Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Gołodupiec

Użytkownik
 • Content Count

  214
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

208 Świetna

About Gołodupiec

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pewnie naściągali by facetów z Chin, tam jest ich nadmiar.
 2. O właśnie. Jak Max zaczął się dzielić swoimi odpowiedziami na FB, to aż żal było patrzeć. Jak odpowie na jakiś krytykujący go komentarz, to zawsze jest to atak na użytkownika, wulgaryzmy, pajacowanie. Zero konstruktywnej reakcji, tak jakby uważał się za guru sekty, który wie wszystko najlepiej i tylko jego zdanie się liczy.
 3. Był chłop i nie ma chłopa. Mariuszowi coś na głowę siadło już jakiś czas temu, a teraz to tylko się pogłębia. Dziennikarz ma dwa kanały na YT jeden 600k widzów, drugi 450k na których się wybił i założył własną stronę z płatnymi audycjami (świetny ruch swoją drogą). Mógłby dalej robić dobre populistyczne, popularne materiały i zbijać kasę, ale zdecydował się pójść w politykę i robić z siebie ,,szura" swoimi niektórymi dziwnymi filmami.
 4. Jest to okropne, ale co my tak naprawdę możemy zrobić? Co jakiegoś chińczyka z małej wioski będą obchodziły twoje protesty, petycje? Takie zachowania są przekazywane z dziada pradziada, są częścią ich kultury/przekonań. Jedynie działania chińskiego rządu popierane przez swoich obywateli pozwolą w pewnym stopniu wyplenić te zachowania, co bardzo wolno się dzieje w niektórych kwestiach: ,,W 2016 r. obrońcy praw zwierząt zebrali 11 milionów podpisów pod petycją o zakazanie szokującego zwyczaju (festiwalu psiego mięsa). Od tradycji odcina się też wielu chińskich celebrytów." 4 lata później: ,,Chińskie Ministerstwo Rolnictwa i Spraw Wsi przyjęło dyrektywę o wykreśleniu psów z listy żywego inwentarza i zakwalifikowaniu ich jako "zwierzęta towarzyszące"." https://polskatimes.pl/koniec-jedzenia-psow-w-chinach-nowe-prawo-przyjeto-tuz-przed-festiwalem-psiego-miesa-w-yulin-psy-wykreslone-z-listy-zwierzat/ar/c1-15009144
 5. Z jednej strony bardzo kontrowersyjna decyzja, bo dziecko pewnie wychowa się bez ojca, ale z drugiej strony będzie miało zapewnione wszystko w sferze materialnej (jedyny plus tej sytuacji).
 6. Miałem nieszczęście poznać jedną taką młodą panią (nie w celach seksualnych bo bardzo daleko mieszkała i nie na portalu randkowym) w rozmowie (przez telefon) fajna, miła ale po pewnym czasie przy prowadzeniu pisemnych konwersacji zaczęły się u niej pojawiać dziwne jazdy. Co jakiś czas obrażała mnie w sposób prześmiewczy (lub zwykłe inwektywy), to ja odgryzałem się dla niej tym samym (zabawa niczym w gimnazjum z kolegami, gdzie, to jeszcze było zabawne). Czasami wysyłała mi jakieś drastyczne zdjęcia, dość często zdjęcia transwestytów/gejów i pytała czy mi się podobają. Czasami pojawiały się zdjęcia kobiet (grubych i brzydkich). Do tego mnóstwo nagrań jak beka XD (nie mam pojęcia, co to miało na celu, biła jakiś rekord Guinnessa i chciała się pochwalić?). Udało mi się, ją w pewnym stopniu okiełznać, poprzez prawilną zjebkę, że zachowuje się okropnie i nie mam zamiaru tego tolerować + urwanie kontaktu na dłuższy miesiąc, co zadziałało w 90 procentach, bo potem znowu zaczęła świrować i po prostu zablokowałem ją wszędzie, ponieważ już nie miałem ochoty na prowadzenie takich rozmów i stratę swojego czasu w tej znajomości. Podsumowując: poraziły mnie jej wielokrotne chamskie zagrywki w moją stronę: obrażanie, wysyłanie okropnych treści, umniejszanie mojej wartości, wchodzenie na moje ego (np. poprzez zwracanie się do mnie za pomocą innego imienia, naśmiewywanie się z mojego statusu - praca, brak mieszkania, auta - [oczywiście sam jej kitów nawciskałem w tym temacie umniejszając swoje zasoby, co dobrze ujawniło jej prawdzie oblicze]). Jestem bardzo zniesmaczony tą znajomością, jej wulgarnością i bezpruderyjnością, które były bardzo odrzucające. Czy zdarzyły się wam również takie znajomości?
 7. Podobno te dwie internautki, to była jedna i ta sama osoba ale pisząca z dwóch kont na twitterze. Bieber na szczęście ma dowody sprzed 6 lat, które pokazują, że był w zupełnie innym miejscu w tym czasie, a dodatkowo ma udokumentowanych świadków z którymi był wtedy https://www.bbc.com/pidgin/world-53133434
 8. Najbardziej, to szkoda dziecka. A każdy facet, który zdecyduje się na taki krok, to desperat do kwadratu, bo myśli, że stworzy rodzinę z zupełnie obcą kobietą, gdy tymczasem ona będzie dyktowała warunki, mając wszystkie karty w ręku.
 9. Po tylu obejrzanych przeróbkach na YT o Kononie, to czasami trudno uwierzyć w te zwiastuny programów w TV, ale jak widać, to niebyła fiksja
 10. Z roku na rok pojawia się coraz więcej idiotyzmów spowodowanych przesadną ,,polityczną poprawnością''. Mam nadzieję, że kiedyś ludzie przejrzą na oczy, że te wszystkie pomysły, to najzwyklejsze głupoty, które tylko dzielą społeczeństwo (albo co gorsze, powstaną jeszcze bardziej beznadziejne przekonania).
 11. Akurat wczoraj przez chwilę pojawił mi się błąd 503 service not available, a także jak napisałem post, to po jego opublikowaniu zdublowało treść.
 12. Jak uważasz, czy w innej lidze np. hiszpańskiej lub angielskiej wykreowali by z Roberta jeszcze lepszego zawodnika? Nie raz pojawiały się plotki o Realu Madryt (ponoć miał być zmiennikiem Benzemy w owym czasie), ale nigdy tam nie trafił. Z jakichś powodów inne wielkie europejskie kluby nie chciały zawzięcie walczyć o naszego rodaka w swoim składzie.
 13. I dorzucił jeszcze jednego gola. Świetnie, że został królem strzelców i wyrównał rekord 3-krotnego zdobycia z rzędu tego tytułu. Miejmy nadzieję, że kolejny sezon będzie równie udany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.