Jump to content

Analconda

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,388
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  2,369.69 PLN 

Analconda last won the day on January 20 2020

Analconda had the most liked content!

Community Reputation

2,767 Świetna

7 Followers

About Analconda

 • Rank
  Porucznik
 • Birthday February 5

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Berlin
 • Interests
  bez zainteresowań

Contact Methods

 • Skype
  Ana Conda

Recent Profile Visitors

20,183 profile views
 1. To nie Chady zniszczyły rynek ani nie normiki… Tylko właśnie flepy (simpy) - na każdym kroku nabijając atencję. Potem kobieta myśli, że jej się wszystko należy… …no to co… Chada chce a nie zwykłego gościa nie mówiąc nawet o flepach. Swoją drogą… jak ktoś poruszy taki temat wszystko jest OK - jak ja bym go założył to zara by były jedynie Argumentum ad Personam.
 2. Też tak myśle i to jest dobre. Dziecko powinien robić jak najbardziej wartościowy genetycznie mężczyzna a wychowywać beciak któremu chce się zajmować dzieckiem. Większość facetów nie nadaje się ani do robienia dzieci - słabej jakości sperma, są simpami którzy będą pomiatani w związkach. Kobiety takimi gardzą i na szczęście nie dadzą im się rozmnożyć. No takie są fakty. Mężczyzn jest zbyt wielu o około 80%. Naturalnie ta mniejszość mężczyzn czyli 20% by była z większością kobiet bo to facet byłby bardziej pożądany niż dziś kobieta (przez nadmiar fa
 3. Będzie bezwarunkowy dochód podstawowy? Może będzie warto do Polski wrócić.
 4. U niektórych ludzi efekt jest widoczny. Ten tutaj to przypadek albo silikon. Spróbować w ramach nauki nie zaszkodzi a domyślnie i tak będę chciał silikon…
 5. Ja też… Do tego potrzebny jest ekstrawertyzm. Introwertycy w tej kwestii mają już sprawę wyjaśnioną. To fakt o którym kiedyś wspominałem. Zwykły gościu i przez wzrost po prostu ludzie nie traktują takiej osoby jak równych. Co do alkoholu… oczywiście to głupie ale padło jakiś czas temu hasło „odkąd nie pije to nie mam znajomych” - wiadomo do wódeczki zawsze się ktoś znajdzie ale nie warto. Porno nie ma wpływu na relacje z innymi. Winny jest tak naprawdę introwertyzm czyli wrodzona fobia społeczna.
 6. @Ważniak Elsa Jean... ...to rozklapicha.
 7. Prywaciarze, chady - tak to robią. Każda leci na kasę i chada a taki zwykły 30 latek jest postrzegany jako oblech który chce ją tylko wyruchać.
 8. Miałem napisać komentarz podobny do @bassfreak ale nie ma co się denerwować. Przecież to wina Polaków, że takie zero jak parczewski (celowo z małej) w ogóle mogą publicznie coś takiego wygłosić i nie zostać po tym rozstrzelany za działanie na szkodę kraju.
 9. Po co? Przecież to właśnie szczęka zniszczyła mi życie.
 10. @Imiennik @BlacKnight Jakieś 3 tygodnie temu dowiedziałem się, że jestem inwalidą - kaleką. Ale nie mówmy w moim kontekście bo zara się denerwują. Więc - nóg czy rąk nie ma bardzo mało osób. Za to większość (facetów) ma bardzo niskie smv i to jest właśnie kalectwo. I teraz jak to się ma do tematu: Można mieć niewiadomo jak dobre podejście do życia, wszystko kurde można robić dobrze ale jak się nie ma wyglądu to faktycznie życie jest nie tyle co utrudnione a jest się dosłownie wykluczonym z życia społecznego. No potem pojawia się taki tema
 11. Zauważ, że są osoby które gdyby nie genetyka to by były normalne. Tak - mówię o inwalidach. Jak ktoś nie ma nóg i rąk to tak szczerze - życie już ma przegrane. Inwalidztwem jest też słaby wygląd.
 12. Mnie matka wychowywała. Starego albo nie było (praca za granicą) albo grał cały czas w gry hak był na kwadracie.
 13. Trzeba było w klubach się nie puszczać z Mokobé jak się nie chce używać 2 litrowej butelki po coli. Po za tym to normalne, że kobieta nie ma orgazmu ponieważ większość mężczyzn nie może być nawet pociągających dla partnerek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.