Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Lucek

Użytkownik
 • Content Count

  70
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35 Świetna

About Lucek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @SaiyanPrince brakuje mi wzmianki o tym jak długo pisaliście ze sobą? Dlaczego nie doszło do spotkania?
 2. Chłopie Ty masz mieć reakcje! Chcesz czegoś i jej się krzywda nie dzieje to to robisz, a jak ona protestuje i jeszcze tak stawia sprawę to ją za to karcisz i tyle, nie wiem o czym tu myśleć... Tragedia... Jak mną ktoś tak rozporządza to mi się automatycznie morda krzywi, chociaż z wiekiem to mi się przekształciło w żartobliwe przywoływanie do porządku.
 3. Zbiór wszystkich nieścisłości i bezpodstawnych założeń. Gnojenie mężczyzn zabronione! Możecie wylewać swoje żale Siostry, a my możemy je zlekceważyć! Braci oczywiście również zapraszam. 1. Kobiety lecą tylko na wygląd, kasę albo pozycję! Są płytkie i powierzchowne! Wszyscy inteligentni są niezauważani bądź gnojeni chyba, że przynoszą kasę! Jednak shit-test, który często decyduje o dostępie do seksu albo przetrwaniu relacji to sprawdzian sprawności umysłu. 2. Przestała mnie szanować, byłem nauczony, że trzeba być miły dla kobiet i przymykać oko na ich zachowania, humorki, kobiety mnie wychowały na miękką faję! A czy szanować kobiety znaczy nie reagować, czy jak starucha w autobusie się awanturuje to nie reagujemy, bo jest starszą osobą?
 4. Znowu kur.. obrywamy za bycie niewinną spokojniejszą nacją, w końcu powinniśmy się i my zradykalizować.
 5. Nie wierzę w rewolucję, tylko w oddolne budowanie normalności, zakładanie rodzin, wychowywane ludzi na mądrych, kumanie się z innymi podobno myślącymi, a już najlepsze co by mogło być to by mądrzy ludzie się zbierali w jednym miejscu np. wykupywali ziemi w jednym rejonie. Budując majątek można zwiewać w każde miejsce na Ziemi, ale w końcu zrobią z nami co zechcą, zniszczą każdą społeczność i co wtedy.
 6. Jak to nie ma egzorcyzmów w islamie: Dla mnie to, że jakiś racjonalny koleś się czegoś przestraszył i wierzy w okultystyczne rzeczy nie jest dowodem na to, że coś tam istnieje, ludzki umysł ma tendencję do tworzenia albo interpretowania rzeczy tak by poczuć dreszczyk emocji, szukamy sensacji w nudnej egzystencji albo jakichś dowodów na istnienie czegoś więcej by mieć nadzieję na lepsze życie po życiu.
 7. Split Second z Rutgerem Hauerem, właśnie sobie przypomniałem po latach świetne kino SF klasy B z ery VHS-ów, nie trawię współczesnych feministycznych gniotów.
 8. Moja siostra pali jednego dziennie, jeszcze żyje, ma 41 lat.
 9. Co to w ogóle jest ta cała ezoteryka?!
 10. Seks jako nagroda - jeśli już to za męskie czynności, a nie za opiekę nad dzieckiem czy sprzątanie mieszkania.
 11. Post półtoradniowy, puste kichy = przejrzysta głowa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.