Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Słowianin

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Słowianin

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pamiętam jeszcze jak pisałem w Liceum artystycznym pełną analizę tej katedry. Łącznie ze zdobieniami wnętrza 😕 Wygląda na jakiś znak, upadku czegoś lub końca jakiejś epoki.
 2. Być może. Nie widziałem więc nie potwierdzę jak było naprawdę. Z drugiej strony jak to na wsi, somsiad bogatszy to trzeba mu dosrać z czystej zazdrości.
 3. Bracie. Mało widziałeś. Pochodzę z małej wsi. Jeszcze parę lat temu była chryja na wsi. Pewnego słonecznego popołudnia babcia wraz z dwoma koleżankami wybrały się na jagody do pobliskiego lasu - co zastała na polance pod lasem? ano swoje dwie 13-nastoletnie wnuczki (bliźniaczki), bolcowane na zmianę przez kilku swoich starszych kolegów (z tego co pamietam 2-3 lata starszych). Powiesz że patologia? a skądże! Matka prawniczka - własna kancelaria a ojciec chirurg szczękowy - prywatny gabinet. Samochody nówki z salonu, dom - ogromna willa, wakacje 2 razy w roku i etc.... Mieszkam ponadto niedaleko gimnazjum - dziewczynki z cycem na wierzchu, w miniówce aż do majtek i wymalowane jak w Playboyu... Myście że te zakazy coś dają? przecież zakazany owoc smakuje najlepiej. Przyczyną najprawdopodniej jest zbyt szybkie dojrzewanie dziewczynek. Głównie poprzez chemie w żywności oraz w wodzie.
 4. Jak się kupuje badziewie to się ma badziewie. Widać po złączu że to słuchawki niskiej półki. Mam osławione nauszne AKG K240 studio ze złączami mini XLR - Jack 3,5 mn. Katowane od 4 lata i nic. Wiele razy nadepnąłem na kabel czy z całej siły pociągnąłem przez przypadek i działa. Rok temu kupiłem doki FiiO F9 pro. W zestawie dwa kable MMCX do jack 3,5mm oraz 2,5 mm (koncetryczny- nie używam bo nie mam na czym), służą mi podczas ćwiczeń, biegania i na wyjścia - nie raz zahaczyłem - działają dalej. Nowy kabel do nich to 120-150zł. A to dopiero średnia półka
 5. Witajcie bracia! Niech prawdziwi Bogowie będą z Wami!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.