonem i w tym problem. Mam kuzynkę w wieku 14 lat i ta młodzież jest coraz bardziej popsuta. Brak respektu do rodziców, dziadków do mnie ma bo ją wytargam za włosy ( XD). Uważa że sport jest do D..y bo " chłopaki lubią jak laska ma tłustą dupe", 0 zainteresowań, tinder. No tragedia i ponoć też jakoś tam ma problemy z depresją .
 9. Opowiedziałbyś mi więcej coś o opanowaniu orgazmu bez wytrysku ?
 10. Też traktuję to jako rozrywkę, prawdę mówiąc medalu Fieldsa bym za to nie dostał. Natomiast raczej by mnie wyśmali 🤪 Ale potraktujmy to jako odskocznię.
 11. Witam wszystkich Otóż wczoraj przeglądając forum natknąłem się na pewien komentarz pewnego samca, że każda kobieta nie ważne w jakim jest wieku zawsze może znaleźć sobie mężczyznę. Odniosę się do komentarza innego użytkownika który zacytował pewien słynny tekst " Każda potwora znajdzie swojego amatora". Jako że uznaję matematykę jako język natury i logiki, to udowodnię wam że zaprzeczając nie każda kobieta może znaleźć mężczyznę. Przede wszystkim Teza: Nie prawdą jest że " każda potwora znajdzie swojego amatora" Założenia: K- Niech będzie zbiorem kobiet M- Niech będzie zbiorem mężczyzn zatem elementy z obu zbiorów k jest kobietą, zaś m jest mężczyzną. ρ(k,m)- Jest to funkcja zdaniowa opisująca relację ro między kobietą i mężczyzną. Czyli związek. ∀k∈K ∃m∈M ∈ρ(k,m) Oraz zdanie logiczne z tezy która formuje je w język potoczny czyli ( Dla każdej kobiety istnieje taki mężczyzna z którym mogła by stworzyć związek) Dowód przez zaprzeczenie: ¬[∀k∈K ∃m∈M ∈ρ(k,m)] => [∃k∈K ∀m∈M ∉ρ(k,m)] Rezultatem jest zdanie logiczne w którym Istnieje taka kobieta dla której każdy mężczyzna nie będzie chciał z nią tworzyć związku . Wniosek Czyli istnieje potwora dla każdego amatora która go nie znajdzie. C.N.U Uważam że język matematyki opisuje naszą rzeczywistość, natomiast zawsze się znajdzie taka kobieta której nikt nie będzie chciał. A matma nie oszukuje Ps. Chciałem wrzucić ten post do działu na linii frontu bo odnosi się jednak do podrywu. Ale chyba się nadaje do rezerwatu. Jeśli jest na takie posty inne miejsce to proszę o przeniesienie.
 12. O cholera u mnie to samo było. Przyjechałem do Panny z daleka na majówkę, po paru gorących godzinach w aucie moje ciało i członek był cholernie upocony. Wieczorkiem jak leżeliśmy w jej pokoju to Paniusia dobierała się do mojego żołnierza, gdy wyjęła go z majtek aż sam poczułem nieprzyjemny zapach, natomiast jej się nie dało oderwać.
 13. Nadszedł czas po 5 latach wyrzutów sumienia. I pora przysięgnąć przed radą samców, że kończę z paleniem papierosów/epapierosów. Rzucam palenie. Dałem radę 24h to dam radę jutro i w następne dni. Przysięgam że już więcej nie zapalę żadnego papierosa/epapierosa. Pozdrawiam
 14. Prawda jest taka że jak ma się dobrą bajerę, to każda ulega i tyle. Mamy swoje historie z tak zwanymi niewydymkami, a człowiek z natury jest poligamistą. Nie znam Ci, ale natura Ci każe trzymać fason na forum które jest publiczne, miękły by Ci nogi jak facet by Ci zgwałcił mózg. Pogódź się z tym.
 15. To nie prawda, mam ziomka który faktycznie przeleciał 600+ kobiet, gdy o tym wspomina to są tym podekscytowane :)))))
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.