Jump to content

deleteduser108

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,809
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  2,400.00 PLN 

Everything posted by deleteduser108

 1. Nie o to chodzi nawet bo szczerze wątpię ze będzie awans. Pewnie nie ogarnę roboty. Po prostu musze się skupić na innych rzeczach. Postaram się by dotrzymać słowa.
 2. Pozostawiam po sobie najbardziej merytoryczne treści na forum. Korzystajcie bo nie po to poświęciłem swoje życie nauce żeby nikt nie korzystał. Mam cały czas… czas to przerwać i skupić się na innych rzeczach.
 3. Pill to marnowanie czasu. Wystarczyło zapytać. 2 rozmowy, pare dni czekania i jeśli chce to mogę spróbować. No to spróbuje.
 4. Strasznie mi szkoda opuszczać to miejsce ale zbyt mnie ciągnie a od przyszłego miesiąca w robocie będą do mnie mówić Panie Kierowniku. To jest moment - zdarzenie losowe które zmotywowało mnie do zrobienia czegokolwiek. Siedząc tutaj i siejąc merytorykę ratowałem życia innych userów ale nie swoje...
 5. Elunia Users, To mój ostatni post - nie merytoryczny, pożegnalny. W związku z tym, że będę musiał skupić się na robocie, zrobieniem w życiu czegokolwiek - postanowiłem zrezygnować z udziału forum od którego jestem uzależniony. No niestety... ...przesiaduje tutaj zbyt wiele czasu i tylko takie rozwiązanie może mi pomóc - tak jak znalazłem czas na inne zajęcia rezygnując z gier - tak samo by skupić się na życiu muszę odejść z forum. Dziękuje wszystkim za dyskusje, miło się wyjaśniało merytorycznie. Całe moje dziedzictwo czyli wiedzę pozostawiam wam -
 6. Tacy goście mają pary - https://imgur.com/a/SHadO3y Przecież to jest niemożliwe. Zacząłem obserwować ludzi i jest pełno takich gości z kobietami wtf?
 7. To właśnie beciaki… on na zakupach i opieka nad dzieckiem - kobieta ma czas by pieprzyć się z mężczyzną. Który nie będzie jej służył jak wierny kundel. Tego nierozumiem - dlaczego tacy goście są w związkach a ja nadal nie?
 8. Implanty szczęki są tanie. Dwie minimalne wypłaty w Niemczech czy UK, może trzy i można zrobić podbródek i „kości” hehe policzkowe. Tylko, że widzicie… kobiety mają za darmo takie operacje bo simp ufunduje. A facet? Musi tyrać. Sam w końcu będę miał implanty i będę mógł publicznie zdjąć maske.
 9. Może dojść np do pożaru w lesie i wtedy chyba zostałby Ci fajny teren za grosze. Ale to mała szansa, że słońce przez butelkę zapali liść który doprowadzi do wypalenia drzew.
 10. Powiem tak - sam bym zdradzał przy każdej okazji dlatego dla mnie "zdrada" przez kobietę jest całkowicie akceptowalna. Tym bardziej, że one puszczalstwo mają we krwi. Dodatkowo nie uznaje "zdrady" bo nie żyjemy w ustroju niewolniczym (teoretycznie) i nikt nie jest niczyją własnością (teoretycznie).
 11. Zbyt wysokie wymagania względem mężczyzn. Nie mam w ogóle relacji DM - opisałem na blogu. Jedyne co doświadczam ze strony kobiet to agresja, prześladowanie. Nigdy nie byłem w związku - mając 22 lata. Jedyną koleżankę miałem w zerówce. To upokarzające. Od pełnoletnich po milfy.
 12. Nie ma to jak jechać gdzieś daleko bo w swoim środowisku nie ma się szans u żadnej z kobiet. One tam też mają wymagania. A mnie nie interesuje związek kobieta-kasa tylko związek damsko-męski.
 13. Nie najlepsi tylko najsłabsi. Jeśli ktoś musi płacić kobiecie bo za darmo z nim by nie chciała to znaczy, że ma słabej jakości geny czyli mówiąc w skrócie - jest brzydki. Bo to oznacza, że - nie jestem w 5% najprzystojniejszych facetów. Nie jestem nawet na tyle wysoko by mieć szanse u 60% kobiet które pozostają dla 15% gości + Mokobé i innym nowym obywatelom.
 14. Szansa na chorobę jest tak mała, że było walić do końca. XD
 15. Dla wszystkich. Facet który ma powodzenie u kobiet jest szanowany nie tylko wśród kobiet właśnie ale też mężczyzn. Widziałeś kiedyś by w grupach najbardziej szanowani były ciche flepki bez dostępu do kobiet? Kasa to dobór sztuczny i nie ma nic do natury. Za $25.000 to sam bym żarł gówna tych szejków jedno za drugim. I to nie z miłości do nich a po prostu dla kasy. Nie Ty to inny. Mało który facet dostaje takie oferty. Ja jestem nie dość, że olewany przez kobiety to często atakowany, poniżany - o co myślisz, że jestem gdzieś szanowany? Zawsze robię z
 16. To kobieta wybiera partnera więc jest jak napisałem. Chad może mieć każdą. Kobiety mogą mieć prawie każdego. Reszta mężczyzn ma ochłapy - pochadowe kobiety gotowe na stały związek. Natura jest taka, że dobierają się jednostki najbardziej wartościowe genetycznie (dobór naturalny). Jednostki upośledzone - np ja nie mają żadnego powodzenia wśród kobiet przez właśnie słabe geny czyli upośledzenie. Dlatego im większe powodzenie wśród kobiet tym więcej warty facet.
 17. Nie - mężczyźni mają wiele innych zajęć - kot, pies, praca, koledzy, krojenie chleba itd… A celem życia kobiet jest pasożytnictwo. Szukanie możliwie najbogatszego frajera który będzie robił na nią i jej fagasów z którymi się puszcza cały czas.
 18. Kobiecie „myślenie” to tak naprawdę działanie na najbardziej prymitywnych instynktach. Ich myślenie opiera się jedynie na ciągłym szukaniu frajera od utrzymania i faceta z którym będzie się puszczać w czasie gdy misio na nią tyra.
 19. Nie wiem jak się to nazywa bo mi nie mówił. To jest proszek który wsypuje się do wody - nie ma smaku lub jest niedobre. Można odżywiać się tylko tym. Na pewno będę chciał tego spróbować jak to znajdę. Kilka dni temu o tym mi mówił nawet miałem temat żałość ale zapomniałem. Podgrzewa żarcie za pomocą promieniowania. Takie jedzenie jest radioaktywne i żarcie dużych ilości koryta z mikrofalówki może nawet wywołać chorobę popromienną. Mikrofalówka to reaktor atomowy obudowany śmiesznym plastikiem albo cienkim aluminium i kawałkiem szkła które w ogóle nie chroni przed promi
 20. Mi brat coś mówił o jakichś szeklach ostatnio, że to się wsypuje do wody i to jest jakby jedzenie normalne. Jakiś typ tak od 4 lat pije tylko to. Noo bo tam są witaminy i wszystko co potrzebne. W dodatku wychodzi 1/3 taniej niż zwykle jedzenie. Ktoś o tym coś wie? PS. Mikrofalówki nie używajcie a najlepiej wyrzućcie z domu. To jest reaktor atomowy który promieniuje podczas użytku i ta śmieszna szybka was nie ochroni. Napromieniowane jest także jedzenie z mikrofalówki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.