Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

HateMeMore

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  275
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Świetna

About HateMeMore

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

464 profile views
 1. W takiej sytuacji jaką mamy doładnie widać że te społeczeństwo musi upaść żeby wszystko wróciło do normy.
 2. A powiedz czym będzie się różniła taka kobieta od tej na tinderach i innym syfie. Ona będzie tak samo jak wszystkie wyposarzona w hipergamie i tak samo prędzej czy później doprowadzi cię do depresji i załamania psychicznego.
 3. Pamiętaj tylko że kobiety to kameleony i jak wszystko wróci do normy to każda wróci z powrotem do feminizmu. A wtedy lepiej nie mieć jej w domu.
 4. Tak tylko się wydaje te niby normalne tylko dobrze się kamuflują ale prędzej czy puźniej wszystko wychodzi na jaw a ty jesteś w dupie.
 5. Dokładnie multi to dziecko które próbuje zarabiać na gimbazie totalne dno. Jedyny dobry streamer to dioxis pije ale dobrze gada. Też gram od 2013 chętnie dołączę do jakiegoś plutonu.
 6. Omijam szerokim łukiem nowe tytuły poza doom coraz więcej lewactwa tam się wciska. Przede wszystkim klasyki jrpg z ps1 nostalgia rządzi.
 7. Szkoda tylko że panie ciągnie tylko do zawodów na najwyższych stanowiskach omijając szerokim łukiem pracę ciężkie i niebezpieczne. Mamy niedostatek kobiet w kopalniach, chemii, ciężkim przemyśle a miało być 50/50.
 8. Gdzieś slyszalem że marzec cały chcą zrobić miesiącem kobiet, czyli nowy wyznacznik nic nie musi kobieta robić żeby ją wychwalali pod niebiosa. To już nie jest żałosne to jest totalne dno.
 9. Dla kobiet nie ma co zmniejszać wymagań one tego nie robią.
 10. Ja z drugiej strony nie słucham a z dziewczyn korzystam, lepiej raz na jakiś czas 100 rzucić i mieć wyj... e niż udawać że te które są podobno normalne tego nie robią.
 11. Z prostytutką i jest tak jak że słuchanie disco polo niby obciach i nikt się tym nie będzie chwalił ale każdy tego kiedyś słuchał.
 12. Uważaj bo łatwo się zgubić, te lata indoktrynacji społecznej każdemu z nas może się źle odbić. Ja wolę unikać takich relacji żadnych uczuć ani bliższej znajomości z kobietą.
 13. Z tej słodkości prawie zwymiotowałem, jak coś mu się stanie to zmienisz na innego pamiętaj że jesteśmy latwi do zastąpienia a wy nie macie oporów z przeskoczenia na nową gałąź.
 14. Dokładnie młoda a niebrzydka i tak będzie miała sporo grono bezmózgich npc co nabija jej atencje i w jej oczach stawia ją w topce kobiet. A gdy odrzucają ją topka mężczyzn wyżywa się na forach.
 15. Pisanie prawdy dla emocjonalnie niestabilnych i mało inteligentnych jest obrażaniem ciekawe. Nazywanie czegoś po imieniu jest faktem a nie obrażaniem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.