Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lambert

Użytkownik
 • Content Count

  228
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

257 Świetna

2 Followers

About Lambert

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

446 profile views
 1. Zwracam się z prośbą o poradę. Mam dostępne trochę gotówki. Mam też duże podwórko z ocieplonym budynkiem gospodarczym o powierzchni około 100m2 do wykorzystania. Koszt dostosowania takiego budynku byłby więc niewielki. Myślałem żeby zakupić używana maszynę do produkcji peletu lub brykietu i rozpocząć przydomową produkcję z przeznaczeniem na sprzedaż. Obecnie jestem zatrudniony na etacie i nie chcialbym z tego rezygnować, ale nie wykluczam tego w przyszłości. Myślicie że jest to sensowny pomysł czy nie ma sobie co tym zawracać głowy? Z takich dodatkowych informacji to: - Mieszkam w zagłębiu drzewnym. W niedalekiej okolicy jest dużo tartaków, dostęp do tanich odpadów drzewnych jest więc niezły. - nie mam żadnego samochodu ktorym mógłbym to dostarczać do klienta. Trzebaby go kupić lub wynajmować transport. - myślę że mógłbym liczyć na pomoc rodziców w pogodzeniu etatu i firmy. Za wszelkie porady z góry bardzo dziękuję
 2. Z tą pracą w Polsce to też nie przesadzajmy że jest tak super. Wiem po sobie. Na moim stanowisku za granicą niemiecką minimalna miesieczna pensja wynosi 5000 euro (na złotówki 21000zł), w Polsce stawki zaczynają się od 3000 zlotych, co daje 7 razy mniej za tą samą pracę. Płace na stanowiskach technicznych w Polsce to jakiś kompletny absurd. Teraz kwestia pracy i Kobiet. Kobieta mająca męża i dziecko nie pójdzie do pracy dopóki absoltunie nie będzie musiała. Niby czemu ma pracować w jakiejś kiepskiej firmie za kiepskie pieniądze jak mąż się stara i przynosi niezłą wypłatę do domu. Wymówkę też ma, bo przecież dziecko...
 3. Sory ale za przeproszeniem to pie*dolisz. Jakbyś nie była pewna czy dziecko jest twojego faceta bo jesteś niewierna to za żadne skarby nie pozwoliła byś na zrobienie testów. W przypadku wykluczenia ojcostwa zostajesz z niczym. Koleś się od Ciebie odwraca, nie ma kasy, nie ma kto pomóc przy dzieciaku. Dałbym sobie rękę uciąć przy samej d*pie że z takim nożem na gardle uczciwie postąpiłby może mały procent ludzi.
 4. No i super. Fajnie że zrobiłeś ten pierwszy krok. Teraz warto nie oglądać się za siebie i zrobić kolejny samemu. Wyznacz sobie jakiś mały cel i do niego dąż. Napisz co wymysliłeś i zdawaj nam regularnie relacje.
 5. To tak naprawdę zależy od tego jaka ta siostra jest przecież. Jak będzie Cię traktować jak śmiecia to raczej pozytywnej opinii o kobietach miał nie będziesz
 6. Jakie one są przewidywalne, to aż jest przykre... Swoją drogą holenderski rząd poczynił krok w dobrym kierunku ale zdecydowanie za mały i zdecydowanie za późno. Dążymy do równouprawnienia, więc alimenty na pełnosprawnego człowieka to jakaś patologia.
 7. Lambert

  Problem z seksem

  To odmów jej seksu wtedy kiedy ona będzie chciała. Mniej swój honor. A powiedzieć możesz że boisz się ciąży i nie ufasz ani kaledarzykowi ani gumce.
 8. Lambert

  Problem z seksem

  😱 Inwestycja w gumki. Ochłoń trochę i zdaj sobie sprawę z tego że dziewczyna Tobą manipuluje. Jak już to sobie uświadomisz to zwróć uwagę na to, że takie zachowanie to wyraz braku szacunku. Jeśli ona Cię nie szanuje to Ty też nie musisz. Wyluzuj trochę relację. Jak zobaczy, że jesteś bardziej oschły i nie taki wylewny z uczuciami jak wcześniej, to powinna się ogarnąć. (Gwarancji na to nie daję, te babsztyle teraz to są jakieś nied**ebane) @Ttomekk Dobrze, że dopisałeś. Kategorycznie zabrania się kochać bez zabezpieczenia nawet po pijaku. Masz najlepszą nauczkę. Ja bym się nie prosił, jakby miało do czegoś dojść to bym kultularnie odmówił tłumacząc się że jestem zmęczony i nie mam ochoty. Mam swój honor. Przez miesiąc spokojnie wytrzymam.
 9. Jakby poszła w szkole fama że chociaż pięciu ją w ciągu roku przeru*hało to by dziewczyna życia nie miała. 15 lat to uprzednie gimnazjum a teraz 8 klasa. Do klubu nikt takiej g*wniary nie wypuści więc jedynie na domowkach mogło by się coś wydarzyć. A wszyscy wiemy jak się w szkołach wieści rozchodzą. Takie tematy uruchamiają mechanizm stadny kto miał więcej=kto jest bardziej atrakcyjny. A historie 15 latek o tym jak zajebiste nie są to można między bajki włożyć. (Co nie zmienia faktu że z tą inicjacją masz 100% racji) @Ważniak tak było zawsze. Nikt nie mówi że one wszystkie to cnotki, ale jednak można śmiało założyć, że w przypadku tej strony internetowej wyniki podane przez dziewczyny można spokojnie podzielić. Co nie zmienia faktu, że mentalna patologia się wszędzie zdarzy i takie historie jak opisujesz też mają miejsce.
 10. Ej no sory ale czy tylko mnie zastanawia jak nastolatki 15/17 lat piszą że miały powyżej dziesięciu partnerów? Czy to nie są przypadkiem przechwałki dziewic? Przecież te dziewczyny chodzą do szkoły, wciąż mieszkają z rodzicami. Nie wierzę w to że 15 latka miała 10 chłopa i żyje sobie normalnie, nikt jej nie traktuje jak "szm*tę" i normalnie rodzice ją po główce całują. Przecież wieści w szkołach się szybko rozchodzą. Jeśli grupa jest zamknięta to mogą sobie pisać ile chcą i nikt tego nie zweryfikuje. A odnośnie tematu to tak, kobiety mają więcej partnerów seksualnych niż faceci. To normalne. Kobieta zezwala na seks, a facet musi się postarać by go zdobyć. Tak było zawsze.
 11. @Pozytywniak czyli z tego wynika, że robią z nas małpy i szczury... Więc racjonalnie podchodząc do tematu i mając na uwadze dobro dziecka należało by całą ciążę i poród przeprowadzić w prywatnej klinice, gdzie za odpowiednią opłatą można z lekarzem ustalić co i jak. Koszt na pewno będzie duży, ale wyboru nie ma jesli chcesz mieć zdrowe dziecko.
 12. Jakie to jest złoto! Naiwne myślenie. Dlaczego niby żona miałaby to przełknąć?
 13. Sory stary ale jesteś żenujący.... - Zdradzasz żonę i racjonalizujesz to tym że ona przyprawiła Ci rogi 15 lat temu. - To zdradzanie to nawet nie jest seks bo dziewczyna nie da Ci się dotknąć i tak naprawdę robisz za jej tampon emocjonalny - Piszesz że się zakochałeś i uzależniłeś się od kontaktu z nią. - I na dodatek dewczyna ma powyżej 30 lat, wie o twojej żonie ale niby nic NARAZIE nie mówi (niby jest ułożona ale po twoim opisie mocno w to wątpię) - Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego że żona i tak się dowie. A wtedy rozwód z twojej winy (puści Cię z torbami). Jeśli mam Ci coś doradzić to jedynie to, że to głowa jest od myślenia a nie fjut.
 14. Mam podobne uczucia ale nie ze względu że coś tam do niej czuję. Krótko się z nią spotykałem i nie wiazałem żadnych większych planów. Bardziej chodzi mi o jej chamskie zachowanie w stosunku do mnie. Wiesz, robiła straszne dramy, zwaliła wszystko po rozstaniu na mnie, obgadała za plecami, wystawiła odpowiednią laurkę u innych osób a teraz jak gdyby nigdy nic udaje koleżankę. Żenada.
 15. Miałem podobną przygodę tylko w innym zawodzie i taką raszplą był facet. Masakra, to była moja pierwsza praca, zespół ze średnią wieku 22 lata, gnoili nas niemiłosiernie. Jedyna rada jaką można dać ludziom w takiej sytuacji: zwolnij się, gorzej na bank nie trafisz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.