Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

prod1gybmx

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1140
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1471 Świetna

3 Followers

About prod1gybmx

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  "Życie jest niezdrowe a sufity zawsze są gotowe
  żeby spaść na głowę" 

  "świadome bycie unikatem to rządzenie światem
  posługuj się tym atutem jak granatem
  i rządź, a nie bądź rządzony
  wydobądź pokłady uczucia dla każdej świata strony"

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może kiedyś do Ciebie dotrze, że marnotrawisz swój czas i energię na nawijanie w koło o tym samym. Ty nie masz żadnej nadziei i innych perspektyw, maglujesz w koło ten sam temat i pogrążasz się w tej beznadzieji. Po co wgl wstajesz z wyra jeśli nie dostałeś facjaty chada od losu?
 2. Sąsiad koło którego mieszkałem nie dość, że wprowadził się do kobity, to jeszcze przez 15 lat małżeństwa nie pracował, zdradzał ja na prawo i lewo, pił i tłukł swojego synka... Nie był i nie jest chadem, wysuszony koleś z temperamentem i dobrą bajerą i tyle. Gdybyś nie rył sobie głowy w koło tym szajsem, tylko robił coś w kierunku tego, żeby być ciekawszym człowiekiem, to nie jedną panienkę był wyrwał, która byłaby wpatrzona w Ciebie jak w obrazek. Masz wrażliwe serduszko i oburzasz się, że nie dostajesz niczego za darmo, nie da się tego policzyć i wydaje się to niesprawiedliwe.... Smutno się na to patrzy.
 3. Ostatnio uratowałem kobietę przed gwałtem. -przestałem ja gonić. 😉 Polki mają taki temperament, że nie wiadomo czy ja wybzykac, czy pochować.. Także opcja nr3 będzie najwlasciwsza, nie myśl o tym, nie pytaj o zdanie i rób swoje. Będziesz zadowolony z tego Ty i partnerka.
 4. Co Twoim zdaniem składa się na taką faktyczną umiejętność? Co wchodzi w skład? m.in. trzymanie ramy?
 5. Tu się nie zgodzę. Jak gość wie, że za chwile może mieć inną, to jakoś też mniej "walczy" o daną relację. 😁
 6. Sam mam ex z drugiego końca Polski, nie mamy wspólnych znajomych, a i tak mózg potrafił płatać figle jak się natknąłem na jakaś informacje w mediach itd. Długo udawałem sam przed sobą, że mnie to niedotyczy, że to głupie itd. ale dałem wybrzmieć emocjom i nabrałem niezbędnej wiedzy, żeby już nie udawać, że nie widzę problemu, albo on nie istnieje. Zrozumienie pewnych mechanizmów, zjawisk i zależności pozwoliło mi mieć luz z tym co się u niej dzieje i przy ewentualnych kolejnych ex. Nie ma tego złego, czego nie ogarnie wiedza. W rapie też można znaleźć ukojenie i zrozumienie.
 7. Rozwiń proszę bo zawsze mi się wydawało, że kobiety pragną doświadczonych mężczyzn. Prawiczek jeszcze sobie nie zdaje sprawy, że seks nie jest taki świetny jak w jego wyobrażeniach i można go skutecznie urabiać dupką. 😁
 8. Gdybyś się nie interesował życiem eks, to byś się właśnie nie stresował. Nawet gdybyś ją kuł wczoraj, to i tak się możesz wyprzeć. Gdyby chciała Cię podpiąć pod dzieciaka, to ona by się musiała mocno o to postarać... Nie zawracaj sobie głowy pierdołami i nie posypuj rany sola... Widzę, ze mocno to przeżywasz i zakładasz już któryś temat z koleii i jesteś mocno rozgoryczony. Może nie zostawawaj z tym sam i idź do specjalisty, bo ewidentnie samotnie nie potrafisz tego przetrawic.
 9. Jeśli to nie ma być to gierek, to celowałbym w laptopy poleasingowe. W kwocie 3k można znaleźć już dobry sprzęt.
 10. Dzieciaki same z siebie książki nie kupią, a po drugie, jeśli sami nie dostaną lekcji od życia, to nawet nie pomyslą żeby robić coś w kierunku "uprzedzania faktów".
 11. Wiekszy przebieg= bardziej impulsywna/kierująca się emocjami = bardziej lekkomyślna = większe prawdopodobieństwo na przestrzeloną "inwestycję" czasu i zasobów, mając na uwadze tego, że kobity są raczej bierne i więcej biorą niż dają w związku. W ons/fwb/na divach absolutnie nie interesowałby mnie przebieg, nie powodowałoby to, że zastanawiałbym się czy jestem lepszy od poprzednich itd. Także ten argument z kompleksami jest totalnie z dupska, który pociskają sobie kobity nawzajem racjonalizując swoje zachowanie. Bzykajcie się z kim chcecie i ile chcecie, ale nie miejcie pretensji o to, że wtedy faceci przestają was traktować jako dobry materiał na LTR. #strategie reprodukcyjne #ryzyko #egozim #każdy dba o własne interesy w mniej lub bardziej świadomy sposób.
 12. Volvo s40/s60, ewentualnie v50 jak Ci nie przeszkadza kombi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.