Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mat2206

Użytkownik
 • Content Count

  230
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

159 Świetna

About Mat2206

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aj te kobitki zawsze ten co zajęty najbardziej was interesuje . Gdyby był wolny to już by nie był taki 10/10. Siłownia, dobrze ubrany, samochód . Hahahaha dla nas liczy się wnętrze - portfela .
 2. Byłą podczas tańca uderzyła mnie dwa razy z łokcia niby przypadkiem bo troszkę zawiana była. Jaki wkurw mnie ogarnął, ale wpajanie kobiety nawet kwiatkiem. Nie oddałem . Totalny brak szacunku. Nigdy nikomu nie pozwolę się już uderzyć nie ważne czy to kobieta, oddam 10 razy mocniej . Dokładnie trzeba się bronic przed agresją, nawet jeśli to jej kobieta.
 3. Moja się nie spowiadała z sexu że uprawiamy. Pytam no to po co się spowiadasz. Ona tego nie uznaje. Dziękuje opuszczam kurtynę.
 4. Uprawiamy sex pół roku nagle ona z dupy : - Kochanie a gdybyśmy tak nie uprawiali sexu jakiś czas... -Kotku to jest przyjemność dla nas obydwojga, zresztą gadasz głupoty. - Na drugi dzień ostro się pieprzyliśmy oj jaka była niewyżyta hahahah. Chodzisz z laską dajmy na to miesiąc nie ma sexu ewakuacja. Bo już jest inny posuwający a ty za frajera robisz .
 5. Ciężko jest to przyjąć 25 lat mi wpajano w głowę coś czego tak na prawdę nie ma . Kobiety są jakie są i tyle. Mimo że wiem to i tak coś w głowie mi mówi jeszcze że ex nie taka zła to ja coś zjebałem. Wiem że to programowanie siedzi głęboko ale trzeba walczyć i zmieniać myślenie
 6. To masz już 100 % pewności że ona jest taka sama. Zadaj sobie pytanie czy za 10 lat wyobrażasz sobie kłócić się z nią o jakąś byle pierdołe typu : -Kolenda -Moralności w kościele święta a w życiu będzie co innego. Też wkurwia . -Nawiedzona kato rodzinka co powiedzą inni itp.
 7. Jak to powiedział mój dziadek chłop już 90 lat. Babie zawsze mało i mało nigdy nie dogodzisz. Choc byś się po łokcie dla niej urobił, to i tak coś nie pasuje. Dla siebie i się nie przejmować a nie ta to inna one takie mają podejście i my róbmy tak samo .
 8. Hahahah Oj to była katoliczka. Zawsze w pierwszej ławce, do spowiedzi i komunii pierwsza. A rżnęła się nie z tej ziemi. To jest tylko na pokaz- znaczy ona wierzy że jest najświętsza i niepokalana. Ja mam do tego podejście luźne i nie za bardzo wierze w kościół. Ale nie o tym: - Patrz na rodziców czy nie są na tym punkcie nawiedzeni, my uprawialiśmy sex przez 1.5 roku a nas pilnowali że szok. - Ogólnie ja trafiłem na strasznie fałszywych niby katolików co za kasę by rodzinę sprzedali . -Obiadki z rodzicami w niedziele obowiązek a powiedz że ochoty ni masz no jak to z nimi masz jeść i chuj. -Ploty kto w czym był jakim autem do kościoła itp brednie. A i pytanie co na kazaniu było hahah no 25 latka pytać co na kazaniu dajta spokój. -Jak dla mnie zobaczysz takich za bardzo wierzących ludzi czerwona lampka od razu bo jest to podejrzane. Patrz na rodzinę bo córeczka zawsze taka sama wzorce z domu wynosi jak zagorzali katole a ty nie jesteś za bardzo wierzący będziesz się wkurwiał.
 9. Każda kobieta ma inne wyobrażenie swojego mężczyzny.Tylko jak mam wiedzieć co robić jak ona nie powie czego od chłopa chce . Wybiera i tak później to co się nawinie - bo one do 30 atrakcyjne albo i nawet do 40 tak się im wmawia. Ja trafiam na takie księżniczki co już opisałem już 3 taka w moim życiu . Muszę coś zmienić w sobie bo ja mam problem też że takie przyciągam. Ale to nie zmienia faktu że ta spierdolona jest coraz większa.
 10. Mi pomaga siłka po dobrym wycisku taki wystrzał endorfin i nawet nie myślę o byłej. Najgorsze że są jeszcze dni że człowiek myśli jeszcze niestety ale dam rade po jednej się pozbierałem to i po drugiej dam rade .
 11. Miałem wtedy nie pić bo przyjechałem swoim ale nie mogąc tego zdzierżyć. Musiałem się opić. Nie wiem czemu na takie trafiam ale to nie pierwszy raz. Byla też na jednej z imprez sobie koronę założyła . Jak to zobaczyłem szok mowie to chyba mi się śni . Nie wiem czy spotkaliście się z takimi przypadkami ale ja to mam jakiegoś pecha do takich lasek na same takie trafiam Na swojej studniowce partnerka to samo 19 lat wtedy. Koleżanka wesele 23 to samo. Ex 20 lat to samo. Jak widzę taki coś laska zakłada na głowę koronę. Mam alert jak po wybuchu bomby atomowej.
 12. Nie będziesz się starał, znajdzie innego rycerzyka który będzie koło niej skakał. a bad boya do sexu na boku. Niestety Panowie młode dziewczyny mają wpajane że są księżniczkami i nic nie muszą. To co się dzieje to jest porażka. Byłem ostatnio na weselu z koleżanką nawet fajna dziewczyna 23 lata. Nagle jej matka przyniosła i założyła córeczce koronę na głowę i do wszystkich: Patrzcie jaka księżniczka Po prostu dostałem obrzydzenia masakra.
 13. Nawet jakby była z Tobą szczęśliwa, emocje i wszystko co tylko potrzeba do utrzymania związku. To i tak w główce kiełkuje : -Jakby to było z innym. -Jeszcze chce korzystać z życia(poskakać po paru bolcach ). -Bo koleżanka to była nad morzem a my nie. -Bo w tv to zobaczyła ona też tak chce. -Bo na instagramie to jest raj i cud życie. -Bo chłopak koleżanki to jest zajebisty ni tak jak ty (wysoki,przystojny i w ogóle cud ). -Ty mnie nie słuchasz bo ja bym chciała takiego sexu itp dyrdymaly. -Nie mówisz że kochasz codziennie i nie przytulasz idę do innego on mnie szanuje i kocha zobacz co tracisz . -Ty mnie nie kochasz bo nie kupileś mi tego bolerka do sukienki,butów itd . - Ja o siebie dbam zobacz co tracisz, a ty tylko praca praca nie lubie twojej pracy. -Zmieniłeś się.Już nie zabawiasz mnie tak jak kiedyś ale znalazłam lepszego od ciebie. A idz i nie wracaj szkoda dla Pańci że po paru miesiącach ta następna miłość mija jak poprzednia. Ale to na pewno wina faceta bo się nie starał a ona przecież jest idealna. A jeszcze bo mama powiedziała, koleżanki powiedziały . Koleżanka też nie lubi robić loda swojemu chłopakowi hahahah . Kobietki nie każdy musi wiedzieć o wszystkim. Ale tak jest jak kobieta o czymś wie to wszyscy wiedzą
 14. Czy będziesz Alfą czy Betą to jak jej się coś umyśli to i tak odejdzie, zdradzi, zacznie odwalać. Hahahah .
 15. O kurwa . A ja się dziwiłem że mnie szanować przestała . Nie ożenię się.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.