Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mat2206

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  410
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

324 Świetna

About Mat2206

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale po co w to grać ? Nigdy nie graj z kobietą w jej grę bo przegrasz. Żyj jak chcesz TY.😀 Cały czas klepiemy na tym forum żeby iść swoją drogą. A jak co do czego to mam grać ? Co mi to da że na chwile będę miał za to sex? i tę niby miłość ? Tu dochodzimy do sedna. To nie jest warte świeczki.
 2. Mat2206

  Problem z seksem

  Aaa ja też rozmawiałem 🤣 jak to mówisz, bo loda nie chciała robić. No bo przecież trzeba rozmawiać, nie naciskać nie bądź świnia. Teraz robi go innemu on nie rozmawiał. Zamiast dupami zajmijmy się rozwojem, biznesem, podróżami, co kto lubi. Kobieta to na prawdę tylko dodatek. Znaczy czuje inny bolec😂
 3. Mat2206

  Problem z seksem

  Będzie zwalanie na Ciebie 😀. Miś nie daj się, nie daj sobie wbić poczucia winy. Rozmowa zawsze ok ale doświadczenie mówi że kobieta i tak zwali winę na Ciebie. No bo to twoja wina jest. 😅
 4. Mat2206

  Problem z seksem

  Jaki tu sexuolog ? Widzisz atrakcyjne kobiety, staje ... ? Porno oglądasz, staje ? Jeżeli przy dziewczynie opada to jest jej wina. Bo wbiła ci poczucie winy i zmanipulowała. Zrobiła krzywdę że coś tam możesz jej zrobić itp. To nie jest dobra kobieta. Sex ma być przyjemnością i odskocznia dla dwóch osób od tego świata. Ona nie potrafi ci tego dać a jeszcze niszczy. ZOSTAWIĆ.
 5. Mat2206

  Problem z seksem

  Dobra inaczej czy wyobrażasz sobie tak użerać się z nią do końca życia? - Odpowiedz sobie sam. Cipka nie jest warta niszczenia Ciebie chłopie . Każda ma znajdziesz inna. Aaaa i ona jak znajdzie takiego co ją zapnie lepiej zostawi cie bez mrugnięcia okiem. A wtedy te wspólne chwile uczucia itp wiesz gdzie będzie miała ... tak tam gdzie słonce nie dochodzi.
 6. Mat2206

  Problem z seksem

  Z reszta jak laska ogarnięta i wie że sex to 2 osoby. To jakoś wtedy faceci nie mają problemów. Zajebisty sex to tak na prawdę 90 % kobieta bo to ona jest tym bodźcem.
 7. Mat2206

  Problem z seksem

  Stary zostaw ja 🙄. Miałem takie coś z ex. Tekst gdyby zaszła to coś sobie zrobi. Wiesz jak to niszczy ? Po roku zrobiła ze mnie wraka. A widać niezła manipulatora jest. Normalna laska powie że czegoś jej brak albo coś sama zaproponuje czy coś. A tu niby rozumie a zaraz atak z rakiety prosto w ciebie. Ona takim gadaniem daje znać że myśli jakby to było z innym. Z tego co piszesz jej pierwszym jesteś. Szykuj się na rozstanie.
 8. Tak jest i będzie coraz gorzej. Przejmujecie się tym ? Ostatecznie to kobiety ucierpią, bo to im biologia karze mieć faceta (niewolnika). Zajmijmy się sobą. 😜 Mnie zniesmaczało, teraz mi to lata. 🤣😂 Taki jakiś poziom wyjebania mam. Super uczucie.
 9. Jeździłem 120 km w jedna stronę 1,5 roku. Odpuść panie nie warto, bliżej też mają.😂
 10. Szacunek Stary 😀 Cały czas klepiemy jacy powinniśmy być by je utrzymać przy sobie itp. Tylko po co ? Zajmijmy się sobą i tym co nas spełnia a nie kobiety kobiety tylko na tapecie. Mnie też już to męczy. 🤣
 11. Do znudzenia już to ... 😂. Wez się za swoje życie, rozumiem jak to pierwsza panna ok. Wtedy nic człowiek nie kuma. Ale jak już kolejna to po prostu wywalone na to. Jest fajnie, nie ma też fajnie. Z doświadczenia im bardziej lasce uświadamiałem że jak nie pasuje to poszła, to tym bardziej latała.😜 Grunt to uświadomić sobie że życie jest piękne raz gorsze a raz lepsze. Ale kobieta nie jest niezbędną. Jako wolny samiec, boże jaki ja mam spokój. 😁
 12. Nie 😂😂😂 Kupinem jakiś prezent to wielkie och ile ty wydałeś, nie kupuj mi takich drogich rzeczy. A za chwile robi zdj i już do koleżanek wysyła się pochwalić. 😂😂 Albo byliśmy w restauracji, po powrocie do domu położyłem portfel zawsze tam gdzie kładę. A ona kreci się kolo niego i kreci, mam to gdzieś no bo co mnie to. Ona nagle no widziałeś że włożyłam ci do portfela 20zł ?? - z wielkim fochem jakby to 2 miliony były.😅😂😅 One nie wykorzystują. One biorą bo im się należy.
 13. Miałem gorzej bo zostawiłem u swojej ex rower. Jakie to było dla mnie poniżenie że musiałem tam jechać. Ale podjąłem decyzje nie odezwę się do suki choćby nie wiem co. Dla bezpieczeństwa wziąłem kolegę. Z wielką łachą wyszła. Co postanowiłem zrobiłem nie spojrzałem na nią ani słowa nie powiedziałem. Rower w samochód i do domu. Po 30 min telefon od niej odebrał kumpel. -Jak śmiałeś nawet nie powiedzieć słowa, mój ojciec chciał cię bić 😅😂. Zrobiła ze mnie potwora mimo iż to ona się puściła. Dlaczego o tym opowiadam. Nigdy pod żadnym pozorem nie zostawiaj u kobiety nic, po co musiałbyś tam wracać. Moja odpowiedz brzmi: -Idz z kolegami na flaszkę, baw się dobrze . -Jeśli już tak pili to kurier ale ja bym pierdolił nie inwestuj w nią już nic. - Blokada wszędzie. Ona już ma cię za frajera zeroo szacunku, więc zasada wzajemności wskazana jak najbardziej. Zapewne zdradziła a ja mam zasadę, ktoś kto zdradzi jest dla mnie dnem i zerem. Tak radzę potraktować ową damę.
 14. https://fakty.interia.pl/polska/news-lukasz-szumowski-nie-ma-danych-ktore-nakazywalyby-wycofac-le,nId,3369956 Co sądzicie na ten temat ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.