Jump to content

somsiad

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  567
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

549 Świetna

2 Followers

About somsiad

 • Rank
  Plutonowy
 • Birthday 04/09/1987

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

897 profile views
 1. Koleś w tym wywiadzie podkreśla wypalenie, depresję itd. Oby nie wpędził się w większe problemy jak go jego narzeczona oskubie i zostawi. Swoją drogą czy koleś mający parę milionów $ z sprzedaży firmy może zostać przez kobietę zostawiony? Przecież to jest 10/10 dla każdej kobiety.
 2. Nie jesteście razem, jeśli gość nie kontaktuje i najprawdopodobniej umrze nic nie możesz dla niego zrobić (jeśli go osobisćie wcześniej szanowałeś i mieliście dobry kontakt) po prostu utnij temat i zajmij się sobą. Podstawowe pytanie: czy gdyby w tej sytuacji był Twój ojciec, brat, matka czy skontaktowałbyś się z ex? Czy uzyskałbyś jakieś wsparcie poza 'jest mi przykro'? Miałem bardzo podobną sytuację z ostatnią ex i na smsa o podobnej treści po prostu nie odpisałem.
 3. @Samiec:) Masz strasznie niskie koszty życia, możliwe że mieszkasz na jakimś kompletnym zadupiu, do tego bardzo tani wynajem i do tego z współlokatorem (ja już bym chyba wolał dopłacić i mieć więcej komfortu mieszkając samemu). Tym nie mniej gratulacje osiągnięcia swojego celu.
 4. Wdam się w polemikę @maroon sam siedzę za granicą od wielu lat (zahaczyłem o Szwajcarię, Holandię, USA i UK) ostatnio zastanawiałem się nad powrotem do Polski - ostatecznie się nie zdecydowałem. Rezultatów nieadekwatnych do wysiłków. Nie jest wcale powiedziane, że za granicą poszło by Ci lepiej. Tego nie wiesz i już się nie dowiesz (chyba, że znowu wyemigrujesz). Te 15 lat temu była przepaść jeśli mowa o możliwościach zarobkowych w pracy nie wymagającej kwalifikacji obecnie to już nie jest tak wyraźne. Przez te 15 lat zachód europy stał w miejscu, mocno również oberwał
 5. @maroon Czego konkretnie żałujesz odnośnie pozostania w Polsce?
 6. Nie możesz wystawiać kontrahentom faktury? Albo zlecać podwynowcom robotę jako b2b?
 7. Myślę, że @Król Jarosław I właśnie dostał nowy avatar xD.
 8. Ciekawe kogo dadzą na tym banknocie. Obstawiam ostatniego króla Polskie Augsta Poniatowskiego po którym był koniec państwa i trwające ponad 100 lat zabory.
 9. @niemlodyjoda i @Król Jarosław I wyjaśnili wątek. Skoro wiemy już jaka jest sytuacja (i istniejące zagrożenia!) na rynku matrymonialnym dla przeciętnych gości to nie pozostaje nic innego jak się wziąć za siebie i polepszyć swoją dolę na innych obbszarach.
 10. Gość musiałbyć solidnym chadem żeby mieć takie statystyki. Mieszkałem rok w Kaliforni i niestety poziom hipergamii i oczekiwań ze strony kobiet był nieporównywalnie wyższy niż to co znałem z Polski. Type podziwiam, ż chciało mu się tyle czasu poświęcić dla tych parudziesięciu randek. W tym czasie możan się czegoś ciekawego nauczyć, zrobić formę na siłowni albo rozkręcić jakiś biznes. Zastanawiam się też na ile powyższa grafika bazuje na prawdziwych danych a na ile została podrasowana dla podparcia tezy.
 11. Zdecydowanie nie. Praca w policji to moim zdaniem najgorsze możliwe połączenie specyfiki pracy w państwówce i w większej prywatnej firmie - beton, znajomości na wyższych szczeblach połączone z niekompetencją typowe dla państwowych instytucji a po drugiej stronie minusy typowe dla pracy w jakieś prywatnej fabryce - ciśnienie na statystyki, praca w systemie zmianowym itd. Zdecydowanie bardziej wolałbym wojsko.
 12. @samotny_wilk Odnośnie div i meritum tematu przypomniała mi się scena z filmu który masz w awatarze - "The Wolf of Wall Street - Blue Chip Hooker"
 13. To co zrobiłeś było po prostu głupie. Satysfakcja wątpliwa a teraz laska nie da Ci żyć. Pewnie będą jakieś dramy na tych instagramach facebookach itd. oby się nie skończyło na czymś więce (jakieś fałszywe oskarżenia itd). Swoją drogą co siedzi w głowach kobiet, że potrafią po paru latach od rozstania/zdrady z ich strony wyjść z hibernacji i jakby nigdy nic urabiać swojego ex.
 14. Mądry punkt widzenia @Król Jarosław I. Związek oznacza sporo ukrytych kosztów - czas potrzebny na utrzymanie związku i spędzanie czasu z laską, ograniczenia kobiety w sposobie spędzania czasu, ograniczona mobilnośc jeśli chodzi o miejsce do życia nie wspominając już o możliwych konsekwencjach rozwodu i/lub leczenia problemów psychicznych gdy np. w chamski sposób nasza wybranka nas zdradzi. Poza tym powstaje pytanie czy rzeczywiście jak zwierzątka musimy raz w tygodniu iść na divy żeby spuścić ciśnienie? Współczuję osobom które mają ogromne potrzeby w tym zakresie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.