Jump to content

Noah Kuttler

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  50.00 PLN 

Community Reputation

40 Świetna

About Noah Kuttler

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,102 profile views
 1. Pomyliłem dział, ale w sumie...🙂 też jakaś rada.
 2. Znam, 8/10, w tym roku skończy 40. Spotykała się z kilkoma facetami, ciągle było coś nie tak. Wysokie wymagania i niewiele w zamian. Zaburzona. I tu coś z czym się jeszcze nie spotkałem, w wieku 38 lat postanowiła zostać matką na własną rękę korzystając z usług banku /kliniki. Zakładając że to prawda, to muszę przyznać że wyszła nieco poza schemat.
 3. @tylkochwila133 bez jaj, jeszcze mam mieć skrupuły wobec kogoś kto nie jest fair wobec mnie. Wystarczy podejść do tego z wyczuciem. Nie musi być libacja, zaproś kolegów niech pograją w monopol, karty, szachy, wystarczy sama obecność gości.
 4. Gdzieś kiedyś w Internetach czytałem że facet pozbył się niechcianych lokatorów sposobem. Zebrał ochotników, znajomych kolegów i chętnych do pomocy "wolontariuszy". Patent polegał na tym, że chłopaki na spokojnie z kulturą by nie drażnić sąsiadów, prowadzili libacje. Zmieniali się tak, aby trwała ona przez kilka dni/nocy bez przerwy, zachowując przy tym ciągłość. Napisali że dość szybko pozbył się dzikich lokatorów.
 5. tak trochę z innej beczki, ale z przymrużeniem oka.
 6. Ja notuje w Evernote - polecam, można używać / synchronizować za darmo na max 2 urządzeniach. Drugie narzędzie to Google Keep - darmowe, z gorszymi możliwościami jeżeli chodzi o redagowanie tekstu.
 7. Jako Twój dobry kumpel\przyjaciel, to chciałbym wiedzieć i wręcz bym tego wymagał od Ciebie. Miałbym pretensje gdybyś mi nie powiedział o podejrzanym zachowaniu "mojej" kobiety. Natomiast będąc na Twoim miejscu, wolałbym nie uczestniczyć w tym cyrku i udawać że się nic nie stało - to się dobrze nie skończy dla waszej znajomości.
 8. Dość klimatyczny, Blair witch project
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.