Jump to content

pytamowiec

Starszy Użytkownik
 • Posts

  540
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pytamowiec's Achievements

Sierżant

Sierżant (7/23)

395

Reputation

 1. Raczej obstawiam, że zabraknie miejsc pracy niż ludzi do pracy. Wszystko się automatyzuje, wszystko jest coraz bardziej wydajne. Wystarczy wypieprzyć 95% urzędników na zbity pysk, bo oni tylko przeszkadzją ludziom pracującym i automatyzować co się da.
 2. Co ciekawe, znam pewną kobietęod 13 lat, starszą ode mnie o 2 lata. Spotkaliśmy się z 5-10 razy. Twierdzi, że jest aseksualna, nigdy nie miała chłopa. Nie ma w ogóle przyjaciół ani znajomych poza mną. Powtarza od pewnego czasu, że skończy samobóstwem. Samotność jest nie zniesienia także dla bab.
 3. oraz listę zawodów z płacami: https://wynagrodzenia.pl/moja-placa#.
 4. no to mam "dziennik uspołeczniania" i pytałem jak sie uspolecznic to rady sa niewykonalne w stylu "uderz piescia w stol", "po co miec depresje skoro mozna nie miec, usmiechnij się".
 5. To wytumacz mi jak ja się staram by być sam. Ja tryharduję od 15 lat by znaleźć babę jak tylko mogę i nigdy nie znalazłem, a mam 33 lata.
 6. No, ale ja nie zgadzam się z tym. Nie o to chodzi by okłamywać się teoriami. 2/3 małżeństw się nie rozpada. Ludziom żyje się dobrze w małżeństwach, spokojnie. Nie oczekuję jakiegoś super zakochania od baby tylko normalnego wspólnego życia i tak ma większość ludzi.
 7. Komentujesz tę Ruską? Nie chodzi o koszt sprowadzenia Ruskiej tylko o ryzyko. Np. zamieszka ze mną i potem w razie czego nie będzie chciała się wyprowadzić albo zgłosi, żę ją biję/gwałcę i mnie wyrzucą z własnego domu. Wynajmę jej coś to też może nie chcieć się wynieść.
 8. Czyli siłę też zaliczamy do tych afrodyzjaków? Chętnie, tylko gdzie wyjechać. Jedyne co miałoby sens to chyba tylko Rosja. Mam tam dużo maczy na tinderze i Ruskie są piękne, ale bałbym się tam jechać. Na to, żeby przywieźć Ruską i ją utrzymywać to raczej nie chciałbym, bo za duże ryzyko finansowe.
 9. No to z całym szacunkiem, ale nie wiesz czym jest samotność.
 10. Można by się kłócić czy samotność u chłopa to jest wynik jego spierdolonego życia czy samotność prowadzi do spierdolonego życia. W każdy razie brak powodzenia u kobiet jest bolesny. Zastanawiam się nad przyszłością. Wszystko wskazuje na to, że polegnę w wyścigu o tzipę. Brak żony, brak dzieci, brak partnerki, brak przyjaciółki. Jaka przyszłość mnie wted czeka? Wyobrażam sobie ją w strasznie czarnych barwach. Kiedyś takich jak ja była garstka. Teraz w niżu demograficznym i rozwiązłości seksualnej inceli będzie coraz więcej. Jak kończą samotne chłopy?
 11. Sympatia to jakieś nieporozumienie. Tylko 80 kobiet w Lublinie. Napisałem do 20, żadna nie odpisała. Tylko jakiś pedź czy nie chciałbym 2M + 1K. To apka dla szukajacych związków mówili.
 12. Potężny blackpill obalony po raz 999999. Co chwila widzę nieatrakcyjnych chłopów ćmoków/misiaczków/grubasków z ładnymi Polkami na ulicach. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie. Odbierałbym to jako wyraz troski z jednej strony, a z drugiej odczuwał dysonans, bo najczęściej to rodzice są winni temu, że dorosły chłop ma trudności z babami, więc te pretensje są nie na miejscu.
 13. Normalne, problem by był, gdybyś w nocy musiał wstawać do klopa.
 14. Mam ponad 180 a nigdy nie miałem baby.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.