Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Gołodupiec

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Świetna

About Gołodupiec

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po pewnym spotkaniu integracyjnym w małym gronie, postanowiłem odprowadzić dziewczynę która mi się spodobała pod akademik w którym mieszkała (nie żebym stalkował gdzie mieszka lol). Było coś po 22.00 (więc och ach ale ja męski jestem, odprowadzam damę po nocy) ona mówiła, że nie trzeba a ja uparty jak osioł nie odpuściłem. Wracając tym autobusem, nawet nie chciała usiąść obok mnie, gdy zająłem dla nas miejsce, więc wstałem i tak staliśmy na środku autobusu. W między czasie jeszcze rzuciłem taki tekst, jakie ma ładne oczy (tekst był fajny ale już go nie pamiętam), tylko się zaśmiała (więc to chyba na plus wyszło). Ale koniec końców cała ta ,,podróż" to był cringe patrząc z perspektywy czasu. Dziewczyna potem unikała mnie jak ognia. Raz zaproponowałem jej wyjście, ale wykręciła się, że teraz nie może. Na szczęście miałem na tyle oleju w głowie, że zauważyłem, że z tej mąki chleba nie będzie i odpuściłem temat.
 2. No i prawidłowo wariat w sukience dostał. Nie zaczepia się innych ludzi i już.
 3. Ja to bym chciał mieć dziewczynę, tylko, że one mnie nie chcą xdd (śmiech przez łzy). Temat można rozdrabniać na wiele czynników fizycznych, społecznych, materialnych, genetycznych, duchowych itp. Z całą pewnością powstałaby ich długa lista, tylko że należy indywidualnie podchodzić do każdej osoby, bo są mężczyźni co są biedni i mają żony, są mężczyźni brzydcy i mają żony, są mężczyźni szaleni i mają żony, są mężczyźni niepełnosprawni i mają żony itp. Zmiana jednego negatywnego czynnika może doprowadzić do dłuższej relacji z kobietą. Ba, co więcej, może do tego dojść nawet, gdy do zmiany nie dojdzie. Równie dobrze uzupełnienie wszystkich braków może nie zmienić niczego. To co sprawdzi się u kogoś, nie musi się przekładać na sukces u innej osoby, więc nie da się uzgodnić złotego środka na ,,zdobycie" dziewczyny (no chyba, że ktoś wygra na loterii kilka milionów i pochwali się tym na forum publicznym, wtedy będzie mógł liczyć na dużą pozytywną reakcję kobiet, tylko że w takiej sytuacji relacja zbudowana zostanie całkowicie na jego [znaczy się wkrótce naszych] pieniądzach, a mężczyzna ten nie znajdzie tego czego szukał w kobiecie).
 4. Znam to bracie. Sam stosowałem proszki, sole, spraye do butów, kremy, żele, antyperspiranty do stóp i nic to nie dało. Jak zapocisz buty to stają się one do wywalenia. Na własnym przykładzie powiem, że nie możesz do takiej sytuacji dopuścić. Kup sobie takie plastikowe wkładki do butów wojskowych kratka PCV (cena ze 4 zł za parę, na bazarze lub w internecie po 3.35), stopa będzie ci się trochę mniej pocić, a pot będzie się osadzał na plastiku (odparowywał w pewnym stopniu). Miej również w zapasie standardowe wkładki do butów z materiału, które musisz cyklicznie wymieniać, jak zaczną się pojawiać pierwsze symptomy nieprzyjemnego zapachu (co kilka dni, co tydzień w zależności od natężenia). Pamiętaj, żeby każdego dnia wysuszyć buty i wkładki. Nie dopuść, aby buty stały wilgotne przez noc.
 5. Zdecydowanie Henry Cavill rozpierdala go na łopatki (jak i masa innych kolorowych przeciętnych gości). Wracają do tematu, chyba kogoś pojebało, że taki szczupak może być najbardziej pożądanym na twitterze. Wpiszcie sobie jego imię i nazwisko w google i zobaczcie jego zdjęcia. Dziwna jajowato-kwadratowa głowa, wystające zęby jak u konia, nogi jak u bociana... on to sobie chyba sam te matche nabija albo kupuje w Indiach.
 6. Na początek to bym się odpierdolił, jak stróż w boże ciało, siadł na ławce w centrum miasta, gdzie jest mnóstwo ludzi i napawał się ich widokiem, jak się śpieszą wiedząc, że ja już tak naprawdę, to nic nie muszę, że już wygrałem ten wyścig szczurów. Następnie znalazł bym pracę (kursy/szkolenia), która będzie na prawdę sprawiała mi przyjemność. W końcu aspekt finansowy nie będzie tutaj odgrywał żadnej roli. Nadgodziny, zabijanie się w imię pracy nie będzie już istotne.
 7. https://wiadomosci.wp.pl/lodz-dramatyczny-apel-strazakow-po-zuchwalej-kradziezy-sprzetu-ratujacego-zycie-6464092102727297a Za każdym razem, gdy widzę tego typu informacje, że ktoś ukradł sprzęt strażacki, respirator z karetki, defibrylator z miejsca publicznego itp., to aż zalewa mnie krew ze złości. Jaką ameba umysłową trzeba być, żeby coś takiego zrobić. Tyle rzeczy można ukraść w tym grajdole, ale zawsze musi się znaleźć jakiś amator na sprzęt ratujący życie. Nie wiem, może powinni wprowadzić wyższe kary za tego typu kradzieże, żeby już nikogo więcej ręce nie swędziały... Chyba tylko ucięcie ręki by poskutkowało...
 8. Bardzo ciekawe rozwiązanie. Jeżeli jest to legalne, to czy istnieje jakiś limit osób, które można tam eksmitować? Załóżmy, że taki ktoś ma wielki niefart i w 3 mieszkaniach zagnieździły mu się takie pasożyty jak w tytułowym linku, to czy może 9 osób (3 rodziny po 3) tam wysłać? Inną kwestią, jest to, że nawet w podanym linku, to te pasożyty co korzystały z mieszkania, miały własny dom a mimo to, przez 4 lata nie dało się ich wyeksmitować.
 9. Znam to uczucie, gdy nie masz z kim się podzielić swoimi sukcesami i problemami. Na forum zawsze znajdziesz zrozumienie u pewnej części osób, ważne, że nie stoisz w miejscu tylko podejmujesz decyzje, aby zmienić swoje życie. Liczy się, ciągłe dążenie do przodu nawet małymi krokami, do zrealizowania swoich celów. Koniec roku zawsze jest takim czasem podsumowań i stawiania sobie celów pod wpływem emocji. Jak to mówią ,,nowy rok, nowy ja", tylko po co czekać, na nowy rok? Już teraz niech twoje życzenie większej ilości spokoju i dojrzałości emocjonalnej się ziści! Nie czekaj, obudzisz się w środę, to idź pobiegać, może znowu twoja zajawka sportem wróci, najważniejsze to się przełamać i utrzymywać systematyczność! Pierwsze dni zawsze będą trudne, ale potem to już leci z górki.
 10. Pieczywo jest spoko i bardzo je lubię ale jest chleb i chleb. Z niektórych marketów pieczywa nie da się jeść. Jednak z takiej małej lokalnej piekarni w mojej okolicy, pieczywo jest smaczne i nie ma w nim takiego syfu jak na tym filmie bo na własne oczy widziałem (pracowałem tam) co mają na magazynie, z jakich składników robią swoje produkty oraz przyjmowałem dostawy.
 11. Na kat. D również musisz zrobić kurs, tylko, że na przewóz osób. Zdecydowanie C+E opłaci się bardziej ponieważ znajdziesz pracę bez problemu i masz szeroki wachlarz możliwości: mała dystrybucja po okolicy, dystrybucja międzymiastowa, przewozy krajowe, przewozy międzynarodowe, trasy stałe lub trasy zmienne. Tak samo jest z wyborem pojazdu jakim będziesz jeździł, czy to typowy zestaw siodłowy (z firanką, z wanną, z chłodnią, z kłonicami itp.), czy też wywrotka lub solówka. Inną kwestią jest czy ci się spodoba jazda autem non-stop, bądźmy szczerzy ale w jeździe ciężarówką nie ma żadnej filozofii (jedynie ustalenie trasy i wytypowanie postojów zgodnie z czasem pracy, mając nad sobą bat spedytora, jest jedynym wyzwaniem w tej pracy). Będąc kierowcą jedyną szansą na rozwój jest zakup własnej ciężarówki i działanie na własny rachunek, a tak to awansu żadnego nie dostaniesz (jednak nie każdy ma nerwy do prowadzenia własnej firmy).
 12. Jeżeli chciałbyś sprowadzić jakieś auto z USA bądź też sprawdzić już sprowadzony amerykański krążownik szos (po numerach vin), dobre rady znajdziesz tym kanale na Youtube (zawsze też możesz skontaktować się z jego twórcą przez facebooka).
 13. Również go polecam! Wszystkie zadania maturalne są świetnie wytłumaczone. Naprawdę warto zajrzeć na tą stronę / kanał YT.
 14. No i co z tego, jak mogę podać przykłady, gdzie ludzie są zatrudnieni na 1/4 lub 1/2 etatu za taką stawkę, a reszta godzin robiona po 10 zł na rękę u prywaciarza. Fajnie co?
 15. Typowy przeciętniak. Wszystkie te magazynowe plebiscyty są g. warte.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.