Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Analconda

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1097
 • Donations

  1,000.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Analconda last won the day on January 20

Analconda had the most liked content!

Community Reputation

794 Świetna

2 Followers

About Analconda

Contact Methods

 • Skype
  Ana Conda

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Berlin
 • Interests
  bez zainteresowań

Recent Profile Visitors

4830 profile views
 1. No to chodzi o to - ci co nie ruchają dlatego, że kobiety z nimi nie chcą gdy ewentualnie będą mogli (przykład np z tematu) to z takimi pasożytami nie powinni. Chodzi o to, że pasożyt ciągnie tam gdzie ma korzyści - są tacy ludzie którzy lepią się jedynie do tych co mają jakiś zasób np kasę. By się z takimi osobami zadawać to chyba trzeba nie mieć do siebie szacunku. Żebyś zrozumiał - masz piętro niżej sąsiada który organizuje imprezy i zaprasza wszystkich oprócz Ciebie bo nie masz np kasy. Następnie zdobywasz hajs i nagle pasożyt zaczyna zapraszać i symuluje kolegę - przyjmiesz ofertę?
 2. Nie wiadomo co jest zaplanowane. Wiedzą tylko Ci co tego wirusa rozprzestrzenili. (chyba jednak Chińczycy) Jako betabankomaty - 7cm fajki, śmieszne twarze... biologii nie oszukasz. Normalna kobieta leci albo na chada albo murzyna z wielką pałą. Więc nie do końca. Po za tym jacy Chińczycy Ci coś wykupią? Plebs co robi w miastach-fabrykach za miskę ryżu? Oni mają jeszcze gorzej niż # w Polsce. Ja stawiam, że powykupują w USA prędzej. A u nas będzie jak w temacie - większa szansa by poruchać ale kto skorzysta ten nie ma szacunku do siebie. O jak dobrze - Ameryka się wreszcie sypie.
 3. Jak będzie zadyma to niech sobie radzą same. Na pewno nie będę z żadną kobietą bo nagle ona nie ma z kogo ciągnąć. Nie zauważyłem paniki jakiejś bo na ten moment jej nie ma. Więc będą sobie radzić same lub co najmniej beze mnie bo ja będę zajęty zdobywaniem fantów dla siebie.
 4. Bo 180 to dosyć mało już. A teraz patrz na przeciętnego faceta - i widać kto jest niski a kto nie. Mając te 185cm jesteś już widocznie wyższy niż przeciętniaki. Ja jeż jestem karłowaty - ze 182. A co z typami Januszy bardzo pewnymi siebie (chociaż na niczym się nie znają i nic nie potrafią to od wszystkiego są specjalistami) nie ruchają nawet własnych żon? Chyba nie dobry a jakikolwiek jest wymagany. Mam znajomych co jakiś mieli - ani dobry ani zły, jedni gorszy inny lepszy i teraz jakieś życie mają. Ja nigdy nie miałem bo nie chciałem nawet bo mnie kobiety znajomości z kobietami nie interesowały - i tera są efekty. Hipergamia jest faktem - a praca nad sobą dodaje jakąś wartość do tego co masz np. 6/10 -> 8/10, 1/10 -> 3/10. Jak na wejście masz mało to niewiele Ci to da. Fakt lepiej coś robić ale inni też to robią przez co progres jest mniej widoczny. Ale jest też kwestia którą się tu pomija i nikt o tym nie pisze - facet z startowym smv 8/10 może zająć się czym innym np kasą a w tym samym czasie 6/10 traci czas na siłownię, fryzjera itd by dogonić 8/10.
 5. Niech se Morawiecki i Kaczyński 12h pracują. Ten drugi nigdy nawet 1h nie przepracował... zawsze na państwowym. Ja nie mam zamiaru. Nie wiem jak w DE ale ja 12h nie będę pracował. Nadgodziny? Co jakiś czas jedna, dwie mogę ale nie więcej. W dupie mam pracodawcę i rząd - nie będę na nich tyrał. Zapowiadam - jeśli wprowadzą 12h gułagu tam gdzie będę mieszkał - z własnej woli poddam się leczeniu w zakładzie psychiatrycznym lub pojadę na wakacje do zakładu karnego. Nie będę robił więcej niż 8h.
 6. I bardzo dobrze. Trzeba chronić co swoje przed amerykańsko-chińskimi łapami.
 7. No - to nie będę pisał. Tylko ja nie mogę kasować (na szczęście bo dużo tego).
 8. Znajdź ekipę w jakimś Gta5 czy innym RDR2 - serwery discord i masz już zajęcie. Albo poczytaj Biblię... W ogóle czemu wszyscy na forum nie mogą wyjść z domu? Wszyscy wrócili z zagranicy?
 9. @leto W Beelitz pod Berlinem jest jakiś szpital opuszczony. Niby coś tam pilnują bo obok coś jest ale wejść i tak można.
 10. Wolałbym kolegów. Bez jakichś testów i fochów. Bo na widok faceta mi nie dyrga. Zresztą ja nie dążę bo nie mam ani kolegów ani koleżanek XD.
 11. No mój stary to ta: Tera gra od 2 lat i czasem na fuchę idzie. Na wszystkim się zna a jak wiesz więcej od niego to spierdalaj. Wszystko i wszystkich ma w dupie, praktycznie zero wsparcia chociaż jak potrzeba to pomaga. Tyl życia już stracili, że się nie chce
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.