Jump to content

Sceptyczny?

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  643
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • Donations

  0.00 PLN 

Sceptyczny? last won the day on September 23 2019

Sceptyczny? had the most liked content!

Community Reputation

1,302 Świetna

1 Follower

About Sceptyczny?

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,087 profile views
 1. @Marek Kotoński Robienie z siebie męczennika już jest trochę nudne. Wyłączam się z tej dyskusji, bo do niczego nie prowadzi.
 2. Fajnie, że założyłeś forum i je utrzymujesz. Doceniam, ale bądźmy szczerzy. Prowadzisz działalność gospodarczą - piszesz teksty, książki, nagrywasz audycje. Forum i inne media, które prowadzisz to jest działanie marketingowe wliczone jako koszt działalności gospodarczej. Swoją drogą nie rozumiem, czemu nie chcesz dać reklam na forum. Tak więc sorry, ale nie traktuję tego jako działanie pro publico bono. Do innych użytkowników też tak pisał i nic się nie działo. Tak jak pisał @armin, więcej w tym żartu, niż obrażania. Ty manipulujesz przypisując naszym słowom znaczen
 3. Skoro lajkuję jego wypowiedzi to znaczy, że się z nimi zgadzam. Tak jest chyba wystarczająco jasno. Popadasz w paranoję z tym lżeniem ludzi. Każdy kto się wypowiada niezgodnie z Twoją koncepcją, to albo lży ludzi albo jest hejterem. Nie ma nic pośrodku. To nie jest poważne zachowanie. A tak poza tym zarzucasz @zuckerfrei manipulację, podczas gdy to Ty manipulujesz jego wypowiedzią. Teraz też lżę ludzi, bo piszę co myślę (zresztą na Twoje życzenie)?
 4. Każda specjalizacja jest dobra jak naprawdę jesteś specjalistą. Prawo handlowe to chyba jedna z bardziej dochodowych gałęzi prawa. Chociaż w chwili obecnej ciężko mówić o tym, że prawo jest dochodowe, przy takiej liczbie absolwentów i aplikantów. Skoro robiłeś w korpo, to możesz nie do końca być świadomym jak zepsuty jak rynek pracy w zakresie usług prawniczych. Praca za psie pieniądze albo wolontariat do tego koszt aplikacji. Ja zrezygnowałem z tej drogi i nie zamierzam na nią wracać, ale każdy podejmuje swoje wybory. Utrzymuję/ywałem kontakt z 2 znajomymi ze studiów.
 5. Ja się nauczyłem cywilnego (całość - nie miałem podziału) w 3 tygodnie. Ale potem ta wiedza szybko ucieka. Co innego nauka do egzaminu, a co innego czytanie dla siebie. Zauważyłem (albo tak mi się wydaje), że łatwo się wkręcasz w te tematy samorozwoju itp. Super sprawa, ale też nie warto przedobrzyć, bo też coś z tego życia trzeba mieć poza nauką - w końcu po coś to robisz. Warto wyluzować trochę i się odmóżdżyć, nawet po to, żeby mózg sprawniej pracował. A jak już Ci zależy tak mocno na czytaniu publikacji prawniczych, to obierz jakiś konkretny kierunek i podążaj nim.
 6. @dobryziomek Nie samą nauką człowiek żyje... Weź też pod uwagę, że jeśli nie jesteś geniuszem to nie przyswoisz takiej ilości wiedzy w tak krótkim okresie czasu. Komentarz do prawa bankowego pierwszy z brzegu 500 stron...
 7. Każdy z nas ma coś na sumieniu w tym temacie.... https://www.youtube.com/watch?v=nNEB_b5hY9U W ogóle co to kurła za ucieczka z rezerwatu?!
 8. Bardziej myślałem, żeby knagę w ten wałek włożyć i silikonem zalać, ale pompka może też zadziała. Coś mi wyobraźnia ostatnio płata figle.
 9. Czy Ty czytasz co ja piszę, czy tylko oglądasz obrazki?
 10. Weź silikonem wypełnij to co nie będzie zagospodarowane i będzie cyk fuch.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.