Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Analconda

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  664
 • Donations

  600.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Analconda last won the day on January 20

Analconda had the most liked content!

Community Reputation

397 Świetna

2 Followers

About Analconda

 • Rank
  Sierżant
 • Birthday February 5

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Berlin

Recent Profile Visitors

1677 profile views
 1. Najprawdopodobniej mafia vatowska. Jak ktoś jest uczciwy to jeździ passatem. W Europie się lansują samochodami dla murzynów w USA XD.
 2. @Jan III Wspaniały Ogólnie chciałbym tam połazić i zobaczyć z bliska wszystko dokładnie. Bardzo mnie ciekawi te "ponad 1.3mln ofiar". Nie za bardzo można o tym pisać bo: Kłamstwo oświęcimskie – twierdzenie w języku prawnym przyjmujące, że powszechnie przyjęta interpretacja Holocaustu jest albo w dużym stopniu przesadzona, albo całkowicie zafałszowana. Kłamstwo oświęcimskie jest powszechnie potępione, jako niezgodne z prawdą historyczną oraz niezgodne z pamięcią i czcią dla ofiar Holocaustu. W wielu krajach, w tym w Polsce, istnieją obostrzenia prawne, nakładające na organy państwowe obowiązek ścigania z urzędu osób szerzących kłamstwo oświęcimskie. Wybacz, cenzura. Przesiębiorstwo H. pilnuje by nie było dyskusji w tym temacie. Państwo Żydowskie powinno złożyć się z państwem Niemieckim. zapłacić. Bo to oni najgłośniej o tym krzyczą.
 3. Nigdy tam nie byłem ale kiedyś pojade zobaczyć. Chciałbym zobaczyć jak sfałszowano historie tego miejsca - ale to nie za mojego życia niestety będzie ujawnione.
 4. No i niestety za którymś razem miał pecha. Pokazaniu, że to śmierć jak każda inna. Mamy robić artykuły dla każdego dziecka w Afryce?
 5. Pierwszy raz słyszę o tym typie. I mnie to nie interesuje. Sportowcy inteligencją nie grzeszą więc zamiast wozić się limuzyną pancerną to się lansują na pokaz z helce.
 6. Filmik nie ma sensu, nie trzyma się kupy, nie jestem w stanie tego zrozumieć.
 7. Sens życia? Maksymalne zaspokojenie własnych potrzeb jak najmniejszym nakładem.
 8. No to mówię - masz się męczyć to kończysz współpracę i idziesz gdzie indziej. Mam ale nie do końca. Bo pracuje 35-40h - być może zmienię ją na troche mniej płatną ale za to 30h. To jakaś masakra by była. Bo tera podczas pracy nie myślę o niej nawet. A jak coś zepsuje to mam to w dupie bo i tak nie ja płacę za straty.
 9. @Dakota Problemem niektórych jest to, że nie rozumieją po co jest praca. Tam idziesz po kase i tyle, koniec tematu. Inne kwestie to te które opisałem - praca ma być lekka i szybko mijać - inaczej nie warto w ogóle iść. Więc to nie są żarty - jest 23:10, do pracy mam na 8 zara muszę iść spać, nie chce mi się, czuje stres. Ale musze i trudno - zara się obudzę i poniedziałek czas odwalić fuszerkę jak najmniejszym nakładem sił. Potem jeszcze 4 razy właściwie 3 bo piątek to pół-wolne i weekend. Proste tu nie ma filozofii. Dużo ludzi ma problemy chyba będę musiał stworzyć temat o tym jak radzić sobie psychicznie z pracą...
 10. @dyletant Wstaje 6:30 i do 7:00 siedze albo leżę czasem i patrze się w ściane. O 7:15 muszę wyjść już z domu bo na 8 do roboty dlatego jak widze, że 7 to mimo tego, że dalej niby nie mam siły wstać to sprint xD. Dokładnie tak. - zjawisko wymyślone przez tych co im się nic nie chce robić kompletnie. Mi też się nie chce ale mimo wszystko robie - chodzę do pracy. A są tacy co leżą w łóżku i do roboty nie pójdzie bo i tak mieszka z rodzicami. W Japonii jest podobna "choroba" tylko tamci to już w ogóle z pokoju nie wychodzą XD
 11. A kto nie? Nikomu nie chce się chodzić do roboty. Jakbym czytał siebie - ale problem jest taki, że trzeba rano wstać a się nie chce. Ja conajmniej pół godziny siedze i gapie się w ścianę po obudzeniu. A co ma Cie ekscytować? Idziesz tam po kase. Ja mam swoją firmę w dupie, niech upadnie nawet pójdę gdzie indziej. Do pracy idzie się po kase a nie pracować. To moje motto. Tobie to powinno mijać szybko. Wolno czas leci? To zmieniaj robote. Moje zasady jeśli chodzi o pracę: 1. Ma być lekka albo rezygnuje. 2. Mam zarobić tyle by się utrzymać. 3. 30-40h tygodniowo. Tym się kieruj.
 12. @Rocky A co za problem iść do psychola i udawać depresje? Ty będziesz udawał "chorego" a psychol że chorujesz na nieistniejącą chorobę. Niby rok L4 dają aż.
 13. Mi się nie chce od pierwszego dnia w robocie. I nigdy mi się nie będzie chciało. Żadna depresja - potrzebna kasa i tyle.
 14. No ja mam prawie identyczny. Są plusy - tam gdzie poniżej 18 wchodzisz za darmo lub taniej - skorzystasz. A no i fryzurę jak zmienisz to coś da. Ja jak tnę na zero to dodaje to trochę do wieku. I to by było na tyle xD. A u mnie ćwiczenia i dieta nie daje żadnego progresu. Lepiej czekać do 30 i zobaczyć co wtedy będzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.