Jump to content

Lambert

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  461
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

830 Świetna

2 Followers

About Lambert

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,811 profile views
 1. Problemem jest to, że małżeństwo nie jest misją mężczyzny w KK. Zgodnie z KK misją kobiety i mężczyzny jest potomstwo. Do tego po katolicku wychowane. Więc bilbord bez sensu zgodnie z ich naukami.
 2. Praca zdalna determinuje według mnie twoja decyzję. Bez sensu jest wyprowadzać się do innego miasta i dalej siedzieć w 4 ścianach codziennie od 9 do 17. Kompletna paranoja. Gdzie masz biuro? Jedziesz do biura na piątek i poniedziałek. W międzyczasie masz weekend który spędzasz w mieście. Ja bym tak zaczął. 29 lat to wiek w którym musisz podjąć ten krok. Później, nie będzie za późno ale będzie już dziwnie...
 3. Nie zgadzam się z tym, że się nie zanosi, ale nie jestem strategiem, na wojnie znam się tyle co z HOI 4, więc mogę się mylić. Nie mniej jednak szanuję opinię.
 4. A jeszcze 5 lat temu myślałem, że wojny z wielkimi mobilizacjami jak za WW2 nie będzie. Jak widać byłem w błędzie.
 5. To narzekanie na pranie wynika z tego, że głupio by się było przyznać że nie robiło się absolutnie nic przez cały dzień i jest się kompletnym nieogarem.
 6. Temat wymiany pieców jest ogólnie grubymi nićmi szyty. Naciąganie ludzi na wymianę pieców tzw "śmieciuchów" na kredyt na pompę powietrza za 50k, albo gaz za mniej ale eksploatacja droższa, a jak nie to 5k kary... Jaka patola... niech mi ktoś łaskawie wytłumaczy skąd ma wziąć 50k babcia 75 lat której zostało może z 5 lat życia i ma emerytury 1500 zł...
 7. Ogólnie doradzalbym teraz mocno odrzucenie kobiet na dłuższy czas. Jesteś rozchwiany emocjonalnie, jest duże ryzyko, że jakaś agentka Ci zawróci w głowie I skończy się to źle. Masz dzieci, skup się na nich i na pracy. Polecam zająć się rowniez zdrowiem. Badania, zdrowa dieta i aktywność ktora polubisz. To przyniesie efekty. Jesteś na dobrej drodze @rozwodnik30 nie spier*ol tego.
 8. Został nazwany frajerem bo żona upokorzyła go na oczach milionów ludzi a on swobodnie do tego dopuścił. Jest niespójny. Dlatego jest frajerem. Jeśli się dokładnie przyjzysz jego reakcji to w pierwszej chwili żarcik wydał mu się śmieszny. Dopiero jak zrewidujesz to z reakcją żony rozmkimisz co tu się odwaliło.
 9. Bo zapewnią jeśli rozumiesz pojęcie poduszki finansowej. A do głównego tematu. Polacy prędzej przestaną żreć niż pozwolą by sąsiad myślał że żyje im się gorzej.
 10. Jezu, jakie bzdury... Rozmiar penisami rokłada się jako krzywa Gaussa. 90% ma przyrodzenie w rozmiarze 13-16 cm. Skończcie z tymi głupotami że w życiu przerabiałyscie facetów z lancami 25 cm i spotkałyście też mikrusa 4 cm. I jeszcze wkręcają, że po głosie są w stanie poznać...
 11. Otóż nie tym razem, bo: Trochę szybko ta ciąża... w lipcu się poznali a już po niecałym roku Pani w ciąży. Schemat jak ch*j! @Chadernest gratuluję
 12. Masz żonę/narzeczoną/dziewczynę? Związek z jego perspektywy jest wypalony. Nie pokocha żony nagle po kilku wyjściach razem na kawę... To tak nie działa, niestety...
 13. Odwróć sytuację sobie, co byś jej doradził gdyby on jej dał z liścia. To jest wyrazem braku elementarnego szacunku do partnera. Nie wyobrażam sobie uderzyć mojej partnerki nawet w największych nerwach i tego samego oczekuję od niej. No i co w związku z tym. To było, to jest czas przeszły. Będziesz się z nią co 2 miesiące bił bo ona emocji potrzebuje?
 14. Może jeszcze frytki do tego? Związek i małżeństwo to praca grupowa. Czemu on sam ma zapieprzać?
 15. To nad czym się zastanawiasz? Zrywaj się i się nie zastanawiaj. Będziesz się szarpał z głupią?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.