Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Analconda

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  257
 • Donations

  110.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

122 Świetna

About Analconda

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday February 5

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Berlin

Recent Profile Visitors

705 profile views
 1. Ale facet który zaliczył 50 kobiet to już jest OK.
 2. @RealLife Ale patrzysz na to co Unia mogłaby uzyskać w zamian? Co mamy teraz? Miliony nierobów wchodzą do nas po kasę, kilkanaście/dziesiąt lat i będą wchodzić do mieszkać z maczetami (co nawet tera robią). Kiedyś się ten chłam eurokomunistyczny rozpadnie - warto więc teraz poświęcić nawet całe kraje by za parę lat żyć w luksusie. Nie będę miał nigdy dzieci właśnie z tego względu między innymi, nie chcę by żyły w "czymś takim". A jeżeli by trzeba było poświęcił bym je dla silnej Europy bez mrugnięcia.
 3. Gdyby nie było Unii to Polska też przelała by się ze wschodu na zachód. Nie ma na to dowodów. To nieźli kumple co spiskują między sobą. Francuz robi francuza Niemcowi, trzymają się za rączke z karzełkiem Belgiem i Holendrem, do niedawna pijanym Brytyjczykiem. Ale Francuz czy Niemiec sprzeda kopa Polakowi jak będzie to w jego interesie. To racje masz w teorii tylko. Nie, głównym celem krajów unii powinno być zdominowanie reszty świata. Tak by u nas były wszystkie zasoby złota, dzieła sztuki, najlepsi naukowcy, technologia, wszystko. posiąść resztę świata za pomocą gospodarki to dziesiątki albo i setki lat. A za pomocą wojska - samolotów, rakiet, czołgów to kilka lat. Kilka lat niepokoju, trochę ofiar a efekt? Europa jako imperium, właściciele planety...
 4. @Boromir Hahaha... idź na ulicę i sam pytaj. Pełno jest takich co nie mają o niczym pojęcia. No to jak ktoś obieca 500zł to zagłosują. A co, nie będziesz mnie lubił jak Ci dam 500zł miesięcznie tak o? Gdzieś czytałem chyba w Mein Kampf, że celowo ludzi się tak ogłupia jest to oczywiste. W szkole uczy się niepotrzebnych rzeczy - szkoła uczy tylko wykonywania poleceń, słuchania tych z góry. No i masz społeczeństwo niewyedukowane.
 5. Oby jak najszybciej. Pewnie z 10+ lat jeszcze niestety pociągnie. UK wyjdzie to wyjdzie. Jak zbrodniarze z PE nie będą się mścić na UK to może Włosi wyjdą i ja im bardzo kibicuje. Kiedyś tam się rozpadnie a ciekawe co będzie powodem - rozpad Niemiec jak ktoś wspomniał wyżej? Podział państw? Katalonia, Śląsk i Pomorze wreszcie wróci do Niemiec? Muslimy wywalczą jakiś kawałek dla siebie za 30 lat? W teorii tak. Ale jak zbrodniarze będą dalej wprowadzać eurokomunizm to niezbyt. I bardzo dobrze, chcesz rozwoju muszą być konflikty. Zimna wojna to dobre ale nie najlepsze rozwiązanie. Najszybszy rozwój to wojna na pełną skalę. Nie lubie bo jest lewacka. Bo ja nie chce w unii takich krajów jak Hiszpania, Portugalia, Rumunia. Nie chce się składać w podatkach na tych pasożytów zwanych politykami. Dużo robią dobrze ale nadal za mało.
 6. Gdzie Ty to znalazłeś? XD Jaki stalker ile Ty masz czasu na to? haha @Samiec tropiący
 7. Jestem psychiczny XD http://imgur.com/a/K68i0WQ
 8. Cypis - każdy jego utwór. Tylko, że ja nie rucham ale jakbym ruchał i musiał włączyć jakąś nutę to właśnie Cypis albo Gang Albanii. P na głowa P, p, p nad głową, kręć dupą swoją...
 9. Nie, prywatna firma. XD Mam kolegę co pracuje w urzędzie pracy to tam też się tylko siedzi a praca jak wspomniałeś 10% czasu.
 10. Francja, Niemcy, Dania, Czechy, Słowacja, Austria, mam dalej wymieniać? Niestety nie prowadzi. A już powinni być transportowani tam w okolice Syrii. Pisałem że nie ma znaczenia narodowość, religia i nic innego tylko to że kraje nie europejskie są naszymi wrogami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.