Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

copulator

Użytkownik
 • Content Count

  81
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Świetna

About copulator

 • Rank
  Kot
 • Birthday 05/09/1971

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Łódź

Recent Profile Visitors

182 profile views
 1. @Maximus skończone 16 lat. Właśnie na wakacje w celu posiadania własnych pieniędzy idzie pracować do sieciowej jadłodajni. Wie, ze zaczynanie życia od nowa kosztuje i chce swój wkład w to włożyć. Wyrósł mi rozsądny młody mężczyzna, znający jak na swój wiek wartość pieniądza. Potrafiący dokonać prostych napraw. Potrafiący utrzymywać prawidłowe relacje z rówieśnikami obojga płci. To patrząc na niego i rozmawiając z nim o jego problemach a potem czytając jakie problemy przechodzili Bracia wychowujący się bez ojca nie szkoda mi tych lat małżeństwa zainwestowanych w sumie tylko w niego!
 2. Bracia. Czytam wasze posty i cieszę się, że jako ojciec nie zostawiłem syna z matką rodzicielką a w sumie tylko dla niego ciągnąłem moje toksyczne małżeństwo dalej do czasu kiedy bezdyskusyjnie będzie mógł podjąć decyzje, ze zostaje ze mną a nie z matką. Starałem się o dobry kontakt z nim, uczyć go wszystkich męskich cech, pokazywać jak korzystać z narzędzi jak rozwiązywać problemy. Ceniłem sobie możliwość spędzania z nim czasu i wpływu na jego wychowanie. Patrze na niego i widzę faceta, który wie czego chce w życiu, który potrafi trzymać swoje koleżanki na dystans i wybierać te wartościowe do dalszej znajomosci. W momencie rozwodu bez zająknięcia syn powiedział, ze wyprowadza się ze mną. Matka rodzicielka ma słaby kontakt z nim, nie miała dla niego czasu... Ciesze się ogromnie, ze moja inwestycja w syna w moje dziecko, mimo, ze moim kosztem spowoduje, ze wyrośnie na prawdziwego faceta, ze zaoszczędziłem mu większości tego wszystkiego przez co przychodzicie. W takich sytuacjach rodzic weźmie koszta na siebie. Mam nadzieje, ze poradzicie sobie ze swoimi problemami, przepracujecie je.
 3. @Baelish mięczak z Ciebie, twardziele opalają nad ogniskiem...
 4. Widzisz to jest u mnie tak, ze to indywidualnie dopasowane jest do kobiety jednej pasuje pas startowy innej serduszko a jeszcze innej zupełnie gładka skóra @Sceptyczny? masz racje dlatego używam maszynki ale elektrycznej. Mimo wszystko boje się w tych okolicach ostrych przedmiotów...
 5. Czołem Bracia. Panie depilują, strzygą, golą swoje miejsca intymne. Jak to wyglada u nas mężczyzn jakie techniki pozbycia się owłosienia preferujecie czy w ogóle pozbywacie się owłosienia? Czy Wasze partnerki sugerują Wam pozbycie się owłosienia? Zacząłem od jakiegoś czasu golić owłosienie mojego „przyjaciela” do tego celu używam maszynki elektrycznej, klasycznej się boje szczególnie na jajkach, zacięcie może być problematyczne i po pomoc lekarska trochę dziwnie prosić. Niektóre panie wręcz nalegają na depilacje miejsc intymnych mówiąc ze z włosami to robienie loda jest jak lizanie lizaka z pod szafy. Jakie są Wasze doświadczenia i jak „podchodzicie do tematu” pozbycia się owłosienia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.