Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mosze Red

Starszy Moderator
 • Ilość treści

  8615
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  253

Mosze Red wygrał w ostatnim dniu 11 Grudzień 2018

Mosze Red ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

14295 Świetna

O Mosze Red

 • Ranga
  Major
 • Urodziny 16.03.1979

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Polska, do stolicy bliżej niż dalej
 • Interests
  Prawo, ekonomia, logika, filozofia, kobiety.

Ostatnio na profilu byli

28394 wyświetleń profilu
 1. To już było, za słynnego austriackiego malarz 😪
 2. @AR2DI2 kobieta ma udogodnienie społeczne w postaci posiadanego dobrze płatnego zawodu, który nie wymaga kosztownego i długotrwałego procesu edukacji. Co za tym idzie często przerywają proces edukacji, żeby iść łatwiejszą drogą.
 3. Mosze Red

  Licealistka KOKSU

  Panowie, aktywność fizyczna powoduje przyrost mięśni tak działa ludzki organizm. Wiadomo, że wysportowana kobieta będzie umięśniona, a w jaki sposób to zależy od dyscypliny sportu, który uprawia, diety i kilku innych czynników.
 4. Panowie powstrzymajcie się przed uploadowaniem zdjęć ze swoich "prywatnych kolekcji" jeśli znajdują się na nich osoby trzecie. Możecie osadzać linki do zdjęć/ profili publicznie dostępnych ale powstrzymajcie się przed udzielaniem prywatnych informacji na temat tych osób (informacji, których dana osoba sama nie opublikowała). Więc proszę, bez komentarzy, że ktoś jet chory psychicznie, czy wywlekania prywatnych brudów.
 5. @manygguh nic takiego nie uważam. Popatrz na historię świata lub choćby Europy, zobacz ile czasu na danym terenie nie ma konfliktu zbrojnego? Cały czas masz naprzemiennie lata pokoju, a później lata walki, co wiąże się ze spadkiem jakości życia podczas i po konflikcie i z wieloma innymi trudnościami. Do tego dochodzą klęski naturalne, kryzysy ekonomiczne i inne czynniki, które też występują w krótszych lub dłuższych cyklach. Nie mówię tu o świecie jak z mad maxa tylko stwierdzam, że nie wystąpi tak długi okres spokoju i prosperity, żeby naturalne instynkty uległy zmianie. Musiałbyś mieć z 10 - 12 tysięcy lat dobrobytu i pokoju, może więcej. A masz kilkadziesiąt lat (max) spokoju zazwyczaj krócej i jakieś drastyczne zdarzenia. Czyli instynkt może wejść w uśpienie, a później i tak warunki środowiskowe spowodują jego przebudzenie. Trudno jest o dekadę spokoju na tej planecie, a co dopiero mówiąc o tysiąclecia. Na dodatek stan owego dobrobytu i pokoju musiałby objąć całą planetę, bo gdyby obejmował jedynie część populacji ziemi, to spokojna, dostatnia i pokojowa część zatraciłaby pewne instynkty i zdolności i finalnie została wybita przez tą bardziej agresywną i biedniejszą. Więc żeby nastąpiło to o czym mówi autor filmu (w postaci trwałej zmiany, a nie krótkiego cyklu). Trzeba byłoby załatwić z 10k lat spokoju i dobrobytu na całej planecie co jest niemożliwe ze względu na choćby różnice kulturowe
 6. @Byłybiałyrycerz raczej są dobrze sytuowane, między dobrze sytuowany, a ogromne wpływy finansowe jest duża różnica. Zapewne może, ale jest to dla niego dużo trudniejsze. Reszta niech się weźmie za siebie, jak tkwią w stagnacji i negują każdy pomysł, nawet własny to mają jak mają. Nawet w tym kraju dla przeciętnie inteligentnego człowieka wyrobienie sobie jako takiej pozycji społecznej/ zawodowej jest stosunkowo proste, tak jak i osiągnięcie zarobków na poziomie 12 - 15k. Tylko trzeba chęci, czasu, planu i pracowitości.
 7. Niestety nie zgadzam się z wnioskami z filmu o końcu z prostej przyczyny, wzrost zasobności i rozwój cywilizacyjny to jedynie mały epizod w historii ludzkości. Prawda jest taka, że jakiekolwiek większe zmiany historyczne/ polityczne/ środowiskowe, które nastąpią bez wątpienia spowodują powrót do stanu pierwotnego. Powszechny dobrobyt nie jest zjawiskiem trwałym i nie potrwa dość długo, żeby wyrównać poziomy i wprowadzić trwałe zmiany.
 8. @Panther przesłuchałem większość z audycji tego Pana i w większości potwierdza to co mówi się na forum, przekazuje to po prostu bardziej dyplomatycznym językiem. I ekspert z tego kanału bez wątpienia jest ekspertem, który przestrzega kodeksu etycznego w przeciwieństwie do rzekomego "psychologa z Krakowa". Mam wrażenie, że nie przesłuchałeś nagrania tylko podnieciłeś się komentarzami
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.