Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Endeg

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1828
 • Donations

  201,99 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1009 Świetna

O Endeg

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Lado Norte

Ostatnio na profilu byli

2533 wyświetleń profilu
 1. Jak dla mnie praca powinna męczyć, denerwować, wzbudzać pokaźny ładunek negacji. Paradoksalnie się wówczas mobilizuje i wtedy sprawy posuwają się naprzód. W jakiejś mierzę nienawiść do tyrana-pracodawcy i jego przydupasów wzbudza we mnie radość. Po odejściu z danej firmy nie utrzymuję z nikim stamtąd kontaktu, ani nie zachowuję pozytywnych wspomnień, nawet jeśli taki by wystąpiły. Gdyby codzienna wielogodzinna aktywność sprawiała przyjemność to przecież nie byłaby pracą, tylko opłacanym wolnym, czasem. Podsumowując, wypracowany przez lata quasi-masochizm jest po prostu warstwą ochraniającą mnie przed tym wszystkim negatywnym, co zaznacza autor wątku jak i bracia.
 2. Endeg

  Koszty posiadania samochodu

  Jeszcze coś ciekawego znalazłem w sieci odnośnie tematu: https://subiektywnieofinansach.pl/tco-czyli-ile-naprawde-kosztuje-cie-samochod-paliwo-ubezpieczenie-serwis-amortyzacja-zsumowalem-to-i-mam-trzy-wnioski/
 3. Endeg

  Przenikliwe " wybałuszanie oczu"

  Najpierw przypieprza się cywilna odnoga KAS. Tych niemundurowych jest o wiele więcej i oni najpierw wykonują robotę u podstaw, wyszukując słabe punkty podatnika. Dopiero później do akcji wkraczają goście z dawnego UKS-u. A celnicy to z kolei jeszcze inna inszość. Mundurowych wciągnęli do KAS, ale nadzoruje ich, co ciekawe - "garniturowy" szef. Z tego jak i z zarobków celnicy nie są zadowoleni i wzorem policji szykują akcję strajkową.
 4. Od 100 lat Polska jest znów na mapie świta poza okresem 1939-44/45, ale i w pozostałych latach nie byliśmy niepodlegli, szczególnie 1944-56. A w latach 1918-21 prowadziliśmy walki o kształt granic odrodzonej Rzeczypospolitej. Mnie na szczęście przyszło żyć w drugiej, spokojniejszej połówce tego stulecia. Pamiętajmy też, że Polska odrodziła się nie po dłuższym niż się naucza (123-letnim) okresie rozbiorów. Od I rozbioru w 1772r. do 1918 minęło aż 146 lat. Licząc wcześniejsze zabranie przez Austrię ziem spiskich wychodzi półtora wieku pod obcym panowaniem.
 5. Gość poszedł po bandzie, ale tak po głębszym namyśle dlaczego by nie? A co kto jest winien, że urodził się akurat w tym czy w tamtym roku. Może któryś z nowoczesnych krajów uzna, że wiek tak samo jak płeć czy kolor skóry nie jest zerojedynkowym wyznacznikiem. Konkludując: precz z sexizmem, precz z age'zmem! 😃 http://zdrowie.gazeta.pl/Zdrowie/7,105645,24143764,69-latek-walczy-z-sadem-bo-chce-legalnie-odjac-sobie-20-lat.html#s=BoxOpImg4
 6. Endeg

  Dziś w telewizji śniadaniowej było o...

  @znienawidzony w którym konkretnie medium była ta dyskusja? Może będzie na yt do obejrzenia.
 7. Endeg

  Rozprawa o UMP

  Po pierwsze niezgodne z regulaminem jest pisanie 2 postów jednego po drugim. A po wtóre nie miałem takiej sytuacji. Forumowicze jeszcze śpią bądź dopiero co wstają i pewnie dostaniesz odpowiedzi i sugestie. On the other hand gdybyś pogrzebał w czeluściach forumowych, to takie tematy na pewno już były dyskutowane.
 8. Endeg

  Bliźniaki

  Gratulacje, za jednym strzałem załatwiłeś sprawę prostej zastępowalności pokoleń. Zapytam jeszcze z ciekawości: czy one/oni są jedno- czy dwujajowi?
 9. Endeg

  Koszty posiadania samochodu

  Do policzenia wariantów różnistych: https://marciniwuc.com/ile-kosztuje-posiadanie-auta/
 10. Endeg

  To Szaleństwo!

  @Szaleniec życzę wytrwałości. Przy okazji: KM to koń mechaniczny. Kilometry skracamy do km.
 11. Ten od Amber G. też zmieniał nazwiska z P. na S. czy odwrotnie. Przyjął nazwisko żony, ponieważ wcześniej oyebau pospólstwo na raczej małą kasę, więc przykrył tym tę aferkę czyszcząc se przedpole do afery na skalę mega.
 12. Mnie też nie przeszkadza, może to być i cały dzień , nawet parę pod rząd. Ślubna krząta się wtenczas po mieszkaniu i przeważnie coś sprząta albo pichci. Mówi coś tam przy tym, ale jak na kobietę to średnia strefa stanów niskich. Jak nie pracowała a ja byłem miesiąc na zwolnieniu, to chwaliła się znajomym, że żyjemy jak dwa emeryty. Już bardziej męczy mnie zewnętrzne towarzystwo.
 13. @JohnyPrezes24 przecież chyba nic nie stoi na przeszkodzie byś stworzył świetny związek z marzeń i snów wraz z panią, która "chce założyć rodzinę, mieć dzieci i porządnego faceta przy sobie". Być może już jesteś w takim związku, nawet prawnomałżeńskim. Przypuszczam, że Bracia chętnie poczytaliby i dowiedzieliby się jak żyje normalny, porządny facet z łbem na swoim miejscu z adekwatną jego wspaniałym zaletom dojrzałą kobietą. ☯️
 14. Wzburzył mnie ten art, przeczytałem go w południe i chciałem wrzucić temat, nazywając go rzekomym buntem samców beta. Miałem parę rzeczy do zrobienia i Brat @Gr4nt dużo bardziej odpowiedni dał, całkiem ładny tytuł tego 🔝wątku.
 15. Odpowiadam, że mało, gdyż pracuje na ćwiartkę etatu, kilkanaście godzin w tygodniu. A jak pytają czemu tak krótko to odpowiadam jak @karhu Gdy ktoś bywa bardziej dociekliwy i dziwi się, że wracam z tyrki po południu, to mówię ze muszę wydać nadwyżki w galeriach i agenturach. 🐓
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.