Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jaśnie Wielmożny

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Dobra

About Jaśnie Wielmożny

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 • Miejscowość
  Prosto z powstania

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skręca mnie od tych kompilacji. Kojarzą mi się tak samo jak kompilacje całujących się par w "niesamowitych" kofiguracjach i tego typu raczny content. Montują to takie stuleje, żeby podobne sobie Karynki spamowały tym świat w oczekiwaniu na komentarze "mój taki nie jest" , "eh, gdzie tacy faceci". Najbardziej ważne i intymne momenty między rodzicem a dzieckiem, są tylko dla nich i tylko w takie wierzę.
 2. Koleżko jak napisałem dam ile umiem i pewnie reszta braci też ale musisz się wysilić -jak długo w związku czy ciąża była planowana jak Twoi rodzice i jej rodzice? Stosunki, status majątkowy -co z Twoimi przyjaciółmi gdzie masz wsparcie -jak finansowo jest u was kto ile -ile wspólnego majątku -jak dług razem co was łączyło, jak wasze relacje, od kiedy pije, GRAMAŻ godziny to ważne -obiektywnie co zjebałeś, zdradzałeś, obrażałeś ją, uwłaczałeś żonie, zlewałeś, jak jest nieatrakcyjna to po chuj to, a ty jesteś? Na teraz TY - audycje Marka, plus polecam kanał OcalSiebie pana Olszaka w dawkach miliard do wyrzygu, biegaj kalistenika (siłownie miejskie nic nie kosztują). Piszę o tym, bo audycje uzupełniły mój jogging plus kalistenika dopełnia moją chęć czucia się męskim i atrakcyjnym, jest mi dobrze w tym połączeniu to moja codzienność, kiedyś tylko jogging. DZIECI Dawaj do ręki książki, instrumenty rozwijaj ich ciekawość wasze dymy NIE MAJĄ PRAWA być ich codziennością. Nie obrażaj NIE POZWALAJ na obrażanie siebie przy matce. Zaburzysz im rozwój. Poza tym harmonia dzieci i ich rozwój będzie dla ciebie odskocznią. JEŚLI FAKTYCZNIE twoja żona to tłusta atencyjna bezrefleksyjna kurew a ty jesteś baranem, który nie wie dlaczego założył rodzinę. To teraz spokojnie, bez nerwów, agresji, pamiętaj masz dzieci małe istotki, którym swoim złym zachowaniem możesz spierdolić życie. To są mali ważni ludzie, musisz być dla nich ostoją ale dla siebie też. Opisz co wiesz i jedziemy z tematem, wiem, że się tak łatwo pierdoli w necie ale nie jesteś ani pierwszy ani ostatni. -dieta -sport -spokój -refleksja -dystans żadnych nerwowych, kompulsywnych jazd
 3. Jako ex mężatko-ruchacz mogę również podzielić się swoimi przemyśleniami -nigdy nie inicjowałem sam i nie budowałem dwuznacznych sytuacji z mężatkami, po prostu podążałem za nimi i ich spierdoliną jak cielak, żeby zamoczyć. Idąc trochę dalej od dłuższego czasu nie inicjuje quasi rycerskich atencyjnych pełnych spierdoliny zachowań wobec kobiet w ogóle i po prostu ich nie ma, lub ich nie widzę. Zajmuje się sobą nie pompuje atencji i po prostu nic takiego nie ma miejsca poza czasem uśmiechami na ulicy, a jestem podobno coś koło 8/10 plus zawód sprzyjający atencji Pań. Żadne laski nie zagadują na fb, ulicy, klubie, pracy etc nie podążam za żadnymi uśmiechami. Może to wynikać z tego, że jestem w związku ale przede wszystkim zacząłem to po prostu zlewać a w swej przeszłości miałem okresy, że obracałem trzy-cztery różne Orbiterki w tygodniu. CO SĄDZĘ? Mężatki kurwiące się oraz gach-ruchacz/stuleja którą byłem mają podobne podłoże motywacji do swoich działań. Autoagresja, choroby psychiczne, niezrealizowanie osobiste na poziomie emocjonalnym/intelektualnym, frustracja pęczniejąca realizuje się właśnie poprzez agresywne, kompulsywne, autodestrukcyjne zachowania. Zarówno ja, jak i kurwiska zamężne, które obracałem dzieliśmy niektóre z poniższych zaburzeń. Kompulsywna zdrada oraz pokrewne z zasady są pewną formą auto ukarania się w stylu "ja nie zasługuje na piękny związek, muszę się kurwić bo to znam, to mi bliskie". DDA, DDD, epizody depresyjne, brak ojca lub/i ojciec gardzący swym dzieckiem, sfrustrowana nie zrealizowana na polu miłosnym matka furiatka. Żadna z mężatek, które zapinałem nigdy nie była osoba z fantastycznymi i uregulowanymi relacjami z rodzicami. Lecz to tylko moje zdanie i moje personalne doświadczenia.
 4. @karhu Piętro domu ma osobne wejście, piętra nie są połączone Tata o lasce ale ściska go w gardle od bloków kocha naturę. Przez wiejski mam na myśli w pełni cywilizowane przedmieścia małego miasteczka. Droga utwardzona, pełno sąsiadów, wszyscy znają się od dzieciństwa mieszkają tam czasem nawet od 3 pokoleń. Obecne mieszkanie o którym mowa, jest w mieście oddalonym 400 km od Wawy w której zarówno ja i brat prowadzimy swoje sprawy. Domek jest ok 200 km od Wawy plus mieszka obok dwóch wujków z rodzinami. Piszę w kontekście godziny "W" my z bratem wiecznie w rozjazdach po świecie lub w Wawie. tam gdzie rodzice mieszkają obecnie żadnej rodziny i prawie w ogóle bliższych przyjaciół, życie takie społeczne bardzo ubogie. Dziękuję za twą uwagę i przemyślenia, ale nie to nie historyjka wyrodnego synka głodnego majątków. Rozmawiałem z rodzicami tysiące razy o tym i sami proponują takie rozwiązanie. Dorabiam się sam i mam wywalone na prezenty od losu od dawna nic nie oczekuję od świata. Tak też rozważamy opcję wyremontowania, sprzedaży właśnie w celu kupienia czegoś mniejszego. Ale właśnie lokacja jest tutaj sprawą nie przypadkową, bliskość rodziny i bliżej do Wawy. Jednak tak mały rynek nieruchomości w tamtym miasteczku może wydłużyć te operację niemiłosiernie.
 5. Moment w którym partner mówi "dziwka" lub partnerka analogicznie "kurwo" czy cokolwiek innego to jak dla mnie 3-5 minut na spakowanie gratów i rura, albo spakowanie gratów księżniczki/księcia i telemarkiem graty przez okno. To jest absolutny brak szacunku i patologia, jesteś słaba i durna, że pozwalasz żeby inny człowiek odzywał się do Ciebie w ten sposób, zwłaszcza ktoś tak bliski. Dla przykładu ja bardzo lubię jak moja dziewczyna się stroi, robi to ze smakiem i sama lubi się sobie podobać i zawsze podkreślamy oboje, że należy się dla siebie starać, a nie bujać w obsmarkanym dresie "bo w końcu się znamy". Trzeba być ze sobą, ale trzeba być też sobą. Ja i dziewczyna mamy różnych orbiterów/ki i rozmawiamy o tym, ale to po prostu bez znaczenia. Oczywiście, że może wydarzyć się tak, że stroi się dla wszystkich tylko nie dla mnie ale kijem nie zawrócisz Wisły, mi osobiście jej atrakcyjność i smak do ubioru nie przeszkadza i wręcz bardzo go lubię. Twój Miś ma jakieś problemy ze sobą, agresja jest projekcją agresji i frustracji trzymanej wewnątrz siebie.
 6. @samotny_wilk co warto przemyśleć zamiast ogrzewania gazowego?
 7. Ominąłem wybacz. To bym się eksmitował, skoro Pani Prochu raczej już nie wymyśli to wydłużanie tego wpływa tylko na rozdmuchanie dramy, plus pewnie jesteście z jednego miasta plus to po prostu nie fair.
 8. To Pani na poziomie? Nigdy nie była w małżeństwie? Dzieci z tym samym mężczyzną czy innymi, jeśli to różni mężczyźni to raczej dobrze o tej Pani nie świadczy. Przede wszystkim po co? Jaka jest tutaj wartość. Milf rucha się jakoś kosmicznie, czy milf gotów jest kontynuować koleżeńskie ruchanie bez zobowiązań.
 9. Panie Szanowny @Isildur Milf dzieci ma? Jak tak to ile, czy po rozwodzie czy nie, ile Milf ma lat. Background poznania oraz twój stan wyjściowy, majątkowy. Coś więcej o Milfie jak bardzo to gra warta świeczki Odsyłam do mojego wątku o mężatkach i Pani S która pragnęła aby się na chwilę w niej zanurzyć bez gumy bo ona chce poczuć. A potem nerwówa z łykaniem tapsów, bo chyba jednak miała owulacje.
 10. Czołem Waszmościom! Chciałbym przedstawić swój długofalowy plan oraz poprosić o ewentualne porady. Rodzice planują na stałe przenieść się do wiejskiego domu i ostatecznie oddać mi i bratu mieszkanie (obaj żyjemy na wynajmie, dużo podróżujemy). Z wyprowadzką rodzice noszą się od dawna, jest to rodzinny dom mojej mamy, zatem element sentymentalny jest tutaj bardzo ważny. Wiejski dom jest obecnie ogrzewany wyłącznie piecami kaflowymi rodzice planują założyć ogrzewanie gazowe. Inwestycja na ok 30k z tego co wiem pożyczka będzie nieunikniona. Aby dom był w pełni funkcjonalny myślę, że wypadałoby również założyć nową elektrykę i rury. Dom zbudowany pod koniec lat 60-tych. Obecnie służy jako "letnia działka" i rodzice coraz bardziej chcą się tam przenieść. Dom ma piętro należące do wujka w stanie surowym z osobnym wejściem. Ogólny plan jest taki, aby odkupić piętro od wujka, który jest gotów owe piętro trochę przysposobić. Jest to o tyle istotne, że wujek na remontach się zna, więc odpada opłata za robociznę. Wujek jest gotów piętro odsprzedać, jest to o tyle istotne, że może w przyszłości posłużyć jako lokum dla opiekunki rodziców lub lokum dla któregoś z nas odwiedzających rodziców. Swoją część mieszkania chciałbym potraktować inwestycyjnie ale o tym może, później jeśli zechcą bracia odnieść się do tego co wyżej. Myślałem aby pójść w Wawie na jakiś kurs budowlany (już próbowałem poprzez pracę jako pomocnik, odpada) aby ogarniać prostą murarkę, tynki, glazurę, podłogi. Chodzi oto, aby zniwelować koszty najęcia remonciarzy. Dom jest w takim miasteczku, że pewnie zostali w nim same remontowe Mirki, rodzice nie potrafili by wyegzekfować od nich należytej pracy, rodzice są ułożonymi inteligentami, tata o lasce. Jak pracowałem na budowie widziałem, jak się dyma klientów, o kosztach nie wspomnę włos się jeży dlatego chcę być możliwie obecny przy tym. Dom jest 200km od Warszawy w miasteczku 20-30 tysięcy mieszkańców. Jestem na freelance, będę w stanie to pogodzić traktując to jako obowiązek przyjemny oczywiście, wobec rodziców. Plus przyśpieszenie przejęcia mieszkania w celu zrobienia własnych inwestycji. STAN DOMU Piętro surowe, parter tak jak wyżej opisałem plus ogródek pomieszczenia gospodarcze. Dach nowy już położony. Po odświeżeniu piętru wartość rynkowa nieruchomości 170-200 tysięcy złotych. Wujek twierdzi, że trzeba podsypać fundamenty i dom może jeszcze długo stać bez obaw. To spokojnie z wujem i bratem do ogarnięcia. Proszę o ewentualne sugestie, pytania czy jest sens się tak babrać z nieruchomością w takim stanie? oraz ewentualne braki, błędy w moim planie.
 11. Siema @Nonconformist -Masz prawdopodobnie DDA, twoja mama zespół współuzależnienia, uświadom siebie i ją w tym temacie -Magisterium z dziennikarstwa na prywatnej uczelni w średniej wielkości Polskim mieście - przeczytaj sobie na głos to zdanie -Opendzluj licencjat mgr zrób z kierunku pokrewnego, przeczesz dokładnie ofertę PAŃSTWOWYCH uczelni. Płacenie za dziennikarstwo to absurd zwłaszcza, że obecnie dziennikarstwo w Polsce to ehhhh nevermind. Dobry dziennikarz to człowiek, który ma wiedzę w danym temacie, wywodzi się z czegoś a dziennikarstwo to bardziej naleciałość. Trzeba mieć, klasę, erudycje i obycie, research dobry wynika też z tego, że potrafisz sięgać po informacje, bo sam się na czymś znasz. Nie sądzę, aby Twoja uczelnia znała znaczenie takich słów. - kawałek Czerwca, Lipiec, Sierpień, Wrzesień możesz w UE zarobić spokojnie 15-20k -Sprawa absolutnie fundamentalna WYPAD Z CHATY
 12. @Libertyn chodzi oto aby minimalizować traumę u dziecka. Dziecko oczywiście, że jest świadome dymów ale nie powinno brać stron, ani mieć naruszonego poczucia bezpieczeństwa. @ghandi696 dawaj info ile wiem tyle merytorycznie pomogę. Jestem DDA total więc z tej perspektywy piszę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.