Jump to content

deleteduser108

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,809
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  2,400.00 PLN 

deleteduser108 last won the day on January 20 2020

deleteduser108 had the most liked content!

Community Reputation

3,412 Świetna

About deleteduser108

 • Rank
  Porucznik
 • Birthday February 5

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Berlin
 • Interests
  bez zainteresowań

Contact Methods

 • Skype
  Ana Conda

Recent Profile Visitors

27,321 profile views
 1. Nie o to chodzi nawet bo szczerze wątpię ze będzie awans. Pewnie nie ogarnę roboty. Po prostu musze się skupić na innych rzeczach. Postaram się by dotrzymać słowa.
 2. Pozostawiam po sobie najbardziej merytoryczne treści na forum. Korzystajcie bo nie po to poświęciłem swoje życie nauce żeby nikt nie korzystał. Mam cały czas… czas to przerwać i skupić się na innych rzeczach.
 3. Pill to marnowanie czasu. Wystarczyło zapytać. 2 rozmowy, pare dni czekania i jeśli chce to mogę spróbować. No to spróbuje.
 4. Strasznie mi szkoda opuszczać to miejsce ale zbyt mnie ciągnie a od przyszłego miesiąca w robocie będą do mnie mówić Panie Kierowniku. To jest moment - zdarzenie losowe które zmotywowało mnie do zrobienia czegokolwiek. Siedząc tutaj i siejąc merytorykę ratowałem życia innych userów ale nie swoje...
 5. Elunia Users, To mój ostatni post - nie merytoryczny, pożegnalny. W związku z tym, że będę musiał skupić się na robocie, zrobieniem w życiu czegokolwiek - postanowiłem zrezygnować z udziału forum od którego jestem uzależniony. No niestety... ...przesiaduje tutaj zbyt wiele czasu i tylko takie rozwiązanie może mi pomóc - tak jak znalazłem czas na inne zajęcia rezygnując z gier - tak samo by skupić się na życiu muszę odejść z forum. Dziękuje wszystkim za dyskusje, miło się wyjaśniało merytorycznie. Całe moje dziedzictwo czyli wiedzę pozostawiam wam -
 6. Tacy goście mają pary - https://imgur.com/a/SHadO3y Przecież to jest niemożliwe. Zacząłem obserwować ludzi i jest pełno takich gości z kobietami wtf?
 7. To właśnie beciaki… on na zakupach i opieka nad dzieckiem - kobieta ma czas by pieprzyć się z mężczyzną. Który nie będzie jej służył jak wierny kundel. Tego nierozumiem - dlaczego tacy goście są w związkach a ja nadal nie?
 8. Implanty szczęki są tanie. Dwie minimalne wypłaty w Niemczech czy UK, może trzy i można zrobić podbródek i „kości” hehe policzkowe. Tylko, że widzicie… kobiety mają za darmo takie operacje bo simp ufunduje. A facet? Musi tyrać. Sam w końcu będę miał implanty i będę mógł publicznie zdjąć maske.
 9. Może dojść np do pożaru w lesie i wtedy chyba zostałby Ci fajny teren za grosze. Ale to mała szansa, że słońce przez butelkę zapali liść który doprowadzi do wypalenia drzew.
 10. Powiem tak - sam bym zdradzał przy każdej okazji dlatego dla mnie "zdrada" przez kobietę jest całkowicie akceptowalna. Tym bardziej, że one puszczalstwo mają we krwi. Dodatkowo nie uznaje "zdrady" bo nie żyjemy w ustroju niewolniczym (teoretycznie) i nikt nie jest niczyją własnością (teoretycznie).
 11. Zbyt wysokie wymagania względem mężczyzn. Nie mam w ogóle relacji DM - opisałem na blogu. Jedyne co doświadczam ze strony kobiet to agresja, prześladowanie. Nigdy nie byłem w związku - mając 22 lata. Jedyną koleżankę miałem w zerówce. To upokarzające. Od pełnoletnich po milfy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.