Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

copulator

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Świetna

About copulator

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Maurer - decyzja już podjęta. Związku to koniec a czas wybiorę ja ze względów jak pisałem wyżej tj: Lokalowo-mieszkaniowych i finansowych, zawodowych. To są powody, wspólnego zamieszkiwani a nie trwania związku. Teraz to bardziej relacja biznesowa w sprawie utrzymania dziecka i sublokatorska w sprawach wspólnego zamieszkiwania.
 2. Niech- to jest jej huśtawka nastrojów. Ja już nie mam takowej. Owszem wcześniej były wątpliwości i dorastający dzieciak. Teraz podjęta decyzja, plan realizacji i brak jakichkolwiek sentymentów. Bilans zysków i strat zrobiony już jakiś czas temu. Co do zdjęć, wspólnych i z dzieckiem faktycznie dla kogoś kto ma wątpliwości lub jest w etapie zaprzeczania i zakłamywania rzeczywistości, ze jeszcze da się coś uratować, naprawić to najlepsze wyjście. Odcięcie się od przeszłości brak sentymentalizmu. Uzmysłowienie sobie, ze lepiej już nie będzie a dobrze już było i to wcale nie nam a samicy...
 3. DanielS- ok. Będę się pilnował co do akapitów. Maurer- oczywiście, pierwsze rozmowy, wynoś się, zejdź mi z oczu, nie chcę cię znać... Po czasie zastanowienie i odwrotnie, zostań, może terapia spróbujmy itp. by za dwa dni znów wynoś się... taka huśtawka nastroju i emocji. Bracia Samcy do wielu rzeczy, które tu młodzi maja podane jak na tacy musiałem dochodzić sam. Przez doświadczenie zdobywanie wiedzy czy metoda prób i błędów. Gdybym miał ta wiedzę, która mam teraz to nie doszłoby nawet do wspólnego zamieszkania nie mówiąc już o ślubie. Szanujcie Braci i wiedzę, która otrzymujecie tutaj nie zniszczycie sobie życia czy tez przeżyjecie je szczęśliwi. Naszła mnie tez taka jedna refleksja po latach, ze jedyna życzliwą kobietą jaka spotkałem w życiu to była moja matka i jej rady w ostatnim okresie. W końcu doświadczona samica dbająca o swoje potomstwo i jego dobro.
 4. A co masz do kotów? Poza tym, ze się długo gotują? 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.