Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dworzanin_Herzoga

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1422
 • Donations

  25,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Dworzanin_Herzoga wygrał w ostatnim dniu 4 Wrzesień 2015

Dworzanin_Herzoga ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1340 Świetna

O Dworzanin_Herzoga

 • Ranga
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

19224 wyświetleń profilu
 1. Dworzanin_Herzoga

  FAME MMA2

  FAME NFZ.
 2. Dworzanin_Herzoga

  Wygląd, czy status? Co jest ważniejsze?

  Pierwszy z brzegu dowód anegdotyczny na potwierdzenie takiej możliwości, to Jeremy Meeks. Od przestępcy do celebryty, wszystko dzięki odpowiedniej strukturze twarzoczaszki.
 3. Dworzanin_Herzoga

  FAME MMA2

  Życzę magicalowi szybkiego powrotu do zdrowia i braku komplikacji, ale to zabawne, biorąc pod uwagę od czego on i rafon zaczynali karierę streamerską, że kość piszczelowa to po łacinie tibia. https://pl.wikipedia.org/wiki/Kość_piszczelowa [Pierwsze zdanie.] Ludzie chcieli dymy tibijskie, to dostali.
 4. Dworzanin_Herzoga

  FAME MMA2

  Magicala wynieśli po 18 sekundach walki, złamał piszczel, fatalnie to wyglądało. O ja pier****
 5. Dworzanin_Herzoga

  FAME MMA2

  @Miodożerny @zuckerfrei Może zdążycie zobaczyć, zanim yt zdejmie:
 6. Dworzanin_Herzoga

  FAME MMA2

  @zuckerfrei Bonus przejebał pod koniec drugiej rundy. Ładna walka była.
 7. Dworzanin_Herzoga

  FAME MMA2

  Jednak Bystrzak przepierdzielił, chociaż dobrze zaczął.
 8. Dworzanin_Herzoga

  W co aktualnie gracie?

  @self-aware Na mnie też duże wrażenie robił styl lokacji zrobionych przy pomocy Infinity Engine i rzut izometryczny był ok. Ogólnie to raczej sceptycznie podchodzę do wszelkich powrotów wielkich serii po długich latach niebytu, najczęściej w najlepszym wypadku wychodzi z tego przyzwoita rzemieślnicza robota (np. Heroes V) w gorszym to skok na kasę i bazowanie na sentymentach (np. ostatni Carmageddon, podobno niedopracowana kaszanka w momencie wydania).
 9. Dworzanin_Herzoga

  W co aktualnie gracie?

  Wielokrotnie przechodziłem oba Baldury, pierwszy raz w 2005r, ostatnio jakoś chyba w 2012r, też mam do nich sentyment. Niedawno Brian Fargo napisał na twitterze "tak się składa, że wiem, kto pracuje nad Baldurs Gate III". https://www.spidersweb.pl/2018/10/baldurs-gate-3-plotka-brian-fargo.html Ale to na pewno nie Lariam Studio. Osobiście nie czekam, ale wrzucam info, bo może kogoś zainteresuje.
 10. Dworzanin_Herzoga

  FAME MMA2

  IMO Bystrzakowi daję (70%) na wygraną, Magicalowi (60%), Malczyńskiemu (70%), Abudsterowi (90%), Bonusowi (85%), gdybym miał obstawiać, to na nich bym postawił $$$. Co do reszty, nie mam pojęcia. Ale średnio mnie to emocjonuje, któregoś dnia obadam szoty jak będą na yt i tyle.
 11. Dworzanin_Herzoga

  Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Kiedyś go wrzucałem na forum z lektorem po polsku, później był sprywatyzowany, teraz z ciekawości wszedłem i całkiem zniknął. 😮
 12. Dworzanin_Herzoga

  Major kupił Opla Astrę.

  Szkoda, że na takiego niemca nie dozbierali, a już były przymiarki. 😂
 13. Dworzanin_Herzoga

  Major kupił Opla Astrę.

  Dobry samochód był. 😢😂 Też tak myślałem, że 1.4 to sensowniejsza opcja z kilku względów, no ale żeby to dostrzec trzeba mieć ogarnięte myślenie przyczynowo-skutkowe na przyzwoitym poziomie, o co nie posądzam Majora. BTW Gdybym musiał kupić auto za 1,7 tys. w celu przeturlania się z punktu A do punktu B to poszukałbym seicento. Dodatkowym plusem byłoby, że Konon rozmiarowo jest do niego dobrze dopasowany. Przepraszam za post pod postem.
 14. Dworzanin_Herzoga

  Major kupił Opla Astrę.

  Pokazuje dokumenty z których wynika, że nabył asterkę bożą z 2001 roku w dieslu za 1700zł. Coś podejrzanie tanio, obstawiałbym, że za ok 3 tys. powinna chodzić w akceptowalnym stanie. Przypomnę tylko, że w zeszłym roku konon chciał sprzedać swoją astrę z lat 90-tych, która złamała się w pół, na szrocie za 7 tys złotych. Już widzę awantury związane z tym nowym zakupem.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.