Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

x6eine

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Dobra

1 Follower

About x6eine

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O cholera u mnie to samo było. Przyjechałem do Panny z daleka na majówkę, po paru gorących godzinach w aucie moje ciało i członek był cholernie upocony. Wieczorkiem jak leżeliśmy w jej pokoju to Paniusia dobierała się do mojego żołnierza, gdy wyjęła go z majtek aż sam poczułem nieprzyjemny zapach, natomiast jej się nie dało oderwać.
 2. Nadszedł czas po 5 latach wyrzutów sumienia. I pora przysięgnąć przed radą samców, że kończę z paleniem papierosów/epapierosów. Rzucam palenie. Dałem radę 24h to dam radę jutro i w następne dni. Przysięgam że już więcej nie zapalę żadnego papierosa/epapierosa. Pozdrawiam
 3. Prawda jest taka że jak ma się dobrą bajerę, to każda ulega i tyle. Mamy swoje historie z tak zwanymi niewydymkami, a człowiek z natury jest poligamistą. Nie znam Ci, ale natura Ci każe trzymać fason na forum które jest publiczne, miękły by Ci nogi jak facet by Ci zgwałcił mózg. Pogódź się z tym.
 4. To nie prawda, mam ziomka który faktycznie przeleciał 600+ kobiet, gdy o tym wspomina to są tym podekscytowane :)))))
 5. Na internecie jest dużo stron internetowych gdzie za niewielką opłatą ( ok 15 zł ) masz dostęp do testów takie jakie są w WORD'dzie. Pytania są jawne. Ja przed egzaminem teoretycznym robiłem testy dzień przed i zdałem na luzie. Proponuję Ci przetrenowanie ok 30 testów, potem na egzaminie po pytaniu widzisz która odpowiedź. Ktoś się może przyczepić że w taki sposób bezmyślnego uczenia mogę stwarzać zagrożenie na drodze, otóż nie. Test należy zaliczyć, a przepisy znasz z książki dla siebie i uczysz się na kursie i w praktyce.
 6. Wtedy Panie by zaczęły strzelać sobie w stopy. 😏 Oraz Witam!
 7. Powiem Ci tak, >180cm to chuj. Mam 170, tak samo jak Ty. Ale nauczyłem się być pewnym siebie jak bestia, czego rezultatem jest to że spotykam się nawet z kobietami wyższego wzrostu. Bo mnie to po prostu jebie. Jedynie ona może czuć wstyd, a jak coś jej nie pasuje to tam są drzwi :)). Tak samo moim zdaniem nie ma takiego czegoś jak samiec afla. Jest tylko pewność siebie, a możesz ją wypracować poprzez( tak jak w moim przypadku) napychaniu swojego ego. Jak rano wstaję to pierwszą moją czynnością jest stanięcie przed lustrem i mowa, przede wszystkim mowa do siebie " Jesteś zajebisty i zniszczysz ten dzień". Rób to dla siebie. Po prostu wzrost nie jest tak istotny, to po prostu propaganda korporacji imo. Po prostu zaakceptuj u siebie ten wzrost i pracuj nad sobą dalej. Życzę Ci abyś zaszedł daleko i jazda. Szkoda czasu na użalania, chociaż każdemu się zdarza ^^
 8. Nie trać czasu i myśli na to co ona może mieć w głowie. Nikt nigdy się nie dowie :-D. Najlepiej olej, skup się na sobie i możesz zahaczyć o następną.
 9. Czołem bracia. Ostatnio zastanawiałem się nad potęgą słowa i pisma, uświadomiłem sobie że są to potężne umiejętności. Dokładnie chodzi mi o rozwój swojej argumentacji, ponieważ jeżeli posiadasz taką umiejętność to jest się w stanie wygrać każdą konfrontację, kłótnie, Nawet na poziomie biznesowym jeśli dobrze mówisz, to jesteś w stanie sprzedać każdy produkt. Rzecz w tym że umiem dobrze bajerować, ale nie na takim poziomie jakim ja sam bym chciał. Czy bracia polecą mi literaturę rozwojową na tej płaszczyźnie? Jak ćwiczyć mówstwo i argumentacje? Pozdrawiam
 10. A już rozkminiałem czy jej nie wysłać zdjęcia jak poprzednia koleżanka leży w moich ramionach gniotąc mnie cyckami :-DDD. Po takim czasie akurat wiem że takie zagrywki robią z niej czajnik
 11. Witam bracia Spotkała mnie dość dziwna sytuacja, która mnie doprowadziła do mindfucka. Mianowicie od trzech tygodni spotykam się z pewną kobietą i w Niedzielę zaproponowała mi abym do niej wpadł w poniedziałek, ponieważ miała wtedy wolną chatę i proponowała mi abyśmy sobie urządzili jakiś seksik. No spoko miałem być u niej pierwszy raz, więc po zajęciach zadzwoniłem do niej i odebrała jej koleżanka z japą że po cholerę dzwonię. Na początku nie rozpoznałem, że to nie ona i pomyślałem że o co tu kurcze chodzi. Oczywiście po chwili zrozumiałem ,że to nie ona i zadzwoniłem ponownie ponieważ przez chwile nie wiedziałem co się właśnie odpierdala.Przy drugim telefonie wyjechała ta jej koleżanka do mnie z japą i odpalił mi się wkurw podarliśmy na siebie mordy, ale się rozłączyłem ponieważ przez głowę mi przeszło że to mogła być jakaś prowokacja. Od poniedziałku cisza między mną a dziewczyną , wdziałem że siedzi na fb. Z sytuacją mam do czynienia pierwszy raz, mózg mi mówi że pora jest się ewakuować . Rozważam w tym momencie sytuacje znalezienie przez nią sobie lepszego bolca, albo jest to po prostu jakaś głupia gra. W sumie nie wiem co miało to na celu i nie ukrywam że siedzi mi to w głowie. Ze względu na szacunek do siebie kontakt pierdole, ale sam fakt nie daje mi spokoju o co w tym wszystkim chodziło i też nie ma sensu w to wnikać bo nie zrozumiem.
 12. Aktualnie zaraz wpada 21 i mam rozbieg od 15stki do 31 latki. Chodź emocjonalnie i łóżkowo najbardziej zapamiętam tę najstarszą, mocno doświadczona ale przeorana pewnie jak na ten wiek . A te młode to trochę takie drewno, chodź wolę te w moim wieku.
 13. Mi pokazano w wieku 6 lat u wujka jak się zarzyna świnię. Nie było to dla mnie jakieś straszne, nawet uważam że bardziej znieczuliło pod względem zwierząt i uświadomiłem sobie czym jest hierarchia.
 14. @Trevori @Yolo Wojsko akurat odpada, bo studiuję ale poszukam czegoś dla siebie w formie grupy sportowej. Dzięki za rady, skorzystam z nich mocno.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.