Jump to content

Gołodupiec

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  321
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

294 Świetna

About Gołodupiec

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Egzaminator nie może pomagać zdającemu. 3 kategorie prawa jazdy zrobiłem i zawsze mnie instruktorzy uczyli, że jeżeli nie zaliczysz pierwszego podejścia w jakimś zadaniu, to egzaminator powie jaki został popełniony błąd dopiero po zakończeniu egzaminu. Powtarzano mi, że zanim wykonam drugie podejście, należy przeanalizować, co zrobiło się nie tak (może brak pasów, brak włączonych świateł, niedomknięte drzwi w aucie od strony pasażera, włączone złe światła np. drogowe, zatrzymanie się w złym miejscu itp.) Jeżeli trafi ci się dobry egzaminator, to co najwyżej uzyskasz jakąś podpowied
 2. Szacun chłopie, pozytywnie zazdroszczę odnoszenia sukcesów na polu relacji towarzyskich.
 3. Czyli co? Kończysz temat nie przedstawiając żadnych argumentów, że tak nie jest. Ciekawy tok dyskusji nazywanie moich twierdzeń bzdetami i oznaczanie komentarzy emotkami śmieszka w celu dyskredytacji autora.
 4. Teoria, że pewne choroby roznoszą się poprzez zarazki jest obecnie akceptowaną teorią roznoszenia chorób.
 5. Czy mógłbyś się odnieść co jest bzdetem? Sam komentarz bez żadnego argumentu dla poparcia tezy sieje jedynie ferment w dyskusji.
 6. Tak samo jak teoria heliocentryczna (Duh), oczywiście Ziemia jest płaska w centrum wszechświata, a to Słońce krąży wokół niej. Kwestia czystości odnosi się właśnie do minimalizacji zarażenia, czyli eliminacji wszelkich mikroorganizmów mogących zaszkodzić.
 7. Osoby bardziej kompetentne (Louis Pasteur, Joseph Lister, Robert Koch) potwierdziły to już lata temu https://www.britannica.com/science/germ-theory Kilka postów wyżej sam również potwierdziłeś tę teorię. Lekarz w trakcie operacji stosują maseczki właśnie po to, aby nie narazić pacjenta na zarażenie drogą kropelkową.
 8. Każdy organizm reaguje inaczej, jedna osoba będzie zwijała się z bólu, a druga nie odczuje negatywnego wpływu choroby, przez co będzie przechodzić zachorowanie ,,bezobjawowo". Bądź też jak napisałem wcześniej objaw choroby uzna za typową rzecz występującą u niego w organizmie (na swoim przykładzie podam, że gdy stoję na chłodzie przez dłuższy czas, to pojawia mi się katar, który występuje zawsze w tych samych sytuacjach i nie jest związany z żadną chorobą, ale równie dobrze mógł by być, bo bez innych większych objawów, nie uznałbym, że jestem chory na coś). Drogą kropelk
 9. O pomstę do nieba woła problem z zapisem gry. Maksymalny rozmiar ,,save'a" wynosi 8mb, czyli gdy nazbieracie zbyt wiele rzeczy i rozmiar pliku przekroczy 8mb, to już nie wczytacie gry.
 10. Od czasu do czasu trzeba spuścić z krzyża, żeby rozładować napięcie seksualne, bo ,,jak jest ochota, to i pies kota wyłomota". Dla pewnej grupy osób brak kontaktów seksualnych (z prawdziwą osobą) doprowadza do frustracji, wpędzenie w dewiacje (kontakty ze zwierzętami, gwałty itp.). Głównym celem naszego życia jest przetrwanie jako jednostka oraz przetrwanie jako gatunek, czyli dążenie do spłodzenia potomka, a najlepiej wielu potomków z różnymi kobietami. Uważam, że dla normalnego funkcjonowania należy zaspokajać swoje potrzeby seksualne (nawet poprzez ,,jazdę na ręcznym", ale nie zbyt częstą)
 11. Dlaczego mają uważać siebie za toksycznych? Celem maski jest zmniejszenie zasięgu rozsiewania, że tak powiem ,,zarazków", przez nosiciela choroby. Ponieważ wiele osób może przechodzić zarażenie bezobjawowo, lub mając niewielkie oznaki choroby (co może być mylone np. ze zwykłym lekkim katarem, bólem mięśni itp., to nosiciel może być nieświadomy prawdziwej przyczyny owych symptomów). Raz jeszcze powtórzę: w tym przypadku maska ma ograniczyć nieświadome zarażanie innych osób w naszym otoczeniu.
 12. Dzięki tobie go poznałem. Ten utwór z disco polo przechodzi w lekki synthpop lat 80'tych. Od czasu, gdy Kononowicz powrócił ze szpitala, nie jestem w stanie tego oglądać. Jedynie pobieżnie oglądam relacje Króla Diamenta i filmy z Choroszcz Gate Entertainemnt, gdy pojawią mi się w proponowanych.
 13. Majooorek, na głowie ma worek! Spaniałe produkcje boże! Szkoda, że tak mało wyświetleń ma ten twórca, bo naprawdę fajne i melodyczne utwory tworzy. Kolejny utwór:
 14. Zgadzam się z tobą, że należy postawić na zdrowy kompromis, ale żądza posiadania JUŻ TERAZ zaślepia zdrowy rozsądek i nie myśli się o późniejszych konsekwencjach życia ponad stan. Mój nick zawsze będzie częścią mnie, jeżeli stan dobrobytu utrzyma się przez kilka następnych lat, dopiero wtedy będę myślał o zmianie avatara na portfel pełny pieniędzy Obecnie są to pierwsze kroki, a w życiu może wydarzyć się wiele. To jeszcze nie ten kaliber bracie, żeby osiągnąć poziom co niektórych z nas . Za 20 lat może zdobędę środki chociaż na połowę tego
 15. Jak nie miałem pieniędzy, to miałem duże parcie na takie akcje. W obecnej sytuacji moje priorytety uległy całkowitej zmianie. Nie dość, że nie mam ochoty na jakąkolwiek fizyczną relację z kobietami, to dodatkowo nie mam zamiaru wydawać na nie pieniędzy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.