Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4327
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Brat Jan last won the day on May 22 2016

Brat Jan had the most liked content!

Community Reputation

3206 Świetna

3 Followers

About Brat Jan

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  San Escobar

Recent Profile Visitors

4158 profile views
 1. Bracie, święte słowa... Z tym, że nie malowanie, a rozmyślam coś o aucie lub motocyklu. Ale owszem, gdyby to była jakaś młódka, a nie moja żona zapewne przez kilka może kilkanaście stosunków byłbym bardziej skoncentrowany na jej ciele.
 2. @letoBo związek dorosłych ludzi polega na wspólnym mieszkaniu, ewentualnie wspólnym spędzaniu czasu. Pożyczalibyście sobie żyletki do golenia, wspólnie oglądali mecze, naprawiali jej auto, płacili za nią rachunki, czyli kosztowałaby Cię połowę tego co inna na wyłączność. Eksperymentowali łóżkowe układy trójkątne w których być może nie zawsze byłbyś tym z tyłu...🤣
 3. A gdy okaże się, że ten jej partner jest 'bi"? Dlatego nie przeszkadzają mu inni samcy we wspólnej sypialni.
 4. Spotkałaś takich? To chyba jest to słynne "dopasowanie genetyczne", gdy świeży pot danej osoby pachnie lub przynajmniej jest neutralny.
 5. Jak to nie idziesz z modą? A co z zarostem u dołu?
 6. " Ojciec, który przyszedł zobaczyć się z synem, zastał zamknięte drzwi do domu. Zadzwonił po matkę (rodzice nie mieszkali razem), razem weszli do domu"
 7. Również darzyłem sympatią tą panią do chwili, gdy przeczytałem: "w referendum o adopcjach dla homoseksualistów głosowałabym "za"
 8. @timida Zauważ, że np w klubach laski są skąpo ubrane. Tak ubrana kobieta dla większości mężczyzn to informacja "zobacz moje walory fizyczne, poderwij mnie".
 9. Brat Jan

  Starość?

  Wczoraj spotkałem znajomą po 40-stce i o ile figura dalej ok, to twarz już nie. No szczuplutka, ale ze zmarszczkami. Wystarczyło kilka m-cy, aby znacznie się zmieniła lub może dawniej widywałem ją w jakimś retuszującym makijażu, chociaż wątpię.
 10. Czekam z utęsknieniem na uregulowanie używania kosiarek i podkaszarek. W sezonie nie otworzysz okna bo wyje to w każdą sobotę, a czasem i na tygodniu.
 11. Zdrada w małżeństwie jest karalna prawnie, ale obojętne kto zdradził to każe się wyłącznie mężczyzn!
 12. Chyba się nie rozumiemy. Gdy zdradzi mąż to traci połowę majątku plus dodatkowo dom czy mieszkanie i dzieci. A co gdy żona zdradzi? Nic nie traci! Dalej majątek jest do podziału, małe dzieci najczęściej są przy niej, a zdradzany mąż płaci alimenty. A jeżeli nie wyprowadzi się do nowego gacha to z racji opieki nad dziećmi mieszkanie może być zasądzone jej. Dodatkowo może dostawać sute bonusy rzeczowe ( np komputer dla dziecka) lub pieniężne z opieki jako samotna matka. Nie poniesie żadnych konsekwencji!
 13. Teoretycznie... Wypisz konsekwencje jakie poniesie żona, która zdradzi!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.