Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Arsen

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Arsen

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ehhh nie mam do Was siły, nie jestem "samcem alfa" jak wy
 2. @Jaśnie Wielmożny Jest wszystko opisane, wystarczy dobrze przeczytać
 3. CHODZI REGULARNIE DO SPECJALISTY! Czytajcie ze zrozumieniem. Nasze spędzanie czasu nie polega na czekoladkach i komediach, bo gówno jej dają takie rzeczy, nic nie czuje pozytywnego. Wkurwia mnie pisanie "to za włosy", ona nie ma włosów i chuj, właśnie dlatego, żeby nieutorzsamiać jej z kobietą, między innymi przez takie komentarze
 4. Co proszę? Sam brałem udział w terapi, takiej dobrej nie polegającej na zmianie osoby, więc wiem co mówię. Pieprzysz głupoty, zostaw wypowiedź osobą kompetentnym
 5. Przemeblowanie głowy nie jest dobre, terapia nie powinna opierać się na zmianie kogoś
 6. @Jaśnie Wielmożny Nie wiem czy umiesz czytać ale chodzi na NFZ bierze leki regularnie i gówno, więc prosze bez takich głupich wiadomości
 7. @Lucid Tak przez jej charakter, ale jest to poboczne. Depresji nie ma się z dupy i to tak ciężkiej.
 8. Ona jest strasznie mądrą i zorientowaną dziewczyną. Jej stan można przyrównać, do opowieści o mędrcu, który dał odebrać sobie oko za mądrość, po czym oddał drugie, żeby się jej pozbyć. Nie cieszą ją sukcesy, wyjścia, hobby, nic, bo ona po prostu tego nie chce. Stara się tu trzymać, żeby mieć czas przekonać się, że wcale tak nie jest, ale traci siły. Jest strasznie nostalgiczna i sentymentalna, zawsze potrafi się wypowiedzieć w temacie. Nie jak idiotka, lać wodę, tylko czasem łapie się na tym, że dochodzi do wniosków "lepszych" czy bardziej wnikliwych i rozbudowanych niż ja, a przy tym logicznych. W większości przypadków ma racje, to niesamowite ile mogę się od niej nauczyć. Trochę poczytałem wątków tu i jestem zszokowany tym, co niektórzy tu piszą. Rzeczywiście lepiej będzie, gdy poszukam czegoś wartego uwagi gdzie indziej. Nie chce zrobić jej większej krzywdy. Ona ma tyle sukcesów. Jest z patologicznej rodziny, z której wręcz uciekała z rodzeństwem. Tak dobrze sobie ze wszystkim radziła. Dopóki na drodze nie stanęła jej "głowa".
 9. @Bohun Ma 27 lat, tak znam powody tego stanu, brała pierdyliard leków głównie z sertraliną, starych, nowych, gówno dają. Niestety na NFZ. Możesz mi powiedzieć co Ci pomogło? Może pomoże to też jej. Ostatnio jest coraz gorzej. Nie chce mi już powoli otwierać drzwi, martwię się.
 10. @Libertyn chyba jedyny ogarnął o co mi chodzi. Przyszedłem tu po rady, jak to zrobić nie przyklaśnięcie. Od niej na nic nie licz. Nie czuje się ani winny, ani gorszy, ani słabszy. Chce pomóc, tak po prostu, bo to wartościowa osoba, którą traktuje poniekąd jako jakiś wzór, chciałbym taki być i możliwe, że dla Was jest to jednostronne, ale ona wtedy też będzie się czegoś uczyć, ode mnie. To mój pomysł na pomoc. POMOC. Nie chce niczego w zamian. Nie zależy mi na niej pod względem erotycznym, ani mi się nie podoba, nie jestem zauroczony. Ma piękny charakter i jest po prostu bardzo mądra i inteligentna, więc spędzanie z nią czasu, jest zarówno nauką, jak i przyjemnością.
 11. Tak, moim kosztem, jest lepsza ode mnie, chce ją podnieść. Nie miałem wpływu na ludzi, wyszedłem z tego, za pomocą moich wykreowanych przyjaciół i świata, ale wiem co masz na myśli. Mimo wszystko, na mnie na razie to nie wpływa źle. Zresztą ona mówi o tym wszystkim, jakby nie mówiła o sobie, jakby była poza tym. Nie czuje jakiegoś wielkiego ciężaru od niej. Ona na nic nie narzeka, nie mówi, eeee nie chce żyć, jestem zmęczona. Po prostu leży, żeby cokolwiek z niej wyciągnąć potrzebowałem mnóstwo czasu. Wręcz czuje się lepiej, gdy "zrzuca" to na mnie, znaczy to, że jakkolwiek mi ufa, chce to mówić itd. Cokolwiek co jej się podoba, czyli człowiek, z którym może się dogadać. Znam od dłuższego czasu, ostatnio bliżej. @thyr w depresji klinicznej zmiany w mózgu, nie mylić z zaburzeniami depresyjnymi. @pillsxp Nie potrafię zostawić tak wartościowej osoby, zaczekam i tak nic lepszego nie mam do roboty. Moje życie, nawet po wyjściu z depresji, nadal jest pełne melancholii i zbytnio sensu nie ma, takie coś to będzie dla mnie zaszczyt, nieważne jak się skończy. Swoją drogą, nie angażuj się chodzi Ci o angażowanie się w związek? Do tego jest bardzo daleko, więc na razie nie ma co się bać.
 12. Wybacz @Jaśnie Wielmożny ale nie chce zostawać tu na dłużej, chciałem jedynie kilka porad. Owa dama, aktualnie pracuje jako informatyk. Pisze jakieś programy. Rzadko, jednak dostaje wystarczająco pieniędzy, by zapewnić sobie byt. Znam ją od dawna, ale żyliśmy tylko obok, zwykła koleżanka ze studiów. Cicha, ja zbytnio się nikim nie interesowałem. Ogólnie chyba można powiedzieć, że jesteśmy znajomymi. @Perun chodzi na terapie, darmową, z jakieś tam fundacji, naprawdę spoko poziom, tej terapii, ale no niestety. Jest bardzo specyficzną osobą, która zacznie cokolwiek słuchać, gdy osobę pozna, więc to już jest.. koniec.
 13. Młody, w sumie tak +25. Nie chce być terapeutą i nie jestem. Po prostu widzę, że daje do jej życia cokolwiek co jej się podoba. Ma strasznie ciężką sytuacje, a to dziewczyna, która jest szczerze, mądrzejsza ode mnie, potrafi wypowiedzieć się w każdym temacie. Szkoda mi jej po prostu. Chce być nawet brzytwą, którą się chwyci, chce ją wyciągnąć, bo po prostu jest tego warta. Nie chce nic w zamian. To, że będzie zdrowa, będzie wystarczającym wynagrodzeniem.
 14. Bo nie chce seksu? xd Widziałem te wojenki na YT, ale mam je w dupie. Forum nie definiuje jeden post, wypowiedź
 15. Nie chce jej przytulać. Ona też.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.