Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

prod1gybmx

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  766
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

902 Świetna

2 Followers

About prod1gybmx

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  "Życie jest niezdrowe a sufity zawsze są gotowe
  żeby spaść na głowę" 

  "świadome bycie unikatem to rządzenie światem
  posługuj się tym atutem jak granatem
  i rządź, a nie bądź rządzony
  wydobądź pokłady uczucia dla każdej świata strony"

Recent Profile Visitors

4385 profile views
 1. Co do offtopu i redpillowego gówna, to masz rację, wyśmiewanie i wciskanie wszędzie, że kobita kłamie i tak na prawdę chce czada z kwadratowa szczęka, też jest totalnie z dupy... Ale akurat koment chadeusza, jest na miejscu, może mógłby zastosować jakieś eufemizmy, ale miał rację. A typów wylewajacych swoje frustrację w rezerwacie, to już całkiem nie kumam.
 2. Jestem w szoku, że nie wjechała jeszcze tutaj moja fota z areny...xD
 3. Jakaś masakra, czuję się jak w pracy, słuchając jak jeden drugiemu dupę obrabia z tą różnicą, że ten któremu obrabiają, może to sobie poczytać. 🤣
 4. Wpisz w google grafika, "przystojny facet" i wybierz takich, których totalnie nie kojarzysz, ale uważasz za przystojnych.
 5. Raczej chęć niesienia pomocy, potrzeba bycia potrzebnym. Bardzo często wtedy facet czuje, że rośnie i że daje rade. Masz tu materiał. Trochę długawy, ale warto zerknąć. Zwłaszcza jak zaczyna nawijać o tym, jakie historie chcemy usłyszeć.
 6. A to nie jest czasem tak, że duże znaczenie w tych gosciach ma postać(osobowość), którą odgrywa dany aktor, a nie jego rzeczywisty wygląd? Bo z tego co zauważyłem, podajecie głównie aktorów, albo osoby, które mają jakaś historie. (Jest nadzieja chłopaki incele 😁). Sam się na tym łapie, że często jaram się aktorkami i rolami, które odgrywają, a nie jakimś randomowym jpg. osoby, której kompletnie nie kojarze. Dało by się podrzucić zgodnie z tematem fotki jakiś randomów, którzy podobają się tylko i wyłącznie ze względu na atrakcyjność fizyczną? Wtedy, to i redpillowcy, blackpilowcy, mizogini i incele, bedą zadowoleni, bo będzie w zgodzie z nazwą tematu. Ps. Dajcie już spokój z tymi chadami i kłamliwą naturą kobiety w każdym temacie, bo rzygać się już od tego chce...
 7. @crystal Sam przejawiam taki styl, w ktróym jeśli kogoś jest za dużo, dokręca za bardzo śrubę, to się wycofuję. Zabił w Tobie przekonanie, że jeśli będę dobra dla kogoś, to druga osobą ma tylko jedną możliwość i odpowie tym samym.
 8. Bo zrozumiesz, że to nic wyjątowego, po prostu należysz do dość sporej grupy osób, która przejawia podobny styl przywiązywania się co Ty. Wiedząc o tym, bedziesz potrafiła rozpoznawać takie osoby i tworzyć z nimi zdrowe, stałe relacje. Nie, nie jesteś dziwna. https://kryzysowi.pl/style-przywiazania-czyli-jak-dziecinstwo-wplywa-na-twoje-relacje-z-innymi/
 9. Mieszkam z drugą osobą w kawalerce 35m. Jeśli jest mądrze rozplanowana, to jesteś w stanie wcisnąć ściankę gipsową i zrobić z tego osobną sypialkę, tak jak ja uczyniłem. W dziennym jest rogówka, a w sypialce dwuosobowe wyrko. Da się żyć, zrobić domówkę i kogoś przekimać na rogówce w razię W. Ogólnie nie ma źle.
 10. Mam rodziców, którzy potrzebują pomocy. Generalnie wchodzenie w związki wiąże się z odpowiedzialnością za drugiego człowieka, skoro kilka razy nie wyszło, to chce się uniknąć swojego dyskomfortu i oszczędzić go drugiej osobie. Będzie prosto. Bombelek jest, ojca nie ma = jego wina- zawiódł/udawał/oszukał/odszedł/porzucił/uciekł od odpowiedzialnosci - Jednym słowem- SKRZYWDZIŁ. Proste?
 11. skąd taki wniosek? Ciąg przyczynowo-skutkowy, bardzo często powtarzający się schemat. Wywnioskowałem na podstawie tego co napisałaś.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.