Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Hidalgo

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Świetna

About Hidalgo

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Boks, plac z drągami i poręczami oraz siłowia... Trzy najlepsze antydepresanty.
 2. Na dzień dobry pocałuj w policzek blisko ust. Weź za rączkę. Zaprowadź do miejsca, które sam wybierzesz. Usiądź blisko obok ale tak by miała swobodę ruchu i zapytaj gdzie chciałaby zamieszkać gdyby miała milion dolarów. Pyknie albo nie pyknie ale po jej reakcjach na Twoje zachowanie od razu będziesz wiedział na czym stoisz. Twój czas jest cenny, nie trać go na gdybanie, czajenie się czy jakieś gierki. Tego kwiatu jest pół światu.
 3. Spotkać się zawsze można. O tym co zrobisz z tym tematem później to zdecydujesz po spotkaniu. Działaj! Dobrej zabawy!
 4. Marsze dają więcej niż każdy rower stacjonarny. Zastanów się jeszcze.
 5. Dieta, spacery na plac z drążkiem i tam budowanie najpierw siły czyli podciaganie na drążku nachwytem i podchwytem, pompki, dipy na poręczach, przysiady i spinanie mięśni brzucha albo na dążku albo leżąć - górnych i dolnych partii skosy możesz wdrożyć troszkę później. Baza to podstawa, jak jej nie zbudujesz to stracisz tylko czas zaczynając na siłowni. Na placu wzmocnisz plecy - mieśnie i kręgosłup, łapy i klatkę a marsze poprawią Ci efektywne spalanie tkanki tłuszczowej. Podstawą wszelkich zmian jest jednak micha jak jej nie ogarniesz to sam będziesz sobie sabotował swoją robotę z drążkiem czy też żelastwem. Powodzenia i wytrwałości bracie życzę.
 6. Mój kolega był w podobnej relacji z samotną mamuśką ale zrównoważoną psychicznie. Zainwestowała bardzo dużo czasu rozgrywając go "na zimno" w celach matrymonialnych. On jasno określił ramy tej relacji - jedynie miło spędzamy czas bez żadnych zobowiązań. Ona oczywiście się zgodziła i miał maraton seksu a po 3 miesiącach pojawiły się teksty w stylu "kochanie" i sceny zazdrości. Nie było z jej strony otwartych propozycji sformalizowania tej relacji ale zaczęło być jej dużo w jego życiu codziennym. Mnie przypominało to powolne "gotowanie żaby". Upewniłem się w tym jak wpadły mi w oko jej logowania na blogach o tematyce w stylu "jak oswoić faceta". Kolega dalej żył sobie z nią w tej stopniowo zacieśniającej się "luźnej" relacji, w której pojawiło się więcej seksu po alkoholu - po czasie kolega stwierdził, że to cud, że nic nie zmajstrował bo nie wiele z tego kotłowania pamięta a było ostro i intensywnie... Relacja padła ponieważ kolega poznał inna kobietę, z którą zdecydował się na stały związek. Odtrącona Pani zrobiła mu po pijaku nalot na chatę akurat w obecności nowej kobiety. Wyżaliła się, wypłakała i poszła, obyło się bez rękoczynów... Jak policzyłem to zainwestowała w "gotowanie" kolegi około roku i operacja jej się nie udała... Miał farta, że grała ostrożnie i nie poszła po bandzie z przechwytywaniem nasienia - z pespektywy czasu oceniam, że była jednak amatorką w te klocki... Obawiam się, że z nowym obiektem już tak się nie będzie cackała. Kolega był dla niej solidnym poligonem.
 7. To pomyśl nad kącikiem dla dziewczyny, która robi pazurki, to dodatkowo przyciąga kobiety. Mam taki salon fryzjerski "przez ścianę" i widzę jaki ruch taka "dodatkowa" usługa generuje.
 8. Powiem Ci, że dużo bardziej efektywny jest w tym przypadku tzw. "marketing szeptany". Ludzie bardzo często doceniają profesjonalizm i polecają Cię potem innym swoim znajomym czy klientom.
 9. Najlepsza kasa dostępna dla "szarych ludzi" bez "pleców" i "prawniczo-lekarskiego" wykształcenia jest w pracy na własny rachunek w usługach. Mechanik samochodowy, elektromonter, hydraulik, płytkarz, malarz, wykończenie wnętrz... itp.
 10. Mężczyzna podobnie jak kobieta nie jest uwarunkowany genetycznie do monogamii. Oboje uwarunkowani są do niej kakonem narzuconych im w danej kulturze zachowań i postępowania wg. zasad, które w/w kultura im narzuca. W opozycji do narzuconych nam zachowań społecznych stoi nasz gadzi mózg i pierwotne instynkty... i tak to wygląda z perspektywy badań naukowych. Pozostaje kwestia etyczna... Jej - czy walnie w rogi swojego mężczyznę i Twoja czy Ty weźmiesz w tym udział... Każdy ma własną etykę życia. Daleki jestem doradzania w takich sprawach, czy też od oceniania Ciebie lub jej. Każdy ma własne życie i sam powinien dokonywać w nim wyborów, tak by móc w spokoju i w zgodzie z sobą funcjonować w codziennym życiu.
 11. Tak wycieli. Nie wiem co wycinali, nie znam sczegółów, temat był dla niego bardzo krępujący. Podzielił się ze mną swoim strachem, potrzebował się przed kimś wygadać. Nie zdecydował się na wymrażanie. Bał się zmian nowotworowych, zdecydował się na wycięcie.
 12. Sex bez gumy z kobietami z Tindera to proszenie się o kłopoty. Z polowanie na tatę z niechcianą ciążą wyciagnie Cię test DNA. Nie będzie miło, stracisz czas i nerwy ale się wybronisz. Prawdziwe zagrożenie to choroby weneryczne. Mój kolega zachwycał się taką kocicą z Tindera co to "szatan nie kobieta" była w łóżku i skończył w szpitalu z prezentem w kroczu i diagnozą - wirus brodawczaka ludzkiego (HPV). Leczenie farmakologiczne niewiele dało. Konieczna była interwencja chirurga - zabieg. Nie wiesz co wcześniej miała w ustach i z kim sypiała... Uważaj na siebie bracie.
 13. Idź dalej swoją drogą, nie trać czasu i energii na sprawy, które pozostawiłeś za sobą.
 14. Przerabiałem worek w bloku. Sąsiedzi będą się skarżyć na hałasy bo płyta przenosi każde stuknięcie a uchwyt trzeba kleić na patrony i kotwy HILTI i to najlepiej złapany w 4 punktach. Ja przeszedłem z bloku na siłkę z salą do boksu i tam nie mam problemów z sąsiadami i sypiącym się stropem. Zawarłem za to kilka nowych znajomości.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.