Jump to content

Filisto

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

5 Neutralna

About Filisto

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spróbuj kiedyś też noclegu w hamaku - dużo wygodniej i mniej czasu na rozkładanie/składanie.
 2. @flopez: jak myślisz czy ona jest otwarta na trójkąt? (Ty i 2 kobiety) może by Cię takie doznanie dodatkowo pobudziło. Mi los zgotował też takiego "psikusa", byłem pewien że mam największe libido na świecie i trafiła się kobieta (piękna i młoda) przy której wreszcie odczułem totalną neutralizację do seksu (ciekawe doznanie) poprzez jego nadmiar i wycieńczenie fizyczne. Niestety pojawiły się u mnie obawy przed tym że taka kobieta wcześniej czy później zdradzi. Dlatego trudno by mi było się zaangażować emocjonalnie.
 3. Jestem właśnie po "lekturze" tablic FB po paru dniach mojej nieaktywności i także jestem załamany tym co ludzie wrzucają. Są to ludzie których uważałam za poważnych. Wrzucanie cytatów z członków Partii Razem, nakładki na zdjęcia z ᛋ Młodzież ta w większości z dobrych domów mających bogatych rodziców. Nie sądziłem że ludzimi można aż tak łatwo manipulować. Co do przyszłości - myślę że Internetu "nie zamkną" ale na pewno narastająca "globalna cenzura" będzie wkraczać coraz mocniej tak aby rządy mogły kreować nastrojami społeczeństwa równie łatwo jak przez TV.
 4. Jeszcze nie. Wkładem własnym będą (nasze oszczędności / 2; czyli tak jak się dzielimy przed rozwodem) + pewnie coś jej rodzice dołożą.
 5. Dzień dobry lub dobry wieczór Panom lub Paniom, Jestem tuż przed złożeniem pozwu o rozwód do mojej żony. Dogadaliśmy się, że będzie to sprawa bez orzekania o winie i nie będzie mi robić problemów. Brak dzieci, brak innych zobowiązań. Ostatnio jednak poprosiła mnie o to abym podpisał rozdzielność majątkową w celu aby mogła sobie kupić nieruchomość na kredyt, zależy jej na czasie. Byłbym wdzięczny jak by mi ktoś potwierdził że jest to całkowicie dla mnie bezpieczne - że nie może wystąpić sytuacja w której bank/sąd mógłby do mnie wystąpić o pomoc żonie (jeszcze) w spł
 6. Mam odruch sprawdzania (na dotyk) czy kobieta obok zapięła pasy. W przypadku facetów zupełnie to ignoruje. Nie wiem z czego to wynika, chyba podświadomie bardziej się o nie boje.
 7. Widzę że bardzo oceniacie i klasyfikujecie ludzi czerpiących takich rozrywek co jest niefajne. Sam próbowałem mimo realnych "stosunków" z kobietami. @paulaner dobrze wypunktował co w takiej zabawie może kręcić. Poza tym musiałem trafić na specyficzny typ kobiety u której brałem "priv". Dziewczyny robią tam niezłą kasę, a te cenniki za donejty to prawdziwy supermarket hehe (szparka: xx, cycki: xx, itd)
 8. Robiłem z kumplem kilka "przejść" koło nich ale nas nie zaczepiły, może wiedziały że nie będzie z nami łatwo
 9. Słuchajcie, dziwna akcja. Sobota wieczór, centrum, Kraków. Obserwowałem: dwie gorące, ubrane mocno wyzywająco laski zaczepiały chłopaków "imprezowiczów" (wydaje mi się że zagranicznych) gadając po angielsku, pod pretekstem tego aby ktoś zrobił im zdjęcia. Przy robieniu zdjęć pozowały mocno wyzywająco, dotykając się za tyłki i piersi. Dużo zalotów i kokieterii. Łapały chłopaków jednych za drugimi. Natomiast potem słyszałem jak się z nich naśmiewały (po polsku). Ewidentnie szukały "frajerów" tylko nie mogłem rozgryźć do czego. Może ktoś wie o co w tym mogło chodzić? PS dopiero tu zac
 10. Cześć, Proponuje braciom zrobić mały eksperyment (niekoniecznie 1 kwietnia jak ja) obwieścić żonce/dziewczynie że zrezygnowałeś z pensji za ostatni miesiąc bo stwierdzasz że np. powinieneś lepiej zrobić dany projekt i kasa Ci się nie należy ;) Ciekawe reakcje kobiety. Mimo oszczędności i zapasu finansowego usłyszałem tekst w stylu "Czy Ty myślisz w ogóle o nas" i dalej było już coraz ostrzej więc dość szybko zakończyłem eksperyment hehe
 11. Cześć, czytałem forum od dłuższego czasu ale postanowiłem się zarejestrować. Cieszy mnie że są jeszcze "tradycyjne" tak duże fora tematyczne (przenoszenie for na FB to porażka!) W sumie nałożyło się kilka spraw że w końcu się zarejestrowałem. Małe problemy z kobietą i trafienie na audycje YT Pana Marka. Apropo YT to przy tej okazji szybki feedback ode mnie: - lubię słuchać myślę że kanał ma szanse na sporą popularność ale, - dopracować "wizual" - lepsza czołówka itd. - "Radio Samiec 2" - pilnujcie żeby się nie zapędzić w nieskończoność bo szkoda
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.