Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

alicja95

Samice
 • Content Count

  240
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

198 Świetna

1 Follower

About alicja95

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

1117 profile views
 1. Serio komuś się chce, odpowiadać jeszcze na ten bezsensowny temat? Dziewczyna nie szuka rozwiązania, tylko tamponu emocjonalnego.
 2. BMI to słaby wyznacznik... każdy kto, orientuje się w treningu i diecie, wie że osoba która ma zaniedbane ciało, może wyglądać "tłusto" z bmi 18.5 a mega mając 21-22. Jak miałam bmi 18-19 wystawały mi wszystkie kości, przy 21 jest idealnie. No ale ja trenuję, a nie patrzę na cyferki.
 3. To chyba, dodajesz sobie centymetry we wzroście... mam koleżanki o głowę niższe i mówiące że mają również tak jak ja 165-166. Natomiast moja koleżanka co ma tą wagę, i wzrost, była tak chuda że miała "przykręcane" nerki z powodu zbyt dużej niedowagi.
 4. To musi być troll... serio ktoś uważa że taka osoba jest dziewicą ? buhahahah obraża się tym kobiety które nimi są faktycznie.... No zaraz umrę, dziewictwo to nie "błonka" tylko czynności seksualne... Dziewica to osoba która nie miała seksu.... Wątek wywołał mnie do odpowiedzi, mimo że od dawna się nie wypowiadałam a i czasu na to nie mam....
 5. Nie odnoszę się do tych argumentów, bo dla mnie obowiązki domowe to norma, i nie mam z nimi żadnego problemu, a dzieci ? nie wypowiem się bo ich nie planuję, i zgadzam się że kwestia nagradzania jest niedorzeczna. Ale po co używać takich słów, i obrażać przy tym kogoś ?
 6. Bez sensu, przecież rozmawiasz z konkretną osobą, a nie całą populacją... znów brak argumentów
 7. Nie to wam wiecznie źle, kobieta traktuje faceta jak bankomat - źle Kobieta sama dużo zarabia, sama się utrzymuje i nie chce być utrzymanka, ale chcę normalnego związku - też źle
 8. Nie wiem, mówię za siebie, nie wiedziałam, że dla ciebie różaniec to pasja, myślę że sport który głównie trenuje, nawet nie wiesz ze istnieje, lub co najwyżej słyszałeś nazwę, a nie jest to jedyna rzecz w której się rozwijam... Więc spokojnie, jak mi kiedyś z kimś nie wyjdzie zajmę się czymś innym. Po co robić dziecku mętlik w głowie, i co chwilę ma poznawać nowego tatusia? Z resztą to sytuacja czysto hipotetetyczna bo dzieci nie planuje, chyba że los zdecydowałby za mnie.
 9. Tak jasne, każdemu są potrzebne miliony, sama mam zawód, w którym zarabia się świetnie na samym starcie, więc w nosie mam czyjeś pieniądze. Żeby mi ktoś wyrzygiwal potem? Nigdy w życiu, nawet za głupia kawę nie daje komuś zapłacić.
 10. Jakbym wyszła za mąż, i po rozwodzie została z dziećmi to nie szukałabym już nikogo, nie wyszło trudno, liczyły by się dzieci i moje pasję (zadziwiające że ma je kobieta nie?) szczególnie będąc w tym wieku. Zabrzmie jak feministka według niektórych, ale za dużo rzeczy robię w życiu, aby moim jedynym celem był facet, ba nawet teraz w wieku 24 lat wiem że utrzymalabym siebie i dzieci bez jakiś dennych 500+ i alimentów. Więc dla mnie mężczyzna to osoba z którą będę żyć partnersko, ma być miłość, ale nie tak ze jak coś nie wyjdzie to ja się załamie i nie będę miała za co żyć, i co ze sobą robić.
 11. Widzisz jak w szachach na 100 najlepszych zawodników open jest 99 mężczyzn i 1 kobieta, w odwracaniu kota ogonem 99 kobiet oraz karhu
 12. Ja się wypowiadasz, w taki sposób to co się dziwisz? "o co dla mnie chodziło" serio? Kto tak mówi? Zrozumiałam doskonale o co chodziło, ale teraz chcesz odwrócić sytuację i zrobić z kogoś idiote.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.