Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

x6eine

Użytkownik
 • Content Count

  45
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Świetna

2 Followers

About x6eine

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie czułem nigdy takiej potrzeby aby chwalić się tym ile zaliczyłem, bądź jaki ze mnie samiec "alpha" @Dakota i @Boromir dzięki za rady, już mam pomysł jak to rozegrać 👹 Oraz najwygodniej będzie wynajem jakiegoś estetycznego właśnie hotelu. Żadna z nich nie jest moją dziewczyną, są to po prostu moje koleżanki. Z jedną mam lepszy kontakt i namówiła drugą. Pożyjemy zobaczymy 👹
 2. Szanowni Bracia Zwracam się do was z pomocą, a raczej do braci z doświadczeniem w kwestii trójkątów. Jako że niedługo przeżyję swój pierwszy to chciałbym wypaść jak najlepiej, pytania wypunktuję: ◾ Jakie pozycje polecicie dla 3 osób ( 2 kobiety i jeden mężczyzna). ◾ Jak zachować balans aby żadna nie poczuła się mniej dymana i żeby to rozłożyć po równo. ◾Oraz inne porady aby wypisać na tym polu dobrze aby sytuacje powtarzać w przyszłości jeśli mi się spodoba Ogólnie z tunderfuckingiem nie będzie problemu bo łatwo nie dochodzę, bo jestem akurat pewny pod względem swojej wytrzymałości. Po prostu chciałbym wiedzieć jak to wygląda w realnej perspektywie i czego można się spodziewać i co można zrobić aby cieszyć się w 100% tą formą zabawy Pozdrawiam
 3. Słuchaj nie przejmuj się tym że w liceum z informatyki miałeś 2, to nie ma znaczenia. Polski system edukacji jest przestarzały. C, C++ to są przydatne języki , ale możesz zacząć w IT od czegoś łatwiejszego jak np Python czy Java. Jeśli masz trochę wolnego czasu to poszperaj w tym, może Ci się spodoba i zaczniesz kontynuować swoją karierę w tej dziedzinie. Sprawdź czy lubisz to robić.
 4. Da się mieć koleżankę, nie widzę w tym problemu. Ale jest jeden warunek, ta osoba musi być nie w Twoim guście, bądź aseksualna dla Ciebie. Obustronnie. Mam dobrą mordę, atrakcyjna kobieta, ale może przez to że myśli jak facet i ją traktuję jak dobrą morde.
 5. Ja trafiłem na jedną świruskę i to wczoraj. Ogólnie sytuacja była taka, że po prostu gadaliśmy ale widziałem że chcę czegoś więcej ale tego nie odwzajemniałem. 2-3 tygodnie temu złożyła mi propozycję abym wpadł do niej na mieszkanie, w tym momencie powiedziałem jej że " Nie chce z Tobą seksu, żadnych pocałunków, niczego". Kontakt się urwał i ją poblokowałem. Przyjeżdżam do rodzinnego miasta aby nie wydawać pieniędzy przez ten okres zarazy i dowiaduję się że kobitka na całe miasto, dosłownie wszystkim wmawiała że byliśmy w związku ( mam screeny jej rozmów), ba wmawiała swoim koleżankom że się wtedy przeruchaliśmy I ŻE MOŻE BYĆ ZE MNĄ W CIĄŻY ( Też mam screen XD). Dzisiaj wszystko odkręcam i normuję sytuację, bo w małych miastach wszystko się szybko roznosi. Więc do jej matki zadzwoniłem i powiedziałem żeby ją wyprostowała, słyszałem wstyd w jej głosie za córkę. Laska 17 lat. Podkreślam, nic z nią nie było.
 6. A to sorrki, nie zwróciłem uwagi, za szybko czytam czasami bez zrozumienia xdd
 7. Mam blisko 22 wiosen. Zależy jeszcze o pytasz o związki czy o ons bo jeśli Ci chodzi o to pierwsze to miałem dwa, a ons nie liczę po przebiciu 50. Ogólnie moim zdaniem to na nic się nie przekłada. Ogólnie dodam, że jeżeli nawet przelecisz dużą ilość kobiet to nie poprawi Twojego samopoczucia. Ani wartości. To tylko seks.
 8. Śmiej się, jeżeli to daje Ci taki ubaw po pachy. Ale kiedyś byłem fest nie śmiały i praca nad sobą, akceptacja mocno wpływa na samopoczucie
 9. Szanowne Państwo, Ogólnie zwróciłem uwagę na podejście wielu mężczyzn z forum( kobiet również), jest niesamowicie toksyczna. Nie uwzględniam jedynie tematów gdzie ktoś przeżył ciężką sytuację, opowiada o niej, bądź próbuję się doradzić. Osobiście uważam że atmosferka przez niektórych użytkowników nagina czasoprzestrzeń, ponieważ łatwo jest się zarazić takim nastrojem. Jestem red pillowcem i odczuwam że nasza rzeczywistość jest brutalna, nie mniej depresyjna czasami. Panowie to jest tylko propozycja, że to jakim nastrojem się otaczamy czy emocjami bardzo wpływa na nasze decyzje. Pewna nasza część zbytnio się użala nad sobą, pod względem wyglądu, dorobku życiowego, sytuacji. Każdy walczy na swój sposób, ale nakręcając się "skazaniem na porażkę" nie zrobicie ani kroku w przód, ani w tył. Możliwe że nie przeżyłem jeszcze życia aby cokolwiek o nim powiedzieć, ale wiem że więcej popełniłem błędów niż osiągnąłem sukcesów. W środku głowy za każdym razem głos mi mówi abym tylko wywnioskował naukę z porażki i szedł do przodu. Proponuję wielu Panom i Paniom to samo. Nie ma sensu na użalanie się nad sobą, tylko weź odpowiedzialność na klatę i idź dalej. Dzielmy się częściej pozytywną energią. Nie, nie chcę zrobić z siebie coach'a, tylko zwracam uwagę na tutejszą mentalność, która imo jest możliwa do zmiany. Przykładowo wielu mężczyzn narzeka na brak kobiety, ze względu na to że jest przegrywem, za niski, za wysoki, nie ma perfekcyjnej genetyki, nie jest bad boy'em,za mało pieniędzy, więc jest od razu skazany na porażkę. Za dużo szufladkowania. Nic bardziej nie przyciąga kobiet jak wypracowana pewność siebie. Ogólnie wielu ludzi do poznania was będzie przyciągać wasza pozytywna energia i uśmiech na twarzy. Może nie jestem dobry w rozpisywaniu się, nie jestem mówcą ale mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi i to zachęci was do zmiany waszego myślenia.Możecie stracić wiele, ale pozytywnej myśli i wiary że gorzej już być nie może i świadomość tego że da się lepiej już nie stracicie. Just mind set. Fajne z was chłopy, dużo się od was nauczyłem więc ja też chcę dodać swoją cegiełkę Pozdrawiam
 10. Mordo, przede wszystkim najlepszy pomysłem jest najpierw pójść do dermatologa. Zrób badania hormonalne i sprawdź czy wszystko jest w normie i z wynikami się udaj do specjalisty. Poczekajmy i może ktoś się wypowie z podobnym problemem.
 11. Ja obracałem raz Białorusinkę, po seksie chciała związku więc dałem jej okres próbny jednego tygodnia. Ta natomiast od razu się odpaliła z wymaganiami i prezentami to ją szybko kopnąłem w tyłek.
 12. Ich liczba kiedyś nie była mniejsza. Kiedyś nie było internetu , kobiety zawsze skakały po wielu bolcach.
 13. Ogólnie zrobienie forum w wersji aplikacji to byłby akurat świetny pomysł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.