Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dworzanin_Herzoga

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1209
 • Donations

  25,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Dworzanin_Herzoga w Rankingu w dniu 4 Wrzesień 2015

Dworzanin_Herzoga posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

960 Świetna

O Dworzanin_Herzoga

 • Tytuł
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

14606 wyświetleń profilu
 1. Czego teraz słuchacie?

  99 Luftballons!!!
 2. "Krokodyle", czyli dlaczego nie staniesz się jak Grzesiak i inni guru

  @SzatanKrieger To był żart na zasadzie luźnych skojarzeń nt. Macieja, nie przytyk personalny, bez odbioru, pozdro.
 3. Rybcie znad Biebrzy i Kononowicz Krzysztof - Archiwalny teledysk!

  Już wtedy się zapowiadało, że Konon obierze ściężkę MGTOW.
 4. "Krokodyle", czyli dlaczego nie staniesz się jak Grzesiak i inni guru

  Andrzej ze Świata Ducha wiedzę psychologiczną i psychiatryczną po prostu wzbogacił o aspekt energetyczny, jeżeli kogoś nie przekonuje to ostanie, to luz, widocznie nie jest to tej osobie potrzebne. Mnie sporo jego niektóre teksty rozjaśniły w pośredni sposób i zainspirowały do zmian w percepcji i zachowaniu in plus. Ale nie dziwi mnie specjalnie sceptyczne podejście do tematyki ezoterycznej, patrząc ile w tej niszy jest naciągaczy i hochsztaplerów, banałów und komunałów, trzeba ostrą selekcję robić, by ten "rozwój duchowy" nie był tylko pożywką dla ego. BTW Wybacz, ale od razu mi się ten mem przypomniał.
 5. Marlenka nie taka święta, za jaką się przedstawia?

  Patronka, pocieszycielka, orędowniczka patostreamerów, kiedyś jej hagiografię napiszą. A poważnie, to była[jest?] klasyczna relacja osoby uzależnionej i współuzależnionej, gdzie role kata/ofiary/mediatora zmieniają się sinusoidalnie, jak często bywa u osób zaburzonych.
 6. Konon był lepszy lovelas niż Humphrey Bogart. Na podwórku było widać jeszczę Nysę Bożą, dom bardziej zadbany i jakoś z zębami było bardziej do twarzy p.Krzysztofowi. Szkoda, że słaba jakość. BTW Pani widoczna w 1:50 spragniona prezydenckiego kroczego, na duży + wizualnie. Major by żądlił, ale to nie za jego kadencji było [2006r].
 7. Boxdel i Medusa wjechali na live do Daniela Magicala! Szok! +18

  Fakt, jeden drugiego za 3 zł by zabił. Jedynie Bystrzak jak na razie unika lizania tyłka innym youtuberom, dziwnych sojuszy i mówienia pod publiczkę (chyba), ale on też jest dobry pod innymi względami.
 8. Różnica wieku

  Cóż, mężczyźni mają zauważalnie grubszą skórę niż kobiety, więcej warstw naskórka itp. Pamiętam, kiedyś czytałem też jakieś badania oceniające ilość kolagenu i elastyny zmieniające się wraz z wiekiem i tam kobiety też wypadały gorzej, także nie jest to szczególnie zaskakujące, że po przekroczeniu pewnego wieku wyglądają średnio starzej niż ich równolatkowie, jeżeli patrzeć po jakości skóry.
 9. Boxdel i Medusa wjechali na live do Daniela Magicala! Szok! +18

  Widziałem wczoraj jakiegoś shota z tego wydarzenia, lekko się zdziwiłem. Niedawno Boxdel wjeżdżał na Magicala i odwrotnie. Z drugiej strony jakiś czas wcześniej DM pomagał Boxdelowi wbić 1 mln subów... ogólnie ciężko podejrzewać ich o jakieś zasady i honor, mimo to Boxdel nie przybił Magicalowi piątki, kreując się na kogoś honorowego. To po co tam przyjechał? [Pytanie retoryczne]. Ogólnie dziwna sytuacja trochę IMO.
 10. CARRIONER w TVP3 OPOLE ProGram o PATOSTREAMACH

  @MoszeKortuxy Będę o tym pamiętać. Tym razem skopiowałem tytuł z youtube i nie zwróciłem uwagi na duże litery.
 11. Narko-hipokryzja Pań.

  Co do tematu - nie spotkałem się z takimi zachowaniami. Raczej szczere podejście anty do tematu narkotyków, bez rozróżnienia na konkretne używki, ale nie obracam się ogólnie wśród osób zażywających stymulanty czy nawet palące regularnie marihunaenae itp., więc nie jest to jakaś miarodajna opinia. Za to przypomniał mi się koleś z dawnej roboty w budowlance, uzależniony od %, jak w amoku alkoholowym siny na twarzy i z pianą w kącikach ust wygłosił sentencję o zażywaniu amfetaminy: "ja to tych ćpunów nie toleruję".
 12. Wystarczy 20 lat posiedzieć w Niemczech i można się dorobić takiego ekskluzywnego pojazdu, trzeba tylko mieć głowę na karku. A Wy co, dalej Passat w tdi?
 13. CARRIONER w TVP3 OPOLE ProGram o PATOSTREAMACH

  Zdziwiłem się, że tvp poznało się na jego satyrze i zaprosili takiego "bluźniercę", przeprowadzili z nim spokojną, dosyć rzeczową rozmowę, zamiast pokazać go jako kolejnego oszołoma. Chyba Kaczafi z Kurskim nam wywalczyli wolne media.
×