Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

iry

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  300
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

237 Świetna

About iry

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 05/01/1999

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

892 profile views
 1. Nie dałem rady obejrzeć tego w całości. Pytania nie były ani trudne, ani podchwytliwe, w sumie typowa wiedza z WOSu, który pewnie większość z odpowiadających niedawno miała w szkole. Ale ten tleniony chłopak to mnie zaskoczył, że Biedronia nie rozpoznał, wygląda mi na stereotypowego wyborcę Wiosny XD
 2. Oni już wiedzą, że ten film, jako kolejny feministyczny wysryw, będzie źle odebrany przez przeciętnego widza, więc szykują sobie grunt, żeby dyskredytować wszelką krytykę. Tak jak było z Kapitan Marvel i jej sraniem się o to, że jej filmy nie są dla białych mężczyzn.
 3. Moja koleżanka, okrutna kobieta, przyniosła mi to czytadło do szpitala . Jeśli to jest najpopularniejsza książka wśród polskich czytelniczek, to chyba lepiej, żeby czytelnictwo w Polsce jednak upadło.
 4. @Perun82, patrząc po swoich koleżankach, które bardzo lubią mi się zwierzać, nieraz miałem wrażenie, że dla nich dbanie o powierzchowność to kwestia niepojętej dla mnie dumy i potrzeby rywalizacji z innymi kobietami. Ale nie rywalizacji o uwagę mężczyzn, tylko po prostu o to, która jest ładniejsza, lepiej ubrana, umalowana, etc.
 5. Albo przymusowo zmienić im płeć i niech pełnią funkcje brzydkich koleżanek.
 6. W moich oczach gorsze niż przeklinanie jest gwałcenie polskiej mowy najgorszymi błędami językowymi i ogólna nieumiejętność sklecenia sensownego zdania złożonego. Przeraża mnie ilość znajomych, którzy uważają, że "bynajmniej" to synonim "przynajmniej".
 7. Wszystko o czym piszesz jest dla mnie niejasne i stojące w sprzeczności z dotychczasową wiedzą i informacjami uzyskanymi od lekarzy. Cudowne opowieści o leczeniu śmiertelnych chorób i odzyskiwaniu władzy w nogach, brzmią jak bajeczki, którymi nęci się biednych, chorych ludzi, żeby dołączyli do sekty. Jestem zdesperowany, ale nie aż tak, żeby leczyć się sokami, ziołami i cudowną wegańską dietą.
 8. To mimo wszystko brzmi bardzo niewiarygodnie. Są jakieś medyczne, niezależne źródła na ten temat?
 9. A myślałem, że wśród polskich literatów nie będzie gorszego noblisty niż Szymborska, której twórczości nie cierpię z całego serca. Na książki pani Tokarczuk widocznie też jestem za głupi.
 10. Czyli co, twoje zaburzenia w rozwoju to usprawiedliwienie alkoholizmu? To śmieszne i straszne zarazem.
 11. Chciałbym, żeby to nie było na serio. Niektórzy jedzą, żeby żyć, a inni żyją, żeby jeść.
 12. Wątek bardzo ciekawy, aczkolwiek nie mam dzisiaj siły czytać całości, więc mam nadzieję, że nie będę się za bardzo powtarzać. W moim przypadku myśli o wegetarianizmie wzięły się z trudnego do określenia poczucia winy, że ten świat jest zepsuty przeze mnie i innych, którzy są mi podobni, bo nie troszczą się o dobro wspólne (cokolwiek by to znaczyło). Poczułem przymus, żeby zrobić coś, dzięki czemu poczuję się lepiej. A może po prostu lepszy od innych? Nie wiem. Mimo wszystko nie do końca wyszło mi to na zdrowie, a sama wege ideologia raczej dodatkowo mnie dołuje, niż przekonuje, że to ma sens. Zresztą, dla mnie teraz już nic nie ma większego sensu, choroba pewnie mnie wykończy bez względu na to, czy jem mięso nafaszerowane antybiotykami czy organiczne, wege sałatki z mnóstwem witamin . Zainteresowanym tematem polecam książkę "Traktat o uśmiercaniu zwierząt" Michała Rudego. To chyba jedyna pozycja w polskiej literaturze, która jest podsumowaniem jak w naszym kraju od lat wyglądało podejście (prawne i nie tylko) do kwestii zabijania zwierząt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.