Jump to content

alicja95

Samice
 • Content Count

  323
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

341 Świetna

1 Follower

About alicja95

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

2,184 profile views
 1. Mi się wydaje, że jeśli Ci nie zabrania wyjazdów, nie jest im przeciwny, to takie teksty są całkiem spoko, i mogą nawet podkręcić atmosferę.
 2. Przecież tamci uczestnicy to kompletne dno umysłowe... Mówienie o patologii i marginesie społecznym, jak o przeciętnym człowieku to obraza... Nie oglądam tego badziewia ale widziałam reklamy... Faceci pozoranci, laski tempie dzidy z pontonami zamiast ust.. Wiele atrakcyjniejszych osób widuje na codzień na ulicy, zarówno kobiet i mężczyzn.. Uroda to nie wytapetowanie się, ubranie jakiś ciuchów, i jakaś tam fryzura..
 3. Właśnie nie ciekawi... To Ty się ciągle chwalisz/zalisz. Widocznie słaby ten seks skoro w trakcie piszesz na forum XD Uprawianie seksu, to serio nie osiągnięcie, szczególnie w tych czasach i dla kobiety.
 4. Hah to ja przez długi czas zylam za 800 zł po opłaceniu pokoju... Nikt mi kasy nie dawał, ani mnie nie sponosorowal, jadłam zdrowiej niż wiele osób i na treningi jeszcze miałam kasę... Jak się rozpierdala, to się nie ma.
 5. Laska, co Ty pierdzielisz, w czasach szkolnych byłam wierząca, chodziłam na konkursy wiedzy o biblii (wiele z nich kończyło się "podium") , dyskutowalam o prawie koscielnym, więc nie wmawiaj mi swoich urojen, i tego jak naginasz wiarę do swojego widzimisię... Z resztą z kim ja dyskutuje, z laska co opisuje jak dyryguje ojcem, bo nie ma tego co by chciała w lodówce, i jak ją tylek boli bo ma nowego faceta. @JudgeMe takie heheszki masz, i taki mój komentarz zabawny ? Udajesz święta, oceniasz ludzi.. a dałaś dupy, gościowi co miał żonę, do tego bez zabezpieczenia i jeszcze pisałaś jak to si
 6. Znam ten żart, jednak człowiek który prawdziwie wierzy, zdaje się na własne sumienie, a nie przekupstwo. Jeśli Bóg istnieje, to jego już nie będzie obchodziło co, kto sobie u księdza załatwił.
 7. Dla mnie seks, promowany tutaj "do 3 randki" zawsze jest patologiczny, i katolicy o dziwo tego zdania nie popierają xd Czy ładna? Nie wiem, podobam się komu mam się podobać.
 8. Ze współżycia przedmalzenskiego trzeba się spowiadać... Jest to grzech ciężki, a jeśli się mieszka z kimś bez ślubu, nie można chodzić do komunii i być np chrzestna... Oj taka katoliczka a zasad nie zna W każdym razie, szacunek. Nie byłeś hipokryta, no i nadal nie jesteś, bo od kościoła odszedłes.
 9. Ale wiecie że seks przed ślubem, dla wierzących jest zakazany, antykoncepcja itp a nie można sobie wybierać czego się przestrzega, a czego nie... Też będziecie się tak Panowie podpierac kościołem?
 10. Póki co jeszcze obowiązuje kompromis aborcyjny
 11. Ale ja też mam ubaw, bo widzę te same zagrywki jak wczoraj u dziennikarki z MN
 12. O jejciu manipulujesz jak ONR wyklinaja, biją ludzi, chcą zabić bo ktoś ma ciemna karnacje a potem zobaczą baner "wypierdalac" i są bardzo zniesmaczeni, i przerażeni. Ale dobrze, dobrze wsciekajcie się sama nie byłam jeszcze na proteście, ale dzięki wam się wybiorę, namowiliscie mnie
 13. Tak jest w przypadku aborcji na życzenie. Sorry laska ale jak się czyta Twoje posty, to tylko dajesz przykład poziomu obrońców życia, Ty która opisujesz jak cie dupka boli bo nowy facet, Ty co piszesz ze zostawiasz mu syf w mieszkaniu i wychodzisz, Ty co mówisz że teroryzujesz starego że nic nie zjesz po czym on wymyśla i zamawia niestworzone rzeczy dla ciebie na śniadanie. Przedstawicielka walnietej grupy
 14. Alez oczywiście że dotyczy! Jednak tutaj jest mówione że to tylko feministki protestują, a to strajk kobiet. Mam sporo znajomych niepełnosprawnych, gdyż moja szkoła miała oddział integracyjny, podziwiam obydwojga rodziców. I mam bliska przyjaciółkę która jeździ na wózku, ma dużo problemów zdrowotnych, i wiem jak jej rodzice są wyniszczeni życiem. (sama mam brata który przez pewne wydarzenie w życiu będzie już na zawsze niepełnosprawny)
 15. Bo przywalacie się dk kobiet, a potem też robicie rozpierduche lub popieracie inne marsze... Hipokryzja
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.