Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PoProstuPiotr

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Dobra

About PoProstuPiotr

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

176 profile views
 1. Marlenka Ciekawe, co się z nią dzieje. Rafatus mówi, że ona była "kaskaderką"
 2. Po pierwsze oświadczenie Rafatusa odnośnie dramy Po drugie, wpiszcie sobie na pornhubie "agnes i rafatus" To pewnie tym filmikiem go szantażowała. Pan Marek wspominał o tym w audycji.
 3. Cieszę się, że mamy podobne zdanie. Jednakże, jeśli kupujesz miód od pszczelarza, to myślę, że jest swojski. No właśnie...myślę...w dzisiejszych czasach nic nie jest pewne. Masz jakąś zaufaną pasiekę?
 4. Tylko pytanie, czy etykiety nie kłamią. Była niedawno głośna akcja, że ziemniaki z Egiptu były sprzedawane jako Polskie. Wiele produktów jest przepakowywanych w Europie i są sprzedawane, jako krajowe. Skandal!
 5. Ja właśnie rozpocząłem własną działalność gospodarczą w Holandii, życzcie Bracia powodzenia
 6. Do usłyszenia, również pozdrawiam!
 7. Siemanko, pozdrowienia z Holandii!
 8. Chyba zostałem źle zrozumiany. Nie mam zamiaru szukać darmowego pdf'a w internecie, czy coś coś w tym stylu. Oczywiście kupię książkę bezpośrednio od autora, aby wspierać jego pracę. Pozdrawiam.
 9. Nie taka młodość, starym ch*jem jestem 32 lata
 10. Witaj @RobertW, ja też jestem nowy, już przeglądałem tematy na tym forum i naprawdę sporo ciekawych informacji i inteligentnych ludzi można tutaj znaleźć.
 11. Dziękuję, ale już znalazłem Co do decyzji Pana Marka - też szanuję. Jednakże zawsze może zmienić zdanie i przyznam szczerze, że taki jest mój cel. Jak to mówią "od nadmiaru głowa nie boli" i w interesie tej społeczności powinien być zwiększony budżet forum. Szacunek Morfeusz za bojkot Gillette!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.