Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

alicja95

Samice
 • Content Count

  252
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

239 Świetna

1 Follower

About alicja95

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

1306 profile views
 1. Nie no. chcecie z małym... ale ile jest tu wypowiedzi że jak na 3,4 spotkaniu nie ma seksu, to pyk szukać następnej bo ta manipuluje i pewnie pruje się z chadem na boku. A to że ktoś chce z małym to akurat nie ma nic wspólnego z jakąś słabością. Powiem jasno chcecie z jak najmniejszym przebiegiem, tylko jak ma mieć mały skoro ma zrobić to tak szybko.
 2. Z Twojej wypowiedzi wynika że nie ważne czy ktoś jest k*rwa, morderca, czy pożądanym człowiekiem bo przecież to nie wykorzystywanie możliwości.
 3. Tak samo jak bycie dobrym człowiekiem, dostaje się czysta kartę. O ktoś nie jest złodziejem morderca - przecież na to się nie pracuje
 4. Takie smieszki to były tutaj w lutym 2019 jak założyłam konto
 5. I vice versa, bo tych puszczalskich ludzi w moim otoczeniu też nie znam zbyt wielu, czy to facetów czy kobiet. A takie tematy z założenia są dla jaj i nie jedna dziewica, mogła tam napisać 10, bo nikt tego nie traktuje serio.
 6. No nie wierzę, zalogowałam się tu od bardzo dawna bo znów ten sam chory temat, nie wierzycie w przebiegi... Jak dziewczyna miała 0 lub 1 partnera i na sex trzeba by było czekać np 3,5,6 miesięcy to byście już 10 innych przelecieli w tym czasie, bo sex ma być max na 3 spotkaniu, a tu jakieś teorie o przebiegach. Jak chcecie mieć dziewczynę o małym przebiegu jak chcecie sexu od razu? Ja jako dziewica byłam i jestem przez wielu krytykowana. Ale oczywiście jak ktoś się nie pruje od razu to manipuluje. Widzę podwojne standardy tylko u kobiet są złe. Edit. Po drugie tak chce mi się śmiać, że lykacie jakiegoś baita że screena gdzie dziewczyny zapewne miały polewke... I uważacie to za prawdę objawioną i że to pisane jest na serio.
 7. Skoro czyjąś wartość uzalezniasz od kasy to nie jesteś warta nikogo, i powinnaś żyć z kotami.
 8. @temelodia ciągle mówisz ,jak to ciężko się utrzymać, ile to facet nie powinien zarabiać, aby dało się utrzymać rodzinę. Plus jak na roszczeniową księżniczkę przystało zamiast sama ogarnąć życie, lamentujesz ze mamusia i tatuś nie kupili mieszkanka, gdzie znaczna większość ludzi musi sama na te mieszkanie zarobić, i czesto jak są ogarnięci i dobrze gospodarują pieniędzmi to tego dokonują.
 9. A czemu by facet, miał brać tak niegospodarną kobietę, która utrzymuje się z trudem, bo wszystko przewala, w dodatku gdy nie zarabia najgorzej
 10. @leto Jeśli ktoś szuka do "innej formy relacji" i z góry stawia sprawę jasno, to inna sprawa. Wtedy taka kobieta, wie na co się decyduje, i zazwyczaj pewnie też szuka takich relacji.
 11. Chora hipokryzja na forum, jak ja napisałam że potrzebowałabym dużo czasu na taki krok, bo z nikim nie spałam, to znaczna większość panów krzyknęła że max. 3-4 spotkania, a jak nie będzie seksu to kończy znajomość.... Wiec jak chcecie mieć kobietę, która miała od 0 do max 2 partnerów, jak wymagacie seksu od razu ?
 12. Serio komuś się chce, odpowiadać jeszcze na ten bezsensowny temat? Dziewczyna nie szuka rozwiązania, tylko tamponu emocjonalnego.
 13. BMI to słaby wyznacznik... każdy kto, orientuje się w treningu i diecie, wie że osoba która ma zaniedbane ciało, może wyglądać "tłusto" z bmi 18.5 a mega mając 21-22. Jak miałam bmi 18-19 wystawały mi wszystkie kości, przy 21 jest idealnie. No ale ja trenuję, a nie patrzę na cyferki.
 14. To chyba, dodajesz sobie centymetry we wzroście... mam koleżanki o głowę niższe i mówiące że mają również tak jak ja 165-166. Natomiast moja koleżanka co ma tą wagę, i wzrost, była tak chuda że miała "przykręcane" nerki z powodu zbyt dużej niedowagi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.