Jump to content

AdrianoPeruggio

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,244
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

719 Świetna

About AdrianoPeruggio

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona

Recent Profile Visitors

4,539 profile views
 1. AdrianoPeruggio

  Talmud

  http://xportal.pl/?p=31860 Krytyka PiS może okazać się antysemityzmem. Mając pretensje do rządu, pamiętajcie, czyje interesy może reprezentować.
 2. AdrianoPeruggio

  Talmud

  Dlaczego bezczelnie kłamiesz? Nie ma czegoś takiego jak Dzieje Apostolskie 29. To nie jest przykład manipulacji wyrwanym zdaniem z kontekstu, bo takiego zdania nawet nie ma. Tutaj coś o żydach, chyba pasuje do tematu, niech znawcy judaizmu odniosą się.
 3. Cześć, mam telefon SG z systemem Android, zawirusowało mi telefon po przeglądaniu internetu, chciałem postąpić tak samo, jak w laptopie kiedy to poradziliście mi, jak skutecznie walczyć z wirusami, ale niestety ściągnąłem program AdwCleaner ale nie mogę go odpalić na telefonie, pomyślałem, że przyczyną jest to, że ściągałem normalnie przez neta w telefonie, a może trzeba ściągnąć specjalny AdwCleaner dedykowany dla Androida? Nie znalazłem takiego w Google Play, ale są inne programy do ściągnięcia, np. Malwarebytes for Android, tutaj kolejne pytanie, czy są one płatne
 4. Jak mają się ''tradycje'' banderowskie do tego, jak patrzy na Polaków? Ich ''patriotyzm'' nie opiera się przypadkiem na nienawiści do Polaków, ruskich i żydów?
 5. Flota, a nie cywile, kobiety, dzieci, skutki wybuchu itd.
 6. Bomba atomowa i atak na port to rzeczy nieporównywalne.
 7. Dodam, że zrzucenie bomby na japońskie miasta przez USA to powód do wielkiego wstydu. Niepotrzebna manifestacja. Co do Waffen SS, to ponoć Wehrmacht ich nie lubił, bo byli faworyzowani pod względem sprzętu. Ale bitne, fanatyczne oddziały.
 8. Co do komuszków zza wschodu, ja bym tak ich nie chwalił, bo nie ma za co. Wygrali tylko liczbą. To nie sztuka zasypać przeciwnika setkami tandetnych dywizji. Dziwne byłoby, gdyby z Niemcami nie wygrali. Zasoby są najważniejsze, pomimo tego dostawali łomot od Niemców, no ale walka na dwa fronty sprawiła, że komuchy nabrały wiatru w żagle. To i tak dziwne, że na początku pomimo wielkiej przewagi ilościowej Niemcy ich pokonywali, może to kwestia typowego wschodniego burdelu, bałaganu, wybicia kadry oficerskiej. Ale potem się opamiętali i nie musieli nic robić, wystarczyło zalać obszar
 9. Ale ja--czyścilem około---tygodn-ia-temu, -ju -pewnie dawno wyschło.
 10. Tak, to była sama woda jak czyściłem, więc czemu miałyby się skleić?
 11. Przed chwilą sprawdzałem, dalej -sz-wan-kuje, jeśli dam -kompa -do -n-aprawy, to -ciekawe, -czy zrob-ią -i -ile -wezm-ą.
 12. Witam, ostatnio -czyściłem mokrą -ścierką laptop -i dzi-eń-potem -(-n-ie -wiem, czy to -prz-yczy-n-a -mam -kłopoty -z --klawiaturą, n-ie -mogę -wpisać hasła logując -się --b-o -samoczynnie wyskakuje -mi seria znaków -------------------------------------. Ma to miejsce cały czas, tak samo teraz pisząc w wyszukiwarce czy na Forum, muszę -co -chwila -kasować te -znaki. -Co robić, -Pan-ie -Premierze?
 13. Ogółem rzecz biorąc wątpię. Ale szczegółem-możliwe. Może gdzieś się uchowały:) Poza tym czy nie ma już normalnych ułożonych niewiast? Choćby 10 procent? Jest aż tak źle?
 14. To co innego ma robić? Albo katolik i stosuje się do wymagań tej religii, albo nie. Nie można być trochę katolikiem, tak samo jak wierzącym niepraktykującym, czy też trochę w ciąży. Od razu zastrzegam-proszę nie mieć skojarzeń tradycyjnej nauki Kościoła z białorycerstwem pojmowanym jako bycie pantoflarzem. To facet ma rządzić, kobieta wychowywać dzieci, czystość i staranne podejście do tematu nie oznacza naiwności.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.