Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Endeg

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2014
 • Donations

  255.50 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1149 Świetna

About Endeg

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Lado Norte

Recent Profile Visitors

3008 profile views
 1. Endeg

  Playlista do łóżka

  Dobry jest tu stary, dobry Dr. Hackenbush. 😍 Tudzież Liroy w swym obrazoburczym anturażu.
 2. https://opolczykpl.wordpress.com/2019/09/25/nie-biore-udzialu-w-okupacyjnej-farsie-wyborczej/
 3. Tego typu pasywne lokowanie, jeśli działasz z ostrożnością np. jak skitrasz walory poza systemem bankowym i jeszcze lepiej - poza wiedzą służb państwa = to będzie tezauryzacja.
 4. Miał niefart, bo wyrok zapadł przed Brexitem.
 5. Zaraz Wam powiem, co zaraz będzie. Będzie WYROK. Właściwie to WYRO K. Czyli WYRO Karne, inaczej mówiąc MADEJOWE ŁOŻE. Jako bonus lewatywa dla detektywa.
 6. Epstein to podobno pierwowzór nauczyciela, który jest główna postacią filmu "Stowarzyszenie umarłych poetów". Uczniowie go uwielbiali, a on to zaczął wykorzystywać. I dalej już poszło ...
 7. @Boromir W ówczesnej Polsce, gdyby któryś z polityków zaproponował kapitulacje w stylu czeskim, to natychmiast zostałby okrzyknięty tchórzem, zdrajcą, defetystą. I od razu przestałby być politykiem. Byliśmy wtedy, pod koniec lat 30-tych (a przynajmniej takie hasła krążyły) SILNI, ZWARCI, GOTOWI, co więcej mieliśmy nie oddać ani guzika wrogowi i po zwycięskiej wojence defilować po Unter den Linden.
 8. Czemu ANIA? Jakaś infantylizacja zapanowała. Przecież np. pani Chylińska nie tytułuje się AGNIESIA. A. Karwan raczej inaczej jest zapisana w dowodzie, a jak ma dowód to 18 lat skończyła i to 'Ania' używana oficjalnie nieco razi.
 9. Zaraz, zaraz, przecież nie tak dawno przyznano 500+ na każde dziecko. Sam premier mówił w wywiadzie, że jak rodzina dostawała tylko na drugie dziecko, to teraz otrzymuje także kasę na pierwsze. Jakby nie było wzrost o 100%. Albo o 50% lub 33% gdy ktoś ma troje lub czworo przychówku. Ból doopska maja więc samotne panie i te biedniejsze pary (kryterium dochodowe), co już dostawały świadczenie na jedynaka ... Ale przecież można ruszyć tył i choćby na pół etatu ... bezrobocie mamy tylko pięcioprocentowe.
 10. Tylko że ten ten dany to niekoniecznie ten co później wychowuje. Dziwnie to wygląda, jak pani umieszcza taki precyzyjny, matematyczny wyraz w tekście który raczej nie jest wywodem naukowym. Poza tym tu jest tak napisane jakby za dziecko byłby odpowiedzialny tylko facet, a kobieta poświęcała się na maksa. Droga Pani, dziecko również ma Pani geny i o/dziedziczy je w 50%.
 11. To coś jak podejście Michalkiewicza, który lubi sprawiać wrażenie, że z powodu swoich poglądów jest szykanowany na całym świecie. Bo np. sprawdzając jego tożsamość na lotniskach służby różnych krajów podobno krzywo się na niego patrzą i zadają dziwne pytania. A zdziwienie pani z filmiku było podobne do moich pierwszych reakcji, gdy wiele lat temu czytałem słynną "Płeć mózgu".
 12. Życie ponoć jest nowelą 🙃 ... życie życiem a jeść trzeba 🍕
 13. Najlepsza recenzja: https://coryllus.pl/sierp-z-dupy/
 14. Może naiwnie myślą, że zadziała to w ten sposób na żołnierzy nieprzyjacielskiej armii?
 15. Arboretum w Rogowie, Termy Maltańskie, Katedra gnieźnieńska i tamtejsze Muzeum Początków Państwa Polskiego, Muzeum Kinematografii w Łodzi, nie tylko dla dzieci - ZOO Poznańskie i pobliska kolejka wąskotorowa, nie tylko dla religijnych - kompleks sanktuaryjny w Licheniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.