Jump to content

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Posts

  9,818
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • Donations

  300.00 PLN 

Brat Jan last won the day on August 28

Brat Jan had the most liked content!

6 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  z Czarnolasu

Recent Profile Visitors

21,993 profile views

Brat Jan's Achievements

Podpułkownik

Podpułkownik (17/23)

10.9k

Reputation

 1. No wiesz...ona stoi na stołku więc trzeba przytrzymać aby nie spadła.... jest dotyk z troski, żaden podtekst. Myje talarze - pomogę ci i stajemy za nią przyciskając ją do zlewu i myjemy razem. Jak ktoś ma zmywarkę to warto ją "zepsuć" np odłączając od prądu.
 2. Powtarzam, najlepszy rząd w XXI wieku! https://forsal.pl/gospodarka/demografia/artykuly/9301665,odwrocony-drenaz-mozgow-czyli-polacy-masowo-wracaja-z-emigracji.html Polska siedzi na żyle złota talentów technologicznych, zajmując czwarte miejsce pod względem liczby absolwentów kierunków ścisłych i numer jeden pod względem absolwentek kierunków ścisłych” – powiedział Euronews polsko-amerykański inwestor Dominik Andrzejczuk. „To właśnie wysoka koncentracja talentów technologicznych sprawia, że Polska będzie prawdziwym faworytem w ciągu najbliższych 5–10 lat” - dodaje. "Wiele firm IT, planując środkowoeuropejską ekspansję, decyduje się właśnie na nasz kraj, podkreślając dostępność wysoko wykwalifikowanej kadry, podejście do pracy, warunki biznesowe, możliwości rynku oraz koszty prowadzenia działalności. (...) (W sektorze nowoczesnych usług biznesowych, BSS) średni roczny wzrost zatrudnienia wyniósł w ostatnich latach między 15 a 20 proc. (...) W całym kraju działa ponad 1300 centrów (co stanowi około 70 proc. wszystkich centrów BSS w Europie Środkowo-Wschodniej), a łączne zatrudnienie przekroczyło 300 tys. osób (dając prawie 50 proc. całkowitej liczby pracowników branży w tej części Europy)" - opisuje na swojej stronie firma doradcza Ernst & Young. Informatyka i technologie odpowiadają obecnie za 8 proc. polskiego PKB. Giganci tacy jak Microsoft, Google, Meta, Intel, Samsung czy Amazon zainwestowali w Polsce i otworzyli własne centra na terenie kraju. "Jeśli obecna polityka gospodarcza się nie zmieni, Wielkiej Brytanii grozi to, że do 2030 r. pod względem PKB na osobę zostanie wyprzedzona przez Polskę" - ostrzegał w lutym lider opozycyjnej Partii Pracy w Wielkiej Brytanii Keir Starmer, powołując się na dane Banku Światowego.
 3. Nikomu nie jest na rękę silna UE, ani Rosji, ani Stanom, ani Chinom, ani Izraelowi. Oraz dużo łatwiej rozwalić poszczególne państwa jeśli się ma w centrali w Brukseli swoich ludzi.
 4. @Lis95 na portalach coraz popularniejszy jest trend cuckold. Znajdźcie dominującego samca do trójkąta.
 5. Głowa Cię nie boli po takiej ilości zbędnej informacji? Czy masz może specjalne zatyczki do uszu?
 6. Pomijając jakieś agresywniejsze zachowania to @Lis95 chce się poczuć pożądana, a tu widać, że nawet tego nie ma. Ona chce się czuć jako łakomy kąsek dla męża, a jest ciągle "zwykłym obiadem" i to tylko gdy zawoła męża na konsumpcję. Może mu wyhamować na jakiś czas dostęp do seksu i poczekać czy obudzi się w nim "drapieżnik"?
 7. Nie zgadzam się. Życie, sex to gra i można grać różne role. Jej mąż to klasyczny przykład białorycerza, który nawet kwiatkiem nie uderzy. "Co się dzieje w łóżku zostaje w łóżku"... Mało ludzi obojga płci potrafi to stosować, ale osoba chętna się nauczy.
 8. Też się woziło słoninkę. A jeszcze 1 akcja za młodego, czyli w poprzednim wieku. Zabrakło mi paliwa jakieś 5km od domu na polach, źle obliczyłem spalanie bo powinienem dojechać, lato, 3 rano, zero ruchu. Coś jedzie, macham, auto się zatrzymuje. Patrzę rej ze wschodu, mam pietra, że zaraz mi auto ukradną albo radio i wpierdol. Na przyczepce trumna, pytam o paliwo, mają i chcą sprzedać bo mają zapas. Otwiera trumnę i podaje mi 10 litrów w kanisterku. Kupiłem sporo taniej niż na stacji.
 9. Mi w tym sezonie gołąb ujebał halogena i obryzgał pół silnika. Innym razem przed zającem wyhamowałem. Za młodego przywieźliśmy z wiejskiej imprezy barana w bagażniku, kolega sobie go przygarnął. Dobrym, darmowym sposobem na kaca, gdy wcześnie rano się wracało w 8-10 osób w d. Fiacie było mleko z baniek wystawianych na wsiach, które wozak po kolei zbierał do skupu. Jako młody kierowca-pracownik dałem się posadzić za kierownicę Żuka, gdzie hamulce aby zadziałały trzeba było kilka razy pod pompować.
 10. Tylko PiS zadbał o Braci Samców, którzy narzekali na brak kobiet w PL sprowadzając milion świeżych Ukrainek. A Bracia dalej narzekają... No to teraz szykują się do łapanek na młodych Ukraińców aby naszym braciom zmniejszyć konkurencję. A Bracia dalej narzekają...
 11. Chciałeś napisać: " Wspólne finanse i wyłącznie wspólny sex rozwalają małżeństwa" 😁😁
 12. A nie zabijać cenę? Tu tak samo, zniżka dla stałego klienta nie przysługuje?
 13. @kenobi skoro było miło i przyjemnie oraz zarobiły parę stówek to czy odzywają się z własnej inicjatywy np z propozycją powtórzenia?
 14. A masz pewność, że nie zdradziła, że nie bzyka się z innymi już od jakiegoś czasu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.