Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

iry

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  383
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

328 Świetna

About iry

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 05/01/1999

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1594 profile views
 1. W związku z drugim mężczyzną najgorsze jest to, że inni się do tego strasznie przypierdalają.
 2. Nie, robienie z tego afery mija się z celem. W tym momencie nie wyobrażam sobie jak miałbym tam wrócić do pracy. Od poniedziałku oficjalnie znowu na L4. Nie wiem co ze sobą zrobię, chyba oszaleję do reszty z nudów.
 3. Ech, to rzeczywiście jesteś ekspertem w gejowskich sprawach. Znajomi znajomych to zawsze najlepsze źródło informacji.
 4. Dlatego związki partnerskie to lepsze rozwiązanie. Omijamy całą dyskusję o tym czym jest, a czym nie jest małżeństwo.
 5. @Trevor, smutne jest dla mnie to, że poza tymi nieszczęsnymi zwolnieniami, nikomu nie podpadłem, a szef w żaden sposób nie krytykował mojej pracy i podejścia do obowiązków. Nawet w dzień naszej niezbyt przyjemnej rozmowy wyszedłem ponad godzinę później niż miałem w grafiku, bo przez transmisję meczu w lokalu był sajgon i szkoda mi było dwóch koleżanek które miały to wszystko na głowie. Jak ktoś wcześniej to przewidział - nowina już się rozniosła, ale zdania współpracowników są podzielone. Łącznie z tym, że jedna osoba namawia mnie, żeby zrobić z tego większą aferę i zgłosić to gdzieś dalej.
 6. No nie wiem, jak miałem gorączkę non stop przez 2 tygodnie, to w końcu wylądowałem w szpitalu.
 7. Bo niektórzy hetero samcy uznają gejów za mężczyzn drugiej kategorii, którym się szacunek nie należy. Nie można patrzeć na wszystkich homoseksualistów przez pryzmat parad, feministek i najbardziej krzykliwych aktywistów LGBT - to tylko mały procent społeczności. Większość chce po prostu normalnie żyć bez ukrywania swoich preferencji i konieczności wysłuchiwania bzdur o rzekomej chorobie psychicznej.
 8. Jakiej znowu choroby psychicznej? Przecież już od dawna nie uznaje się tego za zaburzenie.
 9. Aha, czyli dbanie o własne zdrowie i prywatność to teraz postawa roszczeniowa.
 10. @onakowski, przecież wczoraj zdecydowałem się o wszystkim powiedzieć (chociaż obstaję przy tym, że nie miałem obowiązku tłumaczyć się z choroby). Szef w końcu sam kazał mi iść na dalsze zwolnienie, bo po prostu nie chce, żebym u niego pracował. On chyba myśli, że jestem jakimś narkomanem albo innym elementem.
 11. Związki partnerskie to już dawno powinni zalegalizować. Nie musimy nazywać tego małżeństwem. Co do adopcji - mi to obojętne, ale trochę śmieszy mnie taka panika, że jak geje chcą wychować dziecko, to na pewno pedofilie i zboczeńcy . Zresztą w życiu są różne sytuacje, np. mój "kolega" ma partnera, który jest po rozwodzie i ma pod swoją opieką córkę. Czy takiemu ojcu sąd ma nagle zabierać prawo do opieki nad dzieckiem, bo znalazł sobie partnera płci męskiej? Matka dzieckiem się nie interesuje.
 12. @Trevor, ale ja naprawdę nie stanowię zagrożenia dla innych ludzi. W każdym cywilizowanym państwie to są rzeczy oczywiste. W Polsce pod tym względem dalej ciemnogród i przekonanie, że można zarazić się przez dotyk albo kichnięcie. Nie mam innego wyboru. Po co mam się pchać na siłę tam, gdzie mnie nie chcą?
 13. @Orybazy, musiałbym uprawiać seks z całym zespołem, żeby ich pozarażać. Albo nie wiem co wyprawiać, żeby mieli kontakt z krwią. Przy moich normalnych obowiązkach nie ma żadnego ryzyka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.