Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Analconda

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2378
 • Donations

  2,137.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Analconda last won the day on January 20

Analconda had the most liked content!

Community Reputation

1585 Świetna

5 Followers

About Analconda

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy
 • Birthday February 5

Contact Methods

 • Skype
  Ana Conda

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Berlin
 • Interests
  bez zainteresowań

Recent Profile Visitors

11497 profile views
 1. No to przecież o tym mówię - kobiety z wysokim przebiegiem nadają się niestety tylko do ulżenia i dowidzenia. Tylko ja to piszę w taki sposób, że kobiety wpadają w szał, robią się nerwowe, próbują wyśmiać to co pisze... I wmawiają tu kompleksy niby - ta - hahaha! Po prostu ból jest bo się okazuje, że nich nie chce przerżniętej 20tki czy madki z bomblami więc wpadają w szał.
 2. No u mnie doba wygląda tak: 24h z czego 8 pracuje + 2h dojazdy. Zostaje 14h na życie. Często śpię w wannie 1-2 godziny potem jeszcze w łóżku. Zakładając, że zostanie mi 8h na rozrywkę to ten czas spędzam przed laptopem + jem. Weekendy spędzam w pracy - nie mam dosłownie chwili wolnego. Jak mam wolne to 14h spędzam przed laptopem + jedzenie i mycie i ok 10h śpię.
 3. No jak by mi jakaś dała to znaczy, że inne też by mogły. Czyli bym zdradzał przy każdej możliwej okazji. Ale ja mam trochę inne podejście do tego. I sam też bym nie miał problemu z tym by np pieprzyła się z sąsiadem czy kimś tam. Tylko widzisz bo ja nie chce być w związku. Jakbym mógł być i bym miał normalnie dostęp do ruchania to bym może był jakbym nie miał innego wyboru. No - tylko większość mężczyzn na oko to z 99% to po pierwsze nie zdradzi ale sami też by nie chcieli być zdradzani. A będą zdradzani bo kobiety w dzisiejszych czasach się prują na potęgę.
 4. Każda będzie dobra byleby się spuścić i kolejna. A ona też ma mokro jak go widzi - biologia. Większość kobiet od razu ściąga gacie albo klęka do Chada. Jakaś tam część będzie udawać chwile niedostępna - racjonalizacja by nie wyjść na puszczalską. Masa zdradzonych... bo mąż spojrzał na jej koleżankę... wiesz jak one się czują zdradzone... a sama jak pójdzie na bolca do sąsiada to nie zdradziła bo to tylko raz a po za tym nie kochała a tak w ogóle to mąż jej kwiatka nie kupił rok temu. Wiesz takie teksty by tylko ośmieszyć rozmówcę i wyśmiać argumenty... Pies to co innego ale w sumie zasady są podobne jak u ludzi. Chad też ma popęd jak pies. Tylko, że jest jak samiec alfa w stadzie wilków więc mu każda daje. Jak masz stado wilków czy innych psów kurde to też największa sierota nie rucha xd tylko se popatrzeć może.
 5. Flep jest przeciwieństwem Chada. W ogóle co to ma do tematu o przebiegu kobiet? Dobra - dalej - znaczna większość kobiet nie nadaje się do związków - co widać po rozwodach i nie tylko. No właśnie winny jest ich przebieg. Kobieta zerżnięta we wszystkie dziury i na wszystkie sposoby to skoro robi takie rzeczy to jaki facet będzie z nią? No właśnie spermiarz / stulejarz czy inny beciak. A zwróć uwagę, że niemalże wszyscy mężczyźni w związkach są wierni partnerce. A w drugą stronę? Przeciwnie. Jak w audycji dzisiaj... no ogólnie jest bardzo mała szansa, że kobieta nie puści się z chadem jak jemu się zechce ruchać. A zechce przez testosteron.
 6. Dobra bo zaczynasz robić offtop i jesteś agresywny. Piersze - Chadowi musi zależeć na ruchaniu ze względu na testosteron. Drugie - nie jestem spermiarzem i nigdy nie byłem. Wiesz kto to spermiarz?
 7. Bo stanowi - im więcej facet przebolcował kobiet tym jest bardziej wartościowy. I tu nie ma ograniczeń - im więcej tym lepiej. Ale sorry jak 20 łatki mają po 20, 30 bolców nawet to taka kobieta się nie nadaje do związku. Po za tym przez spermiarzy bolec dla kobiety to żaden problem i wysiłek - chce to ma. A jedynie niewielki % mężczyzn może liczyć na coś takiego. Kolejna kwestia - kto rozwala związki? Kobiety - dlaczego? No bo ja miały tak wielką ilość bolców a większość taką ma to nie są w stanie wytrzymać w związku tym bardziej przez biologię - pojawi się chad to od razu dają. Było o tym dzisiaj w audycji MK. Po za tym jeszcze są murzyni... No niestety się mylisz - pojawia się chad to kobieta zawsze ściąga gacie. A u faceta nie chodzi o sam sex bo to wręcz obrzydliwe a o wartość i pozycje w społeczeństwie. Im więcej ruchasz = większe poważanie. No nie prawda? Nie oszukujmy się - nikt nie będzie szanował gościa co raz był na d* tylko typa co codziennie rucha inną.
 8. Dobra ale sprawa wygląda tak, że to zupełnie dwie różne rzeczy. Co innego kobieta lat 20 bolców 30 co do związku się nie nadaje a co innego gościu który w związku zachowuje się normalnie. Nie mówię o sobie - bo ja bym zdradzał przy każdej okazji. Ale tak ogólnie jednak... wiadomo - kobieta ze zbyt dużym przebiegiem nie nadaje się do związków a u faceta nie ma to znaczenia.
 9. I proszę - pierwsze przyznanie się do kilkudziesięciu bolców w kilka dni kurde xd. Wiadomo było, że w tak długim temacie któraś się złamie. XD
 10. Palec w dupe kurde xd. Haha!
 11. Dokładnie - brutalna prawda. Lepiej być świadomym niż mieć 16, 18, 20 lat i zastanawiać się dlaczego kobiety nie zagadują...
 12. Wszędzie tacy są - kurde nawet u mnie w Niemczech mam duży sklep pod domem i nawet tam jest „Polska ekipa” xD. W Polsce jak mieszkałem to też była tak ekipa. To są tzw żule (nie mylić z menelami) siedzą spokojnie piją piwko. A reszta tych co siedzą i popijają piwko przed komputerem się z nich śmieje. Tamci to przynajmniej kolegów mają. Ja o tzw żulach mam dobrą opinie. Ci w Polsce i w Niemczech zawsze pomocni i chętnie za skrzynkę browca najtańszego wniosą meble na górę xd. Nikomu krzywdy nie robią to komu to przeszkadza. Chociaż w Polsce było takich trzech żuli a właściwie meneli... Motyl - który bił matkę i był agresywny po dużej ilości alko. Po małej był spoko. Mikołaj - bardzo agresywny do kobiet i dzieci. Z kolegami go ładnie ukaraliśmy. Korombo - upośledzony, nieprzewidywalny i chyba go gdzieś zamknęli. Ale Trąba z żoną są spoko. Pozdrawiam żuli z Koszalina! W Niemczech też się na patomeneli natknąłem przez co byłem bardzo blisko problemów. Oczywiście goście z Polski XD.
 13. Ja bym głosował za przyszłym tygodniem ale to ja.... bo ten tydzień pracuje. Ale w sumie Ok - będą się cieszyć jak beze mnie XD. No to bawcie się dobrze.
 14. Od razu widać kto jest extra i introwertykiem.
 15. Nie lubię. I się prawie nigdy nie odzywam. Są osoby z którymi lubię rozmawiać ale w towarzystwie nie lubię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.