Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

kimball

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Świetna

About kimball

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli szukasz obciążenia to ja kupowałem 2 razy u tego gościa. https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1WRDj/ Kupiłem u niego w sumie z 400kg. Polecam.
 2. Jak widać jednak korwiniści potrafią powiedzieć coś dobrego. Nie żałuję oddanego głosu.
 3. Żeby mieć broń to najpierw musi cię na nią stać. Wszyscy pozwolenie na broń traktują jak rozdanie każdemu pistoletu jak 500+
 4. "Żyj jakbyś był bohaterem filmu o sobie"
 5. A dlaczego jak się kupuje samochód to patrzy się na przebieg? A dlaczego jak kupujesz ubrania to nowe są droższe i lepsze od tych z second handu?
 6. Szwedzi przypadkiem nie płacą jeszcze odszkodowań za szczepionkę na świńską grypę tworzoną na kolanie?
 7. Może dlatego że SARS-CoV-2 w pół roku osiągnęło podobne liczby co H1N1 w rok pomimo tego że przed SARS-CoV-2 zostały zastosowane o wiele mocniejsze środki zaradcze?
 8. Przerażające jest to że taka kompetentna osoba przegrała z kandydatem lewicy w swoim okręgu wyborczym w wyborach do sejmu
 9. Mój ojciec wtedy wziął kredyt powiedzmy 1mln złotych i w ROK spłacił 2mln. Firma padła, ojciec pracował po 16-20 godzin i jakoś się udało to przetrwać. Niektórzy nie wytrzymali i wybrali sznur. Okropne czasy.
 10. Polecam stronkę https://www.worldometers.info/coronavirus/ na której jest przeliczany wskaźnik na 1mln mieszkańców. Polecam też fajną stronkę https://juststayhome.io/#/Poland z wykresami
 11. Ale testy to nie są robione po tym jak człowiek sie zgłasza?
 12. Specjalnie aż odpaliłem ten dokument z racji że od zawsze głosuje na RN bo jestem zwolennikiem protekcjonizmu. Przeraża mnie trochę inny cytat z tego 14 pkt. Polska Konstytucja powinna zneutralizować te próby poprzez jednoznaczne wykluczenie prawnego uprzywile-jowania lub uznawania jakichkolwiek innych związków – partnerskich, konkubinatów, homo-seksualnych, etc. Jestem za związkami partnerskimi pomiędzy mężczyzną a kobietą. Jeśli chodzi o te "ojcostwo jako szczególną wartość" to trochę moim zdaniem strzał w kolano dla nich bo mizoadryczni dziennikarze i cała polityczna polska nie bez powodu nie porusza spraw mężczyzn i kobiet. Ale też im kibicuję.
 13. W 70% ebook na laptopie leżac lub siedząc przy biurku. W 20% książka w łóżku. W 10% audiobook. W 2019 przeczytałem w sumie 26 książek. W 2020 ograniczyłem z racji że czytanie książek blokuje mnie przed praca(nauka i research jako nowy sposób prokrastynacji).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.