Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

somsiad

Użytkownik
 • Content Count

  183
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

185 Świetna

About somsiad

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

267 profile views
 1. Pachnie Januszem biznesu co w dłuższej atmosferze oznacza dziadostwo.
 2. Jeśli będziesz mieć w diecie wystarczająco protein z źródeł wegeteriańskim to w czym problem? Oczywiście profil amonikwasów jest trochę inny + zdecydowanie trudniej jest dotarczyć wystarczającą ilość białek roślinnych. U mnie po ograniczeniu (choć nie kompletnym) mięsa wyniki były w normie, za to znacznie lepiej się czułem. W każdym bądź razie powodzenia
 3. Równie dobrze należałoby powiedzieć: Ok, chcesz sprawdzić czy jestem wart zachodu. Więc ja też chciałbym wiedzieć czy: 1) Jak duże masz libido. Czy lubisz seks oralny? 2) Jak duży przebieg (nieprzekręcany!)! 3) Czy masz skłonności do tycia? 4) Czy w Twojej rodzinie znane są przypadki rozwodu i ojebania faceta na alimentach? 5) Jak również objawy borderline i podobne itd.
 4. @tomekbat A masz uzbieraną gotówkę np. na poziomie 80% obecnych cen? Pęknięcie bańki na niruchach zazwyczaj oznacza także wstrzymanie akcji kredytowej ze strony banków (albo zaostrzeniem wymogów wymaganych do przyznania kredytu).
 5. Byłbym ostrożny z wchodzeniem w rynek nieruchomości w tym momencie w celach inwestycyjnych. Wszedzie dookoła w europie funkcjonuje podatek katastralny - moim zdaniem kwestią czasu jest kiedy PiS jebnie katastrem np. od mieszkania w jakim się nie mieszka co by opłacić 500+ i inne A jak się trafi dodatkowo na nieodpowiedni moment i dłuższą korektę na nieruchomościach to można latami czekać na odbicie np. obecne ceny zdaje się dopiero przebiły nomimalnie szczyt ostatniej bańki z 2006-2007.
 6. Bardzo podobne rozwiązanie, nawet w bardziej drastycznej formie funkcjonuje w Szwajcarii. Moim zdaniem jak najbardziej ma to sens gdy się mieszka w budynku wielorodzinnych (bloku).
 7. Kolejny zabawny artykuł na stornie głownej wyborczej: http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,25257994,kobiety-w-seksie-oczekuja-od-mezczyzn-czegos-wiecej-niz-sztywny.html#s=BoxOpMT Poelcam przeczytać w kategorii humorystycznej
 8. Jestem lekko po 30, dorobiłem się nienajgorszej pozycji zawodowej i finansowej. Wiem w tym momencie, że na pewno nie chcę mieć w przyszłości dzieci. Wydawałoby się więc, że mógłbym mieć dobry 'match' z koleżankami z pracy w podobnym wieku dla których kariera jest ważna i które nie chcą mieć dzieci? Taki ch.. Laska która sobie pracuje na średnim stanowisku w korpo nie będzie zainteresowana rówieśnikiem z podobną pozycją w firmie. Zawsze będzie mierzyć wyżej i wyżej. Po co więc ryzykować i inwestować swój czas w kogoś dla kogo w najlepszym przypadku będę opcją tymczasową? Jednośnieśnie jestem atrakcyjną partią dla młodszych kobiet.
 9. Kompletnie nie ogarniam typa - mimo średniego wyglądu jego SMV jest wysokie (rozpoznawalność, fame, kasa) dodatkowo mieszka w Japonii zna chyba język - wyrwanie jakieś lokalnej laski pewnie prędzej czy później by mu się udało i ostatecznie byłoby to znacznie ciekawsze doświadczenie niż związek z jakąś podrzędną p0lką. Dodatkowo tym filmek tylko zrobił z siebie błazna a trzeba pamiętać, że jak coś się dostaje do internetu to jest już w nim na zawsze. Patologiczny, nieuleczalny biały rycerz. Pytanie kto z youtuberów będzie następmy? Chętnie bym zobaczył zapłakanego awięca przybijającego piątkę z Markiem
 10. W porządniejszych większych firmach (korpo) wiele z opisanych zachowań nie występuję albo są tępione. Natomiast jest wiele innych patologii.
 11. @Marek Kotoński Jeśli masz taką możliwość polecam kupić drążek przykręcany do ściany na jakiś grubych wkrętach. Dodałbym do tego, że siłownia nie jest taka zła Pod paroma warunkami: 1) Jest w miarę blisko domu i nie trzeba tracić godziny na dojazdach 2) Chodzimy albo rano albo do południa kiedy nie ma tłoku 3) Zdecydowanie więcej sprzętu np. ławka z skosem dodatnim ujemnym, brama Z plusów siłowni * Można bez problemu robić martwe ciągi bez obawy, że sąsiad się przyczepi * Potem nie jebie bo większość cywilizowanych siłowni ma sprawną klimę i jest po godzinach czyszczona * Przy wyciskaniu można kogoś poprosić o asekurację * Z czasem można poznać znajomych * Doświadczeni wyjadacze częśto są najlepszym źródłem wiedzy. Oczywiście jak masz medyczne przeciwskania to sytuacja wygląda trochę inaczej. Na Twoim miejscu zacząłbym od drążka, hantli i gum. Odnośnie pompek i barków - najbezpieczniejsza pozycja dla barków to pompki z wąskim rozstawem ramion może w ten sposób będziesz w stanie wykonać je bez ryzyka kontuzji? W każdym bądź razie powodzenia.
 12. Laska przed poznaniem tego typa nic nie znaczyła. Wypropomała się, suby hajs jest więc można się w spokoju rozejrzeć za jakimś chadem. Albo wszystko jest ustawione pod to, żeby dużo się o nich teraz mówiło bo z tego idą wyświetlenia itd.
 13. W przypadku warzyw czy ziemniaków wzrost cen można częściowo usprawiedliwić czynnikami sezonowymi (susza). Warto by się było przyjrzeć wzrostowi cen usług, materiałów budowlanych, mieszkań, alkoholu itd. Wzrost płac oczywiście nad tym nie nadąża. I tak jak słusznie zauważył @Morfeusz będzie tylko gorzej z powodu uwolnienia cen prąd i wpływu wszystkich rządowych "plusów" Grecja+
 14. Zaraz po 30 urodzinach. Więcej w tym szczęścia niż wytrwałej pracy. W tym momencie finansowo czuję się spełniony.
 15. @Tomko Tak jak już koledzy wcześniej zauważyli problemem nei jest przyprowadzanie/wspominanie o swoich partnerkach. Z opisu przedstawionej przez Ciebie sytuacji wynika, że Twoi rodzice to trochę Janusze a do tego być może mają dziwną hierarchię względem swoich dzieci o której wspominał @Ważniak Natomiast mam też wrażenie, że zbyt bardzo się tym przejmujesz i tylko niepotrzebnie w sposób zupełnie implustywny, reagujesz. Życie z rodzicami po 30 to zawsze problem (będą zawsze wtrącać się w Twoje sprawy). Zacznij życ swoim życiem, jeśli panna jest ogarnięta stwórzcie poważny związek i tyle. Może za kilka lat spędzicie wspólne święta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.