Jump to content

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  7,027
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  300.00 PLN 

Brat Jan last won the day on October 17

Brat Jan had the most liked content!

Community Reputation

6,330 Świetna

6 Followers

About Brat Jan

 • Rank
  Major

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  San Escobar

Recent Profile Visitors

9,394 profile views
 1. Dla treningu i lepszych rezultatów, "czytania mężczyzn" w przyszłości.
 2. To nie wiesz, że kobiety zmienne są? Dziś może kochać, a jutro już nie.
 3. Stawiałbym orzechy, że mogła pójść sugestia wspólnego życia w przyszłości w tym lokum, po rozwodzie. Ale na razie żeby żona się nie dowiedziała bo będzie rozwód z jego winy zrobili zapis na tą dziewczynę.
 4. Jak można winić zdradzającego biznesmena? Po co? Nie lepiej poderwać już taką co dostała tego suva, biżuterię i mieszkanie. A Ty dasz jej aż tylko fajne emocje.
 5. Owszem, ale człowiek, który cos tam w życiu osiągnął, ma styczność z niuansami życia (zakładam, że nie był to "zawód-syn") potrafi panować na tyle aby kierować się rozsądkiem. Mi się zdarza popełniać chwilowe głupstwa w różnych sytuacjach, ale następnego dnia gdy się budzę to widzę te sprawy już na chłodno. A kupno i zapis notarialny trochę trwa.
 6. ...na niektórych samców. Niby biznesmen, a nie zorientował się po ile "chodzą takie panny na rynku sponsorskim." Gdyby trafiło na większą cwaniarę to jeszcze : "misiu nie mam czym jeździć, chciałabym jakieś dużego bezpiecznego suvika, tak za pół banieczki może"...
 7. W tym temacie widać 2 postawy. Bierną- "łolaboga nie poruchom". Aktywną- Szukanie alternatyw. Trzecią jaką jest śmieszkowanie pomijam.
 8. Pamiętajcie o tym, że one będą próbowały Was ustawiać co pewien czas i trzeba przyzwyczaić się do powtarzania "procedury opierdalania".
 9. Praktyka sugeruje, że przed otwarcienm przyjedzie biskup i poświęci...własnym kropidłem😁
 10. https://nczas.com/2021/11/26/izraelski-bank-odmowil-emerytce-realizacji-zyskow-z-kryptowalut-zarobila-krocie/?fbclid=IwAR1_sAkwT4swDod7VQkJRgPMCKyB1qXWVHooIrEZryAaBo8bBRy77fjZoPs
 11. Z racji "black friday", może dziewczyny zrobiły "wietrzenie magazynów"
 12. @ZIOMB Nie sądzisz, że dziadkowie i jakaś dalsza jej rodzina będą naciskać na wychowanie Twoich dzieci, a ich wnuków w ich wierze?
 13. W moim niedalekim sąsiedztwie dzieciak przyniósł kovida i się rozchorował. Na 5 osobowa rodzinę tylko on był chory (przeleżał z duszącym kaszlem w domu, dostał jedynie jakiś antybiotyk od rodzinnego) mimo, że wszyscy byli razem na kwarantannie. Choj wie jak ten wirus losuje tych których łapie.
 14. Może pod to jest wprowadzany przepis umożliwiający budowę małego domku bez zezwolenia?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.