Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Dworzanin_Herzoga

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1209
 • Donations

  25,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Dworzanin_Herzoga

 1. Czego teraz słuchacie?

  99 Luftballons!!!
 2. "Krokodyle", czyli dlaczego nie staniesz się jak Grzesiak i inni guru

  @SzatanKrieger To był żart na zasadzie luźnych skojarzeń nt. Macieja, nie przytyk personalny, bez odbioru, pozdro.
 3. Rybcie znad Biebrzy i Kononowicz Krzysztof - Archiwalny teledysk!

  Już wtedy się zapowiadało, że Konon obierze ściężkę MGTOW.
 4. Konon był lepszy lovelas niż Humphrey Bogart. Na podwórku było widać jeszczę Nysę Bożą, dom bardziej zadbany i jakoś z zębami było bardziej do twarzy p.Krzysztofowi. Szkoda, że słaba jakość. BTW Pani widoczna w 1:50 spragniona prezydenckiego kroczego, na duży + wizualnie. Major by żądlił, ale to nie za jego kadencji było [2006r].
 5. "Krokodyle", czyli dlaczego nie staniesz się jak Grzesiak i inni guru

  Andrzej ze Świata Ducha wiedzę psychologiczną i psychiatryczną po prostu wzbogacił o aspekt energetyczny, jeżeli kogoś nie przekonuje to ostanie, to luz, widocznie nie jest to tej osobie potrzebne. Mnie sporo jego niektóre teksty rozjaśniły w pośredni sposób i zainspirowały do zmian w percepcji i zachowaniu in plus. Ale nie dziwi mnie specjalnie sceptyczne podejście do tematyki ezoterycznej, patrząc ile w tej niszy jest naciągaczy i hochsztaplerów, banałów und komunałów, trzeba ostrą selekcję robić, by ten "rozwój duchowy" nie był tylko pożywką dla ego. BTW Wybacz, ale od razu mi się ten mem przypomniał.
 6. Marlenka nie taka święta, za jaką się przedstawia?

  Patronka, pocieszycielka, orędowniczka patostreamerów, kiedyś jej hagiografię napiszą. A poważnie, to była[jest?] klasyczna relacja osoby uzależnionej i współuzależnionej, gdzie role kata/ofiary/mediatora zmieniają się sinusoidalnie, jak często bywa u osób zaburzonych.
 7. Boxdel i Medusa wjechali na live do Daniela Magicala! Szok! +18

  Fakt, jeden drugiego za 3 zł by zabił. Jedynie Bystrzak jak na razie unika lizania tyłka innym youtuberom, dziwnych sojuszy i mówienia pod publiczkę (chyba), ale on też jest dobry pod innymi względami.
 8. Różnica wieku

  Cóż, mężczyźni mają zauważalnie grubszą skórę niż kobiety, więcej warstw naskórka itp. Pamiętam, kiedyś czytałem też jakieś badania oceniające ilość kolagenu i elastyny zmieniające się wraz z wiekiem i tam kobiety też wypadały gorzej, także nie jest to szczególnie zaskakujące, że po przekroczeniu pewnego wieku wyglądają średnio starzej niż ich równolatkowie, jeżeli patrzeć po jakości skóry.
 9. Boxdel i Medusa wjechali na live do Daniela Magicala! Szok! +18

  Widziałem wczoraj jakiegoś shota z tego wydarzenia, lekko się zdziwiłem. Niedawno Boxdel wjeżdżał na Magicala i odwrotnie. Z drugiej strony jakiś czas wcześniej DM pomagał Boxdelowi wbić 1 mln subów... ogólnie ciężko podejrzewać ich o jakieś zasady i honor, mimo to Boxdel nie przybił Magicalowi piątki, kreując się na kogoś honorowego. To po co tam przyjechał? [Pytanie retoryczne]. Ogólnie dziwna sytuacja trochę IMO.
 10. CARRIONER w TVP3 OPOLE ProGram o PATOSTREAMACH

  @MoszeKortuxy Będę o tym pamiętać. Tym razem skopiowałem tytuł z youtube i nie zwróciłem uwagi na duże litery.
 11. Wystarczy 20 lat posiedzieć w Niemczech i można się dorobić takiego ekskluzywnego pojazdu, trzeba tylko mieć głowę na karku. A Wy co, dalej Passat w tdi?
 12. Narko-hipokryzja Pań.

  Co do tematu - nie spotkałem się z takimi zachowaniami. Raczej szczere podejście anty do tematu narkotyków, bez rozróżnienia na konkretne używki, ale nie obracam się ogólnie wśród osób zażywających stymulanty czy nawet palące regularnie marihunaenae itp., więc nie jest to jakaś miarodajna opinia. Za to przypomniał mi się koleś z dawnej roboty w budowlance, uzależniony od %, jak w amoku alkoholowym siny na twarzy i z pianą w kącikach ust wygłosił sentencję o zażywaniu amfetaminy: "ja to tych ćpunów nie toleruję".
 13. CARRIONER w TVP3 OPOLE ProGram o PATOSTREAMACH

  Zdziwiłem się, że tvp poznało się na jego satyrze i zaprosili takiego "bluźniercę", przeprowadzili z nim spokojną, dosyć rzeczową rozmowę, zamiast pokazać go jako kolejnego oszołoma. Chyba Kaczafi z Kurskim nam wywalczyli wolne media.
 14. Interpretacja Tarota - Waszym zdaniem

  Nie wiem, ale opisywałem niedawno wybitnego tarocistę, może warto zasięgnąć jego rady: Same konkrety.
 15. Kononowicz wróży z tarota! Szok i niedowierzanie, wstrząsająca prognoza!

  @Quo Vadis? Najlepsza inba około-religijna to ten film: Koleś, który wkręcił ich, że jest księdzem, to prawosławny Ukrainiec mieszkający w Polsce, który lubi przebierać się w sutannie. Czytanie biblii na smartfonie, kalendarz z roznegliżowaną dupą w tle i ujęcie w 1:02 to tylko niektóre gratki dla fanatyka kononowego uniwersum. Z niezrozumiałych dla mnie względów filmik ma ponad tysiąc łapek w dół i sześćset w górę - niedoceniona produkcja awangardowa. Przy okazji: Ten sam koleś zawitał kiedyś na Szkolną 17 w mundurze:
 16. Wrócił do internetu ten spaniały film ogółem, w tle wspomnienia afery reprywatyzacyjnej, naprawdę dobra satyra, ma łeb ten Niewiński.
 17. Czego teraz słuchacie?

  Świetny kawałek, z głębokim, choć dosyć gorzkim w wydźwięku tekstem.
 18. Zapraszamy do forumowego sklepu z ciuchami i gadżetami!

  Jak na początek wszystko jest ok, jedynie ta linia "kanister" nie trafiła w mój gust, nie lubię turpizmu. Ten motyw byłby dobry, gdybyś coś w tym stylu wypuszczał, tylko zamiast putina w/w dzieło: A na jaśka czy kubek, to średnio.
 19. Kononowicz wróży z tarota! Szok i niedowierzanie, wstrząsająca prognoza!

  @Quo Vadis? Dokładnie, Kononowicz jako katolik wierzący i praktykujący od maleńkości stawia tarota bożego, mimo, że np. w Księdze Powtórzonego Prawa jest napisane: BTW Wróżbita Maciej też katolik.
 20. Szok! Nagość! Przerażające! +18! Prezydent myje nogi w miednicy!

  Też nie obejrzę, bo właśnie jem, ale pamiętam ten film - przybory kosmetyczne i ręczniki były w żółto-niebieskich barwach Ukrainy.
 21. 4 miesiące temu twierdził, że ma 600 tys. Później się z tego wycofał. Biorę takie deklarację trochę z przymrużeniem oka, no ale niech mu się układa finansowo gut.
×