Jump to content

Daniello332

Użytkownik
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

182 Świetna

About Daniello332

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podpisuję się rękoma i nogami pod pochwalą dla Valheim. Niesamowita to gra, choć z pozoru nudna i brzydka, ale ciężko się oderwać. Co do zasady schemat rozgrywki jest prosty, ale jednocześnie niesamowicie rozbudowany. Mają naprawdę niesamowicie dobraną muzykę, fantastyczne efekty cząsteczkowe i oświetlenie mimo że to kwadratowy piksel. Eksploracja, crafting, budowanie, walka zrobione z dużym wyczuciem. Tytuł nie przestaje zaskakiwać. Jedyny problem jaki mam z grą jest taki że dwie godziny zlatują nie wiadomo kiedy... Nawet nie wiem ile godzin mam w tej grze, gram offline a
 2. Załóż jej konto na onlyfans.
 3. Jak to dojdzie do Polin to przyjedzie do was karetka a w środku sanitariusz z pavulonem. Wariant znany i przerabiany nikt was o zdanie nie zapyta.
 4. Jestem w stanie w to uwierzyć. Jak sobie zrobiłem rachunek, to połowa dziewuch w wieku 20-35 lat z mojej rodzinnej zapiździałej wiochy ma 1-2 bachory z hooy wie kim i wychowuje je sama. Co czwarta nie ma dzieci, a reszta prowadzi z zewnątrz normalne życie rodzinne. Ps Śmieszna sprawa, ostatnio spotkałem znajomą ze studiów do której chwilę podbijałem, pierwsza się wygadała że ma gówniaka i o ojcu bez słowa więc wyczułem temat i jak rozmowa zeszła na pracę to jej powiedziałem że mnie zwolnili i rozmowa sié urwała w sekundę xd. Szlauf.
 5. Ostatnie niedobitki NKWD wyłapało 70 lat temu.
 6. Mają jobane skaner w oczach, w dwie sekundy wiedzą z kim mają do czynienia.
 7. Mam kilka monet sprzed poprzedniej denominacji. Ładne. Zachowajcie sobie kilka pięcio złotówek na pamiątkę.
 8. Czarna morwa jest pyszna, u siebie mam kilka drzew morwy białej, ale to siewki z nasion które dostaliśmy od pewnego starego pszczelarza i nie wszystkie owocują. Robię z nich sok, z dodatkiem czarnej porzeczki jest naprawdę dobry. Sama morwa jest nieco mdła. Jagoda kamczacka jest świetna na przetwory, ale moim zdaniem kwestia kluczowa to odmiana. Najlepsza jaką mam to Aurora, jagody duże i smaczne, natomiast te stare odmiany rosyjskie i niektóre polskie jak Wojtek smakują jak szczaw z trawą. Podobno pozostałe nowe odmiany kanadyjskie też warte uwagi. W tym roku nastawiłem z tej
 9. Nijak. To strategia dla gości którzy łapią się w widełka które kobiety uważają za atrakcyjnych, ale nie potrafią tego wykorzystać. Dobrze się to czyta i cieszy że to działa u wielu braci. Jednak jak laski reagują na Ciebie miną srającego kota to gra nie została stworzona dla Ciebie. Życie nie jest usłane różami i czasem jedynym wyjściem jest MGTOW.
 10. Przygarnij kundla, idź na roksy i nie zawracaj gitary swoimi zakolami.
 11. Chciałbym się ustosunkować do ankiety ale ze względu na brak stosunków nie mogę. Takie życie.
 12. Dlatego proponuję masaż, raz że się zrelaksujesz i zgrabna dziewucha trochę Ciebie pomizia, dwa zawsze kończy się miłym akcentem i to nie jest chamskie trzepanie tylko masaż, jak laska zna się na tym to aż dreszcze przechodzą. Na Garso powinieneś znaleźć opisy masażystek które w Twoim regionie są najlepsze w te klocki. Piszę serio, warto spróbować nawet jak nie będzie do końca ospowiadać to i tak wyjdziesz w miarę zadowolony.
 13. Idź do salonu masażu, tam dostaniesz obsługę nieco bliższą Twoim potrzebom. Roksanki nadają się tylko do opróżnienia wora, a i czasem w tym zawodzą o czym już chyba się zdążyłeś się przekonać.
 14. Obawiam się że aktualny (już były) partner deomi jest od niej niższy, młodszy ma długie włosy do tego przez kowidozę bezrobotny i zamieszkał znowu u matki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.