Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

qbis

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Świetna

About qbis

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

137 profile views
 1. Brawo! Od teraz Twoje życie będzie tylko lepsze, jeśli oczywiście nic nie spierdzielisz 😛
 2. @Marvin Trzymaj się, zawsze masz nasze wsparcie !
 3. Dotychczas nie widziedziałem co to jest niebinarność płciowa
 4. Też to zauważyłem. W 2016 jako młody srajtek po maturze szło mi naprawdę ekstra. Był mniejszy wybór, bo aplikacja była mniej popularna i to znacznie. Obecnie można nadal złapać pannę, ale jest trochę trudniej. Zwyczajnie aplikacja stała się bardzo popularna
 5. Ja staram się z sukcesami i porażkami ograniczać słodycze. Zamiast cukru czasami stosuje aspartam, ale smak nie jest ten sam 😕
 6. Powiem Ci szczerze, że w tym przypadku poszedłbym do seksuologa.
 7. Jako mężczyźni jesteśmy obecnie bardzo dyskryminowani. Nie wiem jak Wy, ale bardzo mnie to smuci i boję się o przyszłość.
 8. Może taki dobry jesteś, Ja bym to potraktował jako komplement 😎 Są chyba żele opóźniające orgazm - coś kiedyś widziałem jakiś czas temu.
 9. Brak merytorycznych komentarzy (...) Sam myślałem o tym bardzo poważnie. Większość jak widzę nadal popiera PIS. Wiem z pierwszej ręki, że przynależność do partii daje bonusy Czekalem na te wybory, dzisiaj sprawdzę dokładnie jak wygląda zapisanie się do PiS. Tak na marginesie powiem jeszcze jedno: Nikt w Polsce nie lubi polityki bo nikt nie wie o co chodzi. Wiedza społeczeństwa z WOS to w większości dno ( np. sejm i senat to to samo). Jakieś gadanie głupot że "polityka to śliski temat". Jakby zajmowanie się tym, było jak czczenie Hitlera. Zostaliśmy tego nauczeni, mieć w dupie kraj i naszą społeczność. Na wybory też nie warto chodzić ( bo co da mój jeden głos).
 10. Gdyby się okazało, że jestem ojcem, to też bym uciekł 🤣😆
 11. Napisz smsa i tyle w temacie. Po co pierdolić się w tańcu. Przez telefon załatwia się teraz sporo rzeczy, dla mnie to stosowne rozwiązanie. PS. Co odkładnie odwaliła? 😛
 12. Powody: -Sycylia to brudne i brzydkie miejsce -brak pracy - tęsknota na Polską - nie mogłem się tam odnaleźć - pośrednik chciał mnie zrobić w chuja i zapisał mnie na inny kierunek studiów niż chciałem + uczelnia z dennym poziomem - małe możliwości rozwoju na miejscu - bardzo drogie życie
 13. qbis

  Siostra kumpla.

  Jeśli to kumpel, którego bardzo lubię i szanuje, to bym ją spławił. Jeśli to kumpel z "widzenia" to warto uderzać. Musisz wiedzieć, że ona może was skłócić lub zniszczyć waszą przyjaźń. Osobiście bym odpuścił jeśli znasz go od dawna i możesz mu zaufać.
 14. Ja mieszkałem na Sycylii trzy miesiące i czułem się tam bardzo, bardzo źle. Polska mi odpowiada, może nie jest idealna, ale w innych krajach też nie jest idealnie. Jestem na 1 roku studiów więc siłą rzeczy jestem tu trochę uwiązany. Chętnie zwiedzę cały świat, ale nie zdecydowałbym się teraz na przeprowadzkę.
 15. Fajny jest ten luz, ale to się przekłada na zastój i opierdalactwo. Sycylia to naprawdę fajne miejsce, ale jak dla mnie to tylko na krótszą wycieczkę. Najbardziej boli mnie to cwaniactwo - zawsze chcieli kasy za wszystko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.