Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Arsen

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Arsen

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Libertyn chyba jedyny ogarnął o co mi chodzi. Przyszedłem tu po rady, jak to zrobić nie przyklaśnięcie. Od niej na nic nie licz. Nie czuje się ani winny, ani gorszy, ani słabszy. Chce pomóc, tak po prostu, bo to wartościowa osoba, którą traktuje poniekąd jako jakiś wzór, chciałbym taki być i możliwe, że dla Was jest to jednostronne, ale ona wtedy też będzie się czegoś uczyć, ode mnie. To mój pomysł na pomoc. POMOC. Nie chce niczego w zamian. Nie zależy mi na niej pod względem erotycznym, ani mi się nie podoba, nie jestem zauroczony. Ma piękny charakter i jest po prostu bardzo mądra i inteligentna, więc spędzanie z nią czasu, jest zarówno nauką, jak i przyjemnością.
 2. Tak, moim kosztem, jest lepsza ode mnie, chce ją podnieść. Nie miałem wpływu na ludzi, wyszedłem z tego, za pomocą moich wykreowanych przyjaciół i świata, ale wiem co masz na myśli. Mimo wszystko, na mnie na razie to nie wpływa źle. Zresztą ona mówi o tym wszystkim, jakby nie mówiła o sobie, jakby była poza tym. Nie czuje jakiegoś wielkiego ciężaru od niej. Ona na nic nie narzeka, nie mówi, eeee nie chce żyć, jestem zmęczona. Po prostu leży, żeby cokolwiek z niej wyciągnąć potrzebowałem mnóstwo czasu. Wręcz czuje się lepiej, gdy "zrzuca" to na mnie, znaczy to, że jakkolwiek mi ufa, chce to mówić itd. Cokolwiek co jej się podoba, czyli człowiek, z którym może się dogadać. Znam od dłuższego czasu, ostatnio bliżej. @thyr w depresji klinicznej zmiany w mózgu, nie mylić z zaburzeniami depresyjnymi. @pillsxp Nie potrafię zostawić tak wartościowej osoby, zaczekam i tak nic lepszego nie mam do roboty. Moje życie, nawet po wyjściu z depresji, nadal jest pełne melancholii i zbytnio sensu nie ma, takie coś to będzie dla mnie zaszczyt, nieważne jak się skończy. Swoją drogą, nie angażuj się chodzi Ci o angażowanie się w związek? Do tego jest bardzo daleko, więc na razie nie ma co się bać.
 3. Wybacz @Jaśnie Wielmożny ale nie chce zostawać tu na dłużej, chciałem jedynie kilka porad. Owa dama, aktualnie pracuje jako informatyk. Pisze jakieś programy. Rzadko, jednak dostaje wystarczająco pieniędzy, by zapewnić sobie byt. Znam ją od dawna, ale żyliśmy tylko obok, zwykła koleżanka ze studiów. Cicha, ja zbytnio się nikim nie interesowałem. Ogólnie chyba można powiedzieć, że jesteśmy znajomymi. @Perun chodzi na terapie, darmową, z jakieś tam fundacji, naprawdę spoko poziom, tej terapii, ale no niestety. Jest bardzo specyficzną osobą, która zacznie cokolwiek słuchać, gdy osobę pozna, więc to już jest.. koniec.
 4. Młody, w sumie tak +25. Nie chce być terapeutą i nie jestem. Po prostu widzę, że daje do jej życia cokolwiek co jej się podoba. Ma strasznie ciężką sytuacje, a to dziewczyna, która jest szczerze, mądrzejsza ode mnie, potrafi wypowiedzieć się w każdym temacie. Szkoda mi jej po prostu. Chce być nawet brzytwą, którą się chwyci, chce ją wyciągnąć, bo po prostu jest tego warta. Nie chce nic w zamian. To, że będzie zdrowa, będzie wystarczającym wynagrodzeniem.
 5. Bo nie chce seksu? xd Widziałem te wojenki na YT, ale mam je w dupie. Forum nie definiuje jeden post, wypowiedź
 6. Nie chce jej przytulać. Ona też.
 7. Okej, zareagowałem nieco emocjonalnie, wybaczcie. Owa kobieta leczy się na kliniczną depresję (wybrałem dobry dział), jej zmiany w mózgu są dość niespotykane. Leki nie działają, terapie też. Pamiętaj, że stała opieka lekarska, nad osobą, z niskiej klasy, jest śmieszna. Raz na miesiąc przychodzi do niej lekarz. Wow. Widzę, że moja obecność daje jej jakikolwiek uśmiech. Nie zmuszam ją do niczego. Siedzę z nią i rozmawiamy. Najpierw ja tylko mówiłem, ale potem okazało się, że jesteśmy bardzo podobni i bardzo miło się rozmawia. Widzę, że docenia moją pracę.
 8. Właśnie widzę, że mam na nią dobry wpływ. Rozumiemy się, też przez to przechodziłem, przez rzeczy podobne do niej. Chce jej pomóc, jest fajna, strata dla świata.
 9. Witam, znam kobietę, która choruje na depresję, nie wiem co zrobić, jak jej pomóc? Jest w stałym kontakcie z lekarzem, bierze leki, była w szpitalu, jednak nadal nie ma postępów. Co powinienem zrobić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.