Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

debesciak20009

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About debesciak20009

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podjąłem decyzję, że w poniedziałek wypłacę 10 tys i schowam do szuflady, a 20 tys wpłacę do innego banku. To chyba najlepsza opcja jaka może być. Dzięki bracia za odpowiedzi!
 2. Celi jest kilka-własne mieszkanko (za ok. 4 lata), jakiś lepszy samochód + kasa na czarną chwilę, nieprzewidziane wydatki. Jestem zielony w tym temacie jeśli chodzi o konta walutowe/lokaty itp. Jedna myśl jaka mi teraz przychodzi to albo część przenieść do innego banku jak już wspomniałem albo wypłacić te 10 tys jeszcze i trochę się uspokoje. To nie jest 1000 ziko, to jest AŻ 40000 zł...
 3. Tak. To są moje młodzieńcze lata, których nikt mi nie wróci. Kiedy ja pracowałem inni leżeli do góry brzuchem i byli na utrzymaniu mamusi. Ja mam teraz małą przewagę-stać mnie na prawie wszystko, inni cóż, nie.
 4. Tylko jaki to jest ten dobry? Chętnie się przeniosę...
 5. Trzymam kasę od 6 lat w banku PEKAO SA. naprawdę zaczynam się o to bać. Jedynie rozwiązanie jak mówicie-wpłacę np 20 tys do innego banku a reszta zostanie tu. 5 tys będzie u mnie jakby co w szufladzie.
 6. Witam szanowne grono braci. Mam do Was pytanie odnośnie pieniędzy na koncie. Mam tam odłożone 40000, wczoraj wyplaciłem 5000 i mam je w szufladzie. Co byście zrobili na moim miejscu-nie bali się i dalej trzymali kasę czy wyplacilbyscie cała sumę? W dobie tego co się dzieje serio chyba bym coś sobie zrobił gdybym stracił cały mój życiowy dorobek.
 7. Tez bym chętnie to rzucił, ale cóż, nie mam seksu od ponad 2 lat, jakoś trzeba się zaspokoić. Zwłaszcza w moim wieku (26 lat).
 8. Za ten suchar należy Ci się puchar. Żal pl
 9. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc!
 10. Do przeglądania internetu do grafiki/obróbki zdjęć/chociaz wiem, że na laptopie obrabia się trochę inaczej niż na PC. Gry odpadają totalnie.
 11. Czołem, jestem zielony w tym temacie, więc poleci ktoś jakiegoś lapka do podanej ceny? Co lepsze - levovo/asus/acer? Proszę o jakieś propozycje.
 12. Tak, warto zobaczyć okolice z innej perspektywy i dla ujęć, których nikt nie zrobił, a zrobię ja. Np jakie rzeczy?
 13. Bo jestem z zawodu fotografem i czas na jakieś inne zdjęcia, dron to super pomysł. Ten dji mavic mini jest ok, ale nie robi zdjęć w rawie. Bardziej skuszę się na DJI mavic air fly combo. Chcę na to przeznaczyć ok. 3800 ziko. W zasadzie zależy mi tylko na zdjęciach niż filmowaniu.
 14. Mam apkę dron radar i fakt, jest tam trochę miejsc zakazanych. Mieszkam na pomorzu, więc w sumie interesuje mnie okręg Słowińskiego PN i te rejony. A tam jest rzeczywiście strefa zaznaczona na czerwono. muszę faktycznie jest trochę o tym poczytać co nie zmienia faktu, że zakupu dokonam
 15. No właśnie niby tak jest, ale przepisy się ciągle zmieniają i już sam nie wiem. Z tego co wyczytałem do 600g możesz latać wszędzie poza lotniskami itp. Dzięki. Poczytam rzecz jasna
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.