Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Sceptyczny?

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Świetna

About Sceptyczny?

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

81 profile views
 1. Przynieś kwiaty, czekoladki i pierścionek z diamentem. Będzie jak w filmie. Beka.
 2. Skąd ta pewność? Może nie dobijesz i nie będzie prawilnie. Beka.
 3. Pewnie trafiła na lepszego zawodnika niż ona i przy nim jest potulna,
 4. Wbrew pozorom w Polsce około 5500 brutto to wcale nie jest zła wypłata. To raz. A dwa, są możliwości, żeby dobrze zarobić w sektorze prywatnym, ale jak wszędzie musisz frycowe odpracować: - w jakimś korpo bpo/ssc z 2-3 lata i masz wypłatę 6-8k brutto, zależy gdzie trafisz - tutaj potrzebny język i odporność na monotonną robotę; - w handlu jako PH jak zrobisz cele też jesteś w stanie kwoty jak wyżej wyciągnąć u dobrego pracodawcy - tutaj potrzebne zdolności interpersonalne i odpowiednie nastawienie. O wyższe kwoty w Polsce ciężko, więc jeśli masz około 5500 brutto to naprawdę nie jest źle. To, że kokosy to nie są to jest natomiast druga kwestia. Zostają 3 wyjścia: - wyjazd za granicę; - inwestycja w nowe kompetencje, cenione na rynku pracy; - pogodzenie się z takim stanem rzeczy.
 5. My polscy faceci, również uchodzimy za smutnych mruków, więc pod tym względem opinia nt. polskich kobiet i mężczyzn jest taka sama. Co nie zmienia faktu, że ten południowy kraj pewnie nie należy do tych bogatych to raz, a dwa trzeba pamiętać, że zgodnie z teoriami forum każda kobieta się wybieli kosztem innych przedstawicielek swojej płci i że nie należy rozmawiać z kobietami o kobietach. Gdzie nie pojedziesz i z którą nie porozmawiasz zawsze Twoja interlokutorka będzie inna/lepsza niż wszystkie inne. Standard. Ma polskie obywatelstwo? Który białyrycerz wypowiedziałby się inaczej o swojej myszce inna niż wszystkie? No i to jest telewizja, która by się nie starała pokazać uśmiechu i całej tej reszty propagandy? Ostatnie standard, więc nie ma co męczyć klawiatury. Ogólnie mam bekę z tych Waszych Azjatek, Afrykanek i kogo sobie tam jeszcze nie wymyślicie, oczywiście innych niż wszystkie inne 😂. Stare chłopy, a dalej naiwne. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
 6. Wygląd ogólnie ma znaczenie. Ale nawet ja masz 165/170, średnią twarz i jesteś otyły, ale jesteś pewnym siebie gościem, który emanuje pozytywnym nastawieniem, z lekka nutą szelmostwa to na brak zainteresowania nie będziesz narzekał. Sądzę tak, gdyż znam jeden taki przypadek.
 7. Jesteś klientem i nie chcesz czuć się jak klient?
 8. Tyle gadania na forum, że z kobietą nie da się nawiązać rozsądnego, opartego na argumentach dialogu, a jednak 7 stron się uzbierało i rośnie.
 9. Historia dla mnie jest tak nieprawdopodobna, że aż ciężko mi w nią uwierzyć. Strach przed kobietami pozostał, a nauczyłeś się je podrywać i czasem to robisz dla sportu?
 10. @deomi Po co mam to robić skoro i tak wybierzesz tylko te wpisy, które Ci pasują i użyjesz ich do podparcia tezy postawionej a priori? Nie będzie wniosków, tylko wybiórcza argumentacja w celu przedstawienia swoich tez, które już są postawione. A tezy te sprowadzają się pewnie do tego, że mężczyźni są tak samo lub bardziej wyrachowani niż kobiety i jeszcze bardziej bezwzględni. Mam rację?
 11. Męska logika każe przestać biadolić na forum w celu zracjonalizowania swoich działań i zająć się swoim życiem.
 12. Tak, też mi obrzydły, ale to raczej dlatego, że wszystkie relacje damsko-męskie wydały się jakieś miałkie. Jednocześnie bawi mnie to jak widzę teraz wyraźnie ich gierki, sondowanie itp. Tak czy inaczej wolę być świadomy, niż tkwić w białorycerstwie.
 13. Z tego co wiem to na większości kursów samoobrony/sztuk walki odradza się konfrontację. Kiedyś nawet słyszałem taką historię, że jeden menel zaczepił innego gościa, który okazał się być trenerem jednej ze sztuk walki. Ten spuścił menelowi sromotny wpierdol, problem był taki, że złapał przez kontakt z krwią menela zapalenie wątroby. Nie rozumiem za bardzo potrzeby konfrontacji z kimkolwiek. Bezsensowne "sprawdzanie swojej męskości". Nie można nic zyskać, a można wiele stracić - pieniądze, wolność, zdrowie czy życie. Po co to komu?
 14. Ja rozumiem, że facet ma naturę badacza, ale co Ty chcesz z nią stworzyć? Chyba friendzone, skoro laska wprost zaprasza Cię pod prysznic, a Ty ją zlewasz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.