Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4425
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Brat Jan last won the day on May 22 2016

Brat Jan had the most liked content!

Community Reputation

3323 Świetna

3 Followers

About Brat Jan

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  San Escobar

Recent Profile Visitors

4257 profile views
 1. Podjedzie nowym "mesiem". Kawaler, z zawodu "doktor" lub inny "prezes" to i rodzice zmiękną.
 2. Współczuję, moja kupiłaby jeszcze jedną aby wspólnie oblać zakup mebli.
 3. Dopóki będą znajdywały takich "troskliwych cipeuszy" dopóty będą miały wyjebane na zdrowe relacje partnerskie.
 4. Jak prostym trickiem zabłysnąć na randce. https://demotywatory.pl/4962495/Jak-zrobic-wrazenie-na-dziewczynie
 5. "W Polsce jest ponad dwa miliony osób, które się tym lekiem leczą" Stały czysty zysk... Marzenie każdej firmy.
 6. @cst9191 Nie wiem jak tą znajomość sklasyfikować. Z racji złej pogody w jedną z jesiennych niedziel lataliśmy w Polskę tylko we dwóch więc się co nieco dowiedziałem bezpośrednio. Widać po nim że coś go gnębi w środku. O resztę wypytałem innych. Wiekowo mógłby być moim synem więc taka trochę też ojcowska troska prze ze mnie przemawia. Z drugiej strony nie chciałbym zaszkodzić zacieśniając znajomość.
 7. No przecież cesarki są. W pełnej rodzinie są 2 pary dziadków do pomocy, może nie od razu po porodzie, ale już z kilkumiesięcznym mogą wyjść na spacer, odrobinę odciążyć. Nie tyle rozerwie i będzie mocz i kał leciał co może dojść do pęknięcia miednicy. Ale to już pretensje do prowadzącego ginekologa, ginekolożki, że nie zastosowali cesarki. A nadwaga to nie zdarzenie a norma! Większość kobiet jakimś cudem zatrzymuje je na resztę życia. Zapomniałaś o rozstępach i zwisającym brzuchu.
 8. Z bliskiego mi podwórka (grupa moto) chłopak pełnoletni, przed maturą. Miał bliską koleżankę, która o ile mi wiadomo wybrała kolegę z którym się nie lubili, który mu docinał i obmawiał. Jego przyjaciel akurat wtedy zaczął poświęcać czas swojej dziewczynie. Więc nałożyło mu się kilka przeżyć emocjonalnych na raz, zamknięty charakter oraz przypuszczam pewnego rodzaju samotność. Z tego co wiem zaczął chodzić do psychologa. Powody zupełnie nie związane z czasami w których żyjemy (nastoletnia miłość, utrata przyjaciela) równie dobrze mogło się to zdarzyć nie jednemu małolatowi i 40 lat temu. Czy można taką osobę w jakiś sposób wesprzeć nie robiąc szkód?
 9. Mam podobne zdanie. Mało prawdopodobnym jest, aby wszystkim robiła lody w gumie. O ile sam sex być może miał miejsce z zabezpieczeniem to już oral wątpliwe. @larry Zapytaj ją czy bierze tabletki, czy często wyjeżdża za granicę, jeżeli tak to mogli ją ruchać bez gum, a wiesz co to może oznaczać? Zachowaj podwójną ostrożność, albo zaproponuj jej wspólne badania. Drugie co się rzuca w oczy to to, że raczej nie potrafi utrzymać dłuższej relacji związkowej z jednym mężczyzną. Albo go zdradza. A może chciała Cię jakoś przetestować i to nie prawda z tą ilością.
 10. @Młody Samiec A to zatrzymanie oddychania to na wdechu czy wydechu?
 11. To naciskaj niech się najpierw rozstanie lub chociaż separację zrobi.
 12. Popraw to jakoś bo jest ściana textu, która nie zachęca do czytania.
 13. Ja bym to zmienił. "Nie czyń sobie tego co nie było miłe bliźniemu twemu bo i Tobie miłe nie będzie"
 14. Pani już się otrząsnęła ze zdziwienia bo poszła drogą typową kobiecą czyli "zagranie tyłkiem" i już ma kilka małych sukcesów, w tym: Pomimo tego "Pani" jest mocno sfrustrowana gdyż : Zazdrości mężowi, zamiast go wspierać. Różnica w wykształceniu. Czekamy teraz na urodziny bombelka i pozew rozwodowy...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.