Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mat2206

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  379
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

297 Świetna

About Mat2206

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kobiece odpowiedzi: Ale to miłość nie patrzy na takie coś itp podobne pierdololo.
 2. Nie ważne że pasują do siebie. Może by była szczęśliwa, gość by ją kochał, szanował. Kobiety jak wy lubicie sobie same dramy robić 😂. Dobrze w sumie znajdzie sobie inna która go choć szanować będzie. Na prawdę te 10- 15 lat temu jeszcze nie było takiej spierdoliny. 😂😂
 3. Ja prawie rok ale jak wczoraj dowiedziałem się że ex jest w oficjalnym związku na fb (ze mną tego nie uznawała podobno 😅). Zabolało ale z drugiej strony wiem do czego jestem zdolna, aż mi żal typa bo będzie płakał. Zawsze coś nas będzie łączyć z dana osobą w końcu poświeciliśmy jej nasz czas emocje itp... Z tym że ja po roku naprawdę poszedłem do przodu a ona co studia i kuto karuzela + bolec na miejscu od przysług. Nowy bolec ex dał jej pierścionek po pól roku chodzenia - to jest dopiero desperacja i biały rycerz hahah.😂😅😂
 4. Ooooo to to 😂 Tekst typu. Jestem delikatna. Nie lubię jak przeklinasz itp. Projekcja
 5. Ale jako jakieś początki ogarnięcia relacji damsko- męskich nie zaszkodzi. Niestety i tak życie weryfikuje jak to na prawdę funkcjonuje.
 6. Dokładnie to całe PUA to kit. 😂 żeby wyciągać hajs od naiwniaków.
 7. Napisz przekonaj się 😜 Praktyka panie.
 8. Nie jesteś jedyny . Bo może ten jej wymarzony do którego podbija kilka kobiet, zwróci na nią uwagę itp. Jesteś w zapasie w razie co 😂 Nie tylko ty na tej imprezie ją poznałeś.😃 Mam misia ale chce bad boya 🤣. Sprawdza czy dalej cię trzyma na łańcuchu. Może się przydać Szukaj innej ta się bawi facetami.
 9. Ex tak samo miała potrafiła się upić i jeszcze do mnie pretensje że jej nie pilnowałem 😂😂. Panie uciekać ona to lubi i z tego nie zrezygnuje. Kobieta pijana dupa sprzedana już nie raz.
 10. Uciekać nic nie jest warte zniszczenia życia, psychiki. Nawet sex zrozumie ten kto to przeżył.
 11. Na początku ciężko przyjąć do wiadomości . Ona by mi tego nie zrobiła no przecież tak mnie kochała i inne brednie wbite do łba. Trzeba wiedzieć zauważysz jeden symptom szykuj się do odejścia. Lepiej odejść z twarzą i to jako ten który miał jaja. Chciałbym to wiedzieć rok temu 😉 A i jeszcze jedno plotki na jej temat . Jeśli usłyszysz gdziekolwiek w okolicy o pannie coś nie tak. Spierdalaj w podskokach. Kobiety bardzo dbają o reputacje jeśli coś ktoś na nią mówi nie jest to bez powodu.
 12. - chowanie telefonu. - chwalenie jednego typa jaki ma uśmiech i wysoki. - chwalenie drugiego typa jak to on z nią umie rozmawiać. - nagłe odchudzanie się. - czepianie się o byle pierdoły. - robienie sexy fotek i zmiana zdj profilowego na fb. - wychodzenie do koleżanki. - opowiadanie jak to koleżanka zdradziła swojego chłopaka a on ją i morały on powinien jej wybaczyć. - Robienie z ciebie potwora w oczach jej znajomych żeby usprawiedliwić zdradę. - Podśmiewanie się z ciebie jej rodziców że ma drugiego. - Nazywanie panny przez jej brata szon 😂😂. - Koleżanki ważniejsze jak ty. - Nie dawanie laików pod twoimi zdj na fb. - Nowe pozycje i zachowania w sexie. - Nowe miejsca uprawiania sexu. - Wyjebanie na ciebie, nie odbieranie telefonu za 1 razem, opóźnione odpisywanie na sms. - Intuicja panowie jak czujecie że coś jest nie tak to tak jest.
 13. Zlewając dajesz jej ciche przyzwolenie i nawet nie zauważasz jak wlezie na głowę. Wychodzi na to że musisz to zwalczać w zarodku a jak robi dalej to samo. Jedyne wyjście zmiana na taką która wie że to facet rządzi. Czyli musisz nad nią górować pod każdym względem wtedy nie będzie szaleć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.