Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

GurneyHalleck

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  572
 • Donations

  50.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

284 Świetna

About GurneyHalleck

 • Rank
  Plutonowy
 • Birthday 04/01/1972

Profile Information

 • Miejscowość
  Mała Polska

Recent Profile Visitors

1900 profile views
 1. Nic o Ukraińcach tam nie znalazłem. Nie mam pojęcia o co biega koledze.
 2. A przeczytał artykuł od początku do końca ?
 3. Seriale ... ściągasz angielskie napisy i lecisz
 4. to czemu się tym zajmujesz ? Idź pobiegać ....
 5. Czy w Tinderze po wykupieniu płatnej opcji można pisać do kobiet bez match'a ? Bo widzę, że sporo z nich ma napisane : "pierwsza nie piszę", "to facet powinien zacząć", itp. a ja nie mam możliwości napisania póki nie mam pary.
 6. @pytamowiec ale wiesz, że metoda ILADS na razie ma wskaźnik wyleczeń na poziomie 0% ? Sam się diagnozujesz "z internetu" i leczysz antybiotykami ? Kto ci je przepisuje ? I to w takich ilościach ? Zresztą nie chcę wiedzieć .... moim skromnym zdaniem - i to tylko moje prywatne zdanie - jesteś hipochondrykiem .... niszczysz sobie organizm bardzo mocnymi antybiotykami, Twoje poprawy i pogorszenia to prawdopodobnie efekt placebo ... I zły stan Twojej głowy dobrze się wiąże z tym co piszesz o sobie, stosunku do pracy, świata, innych ludzi ... Słowem - najpierw psychiatra lub przynajmniej psycholog ... EOT
 7. a możesz napisać ile czasu już bierzesz antybiotyki, jakie i kto, jak i kiedy zdiagnozował boreliozę ?
 8. No, ale z tego wynika, że weganizm / wegetarianizm jest skutkiem, a nie przyczyną tych zaburzeń. O ile badania są wiarygodne
 9. A czym się różni "cios z krav magi" od ciosu z K1 (BTW to chyba nie jest system żaden a jedynie zestaw reuł do pojedynków i federacja ?
 10. Nie, nie można. Obsługa jest tylko przez app.
 11. Ja się smarowałem raz, wychodząc rano z hotelu. Było bardzo sucho, więc nie spływało razem z potem. Przez 10 dni zużyłem ok. 1/3 standardowego opakowania. Pewnie przy wilgotnym klimacie zużycie będzie wyższe. Na 2 tygodnie i więcej brałbym ze 2 opakowania lub taki zestaw tropikalny jak jest tam w sklepie.
 12. DEET np. taki https://www.sklepzycia.pl/pl/p/Mugga-Deet-Spray-na-komary-9%2C5-75-ml/ Firma MUGGA ma w ofercie spray'e o różnej zawartości tej substancji. Testowałem w Meksyku (chyba wersję 25% ?) - komar nie siada Trzeba tylko uważać przy aplikacji, DEET rozpuszcza plastik, także np. koszulki termoaktywnej nie spryskiwać !!! Edit: teraz znalazłem https://muggasklep.pl/
 13. Poloneza zaprojektowali Włosi na nasze zlecenie zresztą i pod warunkiem, że użyją jak najwięcej podzespołów z PF 125p.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.