Jump to content

deleteduser28

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,702
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  25.00 PLN 

deleteduser28 last won the day on September 4 2015

deleteduser28 had the most liked content!

Community Reputation

1,897 Świetna

About deleteduser28

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

30,809 profile views
 1. @Mosze Red To nic nowego, ale warto było wspomnieć o tej "niekonsekwencji" dla zasady.
 2. Zapomniałem, autorka jest zszokowana, że ktoś zwrócił się do niej per "lesbo", jednak nie przeszkadzało jej pokazywać się publicznie w takiej koszulce:
 3. https://www.newsweek.pl/opinie/mezczyzni-ktorzy-sie-boja-jak-zostalam-ofiara-internetowego-hejtu/pyd9ybs Pani niedawno napisała artykuł na temat "toksycznej męskości", "męskich przywilejów" i podobnych tematów, mocno generalizując i przekłamując rzeczywistość, co spotkało się jak widać z dosyć mocnym odzewem. Autorka artykułu na początku tekstu standardowo przytacza jedynie ordynarną krytykę wymierzoną w jej kierunku, celowo pomijając jakiekolwiek wartościowe i wyważone uwagi, by wytworzyć wrażenie, że jej adwersarzami są jedynie osoby prymitywne, o słabej percepcj
 4. Generalnie trochę triggerują mnie presje, nakazy i zakazy, narzucanie odgórnie, kiedy mam coś zrobić, jednak może później skonsumuję jakiegoś pączka, jeżeli najdzie mnie chęć -prowadzę od kilku miesięcy na tyle higieniczny tryb życia pod względem wysiłku fizycznego, snu, szamy itd, że to nie jest wielki problem. Co nie zmienia faktu, że cukier/słodycze spożywany powyżej pewnego progu to zło, zło, jeszcze raz zło, zło. Też myślę od dawna, by w przyszłości ograniczyć to do okolic minimum, przynajmniej cykliczne heh.
 5. Tak, to prawda. Jeszcze taki poboczny wątek, to podoba mi się, kiedy Putin w czasie dyskusji, bez podnoszenia głosu i drgnięcia powieki potrafi tak wyjaśnić rozmówców, że palą im się styki. Ten filmik poniżej mi się przypomniał, na początku jeszcze Łukaszenko wpada do zakładów z "gospodarską wizytą"?, wiadomo, że to teatrzyk pod publiczkę, ale ciekawie się oglądało heh: BTW Mam gdzieś książkę "Putin - strongman u szczytu władzy", muszę ją kiedyś w końcu przeczytać, jak skończę kilka innych.
 6. Realnie, z obecnie urzędujących, Putin [chociaż wiadomo, że zarządzając takim państwem, musi mieć trochę eufemistycznie mówiąc, nieczystych zagrań na koncie]. A jego poprzednik [ichni Kwaśniewski] był złym prezydentem, ale za potencjał memiczny i komediowy mogę powiedzieć, że w pewnym sensie nawet go "lubię":
 7. Wpisałem numer blach asterki bożej majora, będąc ciekawym, czy jakieś śmieszki komentowały zachowanie właścicieli: https://tablica-rejestracyjna.pl/BI9791G Trochę komentarzy tam nastukali miłośnicy universum. Numer 9 w rankingu najlepszych kierowców w listopadzie 2018 Numer 1 w rankingu najlepszych kierowców w październiku 2018 BTW gdyby mieli trochę oleju w głowie, to ten budynek gospodarczy na podwórku zostałby ogarnięty do akceptowalnego stanu i major w cieplejsze miesiące mógłby tam ewentualnie mieszkać, w pozostałą częś
 8. To były czasy. "Łatwiej biedny przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty do więzienia".
 9. Nie takie rzeczy sanepid puszczał. BTW Przypomniało mi się, gdy jakieś 3-4 lata temu [albo więcej] jadłem zapiekankę z biedronki, taką z dwoma rodzajami sera. Zazwyczaj szamię powoli, dokładnie gryzę i okazało się, że to dosyć dobry nawyk. Jem, coś twardego znalazło się między zębami, pojawił się odruch wymiotny i wyplułem to sobie na rękę - patrzę, a w środku ciasta był spinacz biurowy powyginany we wszystkie strony. ? To by było dość ironiczne, że wcześniej w ciągu życia: dachowałem, topiłem się, jebnął mnie prąd aż odrzucił do tyłu, prawie spadłe
 10. @Morfeusz Do tego było jeszcze klasyczne "przeglądam forum od jakiegoś czasu" lub podobny zwrot. I dobre też, kiedy pisał z różnych kont, iż niskie pensje w Polsce to mit. No i apoteoza statystyki [o ile akurat pasuje do jego wizji świata].
 11. @SzatanKrieger Kononopedia podaje datę urodzin Majora 27 sierpnia 1974, jeżeli jest prawdziwa, to imię jego czterdzieści i cztery.
 12. Co do inspiracji hejterami, kiedyś Walaszek, autor kreskówek takich jak Kapitan Bomba, Blok Ekipa, czy Egzorcysta, miał anty-fana o nicku TheMarik1234, który notorycznie spamował sekcję komentarzy pod jego filmami ordynarnym hejtem, przez co został umieszczony w jednym z epizodów Kapitana Bomby: Sam zamysł ciekawy, jednak myślę, że trochę tu przekroczyli granicę dobrego smaku, mimo, że mieli do czynienia z prymitywnym i uciążliwym trollem, ale może się mylę. A Pani z zalinkowanego materiału nie kojarzę, ale widzę, że pewnie jest zafascynowan
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.