Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

somsiad

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  387
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

425 Świetna

1 Follower

About somsiad

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 04/09/1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

731 profile views
 1. Od 2016 mieszkam za granicą, ciekawe czy też dostanę jakiś list jeśli w ogóle WKU ma jakimś cudem mój adres :).
 2. Ciekawe czy na występ tego typa będzie miał wpływ podświadomie wpojony biały rycerz (kobiet się nie bije itd.). Swoją drogą dla hajsu ludzie są w stanie zrobić wszystko..
 3. Prestiż wykonywanego zawodu na pewno ma jakiś niewielki wpływ na postrzeganie naszej atracykjności (najważniejszy jest moim zdaniem mimo wszystko wygląd). ale najważniejszy jest i będzie posiadany hajs a ten się często wiąże z wykonywanym zawodem. Z pracy na magazynie chyba nie ma kokosów? Więc sam sobie odpowiedz jak to może wpływać na laski.
 4. Laska wydająca 20tyś na cycki.. cóż może dzięki temu uda się jej w wyniku hipergamii uplować kogoś lepszego co zwielokrotni zysk z "inwestycji" Uważaj @mroczny.rycerz żębyś nie został białym rycerzem :))
 5. Przejdz się do pierwszej lepszej divy która udaje ekskluzywną i się sam przekonaj :D
 6. W innym wątku ktoś poruszył wątek zmiany przepisów istotnych dla imigrantów - ucięcie ulgi abolicyjnej. Policz czy Ci się opłaci wyjeżdzać za granicę i zapierdalać w jakieś fabryce jak po powrocie będziesz musiał jeszcze dopłacić podatek.
 7. Przecież jesteś na forum od poniedziałku. Kolega doznał reinkarnacji :D.
 8. @Staś Wydaje mi się, że trochę więcej wprowadziło, albo zamierza niedługo wprowadzić: https://www.oecd.org/tax/treaties/beps-mli-signatories-and-parties.pdf
 9. Jak jeszcze trochę dozbierasz będziesz miał na wkład własny na mieszkanie jak już zaczniesz pracować i dostaniesz kredyt.
 10. Powyższe zmiany w uldze ubolicyjnej to skutek wprowadzenia w życie reguły konwencji MLI więc w większości cywilizowanych krajów będziesz miał dokładnie to samo będąc np. marynarzem.
 11. Ogólnie dobry temat @NiesamowitySzymi zgadzam się z większością punktów z małymi poprawkami: - Trener personalny - warto wziąć na początek z jedną dwie sesje żeby pokazał i ocenił technikę wykonywanych ćwiczeń aby nie zrobić sobie krzywdy np. w martwym ciągu. Na nagraniu nie zawsze wszystko dobrze widać. - Dietetyk - ułożyć dietę każdy sobie powinień umieć, warto przeczytać z jedną lub dwie książki i tyle - Psycholog/psychoterapeuta - na ogólny kryzys egzystencjalny i brak celu nie pomoże, ale w wąskich dziedzinach może naprowadzić na odpowiednią ścieżkę lecznie np. w przypadku uzależnień, stresu pourazowego itd. Może też pomóc ocenić z boku naszą sytuację. - Szkoła języka - warto na początek aby poznać zasady wymowy i tyle.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.