Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Jaśnie Wielmożny

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1495
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Jaśnie Wielmożny last won the day on September 28

Jaśnie Wielmożny had the most liked content!

Community Reputation

1400 Świetna

2 Followers

About Jaśnie Wielmożny

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 • Miejscowość
  Zbaraż

Recent Profile Visitors

1718 profile views
 1. @trop Mnie też ale bardziej KUTANGI CHADÓW których posmakuje ex @Baxter99a i wtedy powróci, aby... Ponownie pytam, co cię to obchodzi?
 2. Widziałeś że śpi całymi dniami, czy tak ci powiedziała? Jeśli nie mieszkacie razem, to przygotowywała tylko grunt pod eksmisję. i jak prawi brat... Dokładnie tak.
 3. @Baxter99 Na 99 poznała na wyjeździe bolca, nie koniecznie musiała coś zrobić. Po prostu poczuła wiatr zmian i możliwości. W rodzine powie, że ty jesteś winny rozejściu no bo ona się starała. Odegrała swój cyrk. Śpi całymi dniami, ale na rodzinną fete jest jak ręką odjął? Beka. Beka x2 a co cię to obchodzi co pomyśli? Masz jakieś kompleksy, że potrzebujesz akceptacji od ex laski która cię spuściła w kiblu i rzuca "kocham cię" jak kapciami po pokoju? Rzeczy niech se odbierze, albo wyślij jej przesyłką za pobraniem na jej koszt, to jej rzeczy. Wyhoduj jaja.
 4. Żle mnie zrozumiałeś, chodzi mi o zainteresowanie różnymi dziwnymi zabawkami, które są samej broni marnym zastępstwem.
 5. Nie rozumiesz prostej rzeczy, chcesz nam udowodnić siłę, ok. Udowodnisz ją pomagając sobie samemu przy wsparciu fachowców, to nie kwestia silnej woli tylko mechanizmów umysłowych. Nie masz prawa mieć takiej wiedzy jak wielu, wielu z nas.
 6. Zadłużony z kredytem na jakiś rok, chcesz przelewać 50zł za każdy dzień załamania? Okłamujesz sam siebie, czas iść do specjalisty.
 7. Ja zapytam z innej strony. Skąd pojawiło się w twojej głowie to pytanie? -masz faktyczne problemy? -mania prześladowcza? Nerwica? -zainteresowanie militariami i samoobroną? Jeśli to ostatnie, to polecam krav magę i wypad na strzelnicę. Zamiast jeść cukierki zrób sobie duży deser czekoladowy z polewą. Ja byłem niebawem na strzelnicy popykać z kałacha, mausera etc. Przypomniałem sobie wojo, powąchałem proch i mi przeszło. Youtubowe materiały potrafią mocno namieszać w głowie szczególnie młodym chłopakom.
 8. @self-aware Wniosek szerszy: Zakładasz wątki o tym jak się dorobić, ile hajsu to jest sukces. Z wątków wynika, że ciągle pytasz, jednocześnie podważasz kwestie wykształcenia. No bo kolega x zarabia xxxx w IT, ty się nauczyłeś w domu etc etc. W skrócie chaos, a teraz zakładasz wątek, bo nie wiesz jak wystawić najprostszy rachunek. To że pytasz to dobrze, to że na wszystko szukasz odpowiedzi na anonimowym forum to źle. W Y K S Z T A Ł C E N I E
 9. Z moich doświadczeń wynika, że połączenie dwóch powyższych. Poza tym to nic nam nie opisałeś o całej te sytuacji.
 10. Ta Pani grała min w "Smoleńsk" który jest wybitnej klasy gównem. Ona jak i wielu jej podobnych aktorów no-nameów korzysta gęsto z politycznej koniunktury stąd te publiczne wyznania o wierze. Smród.
 11. Tak, dojrzeć dziecko. Nie zazdroszczę jeśli doszło do tragedii poczęcia, ale z tego będzie człowiek nie paczka chipsów. Wystalkuj dupencje i obserwuj zbieraj dane, jeśli zaszła cóż, twoja decyzja.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.