Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Słowianin

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  282
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

400 Świetna

About Słowianin

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

599 profile views
 1. Co tu się odjaniepawla.... Widzę kurwinowskie kuce w natarciu. Kurwinie Polskę Zbafff! Ja nie głosuję od lat bo no nie mam na kogo. Jak nie komuści to lewactwo czy prawactwo. Czekam na kogoś mocno neutralnego który dźwignie ten kraj i ograniczy czarną i feminazi zarazę. Weźmie wszystkich za ryja.
 2. Tiaaaa.... USA nie ma leku. Jasne. Ponadto wyleczyli tym lekiem jednego pacjenta u siebie. Chiny go już skopiowały u siebie ale nie mogą go użyć bo licencja należy do amerykańskiej med korpo. Ciekawe ile za niego zapłacą. https://www.pharmaceutical-technology.com/news/who-gilead-remdesivir-coronavirus/
 3. Pełny kombinezon z wymiennymi filtrami jakich używają w laboratoriach lub miejscach o bardzo wysokiej szkodliwości. Same maseczki wielkie G dają - one są po to aby ograniczyć rozpowszechnianie się wirusa u osoby zarażonej. Dlatego podczas zabiegów czy operacji się ich używa aby nie zarazić pacjenta przez przypadek.
 4. Uuuuuuu Kurwin z kucami już jadą Ci wpierdolić za te herezje. W Rzeczpospolitej tamtych czasów był taki dobrobyt że chłopstwo kawior jadało i nikt nie głodował. Artykuł pewnie jakieś lewactwo pisało żeby oczernić Szlachtę. Co do artykułu to do II wojny światowej nic się nie zmieniło w tej kwestii.
 5. Najgorsze jest to że kwarantanna nic nie daje bo wirus jest zbyt zaraźliwy. Po prostu każdy będzie musiał przechorować i oby jego układ odpornościowy to zniósł.
 6. Złotą łopatą. Styl wysadzany diamentami i rubinami
 7. Z punktu widzenia biologi walnąłbym bobasa pierwszej lepszej która mi się podoba. Soft mają ten sam więc co to za różnica?
 8. Patrząc na sytuację we Włoszech to 2-3 tygodnie i spodziewajcie się epidemii w Polsce
 9. Jak przy ruchliwej drodze to burdel.
 10. Nie ma czegoś takiego jak pustka. Po prostu najpewniej istnieją cząstki których nie jesteśmy w stanie zaobserwować ani wykryć (tak było z boską cząstką Higgsa). Prawdopodobnie wypełniają one cała przestrzeń jak zawiesina i przenikają wszystko we wszechświecie. Myślę że ujarzmienie dopiero tych cząstek da nam nieograniczone możliwości. Jest jeszcze coś takiego jak fale grawitacyjne sunące przez kosmos z prędkościami światła i obserwowane od lat. Zostawię taki fajny cytat:
 11. Winko kupione. Potem tylko znaleźć odpowiedni obiekt na PH.
 12. Widziałem wczoraj w dobrej restauracji nadrabianie statusem i pieniędzmi przez beciaków. Wszedłem z moim kolegą chadem takim 9,5/10. To wzrok wszystkich lasek był kierowany na niego. Dwie laski przy swoim menach go nawet podrywały i oferowały "siebie" na walentynki. Trochę szkoda mi się zrobiło tych gości bo nie wiedzieli co zrobić i wlepili smutny wzrok w telefony. Możesz mieć charakter, możesz mieć kasę ale i tak dalej będziesz beciakiem jak nie masz wyglądu. Co z tego że każdy marynarka, koszula, krawacik, płaszczyk, modna fryzura jak z wyglądu 5/10. Przyszedł przystojniak w starych dżinsach i wyciągniętej bluzie z kapturem i pozamiatał wszystko.
 13. To że przystojniak flirtuje a brzydki gwałci i molestuje było znane od dawien dawna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.