Jump to content

Jan Niecki

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

15 Dobra

About Jan Niecki

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ot poradnik dla ambitnych piwniczaków od innego ambitnego piwniczaka. Samo dobre. Może komuś się przyda. https://www.manosfera.org/index.php/pl/o-zarabianiu-pieniedzy-poradnik-dla-ambitnych-piwniczakow
 2. Chodzi o to, że manosfera w sieci to straszny burdel. Treści są mocno rozproszone i dobre strony i ludzie toną w zalewie przeciętności. Przez stworzenie MANOSFERA.ORG chcę promować ludzi oraz inicjatywy mówiące o facetach i dla facetów, których warto słuchać. Projekt to swego rodzaju wyspecjalizowany katalog stron, a w przyszłości również męskich inicjatyw i ciekawych miejsc. Zapraszam do oglądania ale i współtworzenia.
 3. Sława Panowie Ot, to będzie w zasadzie bardziej zajawka niż artykuł. Po pierwsze chciałbym Wam bardzo polecić ten materiał Colttaine: https://www.bitchute.com/channel/cn4NBxTUb5gx/ (THE MATRIX BEHIND THE MATRIX) Jest z 01.2019 lecz wciąż pozostaje bardzo aktualny. Obejrzałem go i po jakimś miesiącu do mnie coś dotarło. Wszystkie kultury świata, wszystkie trwałe systemy polityczne i sposoby urządzenia rzeczywistości, aby przetrwać musiały w jakiś sposób zmusić lub przekonać mężczyznę, żeby dobrowolnie wziął na siebie ciężar utrzymania społeczeństwa: - żeby chc
 4. Gdyby ktoś szukał gdzie za darmo można sparować (powalczyć :)) na broń białą (miecz dwuręczny, miecz i tarcza, szabla, włócznia, nóż) to pracuje nad stworzeniem mapy takich ekip. https://sparujemy.pl/mapa Na liście grup sparingowych/rekonstrukcyjnych jest już 13 grup.
 5. hej Bracia Samcy Zrobiłem taki projekt www.sparujemy.pl. Strona jest zupełnie niekomercyjna i ma za cel promowanie idei otwartych grup sparingowych jak i samych grup. W dużym skrócie, chodzi o to, aby ułatwić ludziom wychodzenie z domu i uczenie się walki w praktyce poprzez bezpieczne (względnie) sparingi (zarówno z jak i bez broni). Udało mi się dotrzeć do 3ech takich grup i na tym koniec - nię wierze żeby nie było ich więcej. I tu moje pytanie - ktoś może słyszało o takich grupach lub ma pomysł jak do nich dotrzeć? Do usłyszenia Jan :)
 6. Dobry materiał PJ Watsona - myślę, że może tu się spodobać
 7. Do napisania tego tekstu zainspirowało mnie parę spotkań, które w ostatnim czasie miałem z młodymi mężczyznami. Albo właśnie zawarli oni albo byli blisko podjęcia decyzji o zawarciu związku małżeńskiego. Kiedy rozmawiałem z nimi o ich planach na przyszłość oraz wsłuchiwałem się w odpowiedzi klarował mi się obraz naprawdę dobrych facetów; kochających, wiernych, oddanych, cierpliwych, gotowych do poświęceń. Z ich słów mogło wydawać się, że ich wybranki naprawdę do nich pasowały i po ślubie wszystko musi być ok – mam nadzieje, że tak będzie. Sam, jako „dobry facet” w 35tym roku życia i z 13oma la
 8. zeszło mi trochę ale uzupełniłem mapę manosfery, dzięki z linki. Podniosłem też trochę stefana. Wykupiłem też domenę manosfera.org i mam zamiać rozwijać ten projekt - kto wie, może kiedyś uda sie zrobić coś w rodzaju mapy manosfery w realu.
 9. Super, dzięki. Dodałem i zapoznaje się z kontentem Aarona.
 10. Hej @Miraculo Trochę dziwne, bo to o czym piszesz, czyli nazwa kanału jest w kolumnie A: Pozycja StudioBrule Colltaine Czerwona Pigułka An Ear for Men The Red Pill Christina Hoff Sommers - The war against boys Czy o to chodziło? Może ten plik sie u Ciebie inaczej wyświetla? Jeśli tego nie widzisz to czy możesz mi screenshoot przesłać albo wkleić do komentarza kolumny jakie Ty widzisz?
 11. Hej Bracia Samcy Jakiś czas temu słuchałem audycji tok.fm, w której nazifeministka skarżyła się, że ta manosfera i ogólnie red-pill to strefa tajemnicza ukryta dla oka kobiecych badaczy. Najpierw pomyślałem to co każdy normalny człowiek w takiej sytuacji - gówno prawda, ale po jakimś czasie przyszła refleksja, a może faktycznie ludzie niewiedzą gdzie znaleźć dobre źródła informacji na ten temat? Tak właśnie powstał pomysł na mapę MANOSFERY w internecie. Zebrałem źródła, z których ja korzystam i przedstawiłem je czytelnej formie z podziałem na kategorie: - Red Pill - MRA
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.