Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lambert

Użytkownik
 • Content Count

  132
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

121 Świetna

About Lambert

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

192 profile views
 1. No właśnie nie, Ja raczej długodystansowiec jestem, a jak w gumce to już w ogóle
 2. Panowie, proszę o poradę. Dziewczyna z którą się spotykam, strasznie szybko dochodzi. Dwie minuty seksu i ona już jest po. Nie przeszkadzaloby mi to gdyby nie to że przy kontynuacji stosunku jest cały czas to samo, co kilka minut dochodzi, a przez to że cały czas przerywamy (dochodzi w taki sposób że musimy przerwać stosunek) to ja nie mogę normalnie skończyć. Zaczyna mnie to coraz bardziej frustrowac, bo na początku myślałem że to przez to że jestem jej nowym bolcem i ma multum emocji i że z czasem sytuacja się unormuje, Ale niestety nic się nie poprawia. Jakoś sobie radzimy z moim zakończeniem ( BJ albo HJ/Hiszpan) Ale to nie do końca jest to samo. Jakieś porady panowie? Nie za bardzo wiem jak ten temat ugryźć. Może za mocno ją rozgrzewam w grze wstępnej?
 3. Ciężki kawałek chleba nie ma się co oszukiwać. Mam kolegę który tam pracuje i otwarcie mówi że to nie dla każdego, i czasem i jemu się w brzuchu przewraca a ma już kilka lat doświadczenia i wiele już widział.
 4. 100% racja i chamskie zachowanie. Co nie zmienia faktu, że pomimo iż dziewczyna jest przeciętna to żaden z nich nie ma u niej szans. A tak w ogóle to ch*j nam do tego. Niech robią co chcą. Jak che tak zarabiać to drogą wolna.
 5. O tym samym pomyślałem. Takim tatuaż ma dla niego w takim razie olbrzymie znaczenie.
 6. Nie do końca o to mi chodzi. Nie jestem całkowicie skryty, że nic nie powiem, lubię gadać i to dużo. Mogę przez godzinę opowiadać jakieś głupoty w taki sposób że laska się będzie co 10 sekund chichrać a i tak nie powiem o sobie nic w tym czasie. Nie cierpię jak randka wygląda jak rozmowa kwalifikacyjna i od razu Mi się zapalają czerwone lampki jak ktoś o dzieci, pracę, szkołę od razu pyta. Na randce chce się dobrze bawić a nie gadać o moich zobowiązaniach.
 7. Komentarze same w sobie sa śmieszne, Ale przy okazji dużo mówią. Przeciętny człowiek żyjący w matriksie nie zaakceptuje takiej logiki bo ma głęboko zakorzenione programowanie. Dopóki Nie dostanie konkretnego przykładu (np sytuacji u jakiś celebrytow która jest dokładnie opisana w mediach) lub odpowiedniej statystyki popartej sensownymi badaniami, to nie ma szans żeby go to zmusiło do myślenia. Panie @Marek Kotoński może warto przemyśleć i rozważyć uzupełnienie wykładów o bardzo precyzyjne argumenty popierające nasze tezy (to co pisałem wyżej czyli opisane przykłady w mediach i statystyki)? Myślę że mogłoby to znacznie poprawić sposób postrzegania naszej społeczności i na pewno dotarloby to większej liczby ludzi. Żeby Panu to ułatwić, może warto założyć na forum dział (np. Przygotowanie do wykładów) w którym wspieralibysmy Pana w przygotowaniu i dostarczali linki do odpowiednich argumentów?
 8. Ja nie bronię jej mówić o sobie, Ale gadanie o poglądach i dokładnych planach na przyszłość, czy o liczbie planowanych dzieci na pierwszym lub drugim spotkaniu to dla mnie olbrzymia czerwona flaga i sygnał że coś jest grubo nie tak i dziewczyna zamiast fajnie spędzać ze mną czas, kombinuje czy się na jelenia nadam. Raz mi się zdarzyło (jeszcze w moim bialorycerskim życiu) żeby dziewczyna Mi na pierwszym spotkaniu wyjechała z tematem że jest duże prawdopodobieństwo że będzie miała bliźniaki jak zajdzie w ciążę, już wtedy jako nieopierzony gówniarz czułem się z tym niekomfortowo i szybko okazało się że miałem rację. @Libertyn pójdź za głosem swojego nicku i daj mi wolność robienia jak ja uważam za słuszne,za poradę podziękuję. @Raivo spoko stać mnie żeby 50 zł za nas zapłacić😄 nie wymagam żeby płaciła za siebie (choć byłoby mi niezmiernie miło gdyby to zaproponowała, pomimo tego że i tak bym odmówił).
 9. Czyli po prostu w pierwszej kolejności przystojny a dopiero w drugiej inteligentny. nie wiem jak Ty na pierwszym spotkaniu jesteś w stanie określić poglądy faceta a o pomysłach na życie to już nie wspomnę. Ja na przykład na ten temat jestem dość skryty. Nie mówię ile zarabiam jakie mam plany na przyszłośc, dokładnie jaki mam światopogląd, bo to moja prywatna sprawa i nie muszę nowo poznanej dziewczynie o tym mówić.
 10. Chodzi mi o sytuację kiedy poznajecie faceta, decydujecie się z nim spotkać raz lub dwa razy i koniec. Jakie są główne przyczyny dlaczego nie decydujecie się na kolejne spotkania? W rozmowach z kobietami najczęściej słyszę że faceci z reguly się strasznie narzucają lub nie mają poczucia humoru. Potwierdzacie to? Jakie wy miałyście najciekawsze akcje tego typu?
 11. Takie akcje to standard😄 najlepsza była dziewczyna z którą się spotykałem że dwa lata temu. Spotykaliśmy się dwa miesiące. Ostatni raz pojechałem do niej, spędziliśmy cały wieczór razem i wszystko było ok. Ja liczę na coś więcej (zresztą jak każdej nocy gdy byliśmy razem), a ona, że to nie wypali, i że się nie staram i ona to ogólnie nic do mnie nie czuje. A że ja nikogo błagać o nic nie mam zamiaru, No to krótko: "jak nic do mnie nie czujesz to nie będę Ci d*py zawracał, Narazie. Pa" Następnego dnia w Niedzielę o 6 rano telefon (ignor bo śpię😂), po chwili sms "przemyslmy to jeszcze, jest mi strasznie przykro..." Wtedy jeszcze głupi byłem i dałem się nabrać, bo napisała to tylko po to żeby dwa dni później zerwać że mną przez telefon i żeby to Jej było na wierzchu.😂 To to taka najbardziej poje*ana akcja jaką miałem. Od tamtej pory blokuje te które wypisują, na sms z nieznanych telefonów nie odpowiadam, i gdzieś mam co sobie o mnie pomyślą😄 @Bullitt To o czym piszesz jest dobre dla dojrzałych ludzi. Często jest tak że laska jest mega natrętna, Nie potrafi sobie poradzic z odrzuceniem i jej odwala. Wtedy blokada jest najlepszym wyjściem. Ja w stosunku do jednej byłej dziewczyny mam tak że mnie po prostu mega irytuje, nie dla tego że mam w stosunku do niej jakieś emocje, Ale dlatego że jest tępa i to niesamowicie tępa. Zablokowalem, nie czuję się przez to słaby.
 12. Nikt, nikt tego nie wprowadzi. Na pewno nie żadna z wymienionych partii. Potrzebny jest ktoś zupełnie nowy, z odpowiednią charyzmą i realnym wpływem na ludzi.
 13. Fakt głosami się dochodzi do władzy, a głosy "kupuje" się za kasę. Potrzeba ludzi którzy poprowadzą w odpowiedni sposób kampanię a usługi takich ludzi słono kosztują. Obecnie konfederacja ma : - Nie mają wystarczających funduszy na prowadzenie odpowiedniej kampanii, - ich liderzy są przez ogół społeczeństwa uważani za "niedojebanych mózgówo". Potrzebny jest odpowiedni PR, a konfederacja go nie ma. Przez to właśnie są partią niszową i do parlamentu się nie dostaną.
 14. Z konfederacją jest drobny problem. Mianowicie taki że oni są słabymi politykami. Nie mają siły przebicia, Nie pociągną za sobą mas. Nie można im odmówić racji w kwestiach ekonomicznych, ale sa zbyt mali i niewystarczajaco silni by wprowadzić realne zmiany. A zmiany są potrzebne i to duże zmiany!
 15. Ogólnie uważam że unia europejska jest złą instytucją i powinna zostać zniszczona😂 (mówię częściowo serio, może nie zniszczona, Ale jej kompetencje powinny zostać znacznie ograniczone). Jeśli chodzi o oddanie swojego głosu, to nie ma za bardzo dla mnie kandydata. Jest dużo krzyku o rzeczy mało istotne (związki partnerskie etc.) a zdecydowanie za mało mówi się o gospodarce i ekonomii, a to powinien być priorytet.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.