Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BobPage

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About BobPage

 • Rank
  Kot
 • Birthday 01/01/1970

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mythical City on the Hill

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. BobPage

  Laptop i drukarka

  Co do laptopa, zacząłbym od określenia oczekiwań: do czego ma służyć laptop - czy mają być gry, może priorytet to wiele kart w przeglądarce, czy ma być dysk HDD + SDD na system i programy, sporym podbiciem ceny jest GPU, inaczej zostaje iGPU w CPU. Polecam fora jak np.: pclab.pl, dział laptopy, można tam znaleźć aktualne tematy z przedziałami cenowymi + zastosowaniem.
 2. Bez szczególnego powodu, w zasadzie byłbym równie zadowolony jako Gunther Hermann, czy Carry Grant.
 3. Dawno temu na portalu Youtube znalazłem film Marka nawiązujący do sprawy lokalnego polityka którego żona oskarżyła (nagrała swoje mizerne prowokacje) o znęcanie się, po czym facet miał zniszczone życie. Obejrzałem kilka innych jego filmów, przekonałem się, że jest to osoba która próbuje systematyzować doświadczenia i wiedzę o życiu; podzielając wiele z jego poglądów, jednocześnie mając świadomość, że nie mogę z nikim ze swojego otoczenia rozmawiać o tym jak wygląda system, trafiłem wreszcie tutaj - po ponad roku słuchania audycji, czytania forum i kupnie kilku książek.
 4. Aż się zarejestrowałem, żeby dodać coś od siebie. Miałem (w zasadzie mam) podobny problem jeżeli chodzi o nieprzyjemny zapach z ust - mówimy tutaj o bardzo nieprzyjemnym zapachu świeżo po szczotkowaniu i nitkowaniu. Na polskojęzycznych forach mogłem znaleźć śmieszne informacje o chorobach organów wewnętrznych lub tabletkach z cynkiem do ssania - czyli rozwiązanie kupuj do końca życia / ew. idź na operację. Z angielskojęzycznych źródeł odnalazłem proste rozwiązanie na schorzenie zwane halitoza (niby dotyka ponad 20% ludzi na świecie). Jednorazowe kupno skrobaczki do języka (ale nie takiej jak czasem dodawana w szczoteczkach - tam nie powinno być żadnego włosia) - która zbiera białą powłokę z bakteriami z języka - używam codziennie rano i wieczorem od około 10 lat, nie mam już nieprzyjemnego zapachu z ust. E: literówki
 5. Dzień dobry, witam wszystkich bardzo serdecznie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.