Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Endeg

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1975
 • Donations

  255.50 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1127 Świetna

About Endeg

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Lado Norte

Recent Profile Visitors

2919 profile views
 1. Emerytura to po pierwsze dla mnie swoboda, przede wszystkim dysponowania własnym czasem i własną aktywnością. Po drugie tu chodzi o to że nie jesteś zależny od jakiegoś Paździocha, bo cię zatrudnił albo jest twoim szefem.
 2. Tunel, ciemność, smród, ale zaraz ... coś tam widać, pozew zbiorowy się szykuje. http://next.gazeta.pl/next/7,151003,25082758,ulga-meldunkowa-ofiary-niejasnych-przepisow-przygotowuja-zbiorowy.html#s=BoxOpImg3
 3. I znów napięcie rośnie, za chwilę bo franciszek osiągnie 4zł. Czy ktoś z braci ma taki kredyt, a może procesuje się z bankiem? Nadmienię, że od czasu gdy wątek był na tapecie polscy kredytobiorcy spłacili lub przewalutowali ponad 100tys. umów kredytowych. A ponadto lawinę pozwów sądowych może wywołać wyrok TSUE mówiący o nieważności kredytów indeksowanych w walucie.
 4. @ZamaskowanyKarmazyn Jak już uruchomisz salon, to byś może jakąś zniżkę dał dla bracholi.
 5. @Rodanek Wkleję link jeszcze raz, bo Twój się nie zakotwiczył. http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/1,107881,25071897,matka-wystarczy-ze-cos-powie-i-wszyscy-jej-wierza-ojciec.html#s=BoxOpMT A niezależnie od motywacji GW, to jednak kropla drąży skałę. Widać, że wysiłek Marka, adwokatów szczecińskich i niezbyt wielu innych procentuje. Niektóre tematy z forum, jak ten mówiący o niesprawiedliwym traktowaniu stron przy rozwodach i opiece nad dziećmi, przebijają się powoli do mainstreamu.
 6. Sutanna i koloratka. ⚠️
 7. Alkohol mógł mieć pewne dobroczynne skutki w czasach dawniejszych. Ludzie ratowali się nim, by poprawić trawienie marnego, nadpsutego często żarcia. Gdy nie było herbaty i kawy działał jako środek rozgrzewający chłodną jesienną i mroźną zimową porą. http://www.monz.pl/pdf-73415-10236?filename=Alkohol _ panaceum.pdf Obecnie, to może kieliszek rakiji bez konserwantów pity raz na parę dni nie powinien uczynić spustoszeń, ale dla części z nas byłoby to ryzykowne, skutkujące popadnięciem w nałóg.
 8. Na tym forum była już adekwatna odpowiedź na tego typu lamenty, ale warto przypomnieć, bo ktoś wcelował w punkt. Szło jakoś tak: jeśli kobiety uważają że faceci to dno, nic sobą nie reprezentują, nie nadają się do związków, nie spełniają wymogów, nie dorastają, na nadążają itd. itp. to przecież panie, te fantastyczne istoty bez skazy mogą same połączyć się w pary. Wtedy pokażą nam, mężczyznom jak powinna wyglądać relacja typu highest level. Jak sobie świetnie dają radę we wszystkich aspektach i jak wspaniale prosperują we wszystkich dziedzinach te istoty, które zostawiły nas - nieogarniętych potworów z qtangami - daleko w tyle. No bo do czego im my - ponoć brakujące ogniwo ... tylko lepsze samce do sprzedaży nasienia wystarczą.
 9. Z tym zagraniem Twojej kobiety, to zupełnie jak w tej powiastce: Jedzie gostek z pańcią do centrum miasta, a tu jeden, drugi i następny parking zapełniony na 100%. I wszystkie miejsca na ulicy obstawione. Reakcja kobity: z tobą to tak zawsze, inni jakoś mogli zaparkować, a ty jak zwykle masz problem.
 10. Witaj na pokładzie,
 11. Rozwód nie zawsze sam w sobie bywa najgorszy,* tylko że w naszym pięknym kraju zwyczaj jego złe następstwa. Szczególnie dla mężczyzn i dzieci. A druga strona tego medalu może doprowadzić nas, czyli społeczeństwo niekoniecznie tam dokąd byśmy chcieli. Tzn, kobiety po prostu przestaną się prokreować. Niby fajnie, taka rekreacja bez prokreacji, tylko po takim czymś demografia definitywnie zostanie powalona na dechy. * w imię czego się męczyć z kimś na siłę? (pytanie retoryczne)
 12. A po kiego monopol. Będziesz go miał tylko wtedy jak założysz prywatny harem. To już lepiej meine private meinung polecieć na Filipiny i tam masz oligopol. Są na forum wątki braci, co zamoczyli na tropikalnych wyspach.
 13. Katyń to robota pewnej nacji, mającej miażdżącą przewagę w NKWD i innych sowieckich instytucjach. Rosjanie to od nich bardziej nawet wycierpieli niż Polacy. Białorusini zaś to lud chłopski, który ma do tej pory o wiele słabiej od sąsiadów wykształcone poczucie przynależności narodowej. Przez wieki mówili o sobie "my tutejsi". Ukraińcy natomiast wywodzą swą tożsamość od wolnych Kozaków, hajdamaków na Siczy. Bardzo brutalnie obchodzili się z obcymi (dla nich) już w XVII wieku, wystarczy poczytać o bitwie pod Batohem, albo o męczeńskiej śmierci Andrzeja Boboli. Polakom i Rosjanom wciąż zarzucają, że my i oni zawsze dążyliśmy do sprowadzenia wolnego, dumnego ludu do poziomu chłopa pańszczyźnianego.
 14. Ten temat, jak wiele rzeczy na tym forum był kiedyś omawiany, tylko teraz wzbudził o wiele większy oddźwięk. A to znaczyłoby, że problem narasta.
 15. @Les niczego nie pomyliłem. O postępowaniu ks. Jankowskiego wiedziało mnóstwo spośród hierarchii jak i ultrakatolicki prezydent. Tylko jakoś nikt tego nie ujawnił, nie potępił. Była first lady ledwie coś w swej książce napomknęła o prałacie. Fakt, Judaszy jest kilka %, lecz sęk w tym pozostali umywają ręce, Takie coś bardziej z Piłatem niż Judaszem się kojarzące.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.