Jump to content

Analconda

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,200
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  2,369.69 PLN 

Analconda last won the day on January 20 2020

Analconda had the most liked content!

Community Reputation

2,382 Świetna

7 Followers

About Analconda

 • Rank
  Podporucznik
 • Birthday February 5

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Berlin
 • Interests
  bez zainteresowań

Contact Methods

 • Skype
  Ana Conda

Recent Profile Visitors

16,979 profile views
 1. Sperma ma dużo witamin i jakichś tam składników - więc smarowanie twarzy powinno dać dobre efekty. Ale nie wiem - nie stosuje. Tylko taka ciekawostka.
 2. No ale to pokaż tego gościa. Po takim wyniku obstawiam 9 / chada. To ja 25 par w 72h. Jaka beka xD Po co wam fotki moje?
 3. Bez znaczenia. Multimilioner z mensy pewnie zapłaci za kolegę. Zresztą nic płacić nie będzie trzeba bo Überprawnik napisze apelacje między kursami ubera i podeśle do Pani Grażynki z sądu. Oj Krzysiek... ale władowałeś kolegę xD - niedługo Twoja kolej.
 4. Czyli kobieta u której mieszka Pan niskiego wzrostu dowie się co wyprawia w sieci xD. Także sąsiedzi dowiedzą się jakiego mają sąsiada i czym się zajmuje w wolnym czasie. Czy Krzysiek i Adrian dorzucą się krótkiemu na zwrot kosztów postępowania?
 5. Też mam tą zieloną Philipsa i mogę polecić. Dołączyłeś im chociaż pare kłaków w prezencie?
 6. Nieogolona psiocha jest po prostu obleśna. Aż się chce rzygać.
 7. Mi pomógł pobyt w psychuszce. Od tamtego momentu samopoczucie nie spada poniżej jakiegoś poziomu.
 8. Ja i brat normalnie mówimy, że nie będziemy mieli dzieci. W dupie mam(y) ego starych. "Nie będziesz babcią, nie będę miał dzieci"
 9. Mam mieszane uczucia. Niby beciak ma te kobietę za prywatna dzi* - robi aferę bo ktoś dotknął „jego prywatnej psiochy”. Ale w sumie zrobił dobrze bo pozbył się zakłamanego szona który nie powiedział mu, że pieprzy się z innymi.
 10. Nie można być cały czas szczęśliwym bo szczęście jest od zjawiska, czyli: Można zażywać np kokainę ale po jakimś czasie będzie trzeba wciągać więcej kresek bo jedna szczęścia nie da. Jeśli ktoś by był cały czas szczęśliwy to by nie był szczęśliwy bo szczęście może być mniejsze lub większe i jest subiektywne, czyli: Kokainista który wciągnie kreskę dziennie będzie musiał wciągać dwie bo szczęście po jednej kresce będzie "stanem normalnym".
 11. Temat jest o incelach więc warto wspomnieć o sobie: Jestem zajebiście biedny i mieszkam ze starym (w połowie z wyboru, w połowie z przymusu). Moje kontakty z kobietami: W psychiatryku zagadałem do pielęgniarki robiąc z siebie idiotę. Oczywiście nic z tego nie wyszło. Diva - i to tylko dlatego, że obiecałem na forum, że pójdę. Pod koniec szkoły kilka razy rozmawiałem z kobietami - oczywiście zawsze se tylko beke kręciły. Bylem raz u sąsiadki (bazyl), miałem 15-16 lat. Znajoma w 2 klasie podstawówki (chodziliśmy
 12. Katoliczki - to nie mój wymysł a treści MK i MR - najbardziej się puszczają, mocno je ciągnie bo mówili... nie wolno... Zwiąż się z katoliczką - dupy Ci da po ślubie dopiero. Czyli ożenisz się nawet nie wiedząc czy jest ciasna. No... w międzyczasie chady będą sobie z niej robić worek na spermę. Rżnąć w dupe aż pęknie jej pierścień. Uwaga na katoliczki - najgorszy sort! Lewaczka chociaż da przed ślubem. XD
 13. No właściwie to masz racje - coś trzeba wybrać. Chociaż ja już bym wolał skrajną lewaczke niż katolke. No od tego jest kobieta właściwie... więcej i tak nie ma co się spodziewać. No to Ty. Ale co do zasady... kobiety będą postrzegać „artystów” jako słabych beciaków. No i to już jest lepsze niż jakiś balet dla homosiów... Ja bym stawiał raczej na kluby (takie gdzie są gangi motocyklowe), kluby (jednak dużo szonów), bary (z alkoholem).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.