Jump to content

pytamowiec

Starszy Użytkownik
 • Posts

  605
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pytamowiec's Achievements

Młodszy chorąży

Młodszy chorąży (9/23)

455

Reputation

 1. No to ktoś musi zacząć dawać inaczej nikt nic nikomu nie odda stosując tę zasadę.
 2. Będę bronił tego mojego "poświęcenia". On się poświęcił i jechał setki kilometrów do mnie pociągiem. To ja się odwdzięczyłem poświęcając się, żeby zabrać go z dworca. Ale odwrotnie to nie zadziałało.
 3. Kolega z innego miasta jak mnie odwiedził to specjalnie wziąłem autko na minuty z panka dla niego, przyjechałem po niego na dworzec, żeby się nie stresował w nieznanym mieście i nie dźwigał tobołów. Jak byliśmy w Warszawie 2 dni z innym kolegą to woziłem ich po całym mieście swoim wynajętym audi a4. Chciałem by jak najwięcej zwiedził, a z auta najszybciej się zobaczy całe miasto. A jak ja przyjechałem do jego miasta (przy okazji, żeby coś załatwić) i byłem bez samochodu to jemu nie chciało się po mnie przyjechać byśmy poszli coś pozwiedzać. Powiedział, że zmęczony po pracy i to ja mogę przyjechać se do niego. Ja na to, że nie mam auta. A on, żebym se panka wynajął. Zabuliłbym chyba z 100 zł bo to była odległość z 15km. Ciężko przyjaciół znaleźć w tym świecie.
 4. Jak jesteś młody stażem to ja bym poszerzał. Jak jesteś już mocno doświadczony to bym zawężał.
 5. 1. Domniemanie niewinności. Tu są same oskarżenia, a nie wyrok. 2. Na każdego znajdzie się paragraf. Może "stare kiejkuty" zauważyły, że Konfa rośnie w siłę i nacisnęli guzik.
 6. statystyczny 1. «dotyczący statystyki» 2. «taki, którego cechy wynikają z badań i zestawień większej liczby danych»
 7. To uważaj, bo na tym forum wyzywają jak ktoś ma problemy. Też mam mnóstwo wolnego czasu, którego nie wiem jak zabić. Może gry komputerowe? Sport jakiś? Zainteresowanie się ekonomią i gra na giełdzie? Zawsze to te 2h dziennie mniej będziesz miał dzięki temu. też IT?
 8. Myślę, że to utalentowany biznesman, ale też mu nie ufam, wg mnie jest fałszywy. Gra pod publikę i jest komformistą. Zachowuje się nienaturalnie, w sposób wyuczony. Raczej padaka jest z przedsiębiorstwami w Polsce teraz i nie zanosi się by było lepiej, więc nie wiem na czym oni chcą rosnąć. Korporacje nie zostaną ich klientami, bo korporacje są zlewaczałe. Konkurencja w postaci Ifirmy i Infaktu. jest przepaść między Korwinem a Mentzenem. Korwin jest bezkompromisowy, nie cacka się, a Mentzen cwaniakuje pod publiczkę. W Polsce jest jeszcze niska świadomość w porównaniu do krajów rozwiniętych. Jak kupujesz akcje to kupujesz część przedsiębiorstwa.
 9. Ciężki temat. Mojemu koledzy kobiety wychodziły do toalety jak przychodziło do zapłaty xD Ja nie wiem jak sobie z tym radzić to na razie zakładam domyślnie, że to ja płacę. Staram się nie wyrzucić więcej niż 20 zł na 1 spotkaniu. 20 zł nie ma dla mnie znaczenia nawet jakbym miał codziennie wydawać. Na szczęście kobita z którą się spotykałem ostatnio płaciła tak w 1/3 przypadków, do tego jeździliśmy jej autem, więc mogłem wywalałeć forsę na prawo i lewo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.