Jump to content

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5955
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  300.00 PLN 

Brat Jan last won the day on November 16 2020

Brat Jan had the most liked content!

Community Reputation

4767 Świetna

4 Followers

About Brat Jan

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  San Escobar

Recent Profile Visitors

5817 profile views
 1. Do tego również społeczeństwo jako zbiorowość dokłada nie małą cegłę, abyśmy to poczucie winy w sobie znaleźli i nosili.
 2. Więc jeżeli możesz w jakikolwiek sposób pomóc jemu to to zrób. A z nią zerwij kontakt.
 3. A co powiesz o tych, którym rząd zamknął biznes na czas nieokreślony. Nie, o wymysłach Analcondy.
 4. Niestety, ale często się wiążą. Co prawda dopiero po wyczerpaniu się i po karuzeli lepszych okazji oraz gdy są już na skraju lub po załamaniu się SMV czyli ok 30-stki. To daje impuls innym beciakom aby się starać o względy baaardzo długo bo widzą, że sa efekty. Nie widzą natomiast kosztów oraz funkcjonowania takiego związku. Zgadza się. Jak już są małżeństwem to beciak zostaje na maxa wykorzystany, a gdy już nie ma profitów małżeńskich zostaje porzucony na rzecz alimentów. A gdy są jeszcze długotrwałe profity to często jest zdradzany.
 5. Mam podobne spostrzeżenia, lecz jednak sporo prac jest robionych z lokalnych budżetów bez wsparcia unijnego. Natomiast zgadzam się co do tego, że gdyby nie Unia "warszawka" zjadłaby wszystko. Byłoby jak w Rasijii: "Moskwa i Petersburg w złocie, a prowincja w błocie".
 6. Mam podobne przemyślenia, jeszcze kwestia wzajemnej relacji. "Chodźmy dziś na rowery" brzmi troszkę inaczej niż "chodźmy dziś na dziwki". Cofnijcie się do lat nastoletnich i własnego ojca jak proponuje Wam wspólny wypad na dziwki.
 7. Tu troszkę widzę sprzeczność. Ale ogólnie bardzo dobre podsumowanie. Teraz pytanie kiedy w Ani odezwie się "naturalny charakter" i zacznie szukać kogoś na boku. Pisałem już kiedyś o pewnej kobiecie, która nawet za tanie wino dawała żulom pod sklepem, że założyła rodzinę. Niedawno dowiedziałem się, że chyba 4 dzieci wychowuje mąż, a ona mieszka z innym podobno agresywnym alkoholikiem.
 8. To tak samo jak z powiedzeniem: "on zrobił jej dziecko". Zapytałem pewnego razu, gdy 2 kobiety o tym wspomniały: "a gdzie była wtedy przyszła mamusia tego dziecka?" nastąpiło nagłe zawieszenie systemu u obu, a po chwili zalotne uśmieszki.
 9. Jest jeszcze często poruszany na forum "haj hormonalny" na początku związku trwający +- rok. Można z tego korzystać wymieniając związkowe partnerki, gdy haj się kończy.
 10. Po mojemu błąd! Nie wiesz co Cię czeka więc spotkaj się "na mieście".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.