Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jaśnie Wielmożny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1070
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Jaśnie Wielmożny last won the day on August 1

Jaśnie Wielmożny had the most liked content!

Community Reputation

902 Świetna

2 Followers

About Jaśnie Wielmożny

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 • Miejscowość
  Zbaraż

Recent Profile Visitors

1018 profile views
 1. Miałem to samo, moja ex jeszcze miała taki problem, że się wstydziła je kupować.
 2. @zuckerfrei Wspólnie to zrzucaliśmy się na escapelle. Ale mają od dziewczynki wmontowane, że ich ciało to nagroda.
 3. Mi się coś przypomniało, nie będę wątku tworzył z tego powodu. Kiedyś z moją ex miałem taki układ (gdy byliśmy razem) że ja zawsze kupowałem prezerwatywy. Miałem niejako wgrane, że to ja muszę je zawsze kupić, bo Pani mi "daje" swoje ciało, więc ja jestem biorcą i moim obowiązkiem jest oto zadbać. Niejako ona też tak uważała, z automatu miała tak wgrane, że ja ponoszę zawsze ten koszt- nie, nie brała żadnych pigułek. Mieliście tak?
 4. Ja bym tego nie zostawiał. A co jeśli chodziłoby o grube przetargi? Twoje interesy? Tak załatwiają tam z pewnością sprawy i nie jest powiedziane, że przez rozwód to do ciebie nie wróci przy kolejnej okazji. Jeśli o rozwód chodzi trzymałbym twarz na kłódkę i w zaparte się wypierał, aż nie będziesz gotów. Zakładając, że w tej sytuacji jesteś w miarę fair i nie chcesz upie**** życia kobiecie, tylko rozejść się i żyć dalej w miarę możliwości bez obrażeń.
 5. @bry Kompulsywne ruchy w stylu "zero kobiet, "wszyscy są ch**" etc etc to oznaka traumy i blokad mniejszych lub większych. No to jak jesteś lubiany to jazda wyjazd z tej kawalerki idź po coś nowego, kurs fotografii, malarstwa cokolwiek ot tak dla hecy. Jeszcze w ch*** życia przed Tobą. PS Rozwiniesz co w rozwodowym wątku się dzieje?
 6. Popieram, że @Kanga1234 świadomie lub nie coś sobie rekompensuje. Kolegą też stawiasz? Co ma być takiego szlachetnego w tym? Ktoś widzi, że stać Cię na kawę? Czujesz się przez to lepiej nigga please. Nie krytykuje tego, uważam za bardzo iluzoryczne i tanie. Co innego jak wyjdzie super biznes i masz chęć postawić szampana dla wszystkich i po homarze, to co innego to są w życiu super momenty.
 7. Czołem @bry! Mam tak samo jak ty. Moje minimum wymagań do kobiet to zawsze była mocna 7, byłem jestem i będę wybredny w tych kwestiach więc Cię rozumiem i sam też pokraką nie jestem. Podobnie jak ty z tego co rozumiem podrywanie w klubie nie wchodzi w grę i podobnie jak ty miałbym opory, żeby pójść na divy. Jestem nie tyle co domatorem co bardziej introwertykiem, więc lubię się zamknąć sam ze sobą na nieraz długi czas. Przykładowo siedziałem 2-3 tygodnie w domu i nawet nie otwierałem ust, nawet do siebie. Żyję z pracy twórczej, więc nie koniecznie muszę. ALE Wiem, że permanentnie to bym oszalał więc mam grupę znajomych z którą raz na jakiś czas organizujemy imprezy i nie izoluje się od świata paląc mosty, a rozmowy cenię sobie tylko głębokie więc się na byle co nie wytracam. Ty masz popalone mosty towarzyskie i brak chęci do zmiany tego. Gdybym jak ty miał mega ciśnienie to pozapisywałbym się na kursy z tego co pamiętam mieszkasz w Ww, wybór jest gęsty, czym się interesujesz? Zmuś się masz człowieku 30 kilka lat i kasę i możesz robić 1000 rzeczy jakie sobie tylko zamarzysz. Masz teraz ch*** sytuacje rozwodową baby na stałe ci nie potrzebne, ale nie można zdziczeć. Wniosek na podstawie postów, więc może nic nie znaczyć - Zdajesz się być bucowaty, obrażony, wiecznie niezadowolony. Jeśli tak jest faktycznie, to dusisz coś w sobie i to wyłazi i nie przyciąga to ludzi.
 8. Czy są jakieś przeciwskazania, abyś zrobił przykładowo jeden z tych kursów i wyjeżdżał trochę za granicę? Wiem, że nie chcesz ale stary nie masz żadnych kwalifikacji z tego co rozumiem. MIeszkacie na wiosce, wynajem to grosze. Wyjeżdżasz, odkładasz, wyprowadzacie się. Bombelka trochę do rodziców i Pani do roboty. Są tu wątki gdzie pani opiekuje się dwójką dzieci i gospodarstwem, to rozumiem. Ale dziecko i pokój u rodziców? Pani do na kursy bo będzie coraz gorzej. Mieszkanie z teściami N I E. Jaki tam jest metraż? http://www.centrumszkolen.net/kurs-pilarza-kursy-na-pilarki-spalinowe-i-elektryczne-lancuchowe-i-tarczowe/
 9. Złożyć pismo do pracodawcy danej referentki i do burmistrza (sprawdzić, kto ponad kim) ze skargą i żądaniem odszkodowania. Jej złamanie tajemnicy zawodowej wpływa obecnie destrukcyjnie na twoje życie prywatne. Poza tym referentka złamała prawo, może wchodzić w grę również powództwo cywilne, które wnosisz na komisariacie i po prostu ją pozywasz. W grę wchodzi również NIK, tak aby przyjrzeli się praktykom jakie mają miejsce w urzędzie. Twoje dobra zostały naruszone, ja bym nie odpuścił. Najpierw prawnik przede wszystkim, 2 stówy a będziesz 3 kroki do przodu.
 10. @azagoth To nie wiem, nie zrozumiałem chyba. MI chodziło generalnie o to, żeby przestał być beciakiem i tamponem. Potępiam odbijanie lasek jako dokładanie się do społecznej spierdoliny.
 11. @azagoth ale @Libertyn ma rację. Doradzacie kolesiowi jak odbić pannę misiowi ---- przychodzi miś na forum że ta ku*** mnie zdradziła ---- zajmij się sobą, kalistenika, panny głupie ---- mija czas, Miś piszę, ogarnąłem życie ale nie wiem jak zacząć od nowa, jest taka jedna ale ma chłopaka, ale się lubimy---- atakuj ruchaj ją, eskaluj dotyk----i potem są wątki laski sobie przebierają w kolesiach, hipergamia a dobre chłopaki są odrzucani, jak to? Jak to? Serio, to nie jest aż takie trudne do rozkminienia.
 12. @Furiatkbt Jeszcze interpunkcja i będzie idealnie.
 13. Zacząć od zapoznania się ze słownikiem języka polskiego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.