Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Analconda

Użytkownik
 • Content Count

  97
 • Donations

  110.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Świetna

About Analconda

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Berlin

Recent Profile Visitors

307 profile views
 1. W którym miejscu pokazała? Nie chce całego oglądać.
 2. @Nieustalony MężczyznaA czemu chcesz mnie zmusić do tego? Każdemu włączą domyślnie a kto chce wyłączy na własną odpowiedzialność.
 3. @Stary_NiedzwiedzPłakać może ktoś kto chce i ma zabezpieczone i go okradają. Ja i tak wiem, że szansa, że mi z konta ktoś coś zabierze jest niemalże zerowa więc wolę wygodę zamiast bezpieczeństwa. Serio nie chce mi się za każdym przelewem łazić po telefon, logować się za każdym razem bo bank wylogowuje po 15min i inne takie bzdety. @vandDomyślnie powinna być ta opcja dodana wszystkim a potem opcjonalnie wyłączyć. Wszystko zabezpieczam na absolutne minimum. Nie wiem co trzeba zrobić trzeba się postarać by takie dane wyciekły.
 4. @Nieustalony MężczyznaAle to nie powinno być obowiązkowe a opcjonalne.
 5. pojawią się dodatkowe zabezpieczenia, na przykład dodatkowy kod w wiadomości SMS. Wpiszesz i dopiero wchodzisz na konto. Świetnie, nie dość, że przy każdym przelewie trzeba się fatygować po telefon to jeszcze wygodnie się nie zaloguje. Kolejna nowość? Zdecydowanie częściej niż teraz trzeba będzie wbijać PIN podczas płatności kartą. I to nawet tych zbliżeniowych. Niewolnictwo, pan decyduje jak niewolnik ma płacić. Dla mnie może nie być pinów, przykładasz, płacisz i do widzenia. Jestem w stanie zaryzykować dla takiej wygody.
 6. A ona co? Pracuje czy w domu siedzi cały dzień? Bo jak pracuje to ma prawo mieć pretensje, że mąż nie pomaga. A jak nie pracuje to niech się cieszy, że mąż w ogóle nie rzucił wszystkiego w pizdu. Mój ojciec też jest takim graczem, praca i od razu komputer. Nikomu nic nigdy nie brakowało, matka też pracuje. Dało się i da nadal wszystko pogodzić.
 7. Nie jest źle, jak chcesz wstawię Ci zdjęcie, że w bicu mam niewiele więcej co Ty w nadgarstku.
 8. @Stary_NiedzwiedzNa pewno prywatne firmy poujawniają te informacje. Nawet tak debilne prawo, że muszą to ujawnić nie przejdzie. A potem i tak jeszcze kwestia uzyskania alimentów, to jakiś absurd, że sąd może się w ogóle zastanawiać czy kobiecie należą się alimenty na dzieciaka ze strzykawki. No wychodzi na to, że jak w Polsce ktoś zwali konia w kondona i go wyrzuci a laska się nim zapłodni (XD) to można płacić alimenty.
 9. Chciałbym kupić worek, czy jeżeli będę uderzał to sąsiedzi to słyszą przez sufit/podłogę? Jak tak to już odpada (sąsiad ciągle donosi na policje) Ważę ~65kg, wzrost 186cm czy starczy worek o mniej więcej takiej wadze czy od razu brać 180cm 90kg? Przy okazji boje się, że zarwę sufit 😂
 10. Pierwsza gra jaką pamiętam i od której byłem skrajnie uzależniony to Chicken Invaders z 2002r (chyba) https://www.youtube.com/watch?v=S861KVqj_qk Grałem też później w jakieś wyścigi skuterami śnieżnymi. Może ktoś kojarzy grę i podałby nazwę? Można było się spychać z innymi kierowcami każdy miał inny kolor - zielony, niebieski, żółty, czerwony itd.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.