Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

HateMeMore

Użytkownik
 • Content Count

  217
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Świetna

About HateMeMore

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

328 profile views
 1. Smutne nie to jest rzeczywistość chciałbym żeby było inaczej ale nie żyjemy w bajce.
 2. Chyba mylisz rzeczywistość że swoimi wyobrazeniami. Wybacz nie pisałem że mężczyzna kocha, pożąda i potrafi być wierny kobiecie nie szuka lepszej okazji co samo w sobie jest zdradą. Mężczyzna potrafi czuć empatie i poświęcić się co widać w niebezpiecznych zawodach jakie wykonujemy a kobiet tu nie widać mimo że krzyczą o równouprawnienieniu które są nowymi przywilejami.
 3. Czyli jesteś w stanie oddychać pod wodą nie spożywać posiłków bo natura ciebie nie dotyczy, podlegamy pewnym instynktom których nie potrafimy kontrolować. Mały pająk ci nic nie zrobi ale i tak się go przestraszysz albo szeleszczenia w ciemnym zaulku kiedy koło niego przechodzisz. Natura dała nam pewne mechanizmy ale ty tego nie potrafisz zrozumieć szkoda. Niestety ale sam mit i gloryfikowanie tego co nazywasz miłością a jest to mieszanką hormonów które zalewają nasz mózg nic mniej nic więcej. Nie potrzebuje takiego bujania w obłokach żeby moje życie było lepsze, żyje tu na ziemi nie w nadmuchane bańce własnych pragnień.
 4. Uważasz że jestem znawca w każdej dziedzinie to zabawne jak postrzegasz nieznajomych ludzi. Ludzie rozwijają się w pewnych granicach a niektórzy stoją w miejscu krzycząc o miłości nie wiedząc czym to jest tak naprawdę. Ja byłem kiedyś osoba która wierzyła co społeczeństwo wciskalo na szczęście używam głowy i szybko zauważyłem że coś jest nie tak. Teraz jestem świadomy jak nasze kochane panie manipulują i zaprzeczają faktą co jest tu bardzo widoczne.
 5. Nie określaj faceta tylko po jednej rzeczy pisałem że to zbiór rużnych cech osobowości, nie uprzedzenia do kobiet nie mam tylko wiem jak grają co pozwala mi uniknąć tych min. Kochasz powiadasz a ja powiem że nie możliwe z fizycznego punktu widzenia ale ciebie nie ma co uświadamiać bo i tak będziesz wieżyc w bajki..
 6. Chodzi o wiele czynników zasoby też wpływają na świadomość, nie będę się rozpisywał ale pewność siebie i inne. Pisanie o miłości i innych pomniejszych mrzonkach wzbudza we mnie uśmiech politowania innych bajek nie znasz ją wolę fakty a nie kłamstwa jakimi społeczeństwo robi z ludzi idiotów. Psychologia kobiet nie jest moim hobby ale jestem ciekawy świata i wolę nie wbić na minę.
 7. Oj biedna samiczka nie potrafiąca znieść krytyki biedactwo aż tak mi nie przykro że zabolało. Coś tam studiowałem materiałów z dziedziny psychologii ewolucujnej jak i samej psychologii i paru innych pokrewnych tematów i dalej to zglebiam. Daje mi to pewnie poziom wiedzy żeby zabrać głos w tematach na jakich tu piszemy w przeciwieństwie do osób które wbijaj tu z buta i krzyczą na prawo i lewo jak są złe traktowane. Przykro mi ale nie będę cię glaskal i mówił że jest inaczej niż fakty które nie muszą być wygodne akurat dla ciebie.
 8. Więc myśl choć z treści wypowiedzi to nie wróżę sukcesów w przyszłości, to że jesteś kobietą nie znaczy że wiesz wszystko doucz się o psychologii ewolucujnej i wróć z ciekawymi wnioskami. Bo narazie to slabiutko oj slabiutko.
 9. Widać że trzeba Ci pisać dużymi literami bo nie zrozumiesz, radzę żebyś douczyla się o tym jak działa psychika kobiety dla czego podświadomość działa w ten nie inny sposób. Po twojej wypowiedzi widać że ta wiedza jest Ci obca i będziesz w zaparte szła że jest inaczej bo tak.
 10. I po co tak kłamać napisz raczej że będziesz z nim dopuki nie trafi się lepiej sytuowany zastępca. W jakim ty świecie żyjesz nie jesteś w stanie ogarnąć tak prostej rzeczy na jakich zasadach działa twoja własną podświadomość. Chcesz żeby facet popełnił błąd i zaufal kobiecie to lepiej napisz żeby odwrócił się plecami a ty mu nóż wbijesz to będzie taki sam efekt. Nie rozumiesz o czym mowa dalej kręcisz się kółko twierdząc że jak kobieta chce to nic jej na lepszego faceta nie namówi pomijając najważniejsze czyli twoją podświadomość. Nie ważne jak będziesz się broniła i udawała cnotliwą i świętą jak poczujesz galarete w majtkach to pójdziesz nawet za diabłem.
 11. I tu jest największy problem bo nawet mimo będziesz wiedział że wkładasz rękę do maszynki mielącej mięso i tak to zrobisz bo im dłużej sam jesteś tym bardziej wariujesz i jesteś się w stanie upodlic żeby być z babą. Ale jak jesteś sam 10 lat to taka myśl ci przez głowę nie przejdzie.
 12. Raczej lubisz wciskać swoją wersję rzeczywistości pomijając fakt że to tylko i wyłącznie twoje emocje.
 13. Dziewczyny pozwalają sobie na coraz więcej ale nie chcą słyszeć prawdy że to kure... o, założę się że te liczby i tak są sporo zniżone. I żadna z nich nie pisze że robiła to dla kasy a dam sobie prawą rękę uciąć jak choćby jedna nie robiła tego dla benefitów.
 14. Za swoje błędy trzeba odpowiadać koleżanka niech szykuje się na duży przebieg i wychowywanie dzieci z wielu partnerów, depresję i inne zaburzenia psychiczne w niedalekiej przyszłości. Takie zachowania tworzą patologje i nasze zepsute upadajce społeczeństwo. Po takich słowach utwierdza się w przekonaniu że jesteś psychopatką lub masz na nią duże zadatki, wnioskując z twojej wypowiedzi że z ciekawymi facetami się spotykasz.
 15. I schemat powtarza się jak zawsze w takich przypadkach, już bez czytania wiedziałem co będzie w tej opowieści.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.