Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  2641
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Brat Jan

 1. Dżungla do czasu, aż nie będziesz w stanie wykazać skąd nowe auto i willa
 2. Może warto zatrudnić pracownika? @Unhomme słuszna uwaga, "Polak" z dużej!
 3. Miły facet

  Opóźniona zapłata za rżnięcie o 1 w nocy
 4. 600cm3 na start?

  Super temat. Jako, że jeszcze nie kupiłem, ale szukałem już. Rozglądałem się za chopperami, turystykami jak doradzają 600-800 pojemności dla początkującego lub powracającego po dłuuuugiej przerwie. Większość sprzedających podaje powód, że po 2-3 sezonach, gdy już ogarnęli małe co nieco chce większe moto. Też się zastanawiam czy jest sens pchać się na te 2-3 sezony, żeby później zmienić na większy? @Klariett ile masz lat?
 5. Odzież i osprzęt na motocykl

  Kask z ochroną szczęki czy tylko z dużą szybką?
 6. @Strusprawa1 rozczarowałeś mnie. Miałem Cię za poważnego ogarniętego partnera w forumowych dyskusjach, a Ty w głowie taki nastolatek jeszcze jesteś. Jakieś mordobicia, niby już długo na forum, a baby nie potrafisz wytresować. Moja również mnie często przepraszała, ale zamiast kilku słów, że wybaczam miała różne przyjemne dla mnie kary. Z resztą jak pisałeś ona idzie na "studia" i jeżeli nie będziecie w jednym mieście to nie widzę przyszłości w tym związku, nowe środowisko z dala od domu rodzinnego.
 7. Po doświadczeniach z pisaniem z "Paniami" na "szrot-portalach" randkowych doszedłem do podobnego zdania.
 8. Mam ile chcę, tylko chcieć mi się nie chce... Ale gdy dzieci były małe bywały okresy że mniej, byliśmy wymęczeni nocnym wstawaniem do dzieci, chorowanie dzieci itp A piszą kto tą wspólnotą rozporządza? Chcę auto to kupuję, chcę motocykl to kupuję...
 9. Teraz czekamy na powtórkę w siedzibie fejsa?
 10. Widzę, że to podobne podejście jakie Polki mają do rodaków zagranicą. W tym przypadku tymi lepszymi są miejscy karierowicze, a zagranicą kolorowi. Niestety nawet, gdyby taki rolnik chciał pokazać się w dużym mieście i poszaleć z dziewczynami to jednak środowisko gdzie przebywa na co dzień nie pozwoli mu na zmianę swojego podejścia do życia, bo stać by go było. W myśl przysłowia "z kim przystajesz takim się stajesz" zostanie mentalnie "wieśniakiem"? Był taka polska komedia, gdzie panna chciała się wyrwać do miasta, pracowała jako opiekunka, a potem poznała na mieście wykształconego jak się okazało rolnika. (tytuł mi uciekł z pamięci, ale było dwie części )
 11. @Magician Znajomy rolnik kupował ostatnio 1ha już po 50 000 PLN
 12. Nie wiem co tak kobiety odrzuca od wsi? Zakodowany stereotyp? Jak już pisaliście poziom życia jest wysoki, komfortowe domy, pracownicy najemni z Ukrainy bądź miejscowi żule. Setki ha + maszyny to jest już znaczący majątek, zbliżony do małego przedsiębiorcy.
 13. Żydzi potomkami Neandertańczyków?

  Interesujące spostrzeżenie. Były jakieś badania w tym zakresie?
 14. Umowa o "dziecko"

  Ona była w jego kawalerce, gdzie on godzinę wcześniej miał sex z inną panią i zostawił zużytą gumę, której po wizycie "rzekomo zaciążonej" nie mógł znaleźć.
 15. Kobiety XXL

  @Lalka Moja zaobrączkowana minęła już dawno 75kg więc muszę takie lubić
 16. https://www.magnapolonia.org/odkrycie-potwierdzajace-istnienie-starozytnej-wielkiej-lechii/ Szach, mat ateiści
 17. Kobiety XXL

  Może być i 75, ale musi być wcięcie w talii!!!
 18. Umowa o "dziecko"

  Nie "haha", ale jeżeli dojdzie do takiej sytuacji klarownie, rzeczowo, stanowczo i racjonalnymi argumentami.
 19. Oraz dostaje masę zdjęć obleśnych kutasów i nachalne propozycje...
 20. Nie miał nic przeciwko, ale po rozreklamowaniu, że szkoli "kochających inaczej" zapewne jego środowisko dało mu do zrozumienia, że popełnił błąd. Dlatego też argumentował zmianę tym: " „Nie popieram związków męsko-męskich tym bardziej wychowujących dziecko”. Mógł przecież podać przyczynę czysto ekonomiczną, że po rozreklamowaniu szkolenia LGBT uciekli mu klienci hetero i jest stratny.
 21. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  https://www.o2.pl/artykul/wmowil-obcej-kobiecie-ze-zostal-otruty-mial-umrzec-jesli-ta-nie-zgodzi-sie-na-seks-6234350059832961a
 22. Koniec świata, w Pakistanie islam się "cywilizuje" http://www.rp.pl/Spoleczenstwo/180329327-Pierwsza-transplciowa-prezenterka-w-pakistanskiej-telewizji.html
 23. Nic nie piszą czy był stanu wolnego? Pani go sprytnie urobiła, że "będą na zawsze razem" i prawdopodobnie "inwestował w związek" dlatego tak duże kwoty i domaganie się zwrotu.
 24. Czyli jeżeli to darowizna to ile powinien wynieść podatek?
×