Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kim Un Jest?

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  890
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kim Un Jest? last won the day on March 17

Kim Un Jest? had the most liked content!

Community Reputation

1618 Świetna

About Kim Un Jest?

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2528 profile views
 1. @mac realna jest tylko praca fizyczna, reszta to spekulacje i kreacja ekonomicznych wirtualiów. Jak trzeba to dodrukujemy pieniędzy, jak trzeba to wywołamy kryzys, jak trzeba to zlikwidujemy gotówkę. Tacy ludzie rządzą tym światem. A spróbuj wirtualnie spekulacjami zbudować dom i w nim zamieszkać.
 2. To jest genialna sprawa. Pamiętam jak za gówniaka grałem w monopol i chciałem dać mamie trochę monopolowej waluty, żeby mi nakupiła słodyczy to usłyszałem jakże dorosłe pouczenie w jakże ironicznym tonie: Synek hehehe synuś hehe to tak nie działa hehe chciałoby się tak sobie druknąć kasy i już. A jednak mamuś, tylko wolno to robić "twórcom gry" 😆💪
 3. A w którą walutę uderzyć? Eurasie? Chujnia Europejska jest dzisiaj większym ogniskiem koronki niżeli Chiny, na bank przełoży się to na ekonomię. Może funcioki? GB się odizolowała od Związku Socjalistycznych Republik Europejskich, może to być dobry ruch dla ich gospodarki? Czy jednak nieśmiertelny dolar?
 4. Podepnę się do tematu. Mam jakieś grosze w PLN. Niektórzy snują czarne wizję dla naszej waluty, a ja nie znam się na finansach, warto zamienić te parę groszy na jakąś poważniejszą, bardziej teoretycznie stabilną walutę?
 5. Tylko, że treści jakie prezentujesz to w jakiś sposób nauka, nawet zwykłe porady życiowe to już coś wnosi do życia innych. A ja cały czas piję do skrajności typu właśnie Kardashiany. Pijawy systemu, które upozycjonowały się na szczycie drabinki ekonomiczne-spolecznej tylko samym faktem, że istnieją, gdzieś pójdą, pokażą facjatę. Powtarzam - jeśli ktoś nie dostrzega absurdu w tym wszystkim to chyba przyzwyczaił się do urządzenia się w dupie. Powinno nam być wstyd, za to jakie persony są promowane w XXI wieku. Kiedyś historia oceni nasze czasy jako niedorzeczne. Lekarz medycyny, inżynier, wynalazcy często są gorzej sytuowani od celebryty. Tylko to nie jest wina celebrytów, bo jak im płacą to biorą. To wina motłochu który karmi się takimi treściami z żywota celebrytów, sponsorując cały ten cyrk.
 6. Rozrywka jest potrzebna, ale nie w tak absurdalnej formie do jakiej wyewoluowała teraz. Jeśli ktokolwiek dostrzega jakąkolwiek wartość rozrywkową w Kardashianach i innych tego typu klaunach to tak - reset tego świata jest potrzebny jak najbardziej. Czas najwyższy zdefiniować rozrywkę od nowa.
 7. Zajebisty temat! Nie będę się wypowiadał co będzie na pewno, bo to i tak tylko prorokowanie, natomiast chciałbym, żeby wszelkiej maści celebryctwo odczuło kryzys. A chciałbym tego od czasu kiedy kilka lat temu przeczytałem, że Kim Kardashian zgarnia 150 tys dolców za przyjście na imprezę! Tak - za przyjście. Żeby to był jeszcze profesor medycyny, który zjawił się na evencie, wygłosił prelekcję o nowym leku. Nawet niech to będzie murarz, elektryk, każdy z nich w jakiś sposób przyczynia się do rozwoju i funkcjonowania cywilizacji. Ale laska, która zasłynęła sex taśmą, a potem dalszymi operacjami stworzyła jakby nie było imperium finansowe??? Nawet sprzątaczka ulic zrobi więcej pożytku utrzymując czystość ulicy niżeli te celebryckie pasożyty. Świat się nie zawali jak influencerzy, celebryci, blogerzy i podobnej maści szarlatani stracą dochody.
 8. Po prostu widzę jak działa świat. A to tylko namiastka zakulisowych decyzji. Jesteś oczytany więc za pewne znana Ci jest historia austriackiego miasteczka Worgl, które zasłynęło eksperymentem ekonomicznym w postaci waluty lokalnej i nowemu systemowi rozliczeń w latach trzydziestych XX w. W obliczu wielkiego kryzysu społeczność miasteczka wzięła sprawy w swoje ręce, wprowadzili terminowe rozliczenia w niezależnej od narodowej walucie, która sami stworzyli. O dziwo miasteczko po jakimś czasie nie tylko wyszło z kryzysu, ale zaczęło tętnic życiem. Skończyło się eldorado gdy Centralny Bank Austrii się wkurwił i postanowił ukrócić zapędy niezależnościowe maluczkich ludzi. Dlatego powtarzam - póki jesteście sympatyczną komuną, która nie zagraża systemowi, to będziecie nawet nieźle prosperować. Ale jak słyszę o "ruchu oporu" to przypomnę tylko jeszcze jak Husjan czy Kaddafi próbowali wyłamać się z rozliczeń międzynarodowych w dolarze 😉 Wiem, brzmię jak zrezygnowany nihilista, ale jestem pewien że walka klasowa byłaby skazana na ogromny rozlew krwi, a zwyciężyliby ci którzy dzierżą większy kapitał, tak to widzę.
 9. Z całym szacunkiem @absolutarianin ale światowe elity, miliarderzy, sternicy tego świata nie po to inwestują kupę kasy w zarządzanie globem żeby jacyś śmieszni chłopcy mogli im cos zrobić swoimi ruchawkami, żartobliwie zwanymi ruchem oporu. Jeśli nawet przy super optymistycznych prognozach ta wasza komuna zaczęłaby zwracać na siebie uwagę, to odpowiedni ludzie przerobiliby was na sos boloński i słuch by o was zaginął. Ciekawe są wasze postulaty, pomysł na życie, naprawdę dobrze to brzmi, ale jeśli epidemia wirusa jest tylko wstępem do szerszego zniewolenia ludzkości, to miedzy innymi właśnie po to są te zabiegi by w zarodku dławić takie antysystemowe ruchawki jak wasza.
 10. Bo źle szukasz! Poszukaj tutaj na forum, my nie zawsze dążymy do sek... a nie, czekaj kurwa, zapomniałem... 😆
 11. Wszystko zostało powiedziane w temacie, tymczasem po ponownym jego otwarciu temat zaczyna żyć swoim życiem i mam wrażenie, że staje się wewnętrzną dywersją. Chyba niepotrzebnie - bo zaczyna się wygadywanie intencji poszczególnym braci, rosną emocje, padną prędzej czy później cięższe argumenty "a bo to pewnie miałeś na myśli" "a pewnie chciałeś dojechać" i naprawdę trzeba będzie warnować i banować. Po co to?
 12. Bo to nie jest problem tych ludzi, tych co się kreują, to wina klakierów, którym jakby z miejsca tryb służalczy się włącza, bo ktoś "dobrze gada". Napisałem kilkanascie stron temu, że ta historia nie załamała mojego światopoglądu, bo choć Red czy Yolo rzeczywiście wykazują się dość przenikliwym oglądem rzeczywistości, to dalej jesteśmy tutaj w wirtualu, nigdy nie wiesz w ilu procentach wirtualna osoba to kreacja, a w ilu real. A zauważyłem, że wielu użytkowników forum ma niewolniczą wręcz skłonność do "wychwalania Pana" bo ma świetne pióro i zdaje się być życiowym Terminatorem. A potem płacz i lament "jak żyć???" bo gwiazda wirtualnej rzeczywistości okazał się śmiertelnikiem, a Ty już całą chatę oblepiłeś jego cytatami z forum!
 13. Może Helena jest z tego portalu podrywaczki.pl 😆 Jeżdżą po Polsce jebobusem z fiutDarią i gwałco facetów 😆
 14. No tak! Przecież już starzy Indianie z Sosnowca mawiali: nie da ci ojciec, nie da ci matka, tego co może ci dać forumowa rezerwatka! 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.