Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

alicja95

Samice
 • Content Count

  62
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Świetna

About alicja95

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

268 profile views
 1. Znając życie, dziewczyna będzie się żalic wszystkim jaki ten facet jest, a potem i tak do niego wróci z podkulonym ogonem, i będzie z nim do póki to on jej nie porzuci... Widziałam już wiele takich scenariuszy. Szkoda tracić energię i czas na porady.
 2. Bo wiem, że on wręcz był oburzony na samą myśl że ktoś może zasugerować że "myszka" nie jest wierna, nawet nie widzi jak ona go doi z kasy, na sugestie kolegów że ona go naciaga, złości się i uważa że przecież to jest normalne, dziewczyna nigdy mu nawet kawy nie kupiła, on natomiast codziennie restauracje, częste prezenty, wyjazdy. Wszystko to co ma, ładuje w nią a bogaty nie jest. PS. Ona sama mówi, że go nie kocha że by go zostawiła ale jeszcze posiedzi z nim, bo tam ma zabrać, tam już coś oplacił.
 3. Tylko że ona zdradza "wyskokowo", nie ma stałego chłoptasia, tylko "wypady" z jakimś co jakiś czas. Tutaj chyba ciężej się zorientować.
 4. Zbyt wiele ma "korzyści"
 5. Cześć Mam dylemat, otóż wiem że pewna dziewczyna, zdradza swojego chłopaka (on na maxa zatracony biały rycerz, ona korzysta z jego kasy jak tylko może, każe mu znajdywać lepszą prace, lepiej zarabiać, sama nie pracuje) . Wiem że jego koledzy już próbowali, go uświadomić, jednak skończyło się tak że nie uwierzył, i zerwał z nimi kontakt. Nie jest to moja bliska koleżanka, ale ze swoimi akcjami za bardzo się z tym nie kryje, a tego chłopaczynę znam osobiście. Myślicie że warto mu coś spróbować powiedzieć, albo jakoś naprowadzić na uświadomienie ? Obawiam się że może być to ciężkie, bo inni już próbowali. Ale może wy znacie jakieś dobre sposoby ?
 6. @Funeral Widziałam ten film, i niestety jest duże ryzyko że to "nasza" przyszłość. Niestety większość się pośmieje, i nie pomyśli że coś w nim może być, tylko że to "kolejna komedyjka".
 7. Wszystkie kobiety tutaj mówią że chodzą głownie w sukienkach, a na ulicach królują spodnie, jak to jest ? osobiscie też nie znam żadnej dziewczyny, co chodzi głownie w spódnicach sukienkach. Ja osobiście coraz bardziej zaczynam lubić sukienki, jednak częściej można mnie zobaczyć w spodniach. Długość - jedyna preferowana prze zemnie to przed kolano. Plusy - kobiecość, minusy - ciężko w nich jeździć na rolkach, rowerze, wykonywać jakieś prace fizyczne.
 8. Przecież właśnie o tym napisałam, a podporządkują się wszystkie - jak już wspomniałeś, i ja także - prawo natury.
 9. Ja akurat wtedy, pewnie nie będę już żyła od bardzo dawna. Czy każdy wątek musi być walką ? ludzie się przystosują do nowych-starych, warunków zadziała prawo natury. Tylko że wtedy nikomu, za dobrze się by nie żyło, a średnia wieku życia znów by spadła do 25-30 lat. Ja mam wywalone na te wojenki damsko-męskie. Nie uważam się ani za lepszą od męzczyzny, ani gorsza, jesteśmy inni i po co robić niepotrzebne spięcia na każdym kroku ?
 10. W sumie, taka potem zatai swoją przyszłość i jeśli jest w dodatku ładna... to potem takiemu chłopakowi, wydaje się że trafił na ideał, w dodatku uda że się czymś interesuje itp. Niby na świecie jest lepiej, technologia się rozwija, wszystko idzie do przodu... Tylko podejrzewam że w przyszłości to wszystko upadnie, i cofniemy się jako ludzie do prehistorii.. Już widać to, choćby po tym, że wracają zwolennicy teorii płaskiej ziemi, antyszczepionkowcy itd natura chce się bronić, i cofnie nas w rozwoju. Kiedyś samotna, nastoletnia matka, żyła w pogardzie i ośmieszeniu (ok, może to nie było do końca fer), ale teraz to takiej nie można nawet zasugerować, że była to wpadka, bo każdy się rzuca z łapami, bo przecież "15 latka może wychować lepiej niż 30 latka". Obejrzyjmy zabawy, potańcówki z lat 80... jak ludzie wtedy ładnie się bawili, bez macanek itd. Teraz popatrzeć na jakąś dyskotekę to prawie jak porno w ubraniu.
 11. Na zdradę dla nas też nie ma, dopiero jak się pojawi dziecko jest taka możliwość. No a jak Pan zapłodni na boku, to też czesto to wychodzi, a w przypadku testów wychodziłoby to częściej.
 12. Takie testy to i gwarancja dla mnie, że dziecka chociażby w szpitalu nie podmienili. Tak samo chciałabym od partnera testów na choroby weneryczne, sama bym mogła zrobić bez problemu, takie czasy.
 13. Nie miałabym nic przeciwko, jak się nie ma nic do ukrycia, to czemu niby się sprzeciwiać ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.