Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dworzanin_Herzoga

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1595
 • Donations

  25,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Dworzanin_Herzoga wygrał w ostatnim dniu 4 Wrzesień 2015

Dworzanin_Herzoga ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1687 Świetna

O Dworzanin_Herzoga

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

22673 wyświetleń profilu
 1. Oceniając po tych pojedynczych zdjęciach: 1. 5,5/10 2. 6/10 3. 8/10 elitarna struktura kostna itd. Ale pytanie, czy po zdrapaniu szpachli nie byłoby szoku i niedowierzania.
 2. Dworzanin_Herzoga

  Relacja z wizyty u Pana Konoonowicza

  Nie cierpię takich ludzi, którzy tłumaczą innym na co mają wydawać swoje pieniądze. Ktoś zarobił jakieś środki sam, więc sam może zdecydować co z nimi zrobi, czy wyda na prostytutki, da na tacę, czy wrzuci do kałuży, nikogo to nie powinno interesować. Każdy ma prawo mieć inne priorytety, a pomaganie to akt dobrowolny. Poza tym, jeżeli u kogoś widzę te tak zwane "lwie zmarszczki", to znaczy prawdopodobnie, że jego twarz przez długi czas wyrażała grymas złości, skoro doszło do takiej hipertrofii mięśni itp. więc zakładam w pierwszej chwili, że mam do czynienia z człowiekiem z kijem w dupie. Patrząc na wydźwięk materiału, nie pomyliłem się.
 3. Dworzanin_Herzoga

  Dzisiaj się porzygam.

  Mnie cała ta medialna ruchawka wokół ostatnich wydarzeń jakoś nasuwa luźne skojarzenia z epizodem Świata Według Kiepskich "Dance Makabre" [315 odcinek]. Mniej więcej chodziło o to, że trójka sąsiadów pomstowała na prezesa Kozłowskiego, jakim jest złodziejem i oszustem. Napisali na niego donos do urzędu, a po jakimś czasie dowiedzieli się, że Kozłowski zmarł. Wywołało to w nich silne wzruszenie i egzaltację, wspominanie go w superlatywach, nawet zaczęli pisać dla niego mowę pogrzebową, gdzie padło stwierdzenie "kochaliśmy go jak ojca, a płaczemy po nim jak po matce". Wtedy okazało się, że to tylko zbieżność nazwisk, a prezes żyje - po czym wrócili do opluwania go.
 4. Źródło: http://niestatystyczny.pl/2019/01/17/kolejny-przyklad-ze-zycie-pisze-najstraszniejsze-thrillery-pisarka-sherrilyn-kenyon-oskarzyla-meza-o-podtruwanie/?fbclid=IwAR1aY6Dsz_InVLdCie2UmP63OXVHzu99rdQZryb0u4CUQeV4g1EIOHaCo7k Niewyobrażalne kurewstwo, jeżeli to prawda. 😮 Ciekawe, jak sprawa się rozwinie.
 5. Dworzanin_Herzoga

  Czego teraz słuchacie?

  W grobie się poprawię, w grobie. 😎
 6. Spierdalałbym szybciej niż z płonącego budynku.
 7. Tego bębena już nie powstrzymacie.
 8. Dworzanin_Herzoga

  Twórcy „Family Guy” rezygnują z żartów o LGBTQ+.

  Niczym żywcem wyjęte z memu:
 9. Dworzanin_Herzoga

  Twórcy „Family Guy” rezygnują z żartów o LGBTQ+.

  Rafał Gaweł, jednak to nie hejtstop, tylko pokrewna organizacja. https://dzienniknarodowy.pl/rafal-gawel-omzrik-2-lata-kratki-wyrok-prawomocny/
 10. Dworzanin_Herzoga

  Twórcy „Family Guy” rezygnują z żartów o LGBTQ+.

  Najbardziej dyskryminowani są ci uprzywilejowani.
 11. http://hiro.pl/tworcy-family-guy-rezygnuja-z-zartow-o-lgbtq/ Pamiętam, że oglądałem tę kreskówkę jako gimnazjalista w okolicach chyba 2005 roku i podobało mi się, że podobnie jak w South Parku nie dało się tam zauważyć żadnych tematów tabu i jechali po wszystkim i wszystkich. Trudno uwierzyć w tę autocenzurę scenarzystów, brak nacisków z góry. Przy okazji, wyobrażacie sobie w polskim filmie z 2019 roku wstawić w formie żartu podobny monolog, jak np. ten z "Chłopaki nie płaczą", wyjaśniający skąd się wzięli murzyni w stanach? Albo coś nowego na kształt "Świata według Bundych"? Kwik organizacji a la Hejtstop [btw jej założyciel ma do odsiedzenia 2 lata więzienia, wyrok prawomocny] byłby przeogromny. Będzie jak za komuny chyba niedługo trzeba sobie radzić, przypomnę słynny skecz o pierogach, kto kumaty to zrozumie heh:
 12. Czytałem, szkoda słów. Prawdopodobnie zwrócenie uwagi, że np. czarnoskórzy w USA mają na swoim koncie nieproporcjonalnie duży % przestępstw i silną nadreprezentację w zakładach karnych, biorąc pod uwagę jaki procent populacji tego kraju stanowią, też niebawem będzie mową nienawiści. Chyba, że doda się, iż to wina niewolnictwa w przeszłości i system jest niesprawiedliwy, wtedy ok. A poniżej przykładowa mapka ze średnim IQ w poszczególnych krajach...za cholerę nie mogę tutaj znaleźć żadnego punktu zaczepienia.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.