Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

pytamowiec

Użytkownik
 • Content Count

  128
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

72 Świetna

About pytamowiec

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja jak popatrze na swoich znajomych ze studiów to w wieku 19 - 25 byli tacy jak piszesz, ale teraz w wieku 28 - 30 , prawie wszyscy robią super kariery, żenia się a kilku ma już dzieci.
 2. Czyli tak o: 1. skołować antybiotyki 2. iść na policje po namiary psychiatry co przyjechał do mamy i zdobyć od niego notatkę 3. przeprowadzić się do Warszawy 4. nagrać na video opowieść babci na temat zachowania mamy w razie gdyby nie dożyła rozprawy i wystąpić do sądu o ubezwłasnowolnienie 5. napisać list do ojca aktualizacja: ad 1. Prawie wszystko już mam. Biorę antybiotyki od 2 tygodni. Jestem całkowicie bezobjawowy, tuż przed ich wzięciem też tak było za sprawą ziółeczka "alchornea", więc mam wielką nadzieję, że teraz już na prawdę się wyleczę i to już ostatnie pół roku ćpania tego. ad. 2. Nie mam na to sił psychicznych. ad. 3. Przedłużyli mi praktyki, dali podwyżkę, mieszkam w wawie. Punkt zrealizowany. ad 4. Nie mam na to sił psychicznych ad 5. W ten weekend jadę do miasta ojca by dowiedzieć się jaki ma adres (pamietam drzwi ale nie pamietam nr, muszę podejść i zobacyzć). Zaraz po tym wyślę list i napiszę krótko prawdę. Próbowałem psychoterapii oraz leczenie psychiatrycznego lekami SSRI. Póki co, na czas antybiotyków, zrezygnowałem z leków SSRI, bo skutki uboczne są dla mnie nie do wytrzymania.
 3. Totalnie nie rozumiem po co ludzie noszą zegarki w 21 wieku. Odpychające jest to dla mnie... Na siłę upiększanie się jak kobieta.
 4. Tak, bardzo i od 15 roku życia. Było kilka miesięcy przerwy od samotności, gdy mieszkałem w akademiku i pracowałem na słuchawce z rówieśnikami, gdzie lubiły mnie dziewczyny. To były 3 miesiące, podczas których zdałem sobie sprawę, że jestem szczęśliwy. Niestety pracę rzuciłem, w akademiku zmniejszyły się imprezy i znów powróciłem do samotności... Gdyby nie ona byłbym szczęśliwy.
 5. Mam już prawie 30 lat a gówniany zarost jak u licealisty. Testosteron wolny i całkowity minimalnie powyżej średniej. Jakie znacie sposoby na wzmocnienie zarostu?
 6. Wypowiada się analityk medyczny, diagnosta laboratoryjny. Literatura medyczna w opisie filmiku: oraz "Niska temperatura (morsowanie, krioterapia) nie powoduje hartowania organizmu, ponieważ człowiek jest ssakiem - stałocieplnym i organizm musi za każdym razem adaptować się do zmian temperatury otoczenia. Nie zwiększa też odporności, ponieważ w niskiej temperaturze procesy biochemiczne ulegają spowolnieniu (wytwarzanie przeciwciał, cytokin czy aktywność komórek żernych - fagocytów). Niemniej, może przynosić korzyści dla zdrowia: 1. Działa jak intensywny wysiłek fizyczny - przyspiesza pracę serca, powoduje skurcz naczyń krwionośnych, wzrost częstości oddechów, zwiększa wydolność układu oddechowego i krążenia. Można to porównać do krótkotrwałego, intensywnego biegu. Ponadto, niska temperatura działa przeciwbólowo i może mieć zastosowanie w leczeniu pomocniczym bólów mięśni, stawów, kręgosłupa, ścięgien. Przeciwwskazaniem są jednak ostre choroby zakaźne z gorączką, ciąża, nadciśnienie, świeżo przebyty zawał serca. W przypadku grypy najskuteczniejszą profilaktyką są szczepienia ochronne. Można je przyjąć w całym sezonie grypowym, także w zimie. Szczepionka zaczyna działać po okołu 2 tygodniach, do tego czasu możliwe jest zachorowanie. U osób starszych, po 65. roku życia, szczepienia są mniej skuteczne, ale chronią przed powikłaniami oraz skracają czas trwania choroby. Piśmiennictwo: 1. Turner, Ronald B.; Hayden, Frederick G. (2003). CRC Press. p. 111. 2. Nikolaos G. Papadopoulos; Maria Xatzipsaltis; Sebastian L. Johnston (12 March 2009), Principles and Practice of Clinical Virology (6th ed.), John Wiley & Sons, p. 496. 3. Mourtzoukou EG, Falagas ME (September 2007). The International Journal of Tuberculosis and Lung Disease. 11 (9): 938–43. 4. Janský, L.; Janáková, H.; Uličný, B.; Šrámek, P.; Hošek, V.; Heller, J.; Pařízková, J. (1996). Pflügers Archiv. 432 (3): 368–372. 5. Huttunen, Pirkko; Kokko, Leena; Ylijukuri, Virpi (2004). International Journal of Circumpolar Health. 63 (2): 140–144. 6. Medycyna Praktyczna: Grypa - najważniejsze zalecenia dla przeziębionych. 8. Portal Farmaceutyczno-Medyczny: Grypa i przeziębienie."
 7. Ja uważam, że należy się żenić i zakładać rodziny. Może i rozpada się dużo małżeństw, ale warto zaryzykować.
 8. Taką masz wyliczoną, ale po tylu latach pracy przysługuje Ci już minimalna emerytura 1100 PLN.
 9. Mówisz o jakich minimalnych zarobkach miesiecznych by jakaś pani się na Ciebie zaczęła pchać?
 10. Masz 26 lat i chodzisz na lekcje matematyki czy wspominasz czasy 10 lat wstecz?
 11. nie mam dziewczyny m.in. dlatego, że myślę o sobie w stylu tego gościa: https://streamable.com/vasos
 12. No dobra Panowie. Jako, że jestem z zawodu statystykiem/analitykiem danych to pobrałem próbkę 57 kobiet mijanych na ulicy w wieku (na oko) od 20 do 30 lat. Wyniki są następujące: 1 szprycha (pokaźne bimbały, płaski brzuch, super wcięcie w talii, obcisłe ubranie, nogi miodzio) 41 szczupłe i w sam raz 5 z widoczną nadwagą 2 z wyraźną otyłością Jutro sprawdzę 30 - 40 letnie
 13. Masakra, co to za prawo zrypane w Polsce. Te alimenty traktuje się jako karę, a nie jako świadczenia na dzieci. Przecież dzieci ojca co zarabia 100 tys. / mies. nie kosztują więcej niż tego co zarabia 5 tys. / mies.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.