Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

somsiad

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  263
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

252 Świetna

1 Follower

About somsiad

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 04/09/1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Zurich/Szwajcaria

Recent Profile Visitors

392 profile views
 1. Oby nie zaczęła zarabiać na miarę swoich możliwości (uroda + materializm/wyrachowanie) czyli jakimiś sponsoringami itd.
 2. A nie przeszkadza Ci, ze w kraju w którym obecnie mieszkasz (Niemcy) płacisz większe podatki za sam fakt bycia singlem (1 klasa podatkowa)?
 3. Bardzo dobry wątek @leto Jak dla mnie poniższy post użytkownika @RealLife obfituje w bardzo mądre przemyślenia które podsumowują temat w znakomity sposób:
 4. @Król Jarosław I Pozostałe 20% to chady i to oni indukują zachęty seksualne kobiet względem siebie :D
 5. Jakiekolwiek prawne regulacje są bezsensu i nie do wyegzekowania natomaist jestem zdania, że poparta dowodami zdrada powinna być decydującym czynnikiem podczas orzekania o winie w trakcie rozwodu (slyszałem, że bywa z tym różnie).
 6. Mam tylko nadzieję, że poprzez alienację od ludzi nie masz na myśli abscynencji od forum
 7. @Ważniak Nie wiem co tam palicie, ale wygląda na dobry towar
 8. @self-aware Po pierwsze, jeśli zdecydujesz się na chwilę zawiesić obecność na forum to życzę powodzenia - i mam nadzieję, że sobie wszystko uporządkujesz wrócisz ogłaszając sukces. Trenowałeś kiedyś jakiś sport na serio? Chyba nie. Było w moim życiu parę lat kiedy to alkohol zdecydowanie rządził - zaczynając od bezsensownych melanży na studiach po równie głupie picie w piątki z kolegami z pracy ("work hard play hard"...). Ogarnąłem się i całkowicie poszedłem w zdrowy tryb życia i sport. Uwierz mi, że najlepsze wspomnienia mam właśnie z niektórych treningów. Po dwóch latach ćwiczeń dopadła mnie stagnacja. Za ch*j nie mogłem przebić 100kg w wyciskaniu na ławce. Analizowałem technikę, zmieniałęm plan i nic. Ale końcu ten moment nadszedł, kiedy jebane 100kg zostało pokonane (i uwiecznione na filmiku z telefonu). Zdecydowanie bardziej ten trening zapadł mi w pamięci niż jakieś imprezy z dragami na studiach.
 9. @Krugerrand Wpadła mi w ręce ostatnio ciekawa publikacja naukowa na ten temat, polecam przeczytać: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5784910/
 10. Polecam się również zastanowić czy problem nie wynika z noszenia jakiś chujowych butów z CCC?
 11. Miałem dokładnie tak samo - od melanżowania na studiach do totalnej absynencji (ostatni raz miałem butelkę alkoholu w ręku w okolicach 2017) zamiast tego podszedłem na poważnie do sportu. Moje życie zmieniło się tylko na lepsze.
 12. 22 - po tym jak skończyłem licencjat z ekonomii i odkryłem, że bankiera to ze mnie nie będzie :) Przez przypadek dostałem jeszcze w trakcie studiów pierwszą robotę w IT i wiedziałem, że jest to przyszłościowa branża z sporymi możliwościami.
 13. W pełni się z powyższym zgadzam!. Przeszedłem przez całkiem podobną drogą co pan Mentzen = od skrajnej biedy w rodzine, głodowania na studiach i jakiś gównianych prac na zachodzie do przyjemnego życia w Szwajcarii. Nikt mi za darmo nic nie dał. Więc się da.
 14. Jak dobrze wyglądasz to zaruchasz, jak nie jest 'hot' to tymbardziej z taką zadbną 30+ nie zaruchasz, proste.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.