Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Endeg

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2160
 • Donations

  255.50 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1247 Świetna

About Endeg

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Lado Norte

Recent Profile Visitors

3674 profile views
 1. Ci "koszerni" jako pionierzy wprowadzają lockdown #2. https://wojciechbialek.pl/2020/09/izrael-pierwszym-krajem-z-druga-kwarantanna.html https://wojciechbialek.pl/2020/09/izrael-oraz-aruba-i-bahrain-wydaja-sie-na-razie-wyjatkami.html
 2. Jeśli nawet na kasę nie, to rozgłos w sprawie też nie w kij dmuchnął. Pochwalić się pani może w "sołszalmidiach", że złowiło się szeroko rozpoznawalnego gościa.
 3. @Kespert W punkt. I o tym traktuje też audycja Marka "Za mundurem panny sznurem".
 4. O urabianiu kobiet w kierunku femi- w kontekście emocjonalnych deficytów. https://coryllus.pl/czy-handlarze-zywym-towarem-inwestuja-w-produkcje-feministycznych-seriali/
 5. @Analconda Twoje podejście jest zbieżne z tym, co Romowie uważają w tym temacie. Dla nich kobieta w miejscu intymnym jest nieczysta, a jakieś placówki, minetki to dziwne, wręcz gorszące zachowania gandziów.
 6. @Maximus777 Z Twojej strony najpierw należy dopełnić formalności z przywitaniem i zaprezentowaniu się Braciom. Bo awatar raczej jest wystarczający.
 7. Żaden język z grupy romańskich nie jest prosty do nauki. Przede wszystkim w kość daje rozbudowana gramatyka, dialekty mocno różniące się od standardu Akademii czy też castellano. We francuskim uderza kontrast między słowem pisanym i mówionym. W hiszpańskim np. mamy rzadko występujący w innych językach tryb Subjuntivo. Tu jest poparte praktyką porównanie tych 2 języków: https://woofla.pl/tag/hiszpanski/ I charakterystyki obu: https://woofla.pl/o-latwosci-jezyka-hiszpanskiego/ http://www.frang.pl/francuski-jest-trudny-najwiekszy-mit-o-nauce-jezyka-francuskiego/ https://woofla.pl/tag/gramatyka-francuskiego/ W bonusie: http://www.frang.pl/francuska-wymowa-nie-czytaj-tego/
 8. Coby nie demonizować złych chłopaków, można przyswoić sobie znaczenie "BAD BOYS" w szerszym, jak to się obecnie mówi, kontencie.
 9. Przykład kobiety wychowanej w czasach dominacji patriarchatu i mającej wpojone przeświadczenie o poświęceniu się rodzinie i ojczyźnie, to są antypody tego co obecne pokolenie jest w stanie dać społeczeństwu.
 10. Endeg

  Uwaga RAK!

  Lepiej się z takimi nie zadawać, skutki mogą być jak widać pod linkiem. https://www.blasty.pl/8963/9-miesiecy-pozniej
 11. Z polskich: "Seksmisja", Ile waży koń trojański". "AmbaSSada", Z brytyjskich: "Bandyci czasu", "Dr Who wśród Daleków". Wyprodukowano też znaczną ilość seriali osadzonych w tej tematyce, ale to jednak nie zalicza się do twórczości kinowej.
 12. Ukazał się rządowy raport o przemocy, pod nazwą Ogólnopolska diagnoza zjawiska przemocy w rodzinie. Raport potwierdza tezę, że związek nie jest najlepszym środowiskiem dla człowieka, a i udział kobiet w zachowaniach przemocowych wcale nie jest taki niski jak się ogólnie uważa. Dla nas jako forumowców, udział ten jest niedoszacowany z racji powszechnej tendencji pomijania przemocy psychicznej. https://static.im-g.pl/im/5/26198/m26198755,WYNIKI-BADANIA.pdf https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,26198394,rzadowy-raport-ws-przemocy-6-proc-polakow-uwaza-ze-maz-moze.html#s=BoxOpMT
 13. https://kobieta.onet.pl/slub/organizacja/wieczor-panienski-sekrety-historie-wyznania-striptizera/x9mbfq8
 14. Taka karma ... panie Karmazyn. Szczęścia i sukcesów życzę!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.