Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Endeg

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1885
 • Donations

  234,50 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1047 Świetna

O Endeg

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Lado Norte

Ostatnio na profilu byli

2629 wyświetleń profilu
 1. Kolejny kraj jest przeciw nam, przeciwko Polsce. Do "zacofanego" Iranu dołączyła "postępowa" Norwegia. Norweskie MSZ dało 3 tygodnie na opuszczenie tego kraju polskiemu konsulowi Sławomirowi Kowalskiemu, który norweskiej Polonii, jak i oslońskim urzędnikom znany jest z potyczek z ichnim urzędem do spraw dzieci, mającym germańską nazwę Barnevernet. Konsul S. Kowalski pełnił te funkcję od 5 lat. https://prostozmostu24.pl/polski-konsul-wydalony-ma-3-tygodnie-na-powrot-do-polski/
 2. Endeg

  'Walka z mową nienawiści' :-D

  Nienawistnik brzmi bardziej swojsko od "hejtra": https://www.rp.pl/Felietony/190119379-Nienawistnicy-nienawidza-nienawisci.html
 3. Gilette dla równowagi powinna dać przekaz kobietom, nabywającym produkty tej firmy. Przy goleniu nóg i innych partii ciała powinny mieć świadomość żeby nie zachowywać się zbyt kobieco.
 4. W tygodniu przechodziłem parę razy blisko sceny, którą postawili w dziwnym miejscu. Zawsze była na środku Targu Węglowego, albo na Długim Targu i jej tył był oświetlony i chyba lepiej zabezpieczony. Teraz scena została [postawiona na skraju Targu Węglowego, wciśnięta bokiem do muru, a od tyłu są krzaczory i raczej ciemno.
 5. Endeg

  Oświadczyny

  Uważajcie bracia, jak my przestajemy mieć parcie na ołtarz, to czerskie media zaczynają zachęcać kobiety do bycia stroną sprawczo- aktywną w tej materii: http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,24338867,w-markecie-z-rodzicami-na-kolacji-z-zaskoczenia-oswiadczyny.html#s=BoxOpCzol6
 6. @brama85 Jak spędzasz cały dzień w domu, to czy Tobie też rośnie tzw. brzuszek współczucia?
 7. Endeg

  Bezsens Matrixa

  Cerkiew prawosławna to nie jest to samo co kościół gr-kat. W ówczesnej Austrii a raczej habsburskiej monarchii wyznaniem panującym jak i dominującym był katolicyzm.
 8. Jest jeden niezaprzeczalny plus relacji typu Macron, bo stara żona = możesz bez "kondona". Wiem, bo sam testuję i chyba nie wróciłbym do kauczukowego wdzianka.
 9. Endeg

  Giełda - prognozy na 2019

  W kasynie bez względu na to czy któryś z grający coś uszczknie z puli, zarabiają właścicieli przy pomocy krupierów, barmanów, roznegliżowanych pań ... Zanim przystąpisz do transakcji giełdowej też jesteś w plery, bo płacisz biuru prowizję.
 10. Endeg

  Dzisiejsze czasy....

  Fakt, co więcej Einstein nie wspomniał o tym: https://www.ckm.pl/seks/seks-przegrywa-ze-smartfonami,17466,1,a.html
 11. To szczere wyznanie nie stoi w sprzeczności z Twoim awatarem? 🙃
 12. Srety, pierdolololety z rozmowy wyszło to czego można było się spodziewać. Pani psycholog twierdziła, że postawa Klaudiusza wynikała z jego doświadczeń z kobietami (dlatego coś z nim nie tak) i że zapewne musiał wcześniej zostać "zraniony" w jakimś związku (w domyśle: a teraz mści się na kobitkach). Prowadząca redaktorka Marcelina Zawadzka jej potakiwała, ale co ciekawe zgodziła się także z drugim zaproszonym gościem, mężczyzną który mówił o prawie kobiet do szybkich randek i równie prędkiego seksu ... Na co prowadzący program w parze z Zawadzką młody dziennikarz skonstatował, ze on rozumie takie jazdy, szybkie numerki i równouprawnienie w tym względzie, ale sam jest zwolennikiem żeby kogoś lepiej poznać, stworzyć LTR i dopiero wtedy zamaczać. Na co panie mówią, ze zaczynając od ONS też można przejść do LTR. I takie w sumie tam ujki-mujki.
 13. Endeg

  Noworoczne przemyślenia

  Jestem w podobnym przedziale, wiek Mesjasza już dawno za mną, Mimo to czuję się coraz lepiej, widzę że lata doświadczeń i obserwacji zaczynają procentować. Patrząc wstecz to moje dzieciństwo było nie za bardzo, młodość raczej ciulowa, ale ostatnie lata (wiek średni) okazały się całkiem niezłe - w dużym stopniu dzięki Markowi i Forum. A jak patrzę na lata co przede mną, czuję że moja starość to dopiero będzie dżolerska!
 14. Może nasz Brat powinien wybrać się z przywoitką kolegą, jakimś czujnym gościem. Trzymałby się od Was z dala, a jak nie wyjdzie to możesz z nim razem zalać pałę i iść na koncert na Bankowym.
 15. Mam dość prosty patent. Jeśli to się dzieje w urzędzie, mówię że tak samo jak on/ona jestem urzędnikiem. Gość albo gościówa najczęściej się uspokaja i zawiązuje się coś jakby nić porozumienia. W sklepie rzadziej się to zdarza, jak już to w Warszawie kiedyś miałem takie nieprzyjemne akcje. Na tzw. prowincji personel w sklepach, knajpach jest raczej przyjemniejszy w kontakcie.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.