Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Gołodupiec

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  282
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

276 Świetna

About Gołodupiec

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na to pytanie sam sobie musisz odpowiedzieć. Co związek z kobietą ma dla ciebie zapewnić. Jeden chce założyć normalny rodzinę, a drugi grzmociłby się co wieczór z Pamelą Anderson.
 2. Za okazanie legitymacji policyjnej możesz dostać jeszcze większy wpierdol niż bez niej.
 3. A ty myślisz, że taka żyleta 11/10 będzie normalna??? I co wtedy będziesz sobie tłumaczył, że warto cierpieć takie męki psychiczne, bo to przecież cud natury??? Jak kobieta (nie ważne jak wygląda) ma nie tak pod kopułą, to krzyż na drogę. Po co sobie życie marnować człowieku. Nie można uogólniać, że jak ktoś wygląda przeciętnie, to jest gorszego sortu.
 4. Formuła programu jest obrzydliwa. Te same treści można przekazać bez machania siurkami/cyckami przed dziećmi. Nie wiem, jak to ma uczyć akceptacji swojego ciała, widząc w jednym z odcinków gościa z rogami, całego w tatuażach, z kilkunastoma kolczykami w mosznie, sutkach, ustach... Niedługo zrobią program z gołymi dziećmi, żeby jeszcze lepiej trafić z tematem do dzieci - rówieśników.
 5. Mowa będzie o Danielu Martyniuku i jego rozwodzie. Pomijając całą tę szopkę związaną ze złapaniem go na dziecko (jak to sam przedstawia), a następnie ze wszystkimi jego wybrykami (gość zachowywał i nadal zachowuje się jak rozwydrzone dziecko). Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat zasądzonych alimentów: Sąd zdecydował o alimentach w wysokości 3,2 tys. zł miesięcznie: 2 tys. na rzecz byłej żony Eweliny i 1,2 tys. na 1,5-roczną córkę Laurę. O ile alimenty na dziecko są słuszne i rozsądnej wysokości, o tyle 2 tys. złotych dla żony, woła o pomstę do nieba. Szczególnie, że ta pani pochodzi z bardzo zamożnej rodziny, mającej wielomilionowy majątek. A patrząc na historię zarobków Daniela Martyniuka, wychodzi na to, że zasądzona kwota jest niewspółmierna do ich wysokości: Jednak Daniel, który nie posiada stałego źródła utrzymania (poza pieniędzmi od ojca), już zapowiada, że nie zamierza płacić alimentów. Chyba się będę odwoływał, bo nie chcę jej dawać żadnych pieniędzy. Czuję się oszukany i złapany na dziecko przez tę cwaną dziewczynę - podsumował. Choć pewnie to, czy Ewelina i jej córka Laura otrzymają zasądzone kwoty, będzie zależeć od Zenka Martyniuka, jedynego żywiciela rodziny. Ogólnie to współczuję dla pana Zenka, bo ja bym się ze wstydu spalił mając takiego syna/córkę i w jego sytuacji bez wahania bym wszystko opłacił, żeby ratować nazwisko. A tak nawiasem mówiąc, to czy kiedykolwiek zdarzają się alimenty na męża? Jeszcze w żadnym artykule, czy to o Kowalskim, czy o Smythie, nie spotkałem się z taką informacją, a przecież nie wszystkie rozwody są z winy męża. Źródło: https://gwiazdy.wp.pl/daniel-martyniuk-rozwiodl-sie-na-pierwszej-rozprawie-wiemy-ile-bedzie-placil-alimentow-6556488966998752a
 6. Tylko płotki przyznają się do winy i potem siedzą w więzieniu przez długie lata. Politycy/urzędnicy/biznesmeni/sędziowie zawsze się wykręcą od należnej kary. Koniec końców postępowanie zostaje umorzone lub wyrok jest śmiesznie mały biorąc pod uwagę zakres działań i osiągniętych korzyści. Już w 2013 roku, gdy zasiadał w polskim rządzie zataił 5 oświadczeń majątkowych o posiadaniu drogich zegarków, za co w 2014 roku został ukarany grzywną 20 tysięcy złotych. Ciekawe ile innych rzeczy również ukrył, ale nie zostały odnalezione i jaka była skala korupcji w ministerstwie transportu w latach 2011-2013, w szczególnym czasie wielkich inwestycji na Euro2012.
 7. Takie historie całkowicie zniechęcają do założenia rodziny i poznawania kobiet do dłuższej relacji. Ciebie nawet 4 lata znajomości z kobietą nie uchroniły przed tą sytuacją, więc jest to jak gra w sapera z bombami z opóźnionym zapłonem. Sytuacja z alimentami, to już całkowite kuriozum, gdy osiągają zawyżoną wysokość. Alimenty powinny być rozliczane co miesiąc na podstawie realnych i uzasadnionych wydatków, a nie widzimisię matki. Jak widać, matka nawet mając świetne zarobki, jak na warunki Polskie, będzie bezwzględnie dążyć, aby dopiec ojcowi dziecka i wydębić jak największe pieniądze od niego. Kobiety nie mają żadnych skrupułów, ani moralności w tej materii.
 8. Tak, są słuszne ponieważ cała historia poznania się tą kobietą jest bardzo podejrzana, a te pieniądze zostaną mu przyznane prędzej czy później, a póki co żyje z renty specjalnej (słusznie) przyznanej przez premiera. Co zrobi z pieniędzmi, to nie nasza sprawa. Równie dobrze może wysłać połowę dla Rydzyka, Sorosa, Margot, uchodźcom z Afryki itp. Jednak każdy by chciał, żeby facet nie dał się wykorzystać finansowo.
 9. O kurde, na początku myślałem, że ktoś go znalazł w lesie na nitro fazie i dla beki farbą obsmarował, ale potem dopiero doszło do mnie, że major farbą się odurza... Smutne to jest.
 10. Podchodząc do tematu na serio, to te dane są straszne dla osób, które chciałyby założyć normalną rodzinę.
 11. Całkowicie się z tobą nie zgadzam. Zrzucasz winę na osobę zamiast na przyczynę jej zachowania. Dziecko zachowuje się tak, a nie inaczej ponieważ powiela dobre lub złe wzorce ze środowiska, które je kształtowało, czyli przede wszystkim od rodziców. Dodatkowo przez cały proces dorastania takie osoby były tłamszone lub wspierane przez swoich rodziców. Czy ty wiesz jak ciężko jest po kilkunastu latach takiej negatywnej indoktrynacji przestawić się na normalny tor? Gdy uzmysłowisz sobie, że cały twój tok postępowania do tej pory był błędny, odnajdujesz siebie w czarnej d... i zauważasz, że w dorosłym wieku nie potrafisz zintegrować się z innymi grupami ponieważ jesteś nieufny, zamknięty w sobie, niepewny siebie, nie potrafisz zbudować trwałej relacji, masz słabe kompetencje społeczne... Osobiście DOPIERO od kilku lat pilnuję sam siebie, gryzę się w język żeby nie reagować w danej sytuacji, tak samo jak moi rodzice (a zdarza się to często, że nieświadomie powielam znienawidzone przeze mnie ich zachowania). Moja przemiana idzie jak krew z nosa, bo nawet w nowej pracy, poznając nowych ludzi (czyli zaczynając wszystko z czystą kartą) rzadko kiedy jestem w stanie przełamać siebie i zachować się inaczej niż wbity w moją głowę schemat mi nakazuje. Co z tego, że obecnie mamy nieograniczony dostęp do internetu, zasobów wiedzy skoro internet jest pełen łajna. A gdy odnajdzie się prawdę, to często jest już za późno na odpowiedź w tym teleturnieju zwanym życiem, ponieważ czas już minął.
 12. Dla mnie takie lanie pasem po tyłku w ramach uczczenia urodzin, to przejaw uległości i poniżenia solenizanta. Ale i tak chyba nic nie przebije spierdolenia typa, co walił konia na własnej osiemnastce przy wszystkich znajomych https://www.wykop.pl/wpis/40334827/a-wy-jak-sie-bawiliscie-na-waszej-osiemnastce-xdd-/
 13. Dotknął mnie dogłębnie ten cytat ponieważ osobiście zostałem tak zaprogramowany. Przez to zawsze traciłem, bo zamiast upominać się o swoje, ja podkulałem głowę jak ten chłop pańszczyźniany. który przychodził do PANA na włości i oczekiwałem, że sam mnie dostrzeże i wynagrodzi. Aż mnie złość rozsadza, gdy widzę, że przez takie stłamszenie własnej pewności siebie, niewychylanie się, bycie grzecznym, cichym, starającym się wszystkich zadowolić chłopakiem, zmarnowałem wszystkie swoje szanse na lepsze życie towarzyskie i zawodowe.
 14. Ujawniono jego oszustwa i co będzie dalej? Nic. Gość pozostanie królem życia, wymyśli kolejne kłamstwa i impreza będzie trwała. Nie ważne jak zdobył pieniądze, ważne, że je ma. Możemy się oburzać na to, ale my nie jesteśmy głównymi odbiorcami jego treści w mediach społecznościowych. Na pewno mu nie zmaleje grupa 32 milionów śledzących jego życie. A po paru miesiącach sprawa ucichnie całkowicie i znajdzie kolejnych inwestorów/wielbicieli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.