Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Norton

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Norton

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

127 profile views
 1. Dużo trzeba go użyć, aby efekt był? Nie chce żeby mi odpadał
 2. Według mnie, tak do 2/3 minut. @Łabędź podobno wtedy głowa się znacznie bardziej uodparnia na bodźce.
 3. Mam, ale jak mogę mieć przyjemność z 10 min a nie jednej, to wybieram to dłuższe. Maksymalnie dwa razy mogłem, pierwszy baardzo szybko, drugi to już faktycznie dłużej, dobre kilka minut. Nie no, tu chodzi bardziej właśnie o ten spokój, że mogę sie nacieszyć kobietą, troche ją poszarpać, a nie włoże raz dwa i już po... Gumy nic nie dawały. No, to dobre może być Teraz od paru dni na noc odkrywam, i kolega sobie bez osłonki pare godziń śpi. Faktycznie już po takim czasie czuje różnice, że jest mniej wrażliwy a w zasadzie czasem nawet przestaje być na zwykły dotyk. Żydzi są obrzezani, ocierają ciągle główką o coś i nie umierają z tego powodu..
 4. Dzień dobry, z tego względu, że stosunkowo szybko dochodzę podczas seksu z paniami (ok. minute/dwie mi to zajmuje), postanowiłem spróbować temu zaradzić. W operacje czy tabletki się nie bawie, ale wydaje mi się, że na taką dolegliwośc (jaką jest szybkie dochodzenie), może pomóc ciągłe chodzenie ze spuszczonym napletkiem - tak, aby główka cały czas była odsłonięta i ocierając się, nabierała "wytrzymałości". Dotąd, przez ponad 20 lat mojego życia, miałem ciągle osłoniętego. Czy któryś z Braci próbował już, lub próbuje coś takiego i może powiedzieć, jakie są efekty? Wydaje mi się, że nigdzie indziej nie znajdę bardziej szczerych facetów, skłonnych na takie tematy rozmawiać Dodatkowo, mam pewną wątpliwośc. Gdy tak chodzę dłuższy czas (a mam sporo tej skóry), to zaczyna mi się pojawiać spora żyła w miejscu gdzie skóra się najbardziej schodzi i jest jej najwięcej, tuż pod żołędziem - nie boli to, ale po pewnych czasie się powiększa, ma fioletowy kolor. Powinienem się tym przejmować, czy olać? Miałem wcześniej problemy z żylakami powrózka nasiennego, na samym penisie mam również jedną, większą żyłę, ale to chyba coś normalnego. Jeżeli temat jest w złym dziale, to bardzo proszę o przeniesienie.
 5. Powiedz prosto z mostu, że nie chcesz dalej ciągnąć tej relacji. Nie jestes zobligowany do tłumaczenia się. Ot co, realcja ludzka, bywa różnie. Bądź szczery wobec siebie. Najczęściej takie motanie i szukanie wymówek czy wytłumaczeń prowadzi to skomplikowania sytuacji. Wiem, że nie jest to łatwe - ale sam zobaczysz, że z biegiem czasu takie rozwiązanie jest najlepsze. PS. Chyba że chodzi o relacje rodzinne, no to już inna sprawa..
 6. Szansa zawsze jest. Ale odpowiedz sobie, czy warto. Nie daj zrobić z siebie bete, chłopaszka na zawołanie. Dziewczyna straciła zainteresowanie, to się zdarza. Prawda jest taka, że dziewczyna nigdy nie powie "za szybko", "seks po ślubie" czy "boli mnie głowa", gdy jesteś tym, na którego leci (α > β). A jak tak będzie, to gra pozorów. Jak powiedział Korwin "zawsze się trochę gwałci".
 7. Polecam samobadanie jąder. Sam 2krotnie miałem oprecacje na "jądrach", raz żylaki a raz torbiel. Ogólnie polecam, ale niekoniecznie na NFz.. Dodam Bracia, że mam 20 lat.
 8. E nie, nie rób tego. Friendon warranted. Prawdziwy, ogarnięty facet albo ją odeśle do specjalisty, albo sam (po posiadaniu należytej wiedzy) jej pomoże. To serio nie jest byle co.
 9. Racja. Specjalista wie do co robić. Twoim JEDYNYM zadaniem byłoby naprowadzenie na odpowiedniego lekarza. Tak to czekaj. Samemu nie pomagaj, źle to się może skończyć.
 10. Szczęśliwi czasu nie liczą
 11. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że sam autor tego filmu miał (bądź ma) problem z poznawaniem dziewczyń i dlatego tak zaatakował osoby, które (różnymi środkami, często niemoralnymi) po prostu podrywają ze skutkiem kobiety. Sam lubię Gargamela i jego twórczość, a z tego materiału również można wiele się dowiedzieć.
 12. Według mnie warto udać się do specjalisty, na własną rękę może być to ciężko ogarnąć.
 13. Tak, jest trudniej. Statystycznie mniej testosteronu, gorsza wydolność orgzanizmu i lepsze możliwości regeneracyjne. Ale nie jest tak, że nie można osiągnąć super sylwetki. Dobra dieta, rozsądny trening + odpowiednia regeneracja, a można wyglądać w wieku 40 lat dużo lepiej niż przeciętny dwudziestolatek. Wpływ sterydów tutaj wykluczam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.