Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Analconda

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  333
 • Donations

  310.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

160 Świetna

About Analconda

 • Rank
  Kapral
 • Birthday February 5

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Berlin

Recent Profile Visitors

899 profile views
 1. Co na to kapitaliści? Halo Korwin! To jest właśnie to, najwięksi robią co chcą a reszte się gnębi. Żeby nie było, w socjaliźmie to samo tylko, że łapówka wymagana. Kogo w ogóle dziwi temat? Że takie rzeczy nie są oczywiste. - koncerny farmaceutyczne pracujące charytatywnie - półdarmo, no... Po za tym goje cicho, tamci zapłacą milion $ kary i będą dalej truć. Winny jest system nie właściciele koncernów, firm, korpo - ogólnie właściciele gojów. Sam dla tak gigantycznej forsy bym wyszedł i mówił - jedzcie, łykajcie - to zdrowe. Więc skoro ja bym to zrobił to ludzie mądrzejsi i z większymi zasobami tym bardziej.
 2. Też słyszałem ale jestem zbyt leniwy by to sprawdzić. A sam chętnie im okradł złodzieji - tzn odebrał swoje podatki.
 3. Wyjazd z tej dziczy zwanej UE do Afryki. A takiego realnego-realnego to nie ma. Hazarzy załatwili, że nawet jak radia nie słuchasz to i tak płacisz - a na mózg działa promieniowanie, fale elektromagnetyczne - Ty masz za to zapłacić a nie Tobie. Np. ja nie życzę sobie by na mnie kierowano sygnał radiowy i wifi. To ma być rozrywka. Co w tym złego? Ludzie lubią oglądać takie rzeczy a to mózgu nie pierze jak kaczystowska propaganda. Będąc online godzisz się aby ktoś pisał/dzwonił. Tryb samolotory dobry pomysł - zabezpiecza mózg przed promieniowaniem z tym, że nikt nie może zadzwonić/napisać. Warto zrobić opaskę z folii aluminiowej i założyć na głowę. Ktoś dał w łapę by był taki obowiązek, producenci pasów, ludzie co to testują, urzędnicy... ktoś musi utrzymać te pijawki. Komunikatory (przynajmniej niektóre) mają opcje nie przeszkadzać / zaraz wracam. Dla mnie - jestem dostępny = możesz pisać, dzwonić i kultura nakazuje by chociaż opdpisać "śpie kurwa poczekaj do rana".
 4. Przelew na konto Mbank: 97....? Albo jestem ślepy albo fail bo nie ma tu podanego nr konta. Ja dopiero w przyszłym tygodniu zamówie jak będe robił zakupy na ponowne narodziny Chrystusa. I jeszcze się chciałbym zapytać o koszt wysyłki do Niemiec jeśli będzie taki dodatkowy koszt.
 5. W dzisiejszych czasach więcej niż 3 dzieci to już patologia i nadmiar powinien być odbierany i przekazywany innym parom. 7mld ludzi na planecie więcej nie potrzeba. Fakt ktoś ma 5 czy 10 dzieci to starość jest pewniejsza - ale można to rozwiązać inaczej. Pytanie - po cholerę więcej ludzi na planecie skoro widać, że większość już pasożytuje na mniejszości? (Pomijam garstkę która pasożytuje na wszystkich)
 6. Wszystko jest robione celowo - masz chodzić jak w zegarku i sam nie myśleć: Wszędzie jesteśmy ogłupiani. Co z tego że wyłączycie tv i radio skoro nadal płacicie podatek na radio (przynajmniej w DE). Sygnał który smaży mózg sami opłacamy, mało tego wyjdziesz z domu i wdychasz chemtrails rozpylane przez 2 zbrodnicze kraje. Zależy też jak korzystasz z Tv - ja czuję się lepiej bez rządowej propagandy zwanej wiadomościami. Ale bez trudnych spraw, szpitala i sądu rodzinnego czuję niedosyt. Podsumowując nie ma nadmiaru informacji tylko hazarzy celowo to wykorzystują. A jeśli jesteście aktywni na komunikatorze i ktoś napisze to kultura wymaga odpowiedzi. Śpię 3 rano ktoś pisze to wstaje i odpowiadam - moja wina że zasnąłem z włączonym Wi-Fi.
 7. xD, to niech lepiej mają demokrację. Dokładnie, jakby np Ruscy wzięli Ukrainę to było by biednie ale i tak o wiele lepiej niż tera mają. Tylko im tam biedniej tym więcej będzie ich do Polski przyjeżdżać i niszczyć naszą gospodarkę ładować tu swoją "kulturę".
 8. Zwykła zbrodnia. Na liście firm, których sprzedaż była dotychczas zakazana, znajdowały się obiekty infrastruktury transportowej, kolej, przedsiębiorstwa sektora węglowego i energetycznego. Równolegle ukraiński rząd zatwierdził listę 800 firm państwowych przeznaczonych do prywatyzacji. Tera prywiaciarze kupią po taniości, potem wysokie ceny, wysokie podatki których oni i tak nie zapłacą. Ludzie płacący wysokie podatki nie będą mieli szans by zrobić konkurencje tym wyżej - tak działa "demokracja" i "wolny rynek". Woda, prąd, transport, największe firmy powinny być właśnie nacjonalizowane jeśli są w prywatnych łapach. Wolny rynek kończy się tam gdzie pojedyńcze jednostki są zbyt bogate. Zresztą ja się cieszę, za Wołyń chociażby, niech ich ograbią tam ze wszystkiego.
 9. Coś to musi dawać. Ostatnio zwróciłem uwagę na to, że leżąc w wannie jak zwalę se konia to po kilku minutach ledwo mam siłę by się umyć - nie zwalę to tego nie ma. Zresztą zawsze po zwaleniu po chwili nie mam siły tylko nie jest to tak zauważalne kiedy zwalę w pracy albo podczas ciągu komputerowego.
 10. Gówno znaczy taka przysięga - nie ma konsekwencji. Przysięga wierność a zara rozwód XD To wychodzi na to, że każda osoba po rozwodzie jest niehonorowa i nie warto się z nimi zadawać - bo łamią przysięgi.
 11. Te czarnoprochowce to do obrony są chyba jakimś żartem. - niska szybkostrzelność, ładować trzeba nie wiadomo ile... No ta ale jak chcesz tym np w budynku strzelać? Niewygodne. Na ulicę tylko nóż. 15-20cm ostrze starczy, tylko debil który zaatakuje i zobaczy taką kosę nie odpuści.
 12. No XD. Raz w życiu taką widziałem, jakby była biała to by mi dyrgnął - reszta czarnych kobiet jest potężna i mają wielkie dupy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.