Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  3486
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Brat Jan wygrał w ostatnim dniu 22 Maj 2016

Brat Jan ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2340 Świetna

1 obserwujący

O Brat Jan

 • Ranga
  Porucznik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  San Escobar

Ostatnio na profilu byli

3422 wyświetleń profilu
 1. Musiałeś się tym chwalić?
 2. Brat Jan

  Dziwny przypadek

  A jak tam teraz ten konflikt się rozwija?
 3. Brat Jan

  Licealistka KOKSU

  Na razie licealistka, oby nie rozrosła się do rozmiarów pani A. Wróbel. Zdjęcia nie zamieszczam
 4. Za Wiki: " P&G toczyło nawet w tej sprawie szereg procesów sądowych o zniesławienie wytaczane zarówno osobom fizycznym jak i konkurencyjnym przedsiębiorstwom, co jednak, mimo ich wygrania, pogłębiło tylko wiarę wielu ludzi w słuszność tej legendy. Jedna z szerzących się plotek głosiła, że firma rzekomo wytoczyła proces znanemu prezenterowi telewizyjnemu Philowi Donahue'owi, który rzekomo miał w swoim „Saturday's Show” przeprowadzić wywiad z byłym prezesem zarządu P&G, w którym ten miał przyznać, że logo ma istotnie podtekst satanistyczny. W rzeczywistości jednak show Phila Donahue'a nie jest emitowany w soboty i nigdy żaden były prezes P&G w tym programie nie uczestniczył. Niemniej plotki te zmusiły w końcu przedsiębiorstwo do rezygnacji ze swojego dawnego logo i zamieniono je na stylizowany zapis „P&G”. Stare logo jest jednak nadal używane w krajach azjatyckich oraz są nim pieczętowane opakowania produktów w obrocie hurtowym. "
 5. Słuszna uwaga, dlatego należałoby wyciągnąć stare sprawy typu testowanie na zwierzętach. Dziwne, satanistyczne logo którym się posługiwali przez 60 lat: W polskim internecie zrobiłoby odrobinę szumu.
 6. Akurat w tym temacie brama słusznie pisze. Nawet pierwsi chrześcijanie się zorientowali, że bez seksu i dzieci ich religia przepadnie w czeluściach historii. Czasem mam wrażenie, że na forum jest propagowany szeroko pojęty konsumpcjonizm. A przecież można: https://www.youtube.com/channel/UCRK7pLaic33S00dO64wtgGg/videos
 7. Może to jakaś zazdrość czy inne emocje, że jedna babcia przebywa z wnuczką często a druga nie i chce to w swój dziwny kobiecy sposób wyrównać?
 8. @maggienovak Co ja "paczam" 😲😮 Jakaś modelka ze Stanów zamieszkuje ze starszym mężem Polakiem na zadupiu na Dolnym Śląsku i mają już 4 dzieci?
 9. Ale z czego on się może brać w układzie krążenia?
 10. Może najpierw powinien ją sprowokować do jakiegoś wyznania i nagrać.
 11. Coś w tym może być, bo ten spektakl na scenie mocno teatralny, tak nie robi rozemocjonowany wariat. Do tego tylko 2 dźgnięcia i tak dużo uszkodzeń.
 12. Drodzy Bracia krytykanci WOŚP łatwo się pisze siedząc wygodnie w fotelu lub będąc w kraju o wyższym poziomie medycyny, a internet przyjmie wszystko. Zastanawiam się czy będąc w szpitalu odmówicie sobie lub waszemu dziecku leczenia na sprzęcie z WOŚP?
 13. Brat Jan

  Wasze "wpadki"

  Potwierdzam ws HIV-a. Dość atrakcyjna Polka pod 30-stkę wróciła z zachodu, zaczęła się leczyć. Drogą pantoflową dowiedziałem się że ma.
 14. Kasa z WOŚP idzie głównie na sprzęt, a nie np na 10 tys wynagrodzenia dyr. szpitali powiatowych zadłużonych po uszy. To odsyłam do czasów przed wprowadzeniem ZUS-u. Moja babcia trochę mi nakreśliła jak to było.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.