Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

szamana997lech

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Świetna

About szamana997lech

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

466 profile views
 1. Mogę tylko napisać że prawnik za prowadzenie sprawy kasuje przed, plus za każdą sprawę w której Cię reprezentuje. Jeśli chodzi o pieniądze to chciałem odzyskać kiedyś 35 tys , udało się odzyskać na czysto po odliczeniu wszystkich kosztów około 13 tys.
 2. Też jestem za tym, aby prezydent nie był z partii rządzącej. Nie jestem jakimś fanem PO ani PiS . Chciałbym żeby wygrał Bosak.
 3. Wyglądają dużo lepiej bo mają więcej mięśni, sam pisałeś że jesteś skinny FAT. Nie decyduje o tym grubość kości 😁😁 też byłem skinny FAT, a najgorsze co możesz zrobić to zacząć tylko biegać przy takiej sylwetce. Proponuję przede wszystkim trening siłowy to podstawa. Ujemny bilans też dużo da. Hmm, jeśli masz możliwość to kup sobie jakis zwykły krokomierz, i zacznij od 10 tys kroków dziennie. Jeśli chodzi o trening siłowy, to nie musi być to konieczne siłownia . Mogą być jakieś pompki (takich podstawowych jest przynajmniej z 10 rodzai ) mogę być też dipy , podciąganie itd. Jeśli masz jakąś fobie to siłownia nie dla Ciebie bo wymówka będzie taka że tam są ludzie i wszyscy na Ciebie patrzą. A taki trening jak zaproponowałem możesz zrobić w domu.
 4. Witam, panowie czy palił ktoś susz CBD? Niby nie ma dużo THC ale czy pozwala się odprężyć chociaż ? Nie pije alkoholu , a zwykłej trawy nie mogę za bardzo palić. Będę wdzięczny za jakąkolwiek opinie.
 5. @Adrianoob a jeśli czujesz się na siłach, i dobrze znasz język. To proponuję Norwegię , i tam pracę jako kierowca.
 6. Aktualnie jeżdżę ciężarówką, więc coś tam mogę powiedzieć. Praca nie jest łatwa, ja akurat jeżdżę międzynarodowo. Wszędzie traktują Cię jak , a może lepiej nie będę pisał jak. Nie słuchaj głupot że kierowca zarabia po 10 tys zł. Jeśli masz rodzinę to już w ogóle odpada. Tak jak bracia pisali wyżej, jeśli masz w miarę pracę z perspektywą rozwoju i zarobki nie są jakieś tragiczne to ja bym został. Pojeździć zawsze zdążysz..
 7. @UncleSam akurat skakankę to mam w miarę opanowana 😁 czytałem u jednego z lokalnych trenerów że prowadzi nawet treningi on-line.
 8. Jak się wszystko uspokoi to zrobię tak , że wezmę sobie miesiąc urlopu i będę uczęszczał do klubu. Może nauczę się jakiś podstaw a później spróbuję samemu. Poza tym zapomniałem dodać że miałem kilka lat temu problemy z barkiem (nawykowe zwichnięcie) ale miałem artroskopię. Myślę że teraz jest ok, bo trenuje kalistenike od ponad roku. Podciągnie dipy i różne pompki nic nie odczuwam.
 9. Witam szanownych braci. Chciałbym zacząć trenować boks, ale problem jest taki że najbliższą szkółkę mam 50 km od miejsca zamieszkania. I pytanie mam tego typu: czy kupując worek i rękawice jestem wstanie nauczyć się jakiś podstaw samemu? Z YouTube itd. Czy w ogóle ten zakup ma sens? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 10. @SennaRot dokładnie Ci nie powiem, ale mam w rodzinie kilku policjantów i każdy z nich ma swój dom i żyje w miarę dobrze, także chyba źle nie jest .
 11. W wojsku minusem jest to że pracujesz na kontraktach. Nie wiadomo czy doczekasz emerytury, zresztą nikt tego nie wie. W wojsku robota jest spokojniejsza , z cywilami nie ma aż tyle kontaktu.
 12. Wydaje mi się że w większości Polskich rodzin tak wygląda sytuacja..
 13. @Turop 8 tys to już taki max. Średnio 7 tys, z tego 1 tysiąc zostawiasz w trasie. Wokół komina będąc co dzień w domu zarobisz około 4-5 tys. Ale nie licz na to że będziesz jeździł po 8 godz. Ogólnie rzuciłem pracę na miejscu i aktualnie jeżdżę ciężarówką. Nie jest to praca łatwa, duża nerwowka . Zastanawiam się od pewnego czasu czy warta tych pieniędzy.
 14. @Turop będziesz co weekend w domu , ale zarobisz około 8 tys. Ale powiedz gdzie dają 10 to chętnie pójdę 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.