Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

deleteduser28

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1702
 • Donations

  25,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

deleteduser28 wygrał w ostatnim dniu 4 Wrzesień 2015

deleteduser28 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1880 Świetna

O deleteduser28

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

24312 wyświetleń profilu
 1. @Mosze Red To nic nowego, ale warto było wspomnieć o tej "niekonsekwencji" dla zasady.
 2. Zapomniałem, autorka jest zszokowana, że ktoś zwrócił się do niej per "lesbo", jednak nie przeszkadzało jej pokazywać się publicznie w takiej koszulce:
 3. https://www.newsweek.pl/opinie/mezczyzni-ktorzy-sie-boja-jak-zostalam-ofiara-internetowego-hejtu/pyd9ybs Pani niedawno napisała artykuł na temat "toksycznej męskości", "męskich przywilejów" i podobnych tematów, mocno generalizując i przekłamując rzeczywistość, co spotkało się jak widać z dosyć mocnym odzewem. Autorka artykułu na początku tekstu standardowo przytacza jedynie ordynarną krytykę wymierzoną w jej kierunku, celowo pomijając jakiekolwiek wartościowe i wyważone uwagi, by wytworzyć wrażenie, że jej adwersarzami są jedynie osoby prymitywne, o słabej percepcji i z niezbyt pojemnym aparatem poznawczym, a [w domyśle] popierający tezy z pierwotnego tekstu, to "młodzi, wykształceni, z wielkich miast". Dosyć prymitywna technika manipulacji, tutaj trochę zawoalowana, jednak wciąż widoczna. Z innych ordynarnych technik manipulacji, jest też nazywanie oponentów "chłopcami", a nie "mężczyznami", próba zaszczepienia wstydu i/lub poczucia winy. Dalej też jest dosyć standardowo, sofizmaty rozszerzenia, różne sposoby mające uwiarygodnić tekst pisany pod z góry założoną tezę. Zabawny wydaje się akapit, gdzie zostaje zadane pytanie retoryczne, czy feministka musi być sfrustrowana seksualnie [oczywiście zostało to wyśmiane jako krzywdzący stereotyp], a chwilę wcześniej autorka określa część osób identyfikujących się z konserwatywną prawicą jako inceli i miłośników teorii spiskowych. 🤣 Co myślicie na ten temat?
 4. deleteduser28

  Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Tak było.
 5. Generalnie trochę triggerują mnie presje, nakazy i zakazy, narzucanie odgórnie, kiedy mam coś zrobić, jednak może później skonsumuję jakiegoś pączka, jeżeli najdzie mnie chęć -prowadzę od kilku miesięcy na tyle higieniczny tryb życia pod względem wysiłku fizycznego, snu, szamy itd, że to nie jest wielki problem. Co nie zmienia faktu, że cukier/słodycze spożywany powyżej pewnego progu to zło, zło, jeszcze raz zło, zło. Też myślę od dawna, by w przyszłości ograniczyć to do okolic minimum, przynajmniej cykliczne heh.
 6. deleteduser28

  Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  "Sen jest lżejszy od powietrza." 😮
 7. Tak, to prawda. Jeszcze taki poboczny wątek, to podoba mi się, kiedy Putin w czasie dyskusji, bez podnoszenia głosu i drgnięcia powieki potrafi tak wyjaśnić rozmówców, że palą im się styki. Ten filmik poniżej mi się przypomniał, na początku jeszcze Łukaszenko wpada do zakładów z "gospodarską wizytą"🤣, wiadomo, że to teatrzyk pod publiczkę, ale ciekawie się oglądało heh: BTW Mam gdzieś książkę "Putin - strongman u szczytu władzy", muszę ją kiedyś w końcu przeczytać, jak skończę kilka innych.
 8. Realnie, z obecnie urzędujących, Putin [chociaż wiadomo, że zarządzając takim państwem, musi mieć trochę eufemistycznie mówiąc, nieczystych zagrań na koncie]. A jego poprzednik [ichni Kwaśniewski] był złym prezydentem, ale za potencjał memiczny i komediowy mogę powiedzieć, że w pewnym sensie nawet go "lubię":
 9. deleteduser28

  Major pokazuje bajzel na podwórku

  Wpisałem numer blach asterki bożej majora, będąc ciekawym, czy jakieś śmieszki komentowały zachowanie właścicieli: https://tablica-rejestracyjna.pl/BI9791G Trochę komentarzy tam nastukali miłośnicy universum. Numer 9 w rankingu najlepszych kierowców w listopadzie 2018 Numer 1 w rankingu najlepszych kierowców w październiku 2018 BTW gdyby mieli trochę oleju w głowie, to ten budynek gospodarczy na podwórku zostałby ogarnięty do akceptowalnego stanu i major w cieplejsze miesiące mógłby tam ewentualnie mieszkać, w pozostałą część roku w pustym pokoju w białostockim belwederze [był pokazany w pierwszym filmie mexicano z kononoem]. Na pewno ilość dram bożych spadła by wtedy o dobre 30-40%. Nie wyobrażam sobie przebywać z kimkolwiek non stop przez taki czas jak oni, a w tym roku będzie chyba 4 rok, kiedy mieszkają razem. Pewnie to jeden z powodów nitro-ciągów i znikania na kilka dni, by deko dechnąć. 😮
 10. deleteduser28

  Czego teraz słuchacie?

  To były czasy. "Łatwiej biedny przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty do więzienia".
 11. deleteduser28

  Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Nie takie rzeczy sanepid puszczał. BTW Przypomniało mi się, gdy jakieś 3-4 lata temu [albo więcej] jadłem zapiekankę z biedronki, taką z dwoma rodzajami sera. Zazwyczaj szamię powoli, dokładnie gryzę i okazało się, że to dosyć dobry nawyk. Jem, coś twardego znalazło się między zębami, pojawił się odruch wymiotny i wyplułem to sobie na rękę - patrzę, a w środku ciasta był spinacz biurowy powyginany we wszystkie strony. 😮 To by było dość ironiczne, że wcześniej w ciągu życia: dachowałem, topiłem się, jebnął mnie prąd aż odrzucił do tyłu, prawie spadłem z kilkudziesięciu metrów, wpadłem pod samochów i bez uszczerbku na zdrowiu, a zabiłaby mnie zapiekanka z biedronki.
 12. @Morfeusz Do tego było jeszcze klasyczne "przeglądam forum od jakiegoś czasu" lub podobny zwrot. I dobre też, kiedy pisał z różnych kont, iż niskie pensje w Polsce to mit. No i apoteoza statystyki [o ile akurat pasuje do jego wizji świata].
 13. @SzatanKrieger Kononopedia podaje datę urodzin Majora 27 sierpnia 1974, jeżeli jest prawdziwa, to imię jego czterdzieści i cztery.
 14. Co do inspiracji hejterami, kiedyś Walaszek, autor kreskówek takich jak Kapitan Bomba, Blok Ekipa, czy Egzorcysta, miał anty-fana o nicku TheMarik1234, który notorycznie spamował sekcję komentarzy pod jego filmami ordynarnym hejtem, przez co został umieszczony w jednym z epizodów Kapitana Bomby: Sam zamysł ciekawy, jednak myślę, że trochę tu przekroczyli granicę dobrego smaku, mimo, że mieli do czynienia z prymitywnym i uciążliwym trollem, ale może się mylę. A Pani z zalinkowanego materiału nie kojarzę, ale widzę, że pewnie jest zafascynowana kulturą arabską heh, komentarze które śpiewa żenujące, ale widzę, że trochę ojkofobii też się przewinęło pod tym materiałem.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.