Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mat2206

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  317
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

246 Świetna

About Mat2206

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kobietki one mają zły humor ty też musisz. Bo jak to ty jesteś szczęśliwy a ona królowa życia nie
 2. Ale już za młodu widzę to wbijanie córkom przez matki. Szukaj bogatego żebyś się nie męczyła jak ja itp pierdolety . Ostatnio moja ciocia -córeczka jej skakała za młodu po bolcach . Swojego ex ma z nim córkę poszła do bogatszego (lepsza gałąź ). Oczywiście wina jego bo niby latał za innymi. Ale do sedna ciocia z takim tekstem do mnie: Te co za młodu przebierały - skakały po rożnych bolcach. Mają teraz najlepszych Jebłem
 3. Zarabiać hajs i mieć gdzieś resztę. Równouprawnienie to kobietki bardzo proszę do roboty na równi z nami
 4. Hehehe . Tak źle i tak niedobrze. Zawsze to facet jest stratny. To nie miłość a wojna o zasoby
 5. Sam Marek mówił o nawyku że jeśli zdradzała wcześniej to będzie zdradzać . Raz spróbuje to będzie ją ciągnęło do tych emocji zdrady to fakt. Raz poszła w tango będzie latać cały czas, mało tu zależy od nas. Myszka sobie to zracjonalizuje i przecież ona nie zdradziła tylko to coś tam . Ona nie jest taka
 6. W punkt . Szanuj się bracie, lata na boki kasujesz taką życia.
 7. Pól roku waliła non stopo po rogach z tego wychodzi . Bo z były musiała mieć kontakt cały czas. Hahaha Gość uwolnił od szona podziękować i żyć, cieszyć się
 8. Jego też zdradzi Co myślą sobie faceci co zabierają się za zajęte laski. Przecież z nim będzie to samo tego nie mogę pojąć . Zdradziła jego zdradzi i ciebie. A co do niej zwykły szon i tyle w temacie. Stary ty dziękuj że to tylko pól roku. Pełno jest innych lepszych i ogarniętych dziewczyn ktore mają jakieś zasady wychowanie itp .
 9. Aj te kobietki cieple i kochające za wnętrze
 10. Tyle panien bliżej ale nam się wydaje że ta dalej jest wyjątkowa. Pranie mózgów w tv robi swoje, bajki o księżniczkach i księciach. Zawsze trzeba liczyć hajs i plusy i minusy tego pseudo związku. Nie wiesz co się dzieje gdy cię nie ma a w tych czasach myszka nie lubi być pusta . Zawsze są chętne kutangi bliżej . Nie ma sensu się zarzynać dla jakiejś dupeczki serio.
 11. Kobieta angażuje się dopóty jej wygodnie i czegoś potrzeba od faceta. Biada ci mężczyzno gdy znajdzie bliżej tego co jej zachcianki zacznie spełniać hahaha . One nie mają sentymentów. Związki na odległość to bujda na resorach.
 12. Komu one są potrzebne ? Im starszy jestem tym bardziej mi one zbędne Ok sex fajnie ale co poza tym nic a nic do zaoferowania. Dbajcie Panowie o siebie kobieta w tych czasach to tylko ciężar. My bez kobiety damy rade, ciężko ale dasz rade. Kobieta bez faceta dostaje pierdolca i to fakty.
 13. Możesz pościemniać Jedziesz kiedy chcesz itp ale i minusy zawsze to może pierdyknąć bo pozna bliżej innego bolca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.