Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

pytamowiec

Użytkownik
 • Content Count

  152
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

84 Świetna

About pytamowiec

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie byłem na Bootcampie, jestem samoukiem.
 2. No to śmieszne jest to, że w prawie każdej grupie, gdzie są dziewczyny jakaś szara myszka mnie przyuważa i stara się inicjować kontakt. Mam tak od zerówki. Ostatnio w pracy zaczepia mnie jedna niewiasta, brzydka z ryja, ale ciało super i niesamowicie inteligentna. Zawsze kończyłem z nią szybko rozmowę, by nie dowiedziała się, że jestem spierdolony. Wczoraj znów rozmawialiśmy, tym razem nie uciekłem i teraz już wie.
 3. O to, bardzo ciekawe podejście... Uzdrawiające. Dziękuję Ci. Wydaje mi się, że mój smutek pochodzi głównie z braku żony. A system wartości to, że kobieta = szczęścia i sukces oraz, że kto se nie radzi z kobietami ten ciota wtoczyły mi do głowy poradniki uwodzenia, które namiętnie czytałem w wieku 19 lat. Wg tej filozofii, jestem przegranym beciakiem albo wręcz gamma, excuserem, któremu zostały już tylko tabletki. Pamiętam pdfy Sharka wprowadzające w ten świat. Pisał tam: "Albo pozwolisz sobie zdobyć kobietę swoich marzeń albo zostaną Ci psychotropy na depresje do łykania do końca życia". To mam wbite do łba. Bo wcześniej to uważałem, że mam brzydki ryj i co bym nie zrobił to nie mam szans na kobietę. Po prostu nie dla psa kiełbasa, taki się urodziłem i nie winiłem się za to. A odkąd poznałęm PUA mocno winię siebie. Kościół Katolicki wbrew temu, że wielu z Was spodziewa się, że nakręca na żeniaczkę to chyba raczej uczy czegoś odwrotnego. Św. Paweł w 1 Kor 7 pisze:
 4. Teraz już kończę klarytromycynę i przez kolejne 2 miesiące levofloxacyna + minocyklina + bactrim = tutaj chyba nie ma itnerakcji z SSRI, ale za 2 mies. będę brał zastrzyki z biodacyny + cedax. Toksyczność biodacyny może spowodować uszkodzenie słuchu (poza ulotką ostrzegała mnie o tym też lekarka, żebym się nie zdziwił). Rozsądne jest chyba bym podczas tej biodacyny odstawił inną chemię by łatwiej było nerkom i wątrobie odfiltrować ten syf, co nie? Brałem kiedyś doxepin (doraźnie) to powodował u mnie zatrzymanie moczu... Czy znasz jakiś lek, który mógłbym brać przez 2 miesiące, a potem pauza miesięczna?
 5. Większość lekarzy to niedouczeni ignoranci. Tu masz piśmiennictwo o łączeniu np. klarytromycyny z SRRI: clarithromycin PARoxetine Applies to: clarithromycin, paroxetine GENERALLY AVOID: The use of some macrolide antibiotics has been associated with increased blood levels of some selective serotonin reuptake inhibitors (SSRIs), resulting in excessive serotonergic effects or serotonin syndrome. The mechanism is inhibition of the CYP450 3A4 isoenzyme, which metabolizes SSRIs. MANAGEMENT: In cases where both drugs are necessary, one could consider using a macrolide antibiotic that does not inhibit CYP450 3A4, such as azithromycin or dirithromycin. References Martin TG "Serotonin syndrome." Ann Emerg Med 28 (1996): 520-6 Tracy TS, Cupp MJ "Delirium probably induced by clarithromycin in a patient receiving fluoxetine - comment." Ann Pharmacother 30 (1996): 1199-200 Timothy P, Sketris IS, Mackenzie SL, Hewlett TJ "Delirium probably induced by clarithromycin in a patient receiving fluoxetine." Ann Pharmacother 29 (1995): 486-8 Lee DO, Lee CD "Serotonin syndrome in a child associated with erythromycin and sertraline." Pharmacotherapy 19 (1999): 894-6 Pollak PT, Slayter KL "Delirium probably induced by clarithromycin in a patient receiving fluoxetine - reply." Ann Pharmacother 30 (1996): 1200
 6. Psychiatra stwierdziła, tak samo że można, ale już nawet na ulotce jest napisane co innego. Są wymienione antybiotyki z którymi jest interakcja, a dodatkowo jeszcze znalazłem w ltieraturze medycznej itnerakcje z innymi. np. korzystają z tych samych inhibitorów i może to prowadzić do zespołu serotoninowego. Jednak głównym powodem dla którego nie chcę brać psychotropów podczas tych zastrzyków jest to, że dają więcej syfu do czyszczenia wątrobie i nerkom, a antybiotyk który będę brał może spowodować uszkodzenie słuchu i kanalików nerkowych. Wolę zmniejszyć to ryzyko. No właśnie mówię, że takie branie i odstawianie to bezsens dlatego właśnie nie biorę.
 7. Byłem u psychiatry miesiąc temu to dostałem leki SSRI. Ale teraz nie mogę tego brać, bo za 2 miesiącę będę brał antybiotyki w zastrzylach i na ten czas chce odstawić inne chemie, a SSRI bierze sie min.. pół roku.
 8. Poradziłbym se tak: 1. Zamiast grać w gry komputerowe ucz się programowania. 2. Nie wybrzydzaj, ciśnij pierwszą lepszą brzydką babę na żonę. Lepiej być z brzydką niż samemu. 3. Dbaj o przyjaciół. I co z tym zrobić? W 80% zgadza się. Skoro mnie tak rozumiesz to co byś zaproponował? Do psychologa, psychoterapeuty czy psychiatry? Mnóstwo rzeczy. Walczę od 18 roku życia. W jednym z wątków już wymieniałem co robiłem by się uspołecznić... Cel: chciałbym mieć realnych kolegów (nie tylko internetowych) i żonę. Takie myślenie wpędza mnie jeszcze w większe lęki i depresje... Co mam robić? W jaki sposób walczysz o to by znaleźć żonę? Mi brakuje ludzi. Już nawet kij z żoną, ale generalnie nawet takich znajomych z którymi można wyjść co 2 dzień po robocie, usiąść na murku "i patrzyć na spódnice dziewczyn które nie chcą nas znać". No i właśnie dlatego nie starczyło już kobiet dla mnie. po 2 latach życia w Warszawie powiem Ci, że wolałbym Wypiździejowo dolne. W małych miasteczkach ludzie nie są tak chamscy i tak zamknięci w sobie.
 9. Ty to wiesz, bo tego doświadczyłeś, a mi się wydaje, że to mi da szczęście, bo tego nie doświadczyłem. To czemu jak miałem 20 lat to lampucery patrzyły się na mnie na ulicach, a jak się odezwałem o byle pierdołę to się cieszyły i zagadywały. A teraz? Gdy się zbliżam odwracają głowę albo przewracają oczami z pogardą jakby chciały powiedzieć "co się patrzysz oblechu". Od młodego faceta nie wymaga się tyle co od dojrzałego. Jak młody zagada, zawstydzi się i zacznie plątac to będzie to "urocze", ale jak zrobi to samo dojrzały to przegrana.
 10. To dziwne, bo ja mam na odwrót niż Ty. Im jestem starszy, im bardziej doświadczam pieniędzy tym mniej mi na nich zależy mimo że zarabiam coraz mniej.
 11. analizuję na bieżąco, aż za dużo... tylko zawsze mi z tych analiz wychodziła nadzieja, "kiedyś to będzie, kiedyś to będę normalny", ale teraz z analiz wychodzi nadzieji coraz mniej. jak się obudziłeś? Opowiedz coś więcej, bo to raz, że ciekawe, a dwa że może skorzystam.
 12. No tak starzejemy się liniowo a nie skokowo, ale raczej odczuwamy starzenie skokowo niż liniowo.
 13. Za kilka miesięcy ukończę 30 lat. Jak o tym pomyślę z moją psychiką dzieje się coś strasznego. Nigdy nie miałem dziewczyny, a ten wiek symbolicznie oddziela mnie grubą kreską od młodych kobiet. Oczywiście, mówi się, że po 30 faceci są niby najbardziej atrakcyjni, ale pomija się fakt, że to jest o tych dobrze wyglądających, z sukcesami towarzyskimi i zawodowymi. Dla przeciętnego brzydala 30+ oznacza łysienie, sflaczała morda, mniejszą energię, zmniejszenie dostępności kobiet na żonę wśród otoczenia. Przyjaciele wyrkuszają się, coraz trudniej nawiązywać nowe znajomości. Dużo się pracuje. Przestaje się być potencjałem a zaczyna się zbierać to co się zasiało. Mam nadzieję, że się nie zabiję jak mi stuknie 30. Jak myślę o możliwości samobójstwa to robi mi się ciepło i spokojnie na sercu. Ale nie mogę, bo zabrania mi tego Kościół Katolicki. Czuję jakby wszystko co dobre było już za mną, a teraz mogę tylko trwać w tym co zdobyłem. Jak przetrwać kryzys? Miał też ktoś podobne trudności w wieku 30 lat?
 14. 30 letnia dziewica ma o niebo wieksze szanse na super meza niz 30 letnia niedziewica. Dziewictwo jest atutem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.