Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  4081
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Brat Jan last won the day on May 22 2016

Brat Jan had the most liked content!

Community Reputation

3013 Świetna

3 Followers

About Brat Jan

 • Rank
  Kapitan

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  San Escobar

Recent Profile Visitors

3918 profile views
 1. Młodzi Bracia teraz wiecie dlaczego tak trudno Wam poderwać równolatkę. Oprócz rówieśników konkurujecie również ze starszymi, doświadczonymi samcami, którzy dodatkowo mają już jakiś wypracowany status majątkowy lub społeczny.
 2. Trenujesz zaciskanie Kegla? Spróbuj lub "wypychanie członka".
 3. Presja otoczenia!!! Widziałeś ją na oczy? Może jest brzydka, ma zeza i jedzie z paszczy. Umów się na kawę czy spacer, zobaczysz.
 4. Jak już się tak chwalicie wspólnymi chwilami to podawajcie jak długo ze sobą jesteście. U par ze stażem krótszym niż 3 lata wspólnego mieszkania to normalne, że się chce dużo rzeczy robić razem.
 5. @brama85 Przed wyjazdem nie daj się sprowokować do kłótni, wyjedź w spokoju. Gdy już wyjedziesz z domu spodziewaj się połączeń typu: " z dziećmi coś się dzieje, zachorowały, mają wysoką gorączkę, sraczkę, wymioty, niebieską lub zieloną skórę, a ja biedna nie wiem czy wzywać karetkę czy co robić?" Będzie chciała Ci spieprzyć ten wyjazd maxymalnie. Czy jak wypijesz bierze Cię na zaloty? Sporo samców tak ma, że po alko startują na podryw, może ona tego się obawia?
 6. Również. W wolnej chwili obejrzę ponownie. Wtedy może podyskutujemy. " W jego filmach zresztą dość często doszukiwano się (mniej lub bardziej zawoalowanych) nawiązań do Nowego Porządku Świata. Pikanterii tym rozważaniom dodaje też fakt, że film skrócony został aż o ponad dwadzieścia minut, w trakcie których Kubrick miał jeszcze dosadniej przedstawić swoją odważną wizję, za którą miał zapłacić najwyższą cenę. " https://joemonster.org/art/45630
 7. Jeszcze jedna sprawa mi się przypomniała, gdy na zdjęciach brak uśmiechu z widocznymi zębami wiedz, że z uzębieniem jest coś nie tak.
 8. Coś w tym jest. Podobno Polacy mieli branie w Anglii w czasie II światowej, czy dlatego, że byli "egzotyczni"?
 9. Post wisi już 2 dzień, a nie dostałem żadnego lajka ani od Sióstr, ani od Braci. Nikt nie chce wyjść z matrixa... Każda osoba chce śnić dalej swój sen...
 10. W takich fotach lubują się również szczuplejsze, ale już mamuśki, aby ukryć po ciążowe fałdy na brzuchu.
 11. Zauważ, że każda oświecona kobieta może udostępnić aż 3, więc?
 12. Jak duże masz dochody? Jeżeli nie duże teoretycznie sąd powinien nakazać podjęcie pracy. Żadnych nerwów i przemawiania jej do rozsądku! Dziwię Ci się @Mosze Red, że jako prawnik nie poradziłeś złożenia wniosku o uchylanie się małżonki od wspólnego łożenia na utrzymanie rodziny.
 13. @RealLife Przeczytaj co napisałem ws uchylania się od pracy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.