Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mat2206

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  418
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

335 Świetna

About Mat2206

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znowu te porównania do Alfy 😅 Rob to na co masz ochotę. Realizuj swoje plany i marzenia. Wyrzuć schematy społeczne z głowy. Stawiaj siebie na 1 miejscu. Edukuj się, bądź otwarty na wiedzę. Nie daj sobą manipulować. Każdy z nas jest inny i dobrze było by nudno gdyby wszyscy byli tacy sami. Róbcie to na co macie ochotę, nie pozwólcie żeby ktoś pozbawił was jaj. Reszta pójdzie sama. Jpr tylko Alfa alfa alfa😅
 2. Laska Cie zdradza. A ty się zastanawiasz że ona się gniewa, bo jej nie ufasz.😅😅 Miej godność kończ, nic z tego ni będzie taki typ.
 3. Wszystkie one to jakieś psychopatki są😅😅😅😅. 2 lata po rozstaniu stwierdzam. Kobieta to tylko dodatek. Sory taki mamy klimat.
 4. Potwierdzam im ładniejsza tym ten sex jakiś taki byle jaki jest.😜 Taka uważa że samo rozłożenie nóg, to już dla ciebie zaszczyt, bo ona nie musi się starać.
 5. Kobiety lubią dużo mówić😁. Ale jak trzeba coś zrobić to już zrzucanie na kogoś. Nie bierz pod uwagę co jakaś pisze,mówi itp. Czyny nie słowa.
 6. Można pójść w dwie strony, Być jak bad boy 🤣 mieć w dupie. Tylko z drugiej strony gdyby to był jakiś facet, to taki bad boy obiłby mordę takiemu co o nim gada😅. Grunt to robić tak żeby nas szanowali i wiedzieli że się nie dajesz. Ile to ja razy słyszałem odpuść, ustąp, i inne takie pierdoły. Tych co potrafią się postawić i obronić społeczeństwo szanuje.
 7. Podpisuje się, jeśli ktoś chce w nas rzucić błotem, musi być świadomy że dostanie odwet. Nie ma żadnego znaczenia że jest to kobieta.
 8. Ale po co w to grać ? Nigdy nie graj z kobietą w jej grę bo przegrasz. Żyj jak chcesz TY.😀 Cały czas klepiemy na tym forum żeby iść swoją drogą. A jak co do czego to mam grać ? Co mi to da że na chwile będę miał za to sex? i tę niby miłość ? Tu dochodzimy do sedna. To nie jest warte świeczki.
 9. Mat2206

  Problem z seksem

  Aaa ja też rozmawiałem 🤣 jak to mówisz, bo loda nie chciała robić. No bo przecież trzeba rozmawiać, nie naciskać nie bądź świnia. Teraz robi go innemu on nie rozmawiał. Zamiast dupami zajmijmy się rozwojem, biznesem, podróżami, co kto lubi. Kobieta to na prawdę tylko dodatek. Znaczy czuje inny bolec😂
 10. Mat2206

  Problem z seksem

  Będzie zwalanie na Ciebie 😀. Miś nie daj się, nie daj sobie wbić poczucia winy. Rozmowa zawsze ok ale doświadczenie mówi że kobieta i tak zwali winę na Ciebie. No bo to twoja wina jest. 😅
 11. Mat2206

  Problem z seksem

  Jaki tu sexuolog ? Widzisz atrakcyjne kobiety, staje ... ? Porno oglądasz, staje ? Jeżeli przy dziewczynie opada to jest jej wina. Bo wbiła ci poczucie winy i zmanipulowała. Zrobiła krzywdę że coś tam możesz jej zrobić itp. To nie jest dobra kobieta. Sex ma być przyjemnością i odskocznia dla dwóch osób od tego świata. Ona nie potrafi ci tego dać a jeszcze niszczy. ZOSTAWIĆ.
 12. Mat2206

  Problem z seksem

  Dobra inaczej czy wyobrażasz sobie tak użerać się z nią do końca życia? - Odpowiedz sobie sam. Cipka nie jest warta niszczenia Ciebie chłopie . Każda ma znajdziesz inna. Aaaa i ona jak znajdzie takiego co ją zapnie lepiej zostawi cie bez mrugnięcia okiem. A wtedy te wspólne chwile uczucia itp wiesz gdzie będzie miała ... tak tam gdzie słonce nie dochodzi.
 13. Mat2206

  Problem z seksem

  Z reszta jak laska ogarnięta i wie że sex to 2 osoby. To jakoś wtedy faceci nie mają problemów. Zajebisty sex to tak na prawdę 90 % kobieta bo to ona jest tym bodźcem.
 14. Mat2206

  Problem z seksem

  Stary zostaw ja 🙄. Miałem takie coś z ex. Tekst gdyby zaszła to coś sobie zrobi. Wiesz jak to niszczy ? Po roku zrobiła ze mnie wraka. A widać niezła manipulatora jest. Normalna laska powie że czegoś jej brak albo coś sama zaproponuje czy coś. A tu niby rozumie a zaraz atak z rakiety prosto w ciebie. Ona takim gadaniem daje znać że myśli jakby to było z innym. Z tego co piszesz jej pierwszym jesteś. Szykuj się na rozstanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.