Jump to content

Lukas3k

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  603
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

Lukas3k last won the day on September 26 2020

Lukas3k had the most liked content!

Community Reputation

1,047 Świetna

1 Follower

About Lukas3k

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,523 profile views
 1. Wszystkiego Najlepszego dla naszych białych Pań!
 2. Dokładnie. Dziś jest tylko jeden prawdziwy podział w polityce: syjoniści antysyjoniści Dziś w szczególności należy uważać na chrześcijańskich syjonistów, którzy pociągną swoich zwolenników do całkowitego zgnojenia byle by bogaci syjoniści się dorobili na nich. Link: https://wordpress.com/read/blogs/28621955/posts/72383 Przykładowo najpierw koszerne korporacje rujnują ekonomicznie daną okolicę u jankesów, a potem młodzież wstępuje do USArmy i walczy w interesach tych korporacji... A te badania to CBOSu to można spalić. Statystyki podawane na pot
 3. @Songohan do urzędu skarbowego. Binance to chińska giełda, oni nie pobierają podatków Do zeznania podatkowego podajesz tylko koszty zakupu krypto by je sobie potem odliczyć.
 4. @Dworzanin.Herzoga teraz nadają nowe lajwy na kanale Ja Osa W każdym odcinku są perełki jak się ich przeciwnik dodzwoni.
 5. Dobry pomysł teraz może zarabiać na pożyczaniu uprawnień Schemat obiegu pieniędzy kartelów szczepionkowych (kliknij w obrazek):
 6. Lista giełd, które na pewno mają dźwignię: https://coinmarketcap.com/pl/rankings/exchanges/derivatives/ Tylko na początku to dźwignia 5x max nie szarżuj.
 7. Bardzo ciekawy raport giełdy Binance na 2021: https://research.binance.com/static/pdf/Global_Crypto_Index_2021.pdf Ciekawe dane odnośnie świata krypto w środku min. podział użytkowników, albo takie smaczki, że obecnie 60% światowych krypto jest przechowywanych na giełdach!
 8. *dotyczy pewnego rabina Kuby M. z Łodzi działającego na YouTube w roli "eksperta", ale dużo ludzi się na to łapie :/
 9. Wiem, że świąteczne, ale na czasie
 10. Ja nie jestem ateistą. Życie jeżeli zanegujesz istnienie sił wyższych, czyli Boga nie ma żadnego sensu. Dla mnie ateiści to zgraja zapatrzonych w siebie głupców, którzy żałośnie skończą. A poczucia winy nie można w sobie pielęgnować, co robi kościół bo to doprowadzi do depresji, a nawet samobójstwa. To nie oznacza oczywiście postępowania bez żadnych skrupułów. Czasami trzeba odczuć poczucie winy, ale nie go pielęgnować. Przecież jakby nie hierarchia kościoła żydo-katolickiego to niemożliwe by było wprowadzanie nowych bandyckich przepisów. Tylko, że księża
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.