Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dworzanin_Herzoga

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1596
 • Donations

  25,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Dworzanin_Herzoga wygrał w ostatnim dniu 4 Wrzesień 2015

Dworzanin_Herzoga ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1687 Świetna

O Dworzanin_Herzoga

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

22691 wyświetleń profilu
 1. Dworzanin_Herzoga

  Presja rodziny na wpuszczenie księdza i danie mu kasy

  "ZCHN zbliża się..." U mnie był w okolicach sylwestra, został przyjęty przez resztę domowników, ja w tym czasie spałem i ok. Zwyczajnie ta instytucja i religia to nie moja bajka, nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Raczej też nie będę nic od nich potrzebować, ślubu kościelnego nie planuję, chrzestnym nie będę, pochowany mogę być bez mszy nawet na psim cmentarzu, wszystko jedno. Jak ktoś czuję taką potrzebę to rozumiem i szanuję, ale nie dam sobie wejść na głowę. Nie zaczynam dyskusji na takie tematy, a zapytany mówię jak jest, jeżeli ktoś się obrazi to jego sprawa.
 2. Oceniając po tych pojedynczych zdjęciach: 1. 5,5/10 2. 6/10 3. 8/10 elitarna struktura kostna itd. Ale pytanie, czy po zdrapaniu szpachli nie byłoby szoku i niedowierzania.
 3. Dworzanin_Herzoga

  Relacja z wizyty u Pana Konoonowicza

  Nie cierpię takich ludzi, którzy tłumaczą innym na co mają wydawać swoje pieniądze. Ktoś zarobił jakieś środki sam, więc sam może zdecydować co z nimi zrobi, czy wyda na prostytutki, da na tacę, czy wrzuci do kałuży, nikogo to nie powinno interesować. Każdy ma prawo mieć inne priorytety, a pomaganie to akt dobrowolny. Poza tym, jeżeli u kogoś widzę te tak zwane "lwie zmarszczki", to znaczy prawdopodobnie, że jego twarz przez długi czas wyrażała grymas złości, skoro doszło do takiej hipertrofii mięśni itp. więc zakładam w pierwszej chwili, że mam do czynienia z człowiekiem z kijem w dupie. Patrząc na wydźwięk materiału, nie pomyliłem się.
 4. Dworzanin_Herzoga

  Dzisiaj się porzygam.

  Mnie cała ta medialna ruchawka wokół ostatnich wydarzeń jakoś nasuwa luźne skojarzenia z epizodem Świata Według Kiepskich "Dance Makabre" [315 odcinek]. Mniej więcej chodziło o to, że trójka sąsiadów pomstowała na prezesa Kozłowskiego, jakim jest złodziejem i oszustem. Napisali na niego donos do urzędu, a po jakimś czasie dowiedzieli się, że Kozłowski zmarł. Wywołało to w nich silne wzruszenie i egzaltację, wspominanie go w superlatywach, nawet zaczęli pisać dla niego mowę pogrzebową, gdzie padło stwierdzenie "kochaliśmy go jak ojca, a płaczemy po nim jak po matce". Wtedy okazało się, że to tylko zbieżność nazwisk, a prezes żyje - po czym wrócili do opluwania go.
 5. Źródło: http://niestatystyczny.pl/2019/01/17/kolejny-przyklad-ze-zycie-pisze-najstraszniejsze-thrillery-pisarka-sherrilyn-kenyon-oskarzyla-meza-o-podtruwanie/?fbclid=IwAR1aY6Dsz_InVLdCie2UmP63OXVHzu99rdQZryb0u4CUQeV4g1EIOHaCo7k Niewyobrażalne kurewstwo, jeżeli to prawda. 😮 Ciekawe, jak sprawa się rozwinie.
 6. Dworzanin_Herzoga

  Czego teraz słuchacie?

  W grobie się poprawię, w grobie. 😎
 7. Spierdalałbym szybciej niż z płonącego budynku.
 8. Tego bębena już nie powstrzymacie.
 9. Dworzanin_Herzoga

  Twórcy „Family Guy” rezygnują z żartów o LGBTQ+.

  Niczym żywcem wyjęte z memu:
 10. Dworzanin_Herzoga

  Twórcy „Family Guy” rezygnują z żartów o LGBTQ+.

  Rafał Gaweł, jednak to nie hejtstop, tylko pokrewna organizacja. https://dzienniknarodowy.pl/rafal-gawel-omzrik-2-lata-kratki-wyrok-prawomocny/
 11. Dworzanin_Herzoga

  Twórcy „Family Guy” rezygnują z żartów o LGBTQ+.

  Najbardziej dyskryminowani są ci uprzywilejowani.
 12. http://hiro.pl/tworcy-family-guy-rezygnuja-z-zartow-o-lgbtq/ Pamiętam, że oglądałem tę kreskówkę jako gimnazjalista w okolicach chyba 2005 roku i podobało mi się, że podobnie jak w South Parku nie dało się tam zauważyć żadnych tematów tabu i jechali po wszystkim i wszystkich. Trudno uwierzyć w tę autocenzurę scenarzystów, brak nacisków z góry. Przy okazji, wyobrażacie sobie w polskim filmie z 2019 roku wstawić w formie żartu podobny monolog, jak np. ten z "Chłopaki nie płaczą", wyjaśniający skąd się wzięli murzyni w stanach? Albo coś nowego na kształt "Świata według Bundych"? Kwik organizacji a la Hejtstop [btw jej założyciel ma do odsiedzenia 2 lata więzienia, wyrok prawomocny] byłby przeogromny. Będzie jak za komuny chyba niedługo trzeba sobie radzić, przypomnę słynny skecz o pierogach, kto kumaty to zrozumie heh:
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.