Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

radecki

Użytkownik
 • Content Count

  62
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Świetna

1 Follower

About radecki

 • Rank
  Kot
 • Birthday 05/12/1969

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Rawicz

Recent Profile Visitors

295 profile views
 1. Diva byłaby dobra jak bym chciał z krzyża spuścić, bo świadomość, że mi daje tylko dlatego, bo jej za to zapłacę nie przekonuje mnie. Tutaj bardziej chodzi o zainteresowanie kobiet w realu, dotarło do mnie, że nawet jakbym chciał nadrobić stracone lata to lipa z tym by była. Mam taki niedosyt, że przespałem swoje najlepsze lata i nic z tym już nie zrobię. Zresztą jakiś czas temu pewna Pani na fejsie sprowadziła mnie do parteru, zagadała do mnie wdowa lat 65.
 2. Może Kaziu też lubi być ruchany, to Izabela go zaspokoiła.
 3. Myślałem, że ja tylko tak mam, ale widzę , że jest nas więcej. Niestety u mnie też za szybko to wszystko poszło i żal straconych lat gryzie w środku jak wygłodniały szczur. W czasach licealnych miałem jakiś tam kontakt z dziewczynami, ale bez rewelacji, bubi za cycka a jak chciałem coś więcej to dostawałem po łapach. I tak wiodłem sobie życie niespełnionego ruchacza i nuciłem sobie pod nosem "jeszcze będzie przepięknie jeszcze będzie wspaniale. Nigdy nie byłem jakimś Alvaro, tym bardziej teraz, gdzie z wiekiem mój poziom atrakcyjności pikował w dół. Pewnego dnia na mojej drodze stanęła ona, ta piękna, jedyna, inna niż wszystkie hehe. Ja szczęśliwy, dziękujący niebiosom, że w końcu nastał mój czas z tej radości i euforii kurwa zalałem formę. I tak od 27 lat pukam moją małżonkę, bo cóż innego mi pozostało i myślę sobie, miałeś chamie złoty róg, miałeś czapkę z piór, ostał ci się jeno sznur. Mam czasami takiego doła, że nie poruchałem za młodu, że dosłownie nogą mi się nie chce ruszyć, nawet troskliwa małżonka się dopytuje czy chory nie jestem a ja jej wtedy standard, że dzień taki do dupy. Czasami jak tak stanę przed lustrem i popatrzę na tą swoją starą gębę to dosłownie wyć mi się chce jak wilkowi do księżyca. Na koniec apel do młodych, zaprawdę powiadam wam nie idźcie tą drogą, nie tłumaczcie sobie, że będzie dobrze, że spotkało Was szczęście, bo tak nie będzie. Jedynie co będzie to niemiłosierny ból dupy.
 4. @ Halinka z Twojego postu wynika, że Ty to jesteś taka bratnia dusza tej raszpli.
 5. radecki

  Hello

  Takie podniecające, czy zabawne? Witaj i przyjemnej lektury.
 6. Że Twoja szparka to nie dla psa kiełbasa i tylko wyjątkowi smakosze mogą spróbować.
 7. oraz To trzeba było obowiązkowo zaznaczyć, niech plebs wie, że wyjątkowa jestem. Zazwyczaj te wyjątkowe najbardziej puszczalskie są, więc powinny te badania bardzo często robić.
 8. Jak słucham np rocka do dostaję takiego jakby buntowniczego nastroju, jak jest disco mam nastrój imprezowy, a jak słucham np. ballad Scorpionsów to najchętniej walnąłbym się na kanapę i popatrzył w sufit.
 9. Czy w jakiś sposób to Ci zaszkodzi jeśli do niego zadzwonisz lub napiszesz z pytaniem czego on tak naprawdę chce? Nie wiem czemu u was jest tyle oporu w bezpośrednim kontakcie z drugą stroną. Szykanie rozwiązania drogą okrężną.
 10. @anonimka Niby dorośli ludzie a zachowujecie się jak dzieci. Napisze, nie napisze, jak napisze to rozkmina co autor miał na myśli. Te dzisiejsze relację są jakieś powalone.
 11. Ja mam na odwrót nastrój mi się dostosowuje do słuchanej muzyki. Kopiuj i wklej
 12. U mnie zależy co w ucho wpadnie, nie mam ulubionego wykonawcy czy gatunku. Z tą piosenką mam miłe wspomnienia
 13. Przyjaźń kobiety i mężczyzny, chyba geja i lesbijki. Za stary jestem aby wierzyć w takie bajki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.