Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Słowianin

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  455
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

646 Świetna

About Słowianin

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1297 profile views
 1. Jak się jest idiotą który daje taki sam awatar oraz nazwę na FB jak i na forum to cóż poradzę. A Fit Daria sama się podłożyła wchodząc w dyskusję i linkując na profilu Męski Głos. Ogólnie to Beka z typiar. Hau! Hau!
 2. Ojtam ojtam. Już słodził Fit Darii na Fejbuszku pod zdjęciami: "Cudowna, śliczna, najpiękniejsza gwiazdka" i wiele innych. Ale chyba nie zaruchał.
 3. Taaaa. Pewnie że ludzie wzywali. Ale to duży las więc policja przyjeżdżała po godzinie, czasami dwóch. Po delikwencie ani śladu i słychu, co zrobisz? nic nie zrobisz. Więc ludzie wzięli sprawy we własne ręce. Faktycznie zamiast linek można takiego zatrzymać, zrzucając go z motocykla a potem dopierdolić że go rodzona matka nie pozna. Wtedy będzie wiedział gdzie jego miejsca. Najczęściej to zwykłe szczawiki. Kto nie doświadczył takich nowobogackich debili ten nie wie co to dewastacja przyrody i ciągły hałas.
 4. To co proponujesz? Mandaty? Wiesz ile wynoszą? 100, 200 maksymalnie 500zł. Dla takiego bogatego banana to jak splunąć. Zabolało by jakby zapłacił od 5 tysięcy w górę. Ale kto się zgodzi na taki mandat? Chyba że kulka w łeb - szybko i bez problemu.
 5. Bo są zjebanymi atencjuszkami. Normalne kobiety by się nie zarejestrowały w takim miejscu bo szkodzi ono im interesom.
 6. Na takich cwaniaków to tylko linka pomiędzy drzewami. Upierdoli jeden z drugim łeb to przynajmniej będzie cisza i spokój. W okolicznym dużym lesie z rezerwatem, banan lokalnego dorobkiewicza który postawił sobie wille tak się załatwił. Przez kilka lat było cicho. Teraz znowu quady i crossy rozjeżdżają rezerwat. Co do tego Arturka to taki z niego mistrz jak z koziego odbytu trąbka. Czytałem w komentarzach o nim dość dużo. To zwykły oszust, krętacz i cwaniaczek. Nikt go w branży zawodów nie chce znać bo łamie wszelkie zasady współpracy. Szkoda że dziadek nie dopierdolił im tak że z miesiąc by przeleżeli w szpitalu. Może by coś dotarło to tych pustych łbów.
 7. No przykład jak cholera, 42 latek rucha 52 letnią babcię i to jeszcze o 10 lat starszą. Ciekawe czy się długo przez pajęczynę przebijał
 8. Udowodnij. Mieliśmy tu na forum brzydkich ruchaczy do których przylatywały na weekend laski z UK na ruchanie. Na innym forum skarżył że mieszka w piwnicy i z niej nie wychodzi bo ma głęboką depresję. Daj przykład z internetu tego brzydala, choćby podobnego. Bo w większości wygląda to tak:
 9. Ruchać ma kto, ale kobiety byle komu nie dadzą. Masz leniu: https://royalsocietypublishing.org/doi/full/10.1098/rstb.2011.0290 https://investigativegenetics.biomedcentral.com/articles/10.1186/2041-2223-5-13
 10. A zmieniłeś nazwę zdjęcia i szczegóły w opcjach zdjęcia? musisz zmienić na dane jakby było wykonane Twoim aparatem. Nie musi być zgłoszenie, po prostu automat Cię zgarnie, tak samo ma badoo oraz sympatia.
 11. To wyobraź sobie jaki wtedy miały kobiet raj aby podebrać dobrego nasienia na boku od chada zabijaki wojownika. Nikt nie mógł tego sprawdzić no bo jak? Dla tego mówi się że maksymalnie 40% mężczyzn przekazało geny dalej.
 12. Racjonalizujesz sobie. Dopóki to kobieta zarządza dystrybucją seksu to możesz pajacować w "zdobywanie" do końca życia a nie dostaniesz to czego chcesz. To kobiety wybiera, nie Ty. Dziwne że przystojniak czyli ten najbardziej wartościowy genetycznie/biologicznie nie musi pajacować i "zdobywać". Za dużo bzdur PUAsowych.
 13. Z Redpillem jest jeden duży problem. 90% redpillowców tak naprawdę oszukuje siebie że nie potrzebuje kobiet. A prawda jest zgoła inna - są na tyle nieatrakcyjni dla kobiet że to one ich nie chcą a nie oni kobiet. Zauważyłem że poziom racjonalizacji i oszukiwania samego siebie jest tam bardzo wysoki. Całkowicie odmienne podejście to BlackPill który mówi że tylko najlepsze jednostki się rozmnożą. Bo tak w właśnie jest - od ery paleozoicznej aż do dzisiaj. Tak działa ewolucja.
 14. Coś w tych historiach jest mocno naciągane. Jakby był taki zaradny, cudowny i oh oh to by nigdzie lecieć nie musiał. Miałby pod dostatkiem kobiet na miejscu. Pewnie wygląda to tak że zbiera na tą podróż cały rok, jedząc pasztet z chlebem tostowym i gra gieroja potem co to nie jest.
 15. Ty po prostu jesteś zakutym łbem do którego nie dociera że ktoś chce żyć inaczej niż Ty. Jesteś tylko Ty, Ty, Ty, Ty, Ty i czubek Twojego nosa. Do tego deprecjonowanie poważnych chorób pokroju depresji, zespołu nerwic. Nieleczona depresja może doprowadzić nawet do samobójstwa. Ja z nerwica wegetatywną lądowałem w środku nocy na SORze, z objawami zawału (w wieku 29 lat). Aby ją leczyć dostajesz silne antydepresanty które robią z Ciebie totalne zombi. Jak wolisz mieszkać jak robak i żreć byle rakotwórcze śmieci to zachowaj to dla siebie. Śpij na byle łóżku z chorym kręgosłupem. Hoduj zieleninę i zioła w pokoiku 10m2. Do zdrowego gotowania też potrzeba wyposażenia a nie mikrofalówki i czajnika. Jak masz problemy z kręgosłupem to trzeba porządne biurko + regulowane krzesło. Bo Tobie się udało to znaczy że każdy będzie miał szczęście. Ja zanim doszedłem do IT zmieniałem zawody 3 razy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.