Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

rakbotak

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About rakbotak

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No tak. Teraz już wiem o co chodzi. Tamto usunąłem i powinno być ok i przejrzyście. Czyli regulamin wypełniony.
 2. @Zenon a nie pojawił się avatar? Takiego uśmiechniętego raka mam. Zakładałem konto na tel i może dlatego. Jak nie wskoczy to jutro na kompie jeszcze zobaczę. Uczę się obsługi dopiero. A taki nick wpadł mi do głowy, być może dlatego że dzięki forum, audycjom i książkami Marka przejrzałem na oczy wychodząc z tego przysłowiowego "matrixa". Trochę "odszczypuję" się ludziom i nie daje już tak wykorzystywać siebie i swojego czasu za darmo jak kiedyś. Dzięki temu żyje mi się lżej i wygodniej🙂 Podszedł byś do raka bez patyka w jakimś celu ? Nie, bo może "dziabnąć" w rękę. A jak coś mu dasz to będzie łagodniejszy. Hehe. Tak ja to widzę. Dzięki. Udało się teraz, nie? Bo u mnie jest zamiast tego "R". Wiem że post pod postem, ale akurat w tym samym momencie napisaliśmy poprzednie.
 3. Witam Marka i wszystkich Braci, a także Siostry. Z forum korzystam czytając, ale zdecydowałem się na założenie konta żeby wspomóc cegiełką Założyciela. A i przy okazji może czasem się wypowiem i coś komuś pomogę. Jestem facetem przed 30- stką. Pozdrawiam🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.