Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Grzesiek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  340
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Grzesiek last won the day on July 27 2015

Grzesiek had the most liked content!

Community Reputation

168 Świetna

About Grzesiek

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1244 profile views
 1. Mam na myśli ruchany w sensie przenośnym. Na czas, kasę, prestiż, co tam masz, a co ona może wziąć. Każda relacja opiera się na wymianie "towarów i usług". Jeśli obie strony wiedzą na co się piszą i świadomie akceptują warunki takiej relacji, wszystko jest ok. Jeśli nie wiesz, co dajesz drugiej osobie, lub to co dajesz nie jest warte tego, co otrzymujesz w zamian są dwie opcje. a) Wykorzystujesz drugą stronę nie dając nic w zamian b) To, co dajesz drugiej stronie nie jest tym, co myślisz. Możesz nie chcieć tego dawać. Kobieta dopóki ma jakikolwiek wybór nigdy nie pozwoli na pierwszą opcję. Stąd należy podejrzewać, że zachodzi druga. Jak wpaść na to, co dajesz? Zastanów się w pierwszej kolejności nad oczywistymi rzeczami: W czym jej pomagasz? Czy dajesz jej regularnie zasoby? Co rozwiązałoby wszystkie jej problemy w życiu? Co kosztuje Ciebie (czas, wysiłek, pieniądze)? Czy jest jakaś część relacji, która Cię męczy?
 2. Może mało popularna opinia, ale. Ludzi na poziomie trudno znaleźć. Jeśli matrona jest na poziomie, być może jest lepszą opcją niż 20-stka z rynsztoku. Pytanie tylko czy jest, bo na ten moment wydaje się, że kolega nie za bardzo ma możliwość obiektywnej oceny. Warto wiedzieć, co dajesz, i co otrzymujesz w zamian. Jeśli czegoś nie wiesz i masz którąkolwiek stronę niezabezpieczoną, zapewne jesteś ruchany. Układ musi być czysty, inaczej tego nie widzę. Problemy związane z wiekiem na pewno się pojawią, straci atrakcyjność dużo szybciej niż Ty, ludzie będą na Was dziwnie patrzeć, być może zachoruje i umrze szybciej. Jeśli jest tego warta, może... Raczej nie.
 3. Nie będę docinał z powodu dobrego "chumoru", chociaż mógłbym. Czasem sądzę, że jestem dobrym człowiekiem xD Co do tematu, dystans do siebie jest ogólnie pożądaną wartością. Zamiast się zastanawiać o wampirach, złych intencjach i innych takich, popracuj na tym.
 4. Honor, rozumiany jako respektowanie zasad, jest czymś na co nie każdy może sobie pozwolić. Jesteś w dobrej sytuacji, masz zasoby, zdrowie, perspektywy - możesz być honorowy. Jesteś w dołku i jedyne o czym myślisz to przetrwać - przykro mi, trzeba być skutecznym. Zawsze trzeba się postawić w sytuacji drugiej osoby, tak aby ją jak najlepiej zrozumieć i być w stanie przewidzieć, co zrobi.
 5. https://portalplock.pl/pl/11_wiadomosci/23719_nauczycielka_byla_oskarzona_o_znecanie_nad_nastolatkiem_ktory_popelnil_samobojstwo_jest_prawomocny_wyrok.html Jeśli zły dział proszę o przeniesienie. Podaję news. Jakie jest Wasze zdanie o sprawie?
 6. Postuluję koledze w sprawie kobiet następujący plan. Idź gdzieś, gdzie można spotkać kobiety (czyli gdziekolwiek), ale gdzie go nie znają (warunek konieczny) i postaraj się wyrwać najbrzydszą laskę jaką zobaczysz. Ona ma okropne powodzenie i nikt z nią nie chce gadać, więc pójdzie na to, bo lepszy rydz niż nic. Gasić światło, umawiać się w nocy i wprawiać się w sztuce łóżkowej i nauczyć się obsługiwać kobiety, mam tu na myśli zarówno sprawy łóżkowe jak i flirtowanie/pewność siebie/atrakcyjny charakter/styl. Jak już trochę się nauczysz, znajdź inną, trochę ładniejszą. Tym razem będzie łatwiej, bo: 1. Masz zaspokojone potrzeby seksualne = nie ma desperacji 2. Umiesz już więcej w kwestii bycia atrakcyjnym 3. Ona ma koleżanki i plotkuje o Tobie 24/7, więc istniejesz. 4. Masz dziewczynę (jaka by nie była), więc startujesz z wyższej pozycji niż ktoś kto jej nie ma. Z następną powtarzasz schemat, ona działa trochę inaczej, ma już nieco więcej opcji, więc nie przepuści płazem tak wielu błędów itd. Nauczysz się gry na wyższym (nieco) poziomie. Generalnie im ktoś ładniejszy, tym bardziej wymagający. Poza tym, to jest "number's game". Pojedyncze podejście się nie liczy, tylko masówka i w końcu coś się uda. W ten sposób możesz rozwijać swoje możliwości i umiejętności od czegoś prostego do większych osiągnięć. Jak grasz w gry, to zobacz, że na początku dostajesz banalnie proste zadania i dopiero jak Ci się uda, gra daje Ci coś trudniejszego. Ale najpierw musi Cię zachęcić sukcesem. Nikt by nie chciał grać w coś, co na początku zabawy, gdy nie znasz jeszcze do końca nawet kontrolek, daje Ci najtrudniejszego bossa z wyjebanymi w chuj statami do pokonania, który Cię zdejmuje na hita. To co zrobiłeś (zakładam), to podszedłeś do ładnej dziewczyny i zostałeś oczywiście zgnojony, bo to nie Twoja liga (jeszcze). Pamiętaj, wszystko jest umiejętnością. Wszystkiego można się nauczyć. Brzydcy mężczyźni mają lepiej niż brzydkie kobiety, bo nie opierają swojej wartości całkowicie na wyglądzie.
 7. Garsoniera to forum dla ludzi, którzy przychodzą do prostytutek i pokrewnych, zatem założenie, że jest tam większość kobiet jest w/g mnie błędne. Owszem są i same zainteresowane, ale więcej jest klientów. + oczywiście, że szukają klientów w internecie, klienci także szukają ich przez internet. Tak jak pobliski sklep z artykułami budowlanymi znajdziesz w necie, tak samo i to. Ogólnie polecam się zarejestrować i poczytać, choćby dla wiedzy.
 8. Sądzę, że to z powodu przeciążenia organizmu. Profesjonalni sportowcy naprawdę jedyne co robią to trenują.
 9. Ja mam prostą zasadę: Jak się dobrze bawię, to nie przestaję. Jak się dobrze nie bawię, to idę się dobrze bawić gdzie indziej. Czy akurat mam ochotę na rozmowę, czy na macanko, czy na coś więcej, do tego dążę, a jak mi ktoś psuje zabawę, to idę. W ciągu jednego dnia w parku czy na ulicy możesz zagadać do 20 dziewczyn powiedzmy, to jest luźno 5 dłuższych spotkań. Na randki się przychodzi dla własnej przyjemności, a nie żeby "zaruchać" czy coś. Jak to kiedyś Pikacz mówił, BAW SIĘ PROCESEM. Święte słowa.
 10. Z kobietami można miło spędzić czas, jeśli się wie, co się robi. Umieją zadbać o wygląd, nie tylko swój, ale także Twój, jeśli im pozwolisz. Kobiety nie mają dystansu do życia. To może się wydawać wadą, ale czasem im zazdroszczę, że dla nich WSZYSTKO jest ważne. Czy praca, czy to kawałek biżuterii, czy inna osoba, na wszystkim im zależy. Jak im się coś uda są w siódmym niebie, jak coś pójdzie nie tak, umierają. To jest piękne. Większość lubi oddawać kontrolę komuś innemu, co jest bardzo fajne, bo możesz się poczuć jak najmęższy z mężczyzn. Ogólnie w większości wiedzą jak Ci dogodzić i sprawić, żebyś czuł się dobrze. A co do mojej, to się nie wypowiadam, wiem, że nie jest reprezentatywna
 11. W kontraście do spodziewanego "zostawiła mnie buuhuu, czemu? buuhuu Byłem dla niej taki dobry!" jest nieco konkretniej. Nie znam człowieka, jest to pierwszy film jaki widziałem na jego kanale. Jego wnioski nie są złe. Mogłyby być lepsze, ale przynajmniej zauważa problemy. Wrzuciłem tutaj ten film, żeby zapoczątkować dyskusję i być może dowiedzieć się czegoś od braci.
 12. Dla mnie no-fap zbyt długi powoduje ryzyko dla zdrowia. Mianowicie odwala mi i głupieję przy jakichkolwiek dziewczynach, odwalając rzeczy, których nigdy bym nie zrobił normalnie. Dwa razy zrobiłem potężne fuck-upy na dłuższym no-fapie, za każdym razem bardzo niekorzystnie się skończyło (rozpad związku w pierwszym i totalne upokorzenie w drugim przypadku, wstyd mi do tej pory), ale chyba już się nauczyłem na błędach, żeby tak nie robić. Natomiast krótkoterminowe no-fapy, parę dni, tydzień, coś w tym stylu bardzo na plus. Ma się więcej motywacji do robienia rzeczy, a że walić nie można, to się robi coś pożytecznego. I potem jest większa frajda z seksu. Ogólnie walenie do porno mocno straciło na atrakcyjności od kiedy mam dobre życie seksualne. Tak na zasadzie walę bo mi się nudzi, ale nie ma takiego podniecenia i w sumie trzeba się do tego zmuszać. Trochę szkoda, bo kiedyś bardziej się tym jarałem i więcej przyjemności czerpałem. Chociaż zapewne jest to naturalna progresja w życiu.
 13. https://www.youtube.com/watch?v=fssFXlNk6vw Wyskoczyło mi przeglądając YT takie coś. Nie znam człowieka, na YT jest programistą, generalnie widzę go pierwszy raz. Spotkał go problem: żona go zostawiła i zabrała ze sobą jego syna, a także ogołociła mu chatę, wyjechali do Japonii, skąd pochodzi. Gość przedstawia zupełnie rzeczową i logiczną analizę tego co się stało i dlaczego, mówi o wpływie pieniędzy na związek. Wrzucam dla Was bracia, bo uważam, że wartościowe. Jeśli jest lepszy sposób wstawienia filmu z YT proszę mnie upomnieć, jest 4 rano i nie dzisiaj.
 14. Friendzone jest poniżej związku z tego względu, że to nie jest przyjaźń. To sytuacja, gdy ona może, a Ty nie. Jesteś poniżej jej w hierarchii. W przyjaźni partnerzy są równi. Szanują się po równo. Angażują się po równo. Z kolei gdy jest związek i się zakocha, to ona jest niżej w hierarchii, bo on może na niej wiele wymóc, jej bardziej zależy. Stąd w jej oczach Związek > Przyjaźń > Friendzone, bo taki jest stopień jej poświęcenia w każde z nich. Jestem skłonny uwierzyć, że może istnieć platoniczna przyjaźń między kobietą, a mężczyzną. Po prostu rzadko się to zdarza. Trafia się czasem na jednostki wybitne/wybitnie podobne do Ciebie, które łączą z Tobą pasja, zainteresowania, sposób myślenia. Ci ludzie mogą być w związkach lub nie, ale spotykać się i spędzać razem czas niekoniecznie na myśleniu jakby to zaruchać.
 15. Kara za fałszywe oskarżenia musi być taka, żeby się nie opłacało tego robić. Niektórzy myślą kategoriami typu "Ja mogę dostać 5 lat, ale jeśli się uda on się powiesi w więzieniu. A jak się nie uda, to zrujnuje mu to życie, bo nikt nie chce znać pedofila, a tym bardziej zatrudnić, niezależnie, czy faktycznie jest winny, czy nie." Popieram karę za fałszywe zeznania (wynikające z umyślnego kłamstwa) wysokości kary za czyn, o który się kogoś fałszywie oskarża. I bezwzględne egzekwowanie (to jest nawet ważniejsze, to nie wysokość,a nieuchronność kary odstrasza), bez względu na płeć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.