Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

iry

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  272
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

196 Świetna

About iry

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 05/01/1999

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

765 profile views
 1. Lol, co on bierze? 😂 Niech mi da trochę.
 2. Partnerek? Zero. I niechaj tak zostanie.
 3. Mnie to raczej żenuje, jak dostaje takie teksty to odkładam telefon i udaje że tego nie widziałem.
 4. Nie jestem fanem filmów, w których występuje, ale szanuję za dobry trolling grażyn i januszy z fejsa:
 5. W skrajnych przypadkach robi się też zabieg na przerost małżowin nosowych (konchoplastyka). Niech kolega kupi sobie też zestaw do płukania nosa i zatok - poprawi trochę nawilżenie i usunie zalegającą wydzielinę. Zamiast kropel do nosa niech spróbuje inhalacji.
 6. Oj, znam więcej Ukraińców niż bym chciał. Moi najgorsi sąsiedzi to właśnie grupa Ukraińców (nie wiem ilu ich dokładnie jest, pewnie pięciu albo sześciu, są tak do siebie podobni, że ich nie odróżniam), którzy wynajmują dom przy mojej ulicy. Wiem, że nie przyjechali się tu integrować, tylko zarabiać pieniądze, ale momentami zachowują się jakby w ogóle nie potrafili żyć wśród cywilizowanych ludzi. Burdel na podwórku taki, że tylko nasrać i węża puścić, ale w oknie wywieszony gigantyczny tryzub, żeby każdy z daleka widział, że mieszkają tam dumni obywatele zza wschodniej granicy 🤣. Ciężko o nich cokolwiek więcej powiedzieć, bo nie utrzymują kontaktu z nikim z osiedla, nawet najbliższym sąsiadom nie mówią "dzień dobry". Nieco lepszych ludzi miałem okazję poznać w pracy. A może raczej w pracach, bo w każdej kolejnej był zatrudniony ktoś z Ukrainy. Niektórzy, mimo że w moim wieku albo niewiele starsi, wydawali mi się znacznie bardziej dojrzali ode mnie, wręcz żyjący w innej rzeczywistości. Z nikim nie nawiązałem żadnych bliższych relacji, nawet jak wychodziliśmy zbiorowo na jakieś spotkanie integracyjne, to Ukraina zawsze się wyłamywała. No, nie wiem, jakoś zawsze był między nami dystans, jakbyśmy wzajemnie nie do końca rozumieli swoje style życia.
 7. Nie wiem czy wszystkie kobiety są nudne, ale te które ja znam i z którymi się zadaję, bywają bardzo męczące pod względem emocjonalnym. Dopiero niedawno sobie to uświadomiłem, może przez to, że mi się perspektywa zmieniła, ale ostatnie kilka spotkań to była dla mnie męczarnia.
 8. To może zacznij udzielać się poza swoim tematem powitalnym 😉
 9. Lauren Chen: https://www.youtube.com/channel/UCLUrVTVTA3PnUFpYvpfMcpg Paul Joseph Watson: https://www.youtube.com/user/PrisonPlanetLive/videos James Allsup: https://www.youtube.com/channel/UCIZBXVGIJoJMXf8giib0IiQ/videos No Bullshit: https://www.youtube.com/channel/UCZNk7Jjb2t8EuBdgn4Zj1cw Leftist Cuck: https://www.youtube.com/channel/UCARtG8vf1yyu2kVfsLchnjw/videos
 10. Cześć, jakie leki ćpasz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.