Jump to content

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  8,941
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  300.00 PLN 

Brat Jan last won the day on October 17 2021

Brat Jan had the most liked content!

Community Reputation

9,498 Świetna

6 Followers

About Brat Jan

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  San Escobar

Recent Profile Visitors

17,846 profile views
 1. Nad tym bym się grubiej zastanowił czy nie włączy jej się tryb dorównania Tobie.
 2. Jest napisane, że ona ma 16 lat. A tak ogólnie to straszne z Was sknery, dobrze, że nie macie dzieci.
 3. Trochę mało jak na 2023r i ojca biznesmena. Ale szaun za pokazanie jak wygląda życie w dorosłej rzeczywistości bez wsparcia rodziców.
 4. Pod warunkiem, że oczekujesz jedynie "z krzyża spuścić". Ktoś kto oczekuje relacji poza seksem tym się nie zadowoli.
 5. "skutki kanoniczne"? Czyli, że mogą wypisać z kościoła, ewentualnie dorzucić klątwę?
 6. Szacun, dbała o higienę. Serio nie próbowałeś włożyć palca/palców?
 7. O sukrwesyny. Podaj chociaż miasto. To nie jest w interesie obecnych wynajmujących. Większość wynajmuje studentom, za których płacą rodzice. Więc jest to pewny duży zysk.
 8. Ciekawe jakby tak pogadał z jakim menadżerem lub właścicielem czy na dłuższy okres wynajęcie hotelowego pokoju z łazienką oraz aneksem kuchennym na korytarzu nie wyszłoby taniej. Ale: Tego nie dałoby się uniknąć wieczorami. @zychu jakbyś się zdecydował napisz mi na priv jak to wyszło. Być może będę potrzebował dla syna podobnego rozwiązania za kilka m-cy.
 9. No to nie wierzę i co to zmienia ? Nie sprawdzałeś palcami ile wejdzie? Po defloracji pojawia się odrobina krwi. Chyba, że trenowała wcześniej solo dildosami. To również, ale i wszechobecne reklamy oraz przekazy podprogowe czy jakiekolwiek inne w literaturze, filmach, muzyce, że to "coś" jest niewyobrażalnie fajne, takie drugie niebo.
 10. Miewasz poranne wzwody? U siebie gdzieś tak od początku roku już mało kiedy mam, za to przyszedł luz i właśnie spokój. Fajne uczucie nie mieć ciśnienia, takie wyebane na seksualność. Nawet do oglądania nagości jakoś już mnie nie ciągnie. Owszem zdarza się sex czy oral, ale to już bardziej dla podtrzymania więzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.