Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Noah Kuttler

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Dobra

About Noah Kuttler

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tak trochę z innej beczki, ale z przymrużeniem oka.
 2. Ja notuje w Evernote - polecam, można używać / synchronizować za darmo na max 2 urządzeniach. Drugie narzędzie to Google Keep - darmowe, z gorszymi możliwościami jeżeli chodzi o redagowanie tekstu.
 3. Jako Twój dobry kumpel\przyjaciel, to chciałbym wiedzieć i wręcz bym tego wymagał od Ciebie. Miałbym pretensje gdybyś mi nie powiedział o podejrzanym zachowaniu "mojej" kobiety. Natomiast będąc na Twoim miejscu, wolałbym nie uczestniczyć w tym cyrku i udawać że się nic nie stało - to się dobrze nie skończy dla waszej znajomości.
 4. Dość klimatyczny, Blair witch project
 5. Jak facet ma hobby, jest zakręcony na jakimś punkcie, myślę ze to idealna inspiracja. z życia.... Szwagier co roku dostaje wędki (wędziska), kołowrotki bo to co chwila coś nowego pojawia się na rynku, autentycznie cieszy się zawsze jak dziecko. Oczywiście małżonka wie w którym to sklepie dokonać zakupu, i Pan sprzedawca wcale nie zna szwagra😉. Niby wszystko ustawione, ale zawsze to coś co się naprawdę przyda, i sprawia radość. od siebie Ostatnio, lubię przyrządzać i pić dobra kawę, wiec wszelkie gadżety związane z tym procesem będą fajnym prezentem. Uważam że trzeba uważniej obserwować faceta.
 6. Właścicielem takiej myjni jest mój dawny kolega. Z tego co mówił, zakładając że to prawda., to koszt jednego stanowiska do mycia to około 80/90 tys zł. Do tej kwoty należy doliczyć koszty serwisu. Gdy zapytałem o całkowity koszt biznesu, ziemia, franczyza serwis, myjnia 6 stanowisk = koszt dochodził do 1mln. W międzyczasie, dodatkowe koszty modernizacja systemu płatności, sms, karta płatnicza, żetony. Obok niego była inna myjnia samoobsługowa, tam siedział Pan który rozmieniał pieniądze na drobniaki. Dzisiaj już nie funkcjonuje, myjnie różniły się możliwościami, w starej był jeden "pistolet", brak dedykowanej szczotki, brak automatycznej "rozmieniarki".
 7. Nic tak w pracy nie pocieszy, jak dobra koleżanka....
 8. Długa droga przed Tobą, powodzenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.