Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mosze Red

Starszy Moderator
 • Ilość treści

  8735
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  253

Wszystko napisane przez Mosze Red

 1. Najlepsze są komentarza widzów Awięca 😆
 2. Witam szacowne grono, w tym temacie będą podawane linki do najnowszych audycji zamieszczanych na vimeo. Nie będzie opcji dodawania komentarzy, wątek ma cel jedynie informacyjny, abyście wiedzieli co w trawie piszczy.
 3. Mosze Red

  R. Biedroń o fundacjach niemieckich

  Opłacana przez MSZ Niemiec 😆
 4. Mosze Red

  Czy Kanister popełnił błąd?

  Tak.
 5. @rybak Piotruś przytnij brodę i znajdź sobie hobby zamiast zakładania multikont
 6. Mosze Red

  Młode dziewczę

  @Morfeusz wszystko już zbanowane 🚮
 7. Mosze Red

  Cześć

  @pietroniusz
 8. @Lukas3k - 3p - linkowanie drastycznych treści mimo wyraźnej prośby ze strony moderatora aby tego nie robić. @mikolov - perm ban - multi/ trolling.
 9. Proszę kulturalnie, bez osobistych wycieczek i uszczypliwości.
 10. Mosze Red

  Masakra w Nowej Zelandii (uwaga drastyczne, 18+)

  Proszę powstrzymać się od linkowania materiału z tego przykrego zdarzenia. Tam zginęli ludzie i jest to co najmniej niestosowne. Linki do filmów zostały usunięte. Proszę również o zachowanie kultury w dyskusji.
 11. Mosze Red

  Prywatny detektyw kontratakuje!

  Informuję iż o godzinie 10:53 czasu polskiego w Central Criminal Court w Londynie w sali numer 7 rozpoczął się proces Pawła G. Pierwszy wystąpił oskarżyciel Luke Crompton i odczytał akt oskarżenia. O godzinie 11:29 czasu polskiego zaprzysiężono tłumacza, oznacza to iż kolejne będzie przesłuchanie oskarżonego Pawła G. Po przesłuchaniu wstępnym o godzinie 11:51 czasu polskiego sąd wyznaczył datę kolejnej rozprawy na 28 czerwca.
 12. @TakWiem ktoś mu mówi o patologii rozwodowej, fałszywych oskarżeniach ze strony żon, przejmowaniu majątków, a on żeby o tym nie mówić przeskakuje na świadków koronnych. 😓
 13. Limit zależy od całości aktywności i ilości polubień treści. Czyli jak dajesz sporo treści, które lubią pozostali użytkownicy, w uproszczeniu gdy jesteś aktywny i fajny to dostajesz większe możliwości.
 14. @Orybazy przecież tak jest na forum, inny limit ma świeżak inny użytkownik, a jeszcze inny starszy użytkownik. Świeżak ma ograniczony dostęp do działów limit na ilość zakładanych tematów i rozdanych lajków, zablokowany dostęp do czatu limit na wysyłane pw itd.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.