Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Norton

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Norton

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

90 profile views
 1. Powiedz prosto z mostu, że nie chcesz dalej ciągnąć tej relacji. Nie jestes zobligowany do tłumaczenia się. Ot co, realcja ludzka, bywa różnie. Bądź szczery wobec siebie. Najczęściej takie motanie i szukanie wymówek czy wytłumaczeń prowadzi to skomplikowania sytuacji. Wiem, że nie jest to łatwe - ale sam zobaczysz, że z biegiem czasu takie rozwiązanie jest najlepsze. PS. Chyba że chodzi o relacje rodzinne, no to już inna sprawa..
 2. Szansa zawsze jest. Ale odpowiedz sobie, czy warto. Nie daj zrobić z siebie bete, chłopaszka na zawołanie. Dziewczyna straciła zainteresowanie, to się zdarza. Prawda jest taka, że dziewczyna nigdy nie powie "za szybko", "seks po ślubie" czy "boli mnie głowa", gdy jesteś tym, na którego leci (α > β). A jak tak będzie, to gra pozorów. Jak powiedział Korwin "zawsze się trochę gwałci".
 3. Polecam samobadanie jąder. Sam 2krotnie miałem oprecacje na "jądrach", raz żylaki a raz torbiel. Ogólnie polecam, ale niekoniecznie na NFz.. Dodam Bracia, że mam 20 lat.
 4. E nie, nie rób tego. Friendon warranted. Prawdziwy, ogarnięty facet albo ją odeśle do specjalisty, albo sam (po posiadaniu należytej wiedzy) jej pomoże. To serio nie jest byle co.
 5. Racja. Specjalista wie do co robić. Twoim JEDYNYM zadaniem byłoby naprowadzenie na odpowiedniego lekarza. Tak to czekaj. Samemu nie pomagaj, źle to się może skończyć.
 6. Szczęśliwi czasu nie liczą
 7. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że sam autor tego filmu miał (bądź ma) problem z poznawaniem dziewczyń i dlatego tak zaatakował osoby, które (różnymi środkami, często niemoralnymi) po prostu podrywają ze skutkiem kobiety. Sam lubię Gargamela i jego twórczość, a z tego materiału również można wiele się dowiedzieć.
 8. Według mnie warto udać się do specjalisty, na własną rękę może być to ciężko ogarnąć.
 9. Tak, jest trudniej. Statystycznie mniej testosteronu, gorsza wydolność orgzanizmu i lepsze możliwości regeneracyjne. Ale nie jest tak, że nie można osiągnąć super sylwetki. Dobra dieta, rozsądny trening + odpowiednia regeneracja, a można wyglądać w wieku 40 lat dużo lepiej niż przeciętny dwudziestolatek. Wpływ sterydów tutaj wykluczam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.