Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4956
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Brat Jan last won the day on May 22 2016

Brat Jan had the most liked content!

Community Reputation

3883 Świetna

4 Followers

About Brat Jan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  San Escobar

Recent Profile Visitors

4848 profile views
 1. Słyszysz to od kobiety, która mówi to patrząc Ci w oczy... Znacie się łącznie ze 4-godziny. To jest drugie wasze spotkanie. O niej: rozwiedziona, bywalczyni Woodstock i innych rockowych festiwali, bywalczyni dyskotek, nie pogardzi skrętem, a nade wszystko lubi przygodny sex. Co zrobisz? 1 sex bez gumy 2 sex z gumą 3 minetka 4 ona robi Ci loda 5 odmawiasz 6 inne, napisz co Można wybrać kilka opcji.
 2. Ale jemu właśnie chodzi o subiektywne, bo każda jednostka się trochę różni. Ma inne podejście do życia oraz stawia sobie inne cele. Np Ty ćwiczysz coś co daj Ci satysfakcję, a komuś innemu by to nie odpowiadało. Wolałby np biegać w maratonach lub zostać drugim Małyszem i to nie jest mierzalne w sposób unormowany. @goryl zaczynam postrzegać podobnie. W wielkim skrócie dobre samopoczucie dają mi realizacje zaplanowanych celów oraz dobry stan zdrowia.
 3. Zgadzam się, zamiast tylko pisać o chadach i że się nie da, warto ćwiczyć interakcje z paniami nawet na portalach, nauczyć się obycia towarzyskiego, swobody rozmów i flirtowania. To wszystko potem procentuje. To i tak dużo... Oprócz twarzy do tego potrzeba odpowiedniej psychiki. Nie wiem czy to można wypracować czy się z tym urodzić. A dzieci również urodziwe?
 4. Zależy od relacji jaka miałby się rozwinąć. Ta 19-stka może być dobra do spotkań na sex.
 5. Jest również drugie wyjście i wcale nie mało osób je wybiera: zejście z tego świata.
 6. Idąc doliną ciemności zła się nie ulęknę...bo jestem największym skurwysynem w tej dolinie?
 7. Jeżeli nie widziałeś na żywo to nie jest to ocena obiektywna. W tym wieku to już powinny mieć dorastające lub dorosłe.
 8. Najlepszego, mądrego życia w dobrym zdrowiu! Chcesz to może uczcić z "Braćmi z forum"? Tak, ale dopiero przy 40-stce, do 40-tu leciało jakoś trochę automatycznie, praca, dom...itp Zdałem sobie sprawę, że pora zadbać o siebie by mieć większe szanse na sprawne funkcjonowanie w starszym wieku. Spadło parę kilo z wagi, ograniczyłem alko. Natomiast ze sportem jakoś ciężko chociaż ogólnie sporo ruchu mam. Zacząłem spełniać marzenia i plany z młodości, ale tylko te bardziej realne. Sex z bliźniaczkami przeniosłem do tych mniej realnych Po 45-tym stałem się spokojniejszy, być może przez to, że na szczęście w końcu mam mniejszą ochotę na sex. Zawodowo stabilnie, choć rewelacji nie ma, ale już "żył sobie nie wypruwam", żeby zarobić kilka groszy więcej.
 9. Moim zdaniem zależy od pozycji i atmosfery. Ta sama czynność może być zarówno uległa jak i dominująca. Jeżeli trzymasz partnerkę mocno za włosy i każesz wziąć głęboko do buzi to jesteś dominujący, a jak leżysz związany na łożu, a partnerka robi co chce to jesteś uległy. Przyznam, że lubię obie postawy. W związku urozmaicenie jest ważne.
 10. Nie bałeś się, że przeniesie nasienie do dziurki i będziesz tatusiem?
 11. Ale większość tu piszących chce kobiet uległych czyli w pewnym sensie biernych. Ciekawym aspektem u kobiet byłoby prowokowanie i kuszenie, ale z tym również jest różnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.