Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jaśnie Wielmożny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  710
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Jaśnie Wielmożny last won the day on June 15

Jaśnie Wielmożny had the most liked content!

Community Reputation

512 Świetna

2 Followers

About Jaśnie Wielmożny

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 • Miejscowość
  Zbaraż

Recent Profile Visitors

584 profile views
 1. Czołem Waszmościom! Przeglądam youtube w poszukiwaniu ciekawych kanałów do edukacji w trakcie ćwiczeń i nie mogę znaleźć nic sensownego dotyczącego zakładania i prowadzenia firmy/spółki. Jest "Jak zarabiać pieniądze" ale nie szukam jakiegoś coachingu, ogólnych refleksji, tylko sensownych porad, odnośników do ludzi zajmujących się biznesem na co dzień. Podrzucą bracia coś? Przymierzam się do spółki i szukam inspiracji w różnych branżach, aby odnieść do siebie.
 2. Postanowiłem nie popadać w gadżetozę i spróbować tego oto patentu. Jeśli o manierki chodzi, wolę filtr sawyer i zwykłe butelki pet.
 3. I było to w trakcie małżeństwa w związku z powyższym pan Marcin ma płacić dożywotnio, czy też czasowo 4 tys miesięcznie tak? A wcześniej Pani z czego "żyła"? Bo, że jest poetką z Brwinowa to tyle wiem, tylko Brwiowa szkoda.
 4. Czy ktoś mi wyjaśni co to się takiego stało Pani w rękę, że już któryś rok widzę ją w tym statywie?
 5. Dawaj bracie ponaglam już drugi raz, zaradzimy!
 6. Wyluzujcie to jakiś performance a nie ubóstwo. Wrzucają różne rzeczy.
 7. Może warto pociągnąć temat jakoś podpiąć w kwestii woja.
 8. @Pawlikowski Ja bym zrobił tak, zasugerował aby przygotował sobie wolny weekend i przygotował jakiś fajny fizyczny wypad gdzieś. Nie nie mówił tylko powiedział mu co zabrać, ewentualnie zaangażować w to jego kumpli. Nie ma co gadać, trzeba pokazać alternatywę. Odpowiadając na pytanie w temacie, tak pomagać to Twój brat.
 9. Nie, po prostu wiem to i owo o sprzęcie i słychać jak ktoś rozmawia ze mną sylabusem.
 10. Frustracja, bezradność i smutek to dzikie połączenie różnie bywa.
 11. @Pawlikowski Mówiłeś mu to wszystko co piszesz tu, tak otwarcie?
 12. @PUNK Rozumiem, ale jeśli masz 40 lat, to chce ci się żyć z przeświadczeniem, że jesteś już starociem? Po co przyszywać sobie takie arbitralne metki? Nie lepiej skupić się na czymś innym? Jeśli mi racjonalnie wyjaśnisz dlaczego miałbym to zrobić, jest taka możliwość.
 13. Kobieta może być 100/100 ale jeśli otworzy japę i okaże się, że jest tępa, ordynarna, obleśna to wszystko znika u mnie tak to przynajmniej działa, żadne tam 10/10 już nie mają znaczenia. Myślę, że urodę kobiet można mierzyć gdzieś tak do max 7/10 bo potem wchodzi już kwestia niuansów, gustów, podświadomości. Jeśli mamy przykładowo Panie z filmików @Bohun to dla mnie ich uroda wynika właśnie z osobowości, przede wszystkim uśmiech, zacięcie, wyraz twarzy podczas czynności, które je pasjonują, pasja to uroda człowieka. Taki traf mi się trafił niedawno. Zaprosiła mnie na fb Pani ze świata mojej sztuki, patrzę po zdjęciach modeling/modelink w pełnej krasie atencja poziom Himalaje, moc orbiterów i widać, że Pani wysyła zapro wszystkim ze środowiska, żeby bardziej w nim "być". Pogadałem chwilę z Panią czy się znamy i wyjebawszy ze znajomych po chwili. Poczułem przyjemne poczucie mdłości od tego zabiegania o uwagę. Pani ładna ale ch.. z tego właściwie? Pewnie 3 lata temu orbitowałbym, zagajał jak frajer. Teraz wiem, że te jej zdjęcia to gdzieś tam element pracy ale wiele się powtarzało i drażniła mnie ich nachalna wulgarność, nie wynikała z nich żadna pociągająca subtelna obietnica tajemnicy. Znam w środowisku modele kumatych Pań, które potrafią się opakować i nie być przy okazji nachalna a interesujące. Uroda to rzecz bardzo względna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.