Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Endeg

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1784
 • Donations

  150,99 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

978 Świetna

O Endeg

 • Tytuł
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Lado Norte

Ostatnie wizyty

2106 wyświetleń profilu
 1. Związek ze starszą kobietą skraca życie mężczyzny, związek z kobietą młodszą skraca je jeszcze bardziej. Remigiusz Mróz "Większość bezwzględna"
 2. Mistrzostwo w swojej dziedzinie

  Właściwie to ówczesny dyrektor sportowy tego klubu się nie sprawdził. Nie dostrzegł możliwości młodego Lewego i wypowiedział tę (nie)sławną kwestię: "Możecie sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę”.
 3. Teraz coś bardziej od strony fachowców, czyli służby zdrowia, w tym wypadku zdrowia psychicznego. Kierownik Kliniki Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego mówi w interesującym wywiadzie o epidemii samobójstw: http://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/artykuly/1104848,bartosz-loza-w-polsce-mamy-epidemie-samobojstw-obowiazuje-model-leminga-pedzacego-do-przepasci-wywiad.html Kluczowym wydaje się ta część rozmowy: Prób samobójczych [jest] między 100 a 200 tys. rocznie. Dorośli? Głównie młodzież w okresie pokwitania, bo ryzyko samobójcze gwałtownie wzrasta wraz z pokwitaniem. Późniejsze zachowania samobójcze przez całe już życie nawiązują do ukształtowanych wówczas i nieleczonych w porę schematów. Z niejakim zdziwieniem skonstatowałem również, że pokolenie Polaków z mojego i okolicznych roczników jest najbardziej depresyjną generacją w Europie.
 4. Cześć

  Witaj.
 5. Wybór pracy

  Może spróbuj jakiś czas popracować jak barman, celnik albo kurier. W ubezpieczeniach tez nie najgorzej płacą. Natomiast roboty w banku i urzędzie nie polecam.
 6. Serdeczne przywitanie

  Cześć
 7. Ustalmy swoje własne święta.

  Taki ważny temat jak ten był już oczywiście poruszany na Forum. Zresztą został założony przez samego Marka:
 8. 14 lutego - Ważny dzień!

  Mnie tam dziś-dzień V. kosztował ze 2 zł. Tyle co tartinka, którą na spółę skonsumowaliśmy.
 9. Tak to Ja!

  Cześć. Zatem czekamy na twórczość.
 10. I jeszcze ta różnica miedzy płciami w zadłużaniu się (od kogo i na co) jest znamienna. Jakoś mnie nie zdziwił ten art: http://forsal.pl/finanse/finanse-osobiste/artykuly/1103812,kobiety-maja-dlugi-w-firmach-pozyczkowych-a-mezczyzni-w-bankach.html " (...) w przypadku długów w firmach pożyczkowych, już w młodym wieku zaczynają dorównywać mężczyznom. Jest ich tyle samo, co panów, ale ich długi są większe. (...) "
 11. I kolejny raz lecąc po schemacie. Oto pań narzekania, żale, utyskiwania: https://kobieta.wp.pl/mezczyzna-zaczyna-sie-od-180-cm-i-6-tysiecy-miesiecznie-mloda-polka-roszczeniowa-6218887243732609a
 12. Witojcie!

  Witaj na samczym pokładzie.
 13. Witam!

  Cześć.
 14. SIEMA

  Cześć. Ogolić się zawsze można ...
 15. Dzień Dobry.

  Witaj.
×