Jump to content

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  8,231
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  300.00 PLN 

Brat Jan last won the day on October 17 2021

Brat Jan had the most liked content!

Community Reputation

8,255 Świetna

7 Followers

About Brat Jan

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  San Escobar

Recent Profile Visitors

11,768 profile views
 1. Gdyby nawet to żaden nie osiągnie w PL sukcesu bo go podatki zjedzą. Czyli wszyscy będziemy biedni, ale szczęśliwi. Poza partyjną wierchuszką oczywiście.
 2. Poobserwuj też ciśnienie, zazwyczaj w dni bezchmurne jest wyższe. https://www.medonet.pl/zdrowie,cisnienie-atmosferyczne---wplyw--roznice--zmiany--jak-sobie-z-nim-radzic-,artykul,1731210.html
 3. Brat Jan

  Sex lalki - opinie

  "Zuza, lalka nieduża i na dodatek cała bez szmatek. Kocham ją najbardziej ze wszystkich moich lal. Choć nie ma sukni złotej nadzieję ją na pal! Zuza, lalka nie wielka ciasna, milutka a cipka jak muszelka" 😜
 4. No, ja bym tam opierdolił schaboszczaka z jakiejś krwistej blondynki. 🤪
 5. Dajcie linka na jakieś jej nudeski, obczaim co to za materiał.
 6. Wolniej, na razie @Scorsky na tylko 2 posty, przywitanie i drugi pochwalenie się związkiem z nie za bardzo nadającą się do założenia rodziny kobietą.
 7. Dopisałbym jeszcze parę sytuacji ciężkiego kalibru, ale nie chcę. Na forum borykamy się i tak z wieloma przeciwnościami losu. Nie ma sensu tego pogłębiać dopisując kolejne.
 8. Raczej ilu ojców, któryś się wysypał do żony, a żona pobiegła do szkoły.
 9. Rak. W skrócie. Od niedawna po niedalekiej ulicy ojciec prowadza niepełnosprawnego umysłowo syna na spacery cały czas go trzymając za rękę lub za bark, syn na oko ok 18-20l, wyższy o głowę od ojca. Od sąsiadek dowiedziałem się, że był pełnosprawny, ale zdiagnozowano guza w mózgu, którego musowo było usunąć. Efekt uboczy - stał się umysłowo chory, wymaga stałej opieki i tak już do śmierci... Ojciec ma wyraz twarzy pełen bólu, cierpienia i smutku, dlaczego to spotkało jego kochanego syna...
 10. Ludzie gadają, że była dobrą opiekunką. Nosila za nim składane krzesełko na którym co chwilę odpoczywał. Coś musiało się popsuć w końcówce relacji, że zmienił testament.
 11. Będąc młodym chłopakiem w jakimś islamskim kraju, gdzie ma do wyboru kozy albo kamerki co byś wybrał?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.