Jump to content

Daniello332

Użytkownik
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

141 Świetna

About Daniello332

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nijak. To strategia dla gości którzy łapią się w widełka które kobiety uważają za atrakcyjnych, ale nie potrafią tego wykorzystać. Dobrze się to czyta i cieszy że to działa u wielu braci. Jednak jak laski reagują na Ciebie miną srającego kota to gra nie została stworzona dla Ciebie. Życie nie jest usłane różami i czasem jedynym wyjściem jest MGTOW.
 2. Przygarnij kundla, idź na roksy i nie zawracaj gitary swoimi zakolami.
 3. Chciałbym się ustosunkować do ankiety ale ze względu na brak stosunków nie mogę. Takie życie.
 4. Dlatego proponuję masaż, raz że się zrelaksujesz i zgrabna dziewucha trochę Ciebie pomizia, dwa zawsze kończy się miłym akcentem i to nie jest chamskie trzepanie tylko masaż, jak laska zna się na tym to aż dreszcze przechodzą. Na Garso powinieneś znaleźć opisy masażystek które w Twoim regionie są najlepsze w te klocki. Piszę serio, warto spróbować nawet jak nie będzie do końca ospowiadać to i tak wyjdziesz w miarę zadowolony.
 5. Idź do salonu masażu, tam dostaniesz obsługę nieco bliższą Twoim potrzebom. Roksanki nadają się tylko do opróżnienia wora, a i czasem w tym zawodzą o czym już chyba się zdążyłeś się przekonać.
 6. Obawiam się że aktualny (już były) partner deomi jest od niej niższy, młodszy ma długie włosy do tego przez kowidozę bezrobotny i zamieszkał znowu u matki.
 7. Ostatnio założyłem konto na badoo, robię to praktycznie co roku już jakiś czas w okolicach wiosny... Niestety ten rok jeszcze brutalniej mnie zweryfikował niż każdy poprzedni. Przez kilka dni miałem 4 czy 5 polubień od dziewczyn dość daleko mieszkających ode mnie i niestety po ich fotkach muszę stwierdzić że miały widoczne problemy natury genetycznej i pewnie stosowały taktykę wszystko w prawo. W poprzednich latach przynajmniej miałem możliwość wymiany kilku wiadomości a nawet jakiś krótki spacer się zdarzył. Teraz kompletnie zero odzewu. Za rok znowu spróbuję. PS
 8. Trochę w skarpety siana upchałem na czarną godzinę, teraz powiedzcie gdzie ona się ogłasza?
 9. Dorabiacie jakieś filozofie jakbyście sami nigdy nie bzykali. Niech młody spuści z krzyża, wypije z ojcem drinka, może chociaż 5 minut pogadają jak kumple zamiast się spinać i wzajemnie unikać. Nie potępiam.
 10. Ładne chłopaki z nich by były. Wszystkie mają dość ostre rzekłbym męskie rysy twarzy.
 11. Spójrzmy prawdzie w oczy, prawie połowa facetów nie ma co liczyć stały i w miarę udany związek z kobietą, nie wspominając o przygodach. Kontakty ograniczają się do roli sługusa od najmłodszych lat. Czy nam się to podoba czy nie tego kontaktu z płcią przeciwną potrzebujemy, niewielu potrafi z tego zrezygnować. Jeżeli od zawsze w zasadzie jedyną możliwością na nawiązanie znajomości było oddawanie przysług, to jak wam się wydaje do czego będzie jeden z drugim zdolny aby choć trochę przypodobać się samiczce? Sytuacja patologiczna i przynosząca zupełnie odwrotny skutek, ale jakie inn
 12. Moje wymagania też rosną, tylko kogo to k..a interesuje? Proponuję również się nie interesować wymaganismi lasek z tindera.
 13. To nadal świetna gra akcji z elementami rpg, tylko we wczesny dostępie Pamiętam takiego Batman Arkham Knight, na konsolach to był techniczny majstersztyk a na PC zupełnie niegrywalny. Szybko zdjeli wersję z komputerów osobistych, kasę oddali i wydali po kilku miesiącach. CDP pojechało po bandzie, choć to jest grywalna wersja to liczba nie tyle błędów co ilość ewidentnie niedokończonych ficzerów jest porażająca. Całe "żyjące Night City" to chyba tak zwany placeholder byle działało. Techland też wcześnie wyskoczył z kontynuacją swojej gierki o zombi, ale że gierka była w rozsypce
 14. Gram na Xbox Series X i mam trochę mieszane odczucia. Z jednej strony chwilami gra ma naprawdę mocne przebojowe chwile, a z drugiej wychodzisz do tego Night City i zastanawiasz się dlaczego tu tak pusto... Jadąc samochodem ulice są mocno Covidowe. Nie wiem jak wersja na PC, ale ta konsolowa ma coś skopoane ze skalowaniem rozdzielczość, obraz jest rozmyty, brakuje ostrości nawet po wyłączeniu postprocesów. Przyglądałem się z bliska napisom w menu na moim telewizorze i zupełnie jakbym widział podwójnie. Na konsole tej gry nie powinni wydawać w tym roku, jest ewidentnie nie dokończona.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.