Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kim Un Jest?

Użytkownik
 • Content Count

  242
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

436 Świetna

About Kim Un Jest?

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest właśnie najbardziej wkurwiające. W takiej sytuacji facet musi udowodnić, że: - nie miał zamiaru napastować - nie miał erekcji - musi udowodnić że tylko dotknął kobietę w łokieć - wypytają 100 kobiet z jego otoczenia czy kiedykolwiek dotykał je w niewłaściwy sposób, np. objął za biodro - zrobią mu testy psychologiczne z których prawie na pewno wyjdzie, że ma jakiś seksualny odchył - zabezpieczą mu telefon i kompa żeby sprawdzić się czy nie ma tam zdjęć lasek w bikini, bo jak są to jest ujebany Co musi kobieta udowodnić? - wystarczy, że szlocha i mówi że nic nie pamięta 🤨
 2. Dokładnie tak jest! Jak patrzę w lustro to morda niby się zgadza (mimo nadprogramowych kg). Ale na niektórych zdjęciach wychodzę jak WIEŚek 🤨
 3. Niestety tak to już jest - to się nazywa biologia, instynkt, zwał jak zwał chodzi o to, że działa to jakby mimowolnie poza naszym rozsądkiem, racjonalizacją. Zainteresowanie młodszych dzierlatek to punkty podbicia samooceny, połechtania męskiego ego, a nawet zwyczajnie poprawienia sobie samopoczucia. Tylko no właśnie - czy to źle, że temu w mniejszym czy większym stopniu ulegamy? Trudno ocenić. Jest to na pewno cienka granica na dłuższą metę, łatwo popaść w "a chuj tylko pogadam, odpiszę, jebaniutka nieźle kokietuje". Musisz sobie odpowiedzieć czy jesteś na tyle silny, że nie popłyniesz w krainę wiecznie mokrych cipek no i co masz do stracenia. Wielu odleciało...
 4. A tak TVNowsko: walcz o nią!!! Pokaż że znów chcesz ją od rana do wieczora zdobywać!!! Zabierz ją gdzieś na Malediwy, spróbujcie (za Twoje) poskaldac to co się stłukło!!! I mój ulubiony:"weź te miłość na ręce i przenieś przez całe życie!" 😍😍😍 Koniecznie też odnajdź tego okropnego ruchacza co chciał zniszczyć wasze piękne uczucie i daj mu w mordę! No i bądź gotowy, żeby dać też w mordę kolejnemu i jeszcze jednemu, i nastepnym po nich. Po prostu Wałcz jak mężczyzna!
 5. Usuń pytajnik z tytułu tego posta, jest niepotrzebny. Jeśli nawet tym razem nie dojdzie do zdrady, to już wiesz na czym stoisz. Was już łączą tylko obowiązki, natomiast kobieta potrafi to sobie zracjonalizować: chwila słabości, gorszy dzień, kolega jej nie daje spokoju itd. Nie mówię - kopnij ją w dupę, ale jej samcem alfa na pewno nie jesteś.
 6. Tak naprawdę dyskusja toczy się o granice obrony koniecznej. Życie to najwyższa wartość i powinno być chronione w sposób możliwie najskuteczniejszy. A czasem odnoszę wrazenie, że we współczesnych debatach świata Zachodu, za bardzo boimy się o to by nie wyrządzić krzywdy napastnikowi w czasie zagrożenia własnego życia 🤨 To jest chore. Ktoś idący z zamiarem wyrządzenia innemu krzywdy musi się liczyć z tym, że odniesie trwały uszczerbek na zdrowiu, a nawet straci życie, to powinna być elementarna zasada przy ustanawianiu prawa do ochrony osobistej.
 7. Wierzę, bo też coś o tym wiem. Ale z drugiej strony, takie zjeby mogą być zagrożeniem życia nawet z kluczem hydraulicznym w łapie czy metalową walizką na narzędzia. Moim zdaniem nie można tworzyć prawa do ochrony osobistej dla zdrowych ludzi w oparciu o próbę statystyczną debili, którzy z racji swojego zrytego beretu i tak w sytuacjach impulsu będą mieli to prawo w dupie i zajebią cię nawet sznurówką od buta.
 8. 😲😲😲 http://statystyka.policja.pl/st/wybrane-statystyki/bron/bron-przestepstwa/50844,Przestepstwa-przy-uzyciu-broni.html No nie są to USA, ale piszesz jakby napady rozbójnicze, porwania, porachunki itp były dokonywane plastikowymi widelcami. Nie wypowiem się aż tak kategorycznie jak @Sceptyczny? ale zawsze byłem zdania: Mój dom, moją twierdzą! Zezwoliłbym na posiadanie i użycie broni w obrębie swojego domostwa do ochrony mienia i rodziny. W dupie mam czy bandyta mający zamiar zagrozić mojemu mieniu, rodzinie przyjdzie z pałką teleskopową, gazem czy widelcem, musiałby się liczyć że w świetle prawa dostanie kulkę w czapę. Co do posiadania swobodnego broni palnej poza domem, no tu jest dla mnie dyskusyjne, posłuchałbym mądrzejszych głów, nie będę się wypowiadał. A tak czysto teoretycznie dywagując - mamy kilka sytuacji: - pan A wraca z imprezy nocnym tramwajem, napotyka trzech zjebów, większych silniejszych, mają noże, pałki teleskopowe, kastety. Pan A, ma broń. Ma szansę wyjść bez jakiegokolwiek uszczerbku. Nawet jeśli postrzeli bandytów, to dlaczego żałować sukinsynów którzy nastają na czyjeś życie? - ta sama sytuacja co wyżej, z tym, że zbiry mają także broń. - no i sytuacja gdy zbiry mają broń, pan A jej nie ma Hipotetycznie: jeśli pan A posiada broń, to w pierwszej i drugiej sytuacji ma szansę obrony. Nieposiadanie broni przez pana A (załóżmy praworządnego) nie wyklucza, że zbiry nie będą mieli ją nielegalnie. W przypadku zakazu dostępu do broni, pan A w wyżej wymieninej konfiguracji ma generalnie przejebane.
 9. Bardzo przykry program. Już nie mówię o samym poziomie, ale serio kurewsko żal mi było tych chłopaków. Ze swojego i tak tragicznego żywota pozwolić jeszcze na robienie widowiska za parę złotych. Nie chcę chłopaków obrażać, ale oni pewnie i tak nie rozumieli, że program ten w gruncie rzeczy ośmiesza ich, upokarza, oni w swoim rozwoju umysłowym nie byli w stanie pojąć meritum tego czerstwego show - że to zwieńczenie ich upodlenia. Jeden odcinek wytrzymałem, bo znajomi czasem pytali, ze śmiechem na gębach, czy oglądałem. Jakież było ich zdziwienie gdy w towarzystwie stanowczo wyjaśniłem, iż nie ma się z czego śmiać, ci chłopacy zostali wykorzystani w najgorszy medialny sposób - na ich osobistej tragedii zrobiono pożywkę dla hołoty. To nie to samo co te młode zjeby, z tatuażami, zamykani w domu Wielkiego Brata i robiący z siebie debili, tych mi nie żal. Ale Chłopacy do Wzięcia to ofiary losu, na pewno też wielu z nich sami sobie winni, ale często ludzie w biedzie wychowywani, z autorytetami typu non stop zalany ojciec, matka materac we wsi, mają nikłe szanse na niepowielenie schematu. Dlatego to jest kurwa żerowanie medialnych hien, które wiedzą, że ludzie lubią oglądać jak ktoś jest cholernie biedny, nie ma zębów, a nieudolnie stara się normalnie żyć. Nie chcę nikogo urazić, ale dla inteligentnej, emaptycznej choć trochę persony oglądanie takiego festiwalu krzywdy i pogardy, to uwłaczanie godności.
 10. Bez urazy, ale truizm aż zęby bolą jak się czyta 😉 Stwierdzenie na miarę tego: czy wiesz że, każdy kto czyta forum BS kiedyś umrze!? 😆😆😆
 11. Nie mam pojęcia. Niestety przy aktualnym rozdaniu, geopolityczny poker uciekł nam tak mocno, że chyba nie mamy szans nawet na bycie w pełni suwerennym graczem. Mocarstwa czuwają, żeby nigdzie nie wykluwał się zbyt mocny rywal - ani gospodarczo, ani militarnie.
 12. Taka smutna refleksja nachodzi mnie od wielu lat. Były piękne chwile w historii Polski - Grunwald, hołd Caratu oddany polskiemu królowi, triumf Sobieskiego, że nie potrafiliśmy k* tego wykorzystać by umocnić status mocarstwowości. Potem przyszły rozbiory, powstania i bycie ciągłym wasalem jako namiastka, a raczej iluzja niepodległości. Po I WŚ już wydawało się, że jesteśmy na dobrej drodze by - może nie aspirować do miana mocarstwa - ale do solidnego gracza-państwa środka Europy. II WŚ przeszła po nas jak walec, ale tu cała Europa ucierpiała, niestety pod swój śmierdzący onucą bucior wziął nas ZSRR, zainstalował swoich "czekistów" i tak byliśmy frontman'em Moskwy przez kolejne dziesięciolecia. Przyszła zimnowojenna odwilż, zmiany ustrojowe nad Wisłą, entuzjazm jak nigdy dotąd, sojusz w NATO, członkostwo w UE, naparawde mogło się wydawać, że wyszliśmy na prostą i jeb!!! 2019-... - okupacja żydowska... Czy to jakieś dziejowe naznaczenie? Że mamy co jakiś czas chwilę wytchnienia a potem jebie nas kto tylko chce? 🤔
 13. Też zachodziłem w głowę skąd tak silne lobby żydowskie w amerykańskim kongresie, skutkujące takim protekcjonizmem państwa żydowskiego. Proste - prawda jest stara jak świat - piniondze! Rockefellerowie i wiele innych żydowskich rodzin z pokolenia na pokolenie "budowało" amerykański sen, dzierżą horrendalny kapitał, a kto ma kapitał ten ma na smyczy politykierów. Polska jest w czarnej dupie. Przed takim najeźdźcą się nie wybronimy, choćby sam Piłsudski zmartwychwstał razem z Sobieskim i chcieliby to - przysłowiowo - wziąć za mordę. Spłacimy te 300 mld a jak będziemy się stawiać to prędzej czy później "znajdzie się" u nas broń masowego rażenia albo inne cuda wianki.
 14. Żydostwo sukcesywnie szykuje grunt pod legitymizację grabieży kraju nadwiślańskiego. Już tylko do wyborów czekają, po wyborach już jest ugadane rozpoczęcie spłaty roszczeń. Ogolą nas w PiSdu...
 15. Wchodzę, patrzę, Dzień Dobry TVN dalej trwa 🤨 a nasza forumowa Wellman prowokuje kolejnych gości programu 😆
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.