Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

PUNK

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  370
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

239 Świetna

About PUNK

 • Rank
  Kapral
 • Birthday November 8

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

288 profile views
 1. I obniża produkcję własnego.
 2. Z tym rodzeństwem to przesadzone i nietrafione. Bardzej tekst pasujący do młodych ludzi, którzy nie wiedzą jeszcze, co to oddanie, zaangażowanie, szacunek i przyjaźń. To takie spłycanie do znanej im bliskiej relacji. Małżeństwo po jakimś czasie powinno być, jak przyjaźń kobiety i mężczyzny wymieszana z pasją, lojalnością i wiernością. Baraterstwo - relacja z rodzeństwem z czasem słabnie, a małżeństwo powinno zyskiwać...
 3. Przystojny, nieprzystojny, zwyczajnie jej nie kręci - jest "nudny" i tyle.
 4. Czyli komedia pełną gębą. Kg za 109 zyka, a Ministerstwu Środowiska zamarzyło się "wymordowanie" tego zwierza w imię walki z ASF, bo szkoda świń na sterydach i antybiotykach...
 5. A ja znam powiedzenie: człowiek nie świnia, zje wszystko. Skąd ta różnica?
 6. Ja jebie! Siedzę, patrzę się, myślę i nie dowierzam, że baby aż tak bywają zjebane - w jej mniemaniu facet miał wziąć rozwód z orzekaniem o swojej winie? W imię kurwa czego, jej szpary? Swoją drogą, trzeba być zdrowo popierdolonym kolesiem, żeby brać na pytę "cudzą" - zajętą babę, nawet dla fun'u.
 7. Cudze traktuj, jako święte, żeby ktoś nie musiał sięgać po twoje. Kobieta natomiast powinna być "wolna", jeśli chce wejść w "nową" realację.
 8. Przede wszystkim, z panną, do której podbijasz, to się rozmawia, a nie wypisuje śmieszne SMSy. Panna na kawce z koleżankami może ci smarować głupoty dla polewki. Na marginesie, to poćwicz sobie z nią budowanie relacji damsko-męskich, bo to zblazowana siksa jest, i szukaj dalej sensownej kobiety.
 9. No proszę, jaka ciekawa ankieta. Właśnie obejrzałem, jak PiS jedzie po Konfederacji - że to ruskie wpływy. Hehehe, a pod jakimi wpływami jest PiS? Podziwiam PiS za działania socjalne, ale na litość boską, tylko ślepy nie zauważy, że PiS jest opcją amerykańsko-żydowską. Gdyby nie działania służb amerykańskich, to ostatnie wybory wygrała by opcja niemiecka. Głosuję na "narodowców", jako przeciwwaga dla PiS, i tak naprawdę to nie chcę U.S. Army w Polsce i nie poprę żadnego rządu, który spróbuje oddać Żydom choćby złamanego grosza w ramach restytucji.
 10. Podaj źródło tej rewelacji. Palec ci się na mapie omsknął i to znacznie. Ani tereny dzisiejszej Polski ani Ukrainy nie miały nic wspólnego z Chazarami. Co do Chazarów, to też bym prosił o jakieś pozostałości ich kultury.
 11. @Jaśnie Wielmożny, bardzo źle pamiętasz. Mylisz moje "dorosłe" marzenia z moim stanem faktycznym. Dopiszę jeszcze 2 kwestie. 1. Nie baw się w domorosłego psychologa i nie próbuj przerabiać innych na swoje podobieństwo i modłę. 2. Nocne płaczliwe telefony twojej dupy są sygnałem ostrzegawczym, trapisz ją ty i jej rola w waszej relacji, wszystko inne to kamuflaż. Pierdolisz, jak się nie ogolisz. Twoją pannę kto wysłał na terapię?
 12. @Libertyn, chyba się nie zrozumieliśmy. Ja Ci nie kadze, ja ironizuję. @Jaśnie Wielmożny, o co ci tak naprawdę chodzi? Po co to komentowanie "wad" twojej panny? Śmieszne jest to twoje racjonalizowanie, do tego rycerzysz. "Motywuj" swoją panne dalej, i nie zdziw się, gdy ona wystrzeli do innego, bo ona jest już dawno "ready to jump", ale dla status quo i niepoznaki odgrywa swoją rolę doskonale w twoim przedstawieniu wolnościowego i nowoczesnego związku. Każda baba lubi być prowadzona i w dupie ma wolność.
 13. PUNK

  Rimming u Pani

  Ludzie są zwierzętami. Czy ci się to podoba, czy nie, żadna wojna tego nie zmieni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.