Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Analconda

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1575
 • Donations

  2,000.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Analconda last won the day on January 20

Analconda had the most liked content!

Community Reputation

1121 Świetna

2 Followers

Contact Methods

 • Skype
  Ana Conda

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Berlin
 • Interests
  bez zainteresowań

Recent Profile Visitors

7485 profile views
 1. Złodzieje użyli śmigłowca, by obrabować depozyt z gotówką w firmie ochroniarskiej w Sztokholmie. Włamywacze dostali się do budynku przez dach i według świadków odlecieli z workami pełnymi pieniędzy. Skok, do którego doszło przed świtem, oszołomił szwedzkich policjantów, którzy nie mogli użyć do pościgu własnych helikopterów, ponieważ podejrzewano, że w hangarze podłożono ładunki wybuchowe. Tuż po piątej nad ranem złodzieje wyskoczyli na dach depozytu z gotówką należącego do firmy ochroniarskiej G4S i wybili okno, by dostać się do środka. Wewnątrz znajdowali się pracownicy firmy, ale nikt nie został ranny. Świadkowie twierdzą, że w czasie napadu słyszeli wybuchy, ale nie wiadomo, czy użyto materiałów wybuchowych. Policja nie jest pewna, czy złodzieje zdołali wynieść pieniądze, ale świadkowie widzieli jak do śmigłowca ładowano jakieś przedmioty. Jeden ze świadków relacjonował w telewizji TV4, że szary śmigłowiec wisiał nad budynkiem około 15 minut: "Dwóch mężczyzn zsunęło się w dół i widziałem, jak wciągali do góry pieniądze". Policja znalazła helikopter, którego najprawdopodobniej użyto do napadu porzucony w pobliżu jeziora na północ od Sztokholmu. Wcześniej zgłoszono jego kradzież. Mistrzowska akcja i rozegranie lewackiej policji która boi się ścigać bandyterkę.
 2. Tylko pozytywnych emocji nie mam prawie wcale a negatywne cały czas z każdego powodu zwłaszcza wiadomo jakiego. Pozytywne są ciągle te same czyli powrót do domu z tyrki, wolne, granie w gry. Negatywne wiąże się ze wszystkim właściwie.
 3. Zaraz zaraz. Czytam wątek po łebkach bo ostatnio mam mało czasu i widzę, że o mnie piszą ale nie zawsze tagują - co to za obgadywanie? 🤔 Dobra. I tak nie chcę się mieszać w zadymę. Tylko @Marek Kotoński napisał, że ja trolluje. Fakt na chadów się uwziąłem i więcej o nich nie piszę zgodnie z nakazem. No i dobrze bo mnie irytuje temat chadów. Wibratory pominę bo to chyba nie o mnie chodziło XD. Tylko kurde xd nie napisałem tu ani jednego trollposta (nie licząc areny).
 4. Ja to bym się wstydził na jej miejscu tak sms napisać by ktoś wysłał nr. Ale ona chyba poczuła to dopiero po otrzymaniu odpowiedzi.
 5. Tak jest - tylko by było jasne zadam pytanie - chodzi o tematy o chadach czy ogólnie nie mogę o chadach wspomnieć? A no i o żadnych wibratorach nic nie wiem - XD
 6. Nie istnieje, jestem realistą. Gdyby nawet istniała to co z tego - sprawy duchowe nie mają dla mnie znaczenia. Żyje na ziemi i to się dla mnie liczy. Bo to co napisałem niestety jest prawdą a ja opieram się na faktach. Więc co programuje - prawdę. 3 raz - to są fakty. Bardzo przykre niestety ale ja z tym nic nie zrobię. Zdaje se sprawe z bycia śmieciem ale taka kolej rzeczy jest naturalna - ruchają głównie chady i tak być powinno - nie dla psa kiełbasa. Przykre ale prawdziwe. Jak to się ma do tematu? Odp na temat to - tak. Ale kobieta będzie z takim dla zasobów a ruchać będzie ją prawdziwy facet.
 7. Albo to nie był chad albo Ty nim jesteś. Albo oboje np 8 9/10 i tyle. Błąd logiczny. Atrakcyjność jest uniwersalna i jest na to wzór. O tym będzie osobny temat. Chad to zestaw cech do których lgną kobiety i bardzo dobrze. Pamiętaj, że nie tylko chady mają powodzenie ale jeśli ich porównać z smv 9 to nadal są jak szympans do człowieka.
 8. To jest w 100% prawda. Tylko, że jak zjawi się chad to te Twoje i moje smv ma zerowe znaczenie. A nie da się mieć smv wyższego niż chad. Nawet jak będziesz miliarderem to i tak jakbyś miał partnerkę to pójdzie do chada pod Twoją nieobecność. Bezpośrednio oznacza to, że chad to dosłownie wyższy gatunek. Też racja. Ale jak wspomniałem - ciężko się czuć kimś nawet mając smv 9 skoro od chada jest się niżej w stopniach ewolucji.
 9. Po pierwsze jest to poniżające gdy wychodzi, że jesteś od kogoś gorszy pod względem genetycznym. Po drugie większość facetów nie może sobie od tak o znaleźć kobiety.
 10. Tak ale jak przyjdzie co do czego czyli zjawi się chad to wszystkie są takie same i pójdą do chada jak on zechce.
 11. Tomko miał z pewnością większy wkład w forum niż ja. I zaprzeczam by kasa miała na cokolwiek wpływ. Sos na forum daję bo mogę i chcę wspierać społeczność. @Adolf Musisz wiedzieć, że Tomko cały czas mnie atakował i rajdował mi wątki. Ja mu nic nigdy nie powiedziałem złego.
 12. Dlatego moja sugestia była by jedynie pojedyncze wątki mogły by być "zamknięte". Ale @Mosze Red mówi, że się nie da. No to trudno. Więc ten temat właściwie jest wyjaśniony.
 13. Jeśli chodzi o szkodliwość 5G - zanim się to zainstaluje u nas to aby nie było wątpliwości moim zdaniem należy to zainstalować w dużej ilości gdzieś w Afryce czy innych Indiach - jak nic im się nie stanie to dopiero u nas. Ale pazerne korpo już chcą zarabiać i zrobić z nas króliki doświadczalne. Propaganda ze strony "naukofcuf" jest duża więc coś może ale nie musi być na rzeczy.
 14. Dlaczego osoby nie mające nic do powiedzenia stosują argumentum ad personam? Na początku parę osób udziela się normalnie a zara znana już ekipa robi spam w wątku...
 15. Ja jestem za tym. Wiadomo, że karzeł z żoliboża rozstawia po kątach wszystkie miernoty, ekonomistę i długopisa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.