Jump to content

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  7,738
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  300.00 PLN 

Brat Jan last won the day on October 17 2021

Brat Jan had the most liked content!

Community Reputation

7,392 Świetna

6 Followers

About Brat Jan

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  San Escobar

Recent Profile Visitors

10,782 profile views
 1. "Czy się stoi czy się leży 1300 się należy" Jeżeli będzie problem z wygraniem którychś wyborów (niekoniecznie najbliższych bo te pewnie wygrają bez tego) to ten "zasiłek dla każdego" wprowadzą.
 2. To jest jakiś dramat. Co prawda nie bywam w damskim kibelku ale z opowieści dwóch koleżanek z pracy wiem, że syf jaki potrafią tam zrobić niektóre kobiety jest niewyobrażalny. Od najlżejszego kalibru typu uwalenie wszystkiego fusami z kawy/herbaty, poprzez niespłukane klocki, aż po prawdziwe armaty w postaci porzuconych zużytych podpasek. Ciężko mi w to uwierzyć, To jest chyba na poziomie podstawowego oprogramowania w którym kobieta zajmowała się przewijaniem bobasów. Chodzi o większy poziom tolerancji na "kiblowy bałagan".
 3. Zauważcie! Gdyby poziom życia na całym globie był równie wysoki co w Europie to przeludnienie znikłoby samoistnie w ciągu kilku pokoleń.
 4. Dużo korzystniej byłoby sprowadzić 300tys potomków wysiedlonych zamieszkujących Syberię i Kazachstan.
 5. Cóż to byłaby za niespodzianka, gdybyś się jej spodziewała. Czyli na razie rozwodu nie będzie?
 6. A za 450pln masz pewniaka, GFE u divy : 168cm, 58kg, jak z kochanką lub dziewczyną (pieszczoty, przytulanki, miła rozmowa, seks w różnych pozycjach, pocałunki po ciele, wspólny prysznic, kawka, różne fetysze, minetka, rimming, finał na ciałko, masaż )" Nie szukałem, może są i tańsze
 7. Ale dlaczego? Jesteśmy dla Ukrów tym samym czym zachód dla ciapatych-dostawcą darmowych zasiłków oraz szansą na lepsze życie.
 8. Jak nie potrafisz tego zmienić w obecnym środowisku, które znasz to tym bardziej będzie Ci trudno w nowym.
 9. Chłopaki przecież widać, że konto @Obliteraror przejęła jego żona. Styl pisania inny i same pochwały. 😁😁
 10. To idź z intencją nawrócenia 😁, tam więcej normalnych dziewczyn niż ten "puszczalski szrot" na portalach z wymaganiami z kosmosu. Wysoka sprzedaż gumek w Częstochowie jasno mówi, że również lubią "bawić się kropidłem"😉, ale poziom odmożdženia jest na pewno mniejszy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.