Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Słowianin

Użytkownik
 • Content Count

  215
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

315 Świetna

About Słowianin

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

371 profile views
 1. Też się zastanawiałem. Ale doszedłem do wniosku że nawet PS sobie nie da rady z moim ryjem.
 2. @Tomko Miałem w gimnazjum/liceum takie księżne 8-10/10 z bogatych domów. Poziom mentalny identyczny jak u naszej autorki. Wiesz kto je ruchał? ano sama gangstera: wymuszenia, pobicia, kradzieże, zakład karny, rozróby. Taki typek się nie obchodził z nią jak jajko, po prostu brał i ruchał, czy jej się to podoba czy nie. Jedna blondyna o której pisałem wyżej (najlepsza strzała w szkole - wszyscy się ślinili na jej widok) potem się wypłakiwała wszystkim wokół bo przyprowadziła swojego brudasa na domówkę a ten wyruchał przy okazji jej koleżanki. W tym wypadku tylko taki koleś ogarnie. Nie będzie wiedziała nawet kiedy i jak. A chłopakowi już współczuję - po prostu normalny dobry chłopak. Źle niestety trafił.
 3. Jesteś w ogóle pełnoletnia? bo zalatuje troszkę taką 14-15 latką... Takie dylematy to miały koleżanki w gimnazjum... Bo on mi się spuścił na tatuaż kwiatuszka obok pępka - czy on mnie kocha!? (serio tak było).
 4. Sam pracuje jako UX. Takie zarobki jak piszesz ma tylko elita czyli Team Leaderzy / Dyrektorzy. Senior wyciągnie max. 10k - 2k ZUS. Chyba że będzie pracował na dwa etaty.
 5. Ziemia (działki budowlane, łąki, lasy). Oraz złoto. Planuje jakiś mały domek postawić na wsi do mieszkania. Ale musi być na dobrej jakościowo glebie bo chcę posadzić mały sad i ogródek z warzywami i ziołami. Może jakieś zwierzęta typowo króliki, parę uli. Znam gościa który 20 lat temu za całe swoje oszczędności kupił łąki i pola pod Krakowem. Dzisiaj stoją na nich osiedla i bloki. A on sam mieszka w willi za granicą i nonstop podróżuje.
 6. Dokładnie. W Krakowie PM z kilkuletnim doświadczeniem zarabia 6k ale brutto. W małych miastach wynagrodzenie 2k netto to szczyt możliwości.
 7. Mówimy o większości czyli wynagrodzeniach 2 do 10 tyś miesięcznie. Podałeś przypadki skrajne.
 8. Primo: Wygląd. Primo Ultimo: Pozycja. Ultimo Primo: Kasa. W tej kolejności.
 9. Ja chamstwo i bucostwo mam we krwi bejbe. Jam chłopak ze wsi zabitej dechami gdzie psy dupami szczekają. Pamiętam pewien bankiecik gdzie był prezes pewnej dość dużej firmy IT. Napierdalał przez cały czas o swojej córeczce nastolatce: jaka to kształcona tyle języków zna, tyle sportów ekstremalnych uprawie, co to ona nie jest. Ona nie ma równych wśród rówieśników i jej mężem będzie musiał być ktoś bardzo wysoko postawiony, nie jakieś szczyle z lokalnej szkółki. Ja mu na to będąc mocno podchmielony: "Panie Stefanie żeby się pan nie zdziwił jak pewnego dnia, przyniesie panu mulatka zawiniętego w ręcznik, tyle będzie z wysoko postawionego chłopaka". Kurwa, obraził się na śmierć na mnie xD A pracownicy o mało się nie udławili ze śmiechu.
 10. Kup to w czym będzie Ci dobrze. Kiedyś kupiłem na zamówienie klasyczny garnitur w kratę księcia walli to czułem się w nim jak w zbroi. Założyłem kilkanaście razy i leży przygnieciony w szafie. Kilka tysi wydane na marne. Kup sobie fajne chinosy, marynarkę, koszula i jakieś brogsy. Wystarczy. Podsumowując - miej w dupie co inni myślą o Tobie, chodź w tym co Ci odpowiada.
 11. Nie jesteś chadem milionerem to spierdalaj piwniczaku zawszony. Jestem biedna, zakompleksiona, brzydka i należy mi się przystojny minimum lekarz/prawnik. xD Beka z typiary.
 12. Nadal nie ma. Tak w ogóle cześć Arch. Dawno Cie nie było.
 13. Średnio razem z moim Labradorem mamy po 3 nogi. Więc ten tego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.