Jump to content

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  6,618
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2
 • Donations

  300.00 PLN 

Brat Jan last won the day on November 16 2020

Brat Jan had the most liked content!

Community Reputation

5,684 Świetna

5 Followers

About Brat Jan

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  San Escobar

Recent Profile Visitors

8,506 profile views
 1. Ech, powiew świeżej pipki i już wszyscy z jęzorami na wierzchu lizać by chcieli. @Blondyneczka- cześć.
 2. - Po lewej A która to lewa? 🤣😂 (dopisujcie ciąg dalszy, zobaczymy dokąd to nas zaprowadzi)
 3. Nie napisałeś czy mieszkanie masz na własność czy wynajmujesz. Bo jak Twoje to po zameldowaniu nie wygonisz. Prędzej ona Ciebie sprowokuje i zostaniesz wyrzucony jako przemocowiec. Kontynuuj. To nie gołodupna małolata z małym dzieckiem jak powyżej.
 4. Jak już wiele razy pisano haj przechodzi po ok 1-2 lat. + + + Oczywiście wie, że masz wolną chatę? Dlatego robi tak: Czyli dostosowuje się abyś myślał, że wy to "dwie połówki jabłka czy innego arbuza". Wiesz co to znaczy zameldować kobietę z obcym dzieckiem do swojego mieszkania? Takiej potem nie wyeksmitujesz choćby pruła się ze wszystkim Twoimi sąsiadami, albo i z ojcem dziecka. A jak podniesiesz na nią rękę to dostaniesz zakaz zbliżania się do swojej chaty. Do pełni szczęścia brakuje abyś zapisał na siebie jej dziecko
 5. Nie pękaj, to na pewno Ukrainka lub inna emigrantka. Przecież jak tu większość pisze wszystkie młode Polki-Julki nie pracują tylko siedzą na Insta i Tinder i urabiają frajerów.
 6. W tym 1 Polka ok 35-40 lat. W jej przypadku: żylaki + szczepionka= zakrzepica i śmierć.
 7. A, że za dzień czy dwa miała wyjeżdżać to nawet romans z tego nie wyszedł by. Jedynie taki 1 razowy sexik
 8. + zazwyczaj 100 za anal lub w ogóle nie robi. Dla młodego z dużym popędem częste chodzenie to strata majątku. Dla mężczyzn w średnim wieku z mniejszym popędem fajne urozmaicenie i łatwy dostęp do młodych kobiet.
 9. Masowanie sutków powoduje, że piersi jędrnieją, powiększają się. Więc w pewnym sensie metoda działa lecz w ograniczonym horyzoncie czasowym.
 10. Ale to było w stylu: "Chodź jedźmy do mnie, pokażę Ci ciekawą kolekcję muchomorów" (oficjalnie nie jest to propozycja sexu) Czy raczej: "Pojedziesz do mnie?" (jest to propozycja sexu i na to sporo kobiet mówi nie) "Jak chcesz, ale pokazałbym Ci ciekawą kolekcję muchomorów" Ale tak jak pisałem, teraz na spokojnie to możemy sobie po analizować, w trakcie spotkania wszystko toczy się inaczej.
 11. Nawet po kilku próbach mogłaby odmówić. No tak, teraz na spokojnie to możemy sytuację analizować. Na spotkaniu tego nie ma, jest improwizacja.
 12. Bardzo prawdziwe słowa. Dlatego zawsze jeżeli już jest lizanko warto "atakować" kilka razy na spotkaniu bo nie wiadomo czy dojdzie do drugiego. @powerade za wcześnie odpuściłeś.
 13. Może trzeba było zmienić miejsce na bardziej ustronne i jeszcze trochę się z nią pobawić w stylu 1 krok w tył potem 2 do przodu, push and pull.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.