Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PUNK

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  518
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

353 Świetna

About PUNK

 • Rank
  Plutonowy
 • Birthday November 8

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

390 profile views
 1. Słabo w ch... A gdzie twoje poczucie własnej wartości? Sam się prosisz o problemy. Pracuj nad sobą.
 2. @Sceptyczny? , oko za oko, ząb za ząb. Nie ma to, jak eskalacja problemów. Mądrzejszy zawsze ustępuje. Wierz mi, ZE radzą sobie doskonale z nielegalem. Twoja pomoc jest zbyteczna.
 3. @Sceptyczny?, oczywiście, że może pójść do laba i samodzielnie sobie wykonać to badanie za te kilka dych. Nie wszyscy są na twoje podobieństwo - weź to proszę pod uwagę. Najbardziej optymalny wariant to skorzystanie z PKD.
 4. @Sceptyczny? ze względu na stres i ze względu na delikatność problemu. Wyobraź sobie, że idziesz do dermatologa-wenerologa i mówisz mu, że miałeś ryzykowne zachowanie. Ten daje ci skierowanie na badania (w pakiecie zaserwuje pewnie kiłę). Teraz z tym skierowaniem stoisz gdzieś w kolejce do rejestracji przed labolatorium z innymi ludźmi. Do tego ludzie widzą na co się badasz, a świat jest mały. W PKD masz profesjonalistów, odpowiednie standardy i zachowania. Dodam, że posiłek nie ma wpływu na testy, podobno duża ilość alko może dać wynik fałszywie dodatni. Warto się badać.
 5. Testy najlepiej robić w PKD, gdzie są anonimowe i bezpłatne. Można je również zrobić nieanonimowo, czego nie radzę. W PKD wynik można mieć nawet na drugi dzień w zależności, czy PKD działa codziennie. PKD znajdują się w miastach wojewódzkich (chociaż są też w mniejszych). Zakażeń nie ocenia się po objawach tylko po testach. Nie ma typowych objawów zakażenia. Przy testach ważne jest okienko serologiczne.
 6. @chudybyk, @Imiennik wrócimy do dyskusji merytorycznie. Teraz mam obowiązki...
 7. @chudybyk, @Imiennik nie wiem co wam napisać No rozbroiliście mnie, zdemaskowaliscie moje niekompetencje w dyskusji. @Imiennik, co do ustaw - ustawa budżetowa Może przy niej warto się zastanowić, czy składki (np. społeczne) mają wpływ na wartość pieniądza, hehehe... Panowie, myślenie nie boli.
 8. @chudybyk napisz mi coś nowego o pieniądzu, chętnie poczytam.
 9. @Imiennik sugeruję zapoznać się z pojęciem kreacji pieniądza i rolą państwa (w szczególności rolą regulującą i normującą, oraz jakie instytucje tworzą i przechowują wartość pieniądza). W ogóle to polecam Ekonomikę pieniadza, bankowości i i rynków finansowych Mishkin'a. Coś z finansów publicznych też polecam, np. Owsiaka. Nie bądź pyszałkowaty i nie ucz ojca dzieci robić.
 10. @ntech, to nie tak jak myślisz, a w ogóle to twoja wina... Pamiętaj, bóg dał ci kolejną szansę na znalezienie odpowiedniej kobiety. Nie zmarnuj tego.
 11. A ty co z tym FF, przekazujesz coś podprogowo?
 12. Proponuję nic nie mówić, a podczas mocnego ściskania ust i z zębami na żołędzi, wyciągnąć gotową kartkę z żądaniem okupu w stylu "dom za nieuszkodzonego fiuta, wybieraj". Dla niepoznaki żądanie ułóż z powycinanych literek z damskich magazynów. Na bank zadziała, a koleś się nawet nie pozna, że ty za tym stoisz...
 13. @manygguh, nie chcę ciągnąć tego tematu, bo nie chcę uchodzić za antysemitę (btw nic do Palestyńczyków nie mam) i nie chcę bana. Dokonam tylko porównania wyznawców judaizmu do Światków Jehowy - gdzie widać, jak na dłoni mechanizmy zrzeszania przeróżnych ludzi w ramach wspólnego wyznania z genialnie rozwiniętą hierarchią.
 14. @manygguh, historia tego ludu jest bardzo kontrowersyjna, tym bardziej, że Krym jest przedmiotem sporu międz Żydami (tymi związanymi z City of London Corporation) a Rosją. Niestety nie pamietam daty od kiedy (za jakiegoś tam cara), ale jest to przedstawione w Wojnie o pieniądz i ten spór już trochę trwa. Zielone ludziki też nie są fanaberią ruskich. Przy okazji, o Chazarach jako 13 plemieniu mówi się od 1976 r. - wydanie książki jakiegoś tam filozofa żydowskiego. Tak w ogóle, to szkoda, że o Słowianach się nie wie tyle co o Chazarach.
 15. Odkładać w skarpetę to można metale i kamienie szlachetne. Wkładanie cudzego biletu płatniczego czy tam innego środka płatniczo-rozliczeniowego nie ma żadnego sensu, bo to nie ty gwarantujesz jego wartość. Bez tej "składki" pieniądz jest bezwartościowy Co do runa leśnego, to wszystkie lasy mają właściciela. Korzystanie z lasów państwowych jest prawnie uregulowane. Przy okazji wspomnę, że za polowanie (kłusowanie) w lasach królewskich groziła kiedyś śmierć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.