Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

somsiad

Użytkownik
 • Content Count

  124
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

93 Świetna

About somsiad

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

189 profile views
 1. Też mnie to zastanwia. Gość nie zaznał nigdy biedy, samemu też zdobył pokażny majątek wyruchał niezliczoną ilość dup. I co dalej? jego pracą jest pozowanie do zdjęć na tle jachtów z dupeczkami po to żeby 24 miliony fredów na całym świecie mu zazdrościło. Czy rzeczywiście jest szczęśliwy? Mało celebrytów popełniło samobójstwo mając, wydawałoby się, wszystko?.
 2. Np. rzekome sukcesy w pokerze które były wielokrotnie kwestionowane natomaist jego brat jest rzeczywiście cenionym zawodowym pokerzystą) . Dojdzie do sylwetki jakiej się dorobił oczywiście wymagało ogromnej pracy, dyscypliny i odrobinę predyspozycji. Ale mimo to, porady na temat kobiet od gościa który startował z poziomu super bogatych starych i doskonałych genów odrobinę nie pasują do realiów w których się obraca się 99.9999% z nas.
 3. Zobaczcie sobie na instagram pana Dana: https://www.instagram.com/danbilzerian Cały ten haremik dziewczyn latających koło typa wygląda tak sztucznie, że jedynie ponad 20 milionów subskrybentów wyjaśnia o co w tym tak na prawdę chodzi. Dan jest po prostu celebrytą który wygrał życie w loterii genetycznej i życiowej ( w ch.j bogaty ojciec) W takich okoliczności to co mówi ma rzeczywiście sens.
 4. Moim zdaniem warto chociażby na dobry start na tindera. Poproś o zdjęcia które nie wyglądają zbyt profesjonalnie (a przez to sztucznie)
 5. @ZamaskowanyKarmazyn Może właśnie straciłeś efekt wow w oczach swojej Pani, a może to nic znaczącego. Kojarze z innego wątku, że intensywnie trenujesz - skup się więc na trenowaniu, robieniu masy a podziw kobiety wróci (a jak nie to sobie znajdziesz lepszą)
 6. Moim zdaniem zmiany rzeczywiście nastąpiły. Ja mając 32 lata byłem aktywny w latach 2008-2009. Wtedy wiodącym portalem randkowym była sympatia. Zauważcie, że na sympatii jest miejsce na opis, cechy wymaganego partnera, jak i cechy formalne (status, posiadanie dzieci itd.). Można było szukając dla siebie kandydatki do długiego związku ustawić cechy: nie chce dzieci, wyznanie: ateista i już z puli miliona kobiet można było zawęźić poszukiwania do osób które mają fundamentalnie podobne poglądy na życie co zwiększało szansę na spotkanie w realu Dodatkowo było miejsce na opis więc już na podstawie opisu można było coś się o kandydance dowiedzieć i nie tracić czasu na coś co i tak nie ma sensu. w 2008 nie było tindera, instagrama (i presji na obecność w social mediach), raczkował facebook. Obecność na portalach randkowych była raczej neichętnie skrywanym faktem aniżeli oczywistością. Internet mobilny nie był tak powszechni - trzeba było po pracy właczyć kompa, zobaczyć na wiadomości i przejrzeć parę profili nowych osób Dzisiaj? króluje tinder na którym mamy tylko zdjęcie (nikt nie czyta chyba opisów) i parę sekund na ocenę. W ciągu jednego posiedzenia w kiblu można przefiltrować kilkaset osób. Często widuję w komunikacji publicznej panie które sobie z nudów przewijają tinderka i nie ma w tym nic dziwnego. Ilość osób jakie można przewinąc jest zupełnie inna, więc strona podażowa (kobiety) mogą sobie do woli wybrzydzać czekając na swojego chada
 7. Zdarzało się zwłaszcza w obszarze finansowym (aby sprawdzić jak bardzo leci na kasę)
 8. Doprecyzowując: miałem na myśli kredyt hipoteczny. W przypadku kredytów konsumpcyjnych 100% zgadzam się.
 9. W tym momencie i na rynku wtórnym w dużych miastach jest bardzo bardzo drogo. lepiej wziąć kredyt hipotyczny czy wynajmować i ciułać? (a gdy już za 15-20 lat uciułasz kwotę x mieszkania i tak podrożeją nawet ponad inflację). Czy może mieszkać z starymi w rodzinnej miejscowości gdzie jak neiktórzy zauważyli często nie ma szans na cokolwiek powyżej 2tyś netto?. Niestety często kredyt to jedyna opcja. Natomaist zgadzam się, że należy mierzyć siły nad zamiary i nie korzystać w pełni z zdolności kredytowej proponowanej przez bank. Idealnie byłoby wydawać na kredyt/mieszkanie max 25-30% zarobków co by mieć bufor na okoliczność podwyżki stóp procentowych. I ostatnia myśl z ogarniętą partnerką(zawodowo!) może być dużo łątwiej się usamodzielnić bo w grę wchodzą 2 pensje.
 10. Przedramiona minimalnie możesz poprawić na siłowni ale z grubością dłoni w odrębie nadgarstka musisz się pogodzić (jest to uwarunkowane genetycznie)
 11. Można się nawet pokusić o stwierdzenie że te 4500zl w Warszawie ledwo starczy do samodzielnego utrzymania (drogi wynajem!!). Natomiast większe miasto to większe możliwości zmiany pracy, przekwalifikowania się itd. coś za coś.
 12. @Infernal Dopamine Wartościowy post!. Masz może jakąś fachową literaturę do polecnia? A co do samego nofopanu to najlepiej niech każdy kto ma ch.. sprawdzi jak na niego podziała abscynencja. Ostatecznie można spróbować odstawić porno a częśtotliwość samogwałtów spadnie gwałtownie Przyznać się ilu z Was sobie czasem ubija niemca po prostu z nudów?
 13. Planowanie zbyt daleko lat do przodu nie ma sensu. Spójrzmy w przeszłość. Kto w 2001-2002 mógł się spodzeiwać tego jak bardzo zmieni się sytuacja ekonomiczna w Polsce przez kolejnych parenaście lat? Albo rozwój technologii w ostatnich latach. Może się okazać, że nasze planowanie ch.. trafi bo akurat pan Putin sobie wymyśli kolejną wojnę, ocieplenie klimatu zmieni Europę w uciążliwe miejsce do życia. Owa niepewność to jak dla mnie decydujący czynnik przeciwko zakładaniu rodziny.
 14. Dodałbym do tematu wątku jeszcze jedno pytanie: Jakie hormony warto okresowo badać?
 15. Licencjat ma taki sam status jak magister np. do 26 dniowego urlopu nie ma znaczenia lic/inz czy mgr. Jeśli szkoła jest chujowa to nie ma sensu robić magisterki - (chujowe) wyższe wykształcenie już masz. W wielu branżach nikt i tak nawet na wykształcenie nie będzie zwracał uwagi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.