Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Hidalgo

Użytkownik
 • Content Count

  163
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

125 Świetna

About Hidalgo

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dostałbym paragraf za trwałe uszkodzenie ciała z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Przy cofnieciu nogi prawdopodobnie wyrwałby mi go z ręki i miał dowód na bajkę, że to ja go zaatakowałem. Jak sobie rozwali tętnicę udową to mam przechlpane. Weź się potem tłumacz i zastanawiaj komu sąd da wiarę. Zostanę przy kubotanie.
 2. Najlepszym wyjściem jest unikęcie konfrontacji. Kubotan sprawdza się w przypadku kiedy już jesteś zmuszony walczyć. Jego zaletą jest to, że jest bardzo efektywny zarówno w defensywie - zablokowanie uderzenia jak również w ofensywie - zadanie ciosu. Na moim przykładzie. Facet kopnął mnie z boku na wysokości żeber osłoniłem się ręką z kubotanem i było po walce, on sam sobie zrobił krzywdę. On kustykał i wył z bólu a ja się oddaliłem. Kubotan świetnie wzmacnia efekt bloku.
 3. Szybko, konkretnie i z całkowitym spokojem a dzięki temu nie raz nie dwa razy trafił się potem z kilkoma miły wieczór "bez zobowiązań" jak na siebie przypadkiem na mieście wpadliśmy wieczorem. Z tekstami to raczej druga strona coś próbowała zagrywać. Moja ulubiona perełka "Tak Cię strasznie kocham!" a 3 dni później jest z moim kumplem, który z dnia na dzień zrywa ze mna kontakt. Cudowne doświadczenie.
 4. Nie zgadzam się z tą teorią. Po pierwsze napastnik pijany, silnie wzburzony bądź będacy pod wpływem środków odurzających nic sobie nie będzie robił z tego co masz w ręku i w przypadku gdy agresor ma gołe dłonie a Ty wyciągniesz nóż to odpowiesz przed sądem za przekroczenie warunków obrony koniecznej za pomoca niebezpiecznego narzędzia. Po drugie jeżeli poszkodowany agresor oskarży Ciebie o napaść i zgłosi to Policji to podpadniesz z automatu pod art. 50a § 1 kodeksu wykroczeń, który mówi: "Kto w miejscu publicznym posiada nóż, maczetę lub inny podobnie niebezpieczny przedmiot, a okoliczności jego posiadania wskazują na zamiar użycia go w celu popełnienia przestępstwa, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny nie niższej niż 3000 zł. " Z ofiary staniesz się napastnikiem i potem woź się z tym po sądach i tłumacz, powodzenia życzę... Noszenie noża z zamiarem użycia go w "samoobronie" to proszenie się o kłopoty. W sytuacji kryzysowej, która wymaga działania samoobrony realizuje się scenariusze w kolejności uciekaj - oddal się, ukryj się - stań w bezpiecznym miejscu, walcz - uderz w pukty witalne by uniemożliwić pościg i ... uciekaj.
 5. Wyciagniesz straszaka a w odpowiedzi dostaniesz z ostrej... Przemyśl to sobie. Do samoobrony na ulicy doskonale sprawdza się kubotan.
 6. W najbliższą niedzielę kolega po 40-stce startuje na Mistrzostwach Świata Kulturystów w Hiszpanii. Z ostatnich zawodów w kategorii Open przywiózł brązowy medal... Formę ma taką, że przykrywa kapeluszem 3/4 chłopaków 20 latków z siłowni. Nie trać czasu na słuchanie bzdur... Szarp żelazo!
 7. Doszkol się - Poszukaj w swoim rejonie ofert kursów menadżerskich.
 8. Wolę obejrzeć National Geographic WILD np. Królestwo drapieżników lub Dzika Arktyka, niż te wymyślone przez jakiegoś scenarzystę bzdury.
 9. Jeremie2 - Mała Pożyczka Inwestycyjna od 100 000,01 zł do 500 000,00 zł
 10. Wychodzę czasem sam i ma to same zalety. Jak siadam przy barze to nie raz nie dwa barman sam bez słowa przełącza mi telewizor z MTV na boks tajski. Często zagadują do mnie ludzie, którzy podchodzą do baru, faceci o walkę z ekranu, kobiety np. "o ogień"... Czesto ja również jeżeli mam na to ochotę mam okazję zagadać do kogoś kto podejdzie np. kobiety - na temat tego co właśnie zamawia, biżuterii, zapachu. Zdarze się, że kiedy jej towarzystwo wychodzi, kobieta dosiada się do mnie do baru... Ważne jest jedno ja idę do baru posiedzieć sobie sam ze sobą, napić się piwa, pomyśleć sobie na spokojnie o swoich sprawach, obejrzeć walki... Nie szukam znajomości, jestem skupiony tylko na sobie. Pracowałem za barem kilka lat, naogladałem się i wiem jedno w knajpach to one nadają nam wartość na podstawie tego co w nas zobaczą ( chcą zobaczyć) i czym emanujemy. Miałem sytuacje, że dziewczyny czekały do późna w nocy aż skończe zmianę, a miałem sytuację, że byłem olewany i traktowany jak powietrze... Kluczem zawsze jest Twoja wartość. Wychodź sam... To doskonałe doświadczenie.
 11. Poszukaj materiałów - Michał Kędziora, Łukasz Podliński, Dawid Tymiński. Poczytaj i obejrzyj ich materiały. Wyrób sobie własne zdanie na ten temat i zacznij sam powoli budować swój styl.
 12. Podejmij współpracę z już istniejącą w branży firmą jako jej podwykonawca.
 13. To nieprawda. Wojna może zmienić człowieka. Poczytaj o weteranach, którzy zabijali, widzieli śmierć i sami się o nią otarli. Poczytaj relacje ich bliskich i ich przyjaciół jak zmienił się ich charakter, ich zachowanie. Obejrzyj zdjęcia jak wyglądali przed wojną a jak kiedy z niej wrócili. Sam zobaczysz jak się zmienili fizycznie i psychicznie bo wszystko widać w oczach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.