Jump to content

Lukas3k

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  763
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  0.00 PLN 

Lukas3k last won the day on September 26 2020

Lukas3k had the most liked content!

Community Reputation

1,656 Świetna

1 Follower

About Lukas3k

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,025 profile views
 1. Link: https://www.israellobby.org/ADL/1199215-000 --- 100-HQ-530 --- Section 2.PDF
 2. Tylko w tym przypadku Jarosław ma bardzo mocne plecy. Nie wiem czy wiecie, ale tata Jarosława mimo iż działał w Wojsku Polskim to dostał willę w Warszawie tuż po 2 wojnie światowej. Potem jeszcze ciepła posadka jako wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo grał przecież z bratem w filmie w trakcie PRL i ogólnie żył jak pączek w maśle. Tak więc, widzicie jak mocne koneksje mógłbym tu litanię z tego zrobić. Prędzej tego ujawniającego homoseksualizm Jarosława odwiedzą smutni panowie (jak się nie zamknie) i przypadkowo popełni samobójstwo niż oficjalne ogł
 3. 1) Książka o tym jest niemieckiego polityka. Podał tam dane ekonomiczne w różnicach gospodarek między północą, a południem Europy. Poszukasz sobie bo mi wyszedł z głowy tytuł. Z resztą szkoda mi czasu na szukanie tytułu bo i tak nie przekonam... 2) Tutaj pomyliłem się z drugim rabbi Niedzielskim. Jednak Morawieckiemu załatwili przełożeni obywatelstwo. Ale Niedzielski na pewno nie ma:
 4. Tyle, że Niemcy, kraje Beneluksu i Austria też mają podstępny plan w odpowiednim czasie wypuścić własną walutę, przez co wartość Euro spadnie na łeb. Wtedy mogą grabić południe Europy. To najpierw USA na spółkę z Niemcami wykupi Polskę za darmo, a potem biorą się za południe Europy... Polaki już będą szczęśliwe zwłaszcza korpo-lewactwo z Warszaviwu z Ełrosami na koncie, a tu grabież numer dwa. Chociaż połowa tego lewactwa padnie, bo jak więźniowie na apel będą się stawiać na czwartą, piątą dawkę szprycery. Szczerze to jak ja bym widział, że mam do czynienia z ta
 5. Ktoś przerobił tego słynnego gifa z FED i drukowaniem dolara. Oryginał: W każdym razie Dolar Amerykański nadal uważany za twardą walutę. Jak by padł poziom 4,25 zł za 1 dolara to uciekać ze złotówki jak najdalej... Można się rzucać o spadek wartości dolara, ale on nigdy nie dał się wyzerować. Może PiS od swoich przełożonych otrzymał polecenie zajechania złotówki? Wtedy może wyskakiwać z takimi durnymi pomysłami. Przy okazji podatek inflacyjny napełni ich kieszenie i wyzeruje oszczędności Polaków nie mających pojęcia o ekonomii.
 6. Messi nie jest w PSG! I kulisy transferu
 7. Kunktatorstwo w graniu niewiniątek musi być, ale współpraca idzie pełną parą: https://www.zycie.pl/informacje/artykul/31943,u-salezjanow-szczepia-kosciol-wlacza-sie-w-promocje-akcji-szczepionkowej- Ale szkoda tych bezmyślnych posoborowych katolików żałować. Wykończą się na własne życzenie i do tego z własnej woli!
 8. Akurat PCh24.pl to portal dla wyjątkowo mocno ociężałych umysłowo katolików, raczej 90% już nie do uratowania by odzyskali samodzielne myślenie. Jakby im ksiądz kazał skakać w ogień na pewną śmierć to by skoczyli... Kościół w Irlandii już wcześniej w słabej kondycji był, a dobiła go sprawa setek zwłok dzieci odkrytych w zakonach katolickich prowadzonych przez siostry zakonne. Na youtube dużo filmików na ten temat jest. Nowa dyscyplina olimpijska:
 9. @wrotycz przecież już teraz ofiary braku dostępu do medycyny przebiły liczbę ofiar rzezi wołyńskiej. To nie jest obiecana śmierć? A co do szprycery to w zimie 2022 dopiero prawdziwa śmierć przybędzie. Księża robią wszystko co mogą by wyciągnąć 15% frekwencji na mszach. I teraz pytanie przeróbka, czy ksiądz jednak uznał, że za bardzo szarżował? http://www.parafianabrzeskiej.pl/content/oswiadczenie.pdf
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.