Jump to content

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  6,219
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  300.00 PLN 

Brat Jan last won the day on November 16 2020

Brat Jan had the most liked content!

Community Reputation

5,090 Świetna

5 Followers

About Brat Jan

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  San Escobar

Recent Profile Visitors

6,764 profile views
 1. Na razie to jest tylko żart. Na razie... Za kilka lat: rozwodzę się z mężem bo stosuje wobec mnie przemoc ekonomiczną bo nie stara się pracować na 2 etaty aby nam było dobrze tylko po pracy siedzi przed tv lub gra w gry. Sąd: za twoje stracone lata kobieto zasądzam od męża wysokie odszkodowanie, 5000 pln alimentów, mieszkanie i auto.
 2. Ale lęk o co? W tym przypadku to chyba nie chodziło o sam sex, a o jedno-dwu razowe zaliczanie. Dla mnie to najlepsze: "Szukałam pomocy u wielu specjalistów. Jedna pani, która w ogłoszeniu podawała się za specjalistkę od seksu, poleciła nasiadówki z pieprzem, co miało sprawić, że odechce mi się seksu i się uspokoję. Przeżyłam horror. Myślałam, że oszaleję, tak strasznie paliło. Miałam to stosować do momentu, aż opuści mnie szaleństwo. Robiłam przez trzy dni. Płakałam z bólu i robiłam." Brzmi to jak praktyki sado-maso. Z tym pieprzem pod
 3. 1. Sponsoring 2. Trójkąt 3. Normalna randka z seksem z obcokrajowcem. Gdzie jest pkt 4. ? 4. Normalna randka ze średniej urody Polakiem. Bez 4 nie ma pełnego obrazu sytuacji oraz punktu odniesienia. Dałeś 2 skrajne anonse i dziwisz się, że mała skuteczność? Czy że aż tak duża? Nie za bardzo widzę o co Ci w tym teście chodzi.
 4. Tak właśnie dzieje się na portalach, gdzie na 1 kobietę przypada z 8-9 chłopa. Pani wyruchana przez setkę polskich przystojniaków po prostu jest już nimi znudzona, przejedzona. Pani szuka "czegoś więcej co da jej nowe emocje" i gdy trafia się profil z czarnoskórym czy południowcem pani snuje wizje:
 5. Oraz jeżeli jest warta to ile jej tego czasu poświęcić. Bo te które zaznały portali długo nie usiedzą przy 1 mężczyźnie. Dziwne, wydawało mi się, że tam jest większość muzułmanów więc zdradzanie nie jest takie łatwe.
 6. Nie bądźmy gorsi, stwórzmy swój własny wariant wirusa! Jak go nazwać?
 7. Potwierdzam. W moim przypadku chodzi o ukrycie brzydkich pasm siwizny i dobieram kolor jak najbardziej przypominający ten naturalny. Owszem z raz czy 2 jak przegiąłem z intensywnością to wygląd był zbyt nie naturalny, ale dobrze, że jest pandemia to się nie rzucałem w oczy. Czas i mycie zneutralizowało nadmiar koloru.
 8. No popatrz, a przecież mają małe członki. Podobno to kobiety dodzwaniają się do alfów i proszą o sex.
 9. Daj spokój! Czy ty nie wiesz jaki bunt byłby na forum, gdyby rząd nadwiślański coś podobnego uchwalił? Ile byłoby wyrzygów, że jeden z drugim nie zmierzają mieć dzieci i nie będzie się z ich podatków na cudze łożyć. Poczytaj stare wpisy, gdy wchodziło 500+.
 10. Na bluzgać "ksiemżniczkom" na portalu, Świetny sposób na pozbycie się negatywnej energii
 11. Ale z grubej rury zaczęłaś! Przecież wiesz, że "małżowiństwo" nie dla "Braci". Nie lepiej było napisać "kącik zapoznawczy"?
 12. Ale jak weszli po drabinie na jego balkon?
 13. @marcopolozelmer, @maroon oraz innych piszących, że laski mają mnóstwo atencji i prezentów od beciaków z portali wypada Was zapytać gdzie te tabuny podrywaczy, białorycerzy u tej dziewczyny? Przecież ona jeszcze przed 30-ką. jeździ starym autem, a przecież taki beciak z portalu zafundowałby jej prawie mówkę, zagraniczne wycieczki itp
 14. Jak zwykle... koniec haju. Pokazałeś się jako "potrzebujący" i spuściła Cię w kiblu. Już tak jej nie wywyższaj! Po przecinku pisze się z małej litery.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.