Jump to content

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Posts

  10,940
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
 • Donations

  300.00 PLN 

Brat Jan last won the day on February 7

Brat Jan had the most liked content!

6 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  z Czarnolasu

Recent Profile Visitors

25,232 profile views

Brat Jan's Achievements

Podpułkownik

Podpułkownik (17/23)

12.4k

Reputation

 1. Tak? Nie wiedziałem, to może być odwrotnie niż napisałem w poście wyżej.
 2. Zamiast wojny z Izr. możliwa "cicha wymiana rządu"... 2 plusy dla Izr i USA. Nowe władze mogą być mniej agresywnie nastawione przeciw żydom. Mogą zmniejszyć współpracę z Rosją.
 3. Chłopaki mają nadzieję, że chad ich nadzieje 😂 A przynajmniej pofantazjują sobie...
 4. Tak. Dopiero @Mosze Red przedstawił szerszy kontekst i to powinno się znaleźć na początku tematu. Że grzejemy temat nie z powodu 1 występku lecz z powodu ogólnie zwiększonego zagrożenia ze strony Ukrów.
 5. Czekajcie. Czy Wy grzejecie temat bo jakiś 1 (słownie jeden) ukraiński pojeb palnął kogoś na ulicy? Zrozumiałbym, gdyby Ukry sterroryzowali co najmniej pół osiedla...
 6. W postaci peptydów w proszku z wit C. Z tym, że jest kilka rodzajów, na stawy, na skórę itp... @Król Jarosław I właśnie wrzucił przykładowy produkt.
 7. Natknąłem się na taki text: "W orzecznictwie sądowym przeważa stanowisko, że nie można obciążać małżonka winą za rozkład pożycia jedynie na podstawie przeszłej niewierności, jeśli drugi małżonek kontynuował pożycie wiedząc o tym. Sądy uznają, że długotrwała kontynuacja małżeńskiego związku pomimo świadomości o przeszłej zdradzie oznacza bowiem jej wybaczenie." I nie wiem jak go interpretować jeśli osoba zdradzana złoży pozew o rozwód z powodu zdrady współmałżonka to sąd odrzuci pozew?
 8. Z tego 19% wiesz komu...czy może jakoś optymalizujesz opodatkowanie? 3 filar?
 9. Teraz pytanie czy podczas tego loda ona czuła się nie zaspokajana? Bo technicznie rzecz biorąc można użyć zabawek w postaci różnorakich wibratorów. Ostatecznie wynająć divę ze straponem. Czy może ma kogoś na oku i chce go wprowadzić jako 3 osobę żeby nie było zdrady?
 10. Tak psioczycie na tą Unię, ale to dzięki niej w tym kraju ojciec zaczyna mieć jakiekolwiek prawa. Co prawda postkomuna siedzi głęboko i nie da się tego wyplenić w 1 pokoleniu, ale widać, że sytuacja pomału się poprawia. Jeszcze te 20 lat temu ojcowie po rozwodzie z toksycznymi, zaburzonymi żonami to tylko "płacz i płać"...
 11. Tego nie napisałeś, że ma małe dziecko. Sądziłem, że podobnie jak u mnie dziecko już pełnoletnie lub przynajmniej nastolatek... Raczej podpisał cyrograf pod nazwą "małżeństwo". Sam związek jako taki nie daje pełni praw partnerki do majątku partnera.
 12. "Syndrom tej jedynej"... Druga połówka jabłka/pomarańczy... kartofla
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.