Jump to content

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Posts

  10,938
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
 • Donations

  300.00 PLN 

Everything posted by Brat Jan

 1. Serio? Może razem z kładzeniem gładzi?
 2. Chłopaki mają nadzieję, że chad ich nadzieje 😂 A przynajmniej pofantazjują sobie...
 3. Tak. Dopiero @Mosze Red przedstawił szerszy kontekst i to powinno się znaleźć na początku tematu. Że grzejemy temat nie z powodu 1 występku lecz z powodu ogólnie zwiększonego zagrożenia ze strony Ukrów.
 4. Czekajcie. Czy Wy grzejecie temat bo jakiś 1 (słownie jeden) ukraiński pojeb palnął kogoś na ulicy? Zrozumiałbym, gdyby Ukry sterroryzowali co najmniej pół osiedla...
 5. W postaci peptydów w proszku z wit C. Z tym, że jest kilka rodzajów, na stawy, na skórę itp... @Król Jarosław I właśnie wrzucił przykładowy produkt.
 6. Natknąłem się na taki text: "W orzecznictwie sądowym przeważa stanowisko, że nie można obciążać małżonka winą za rozkład pożycia jedynie na podstawie przeszłej niewierności, jeśli drugi małżonek kontynuował pożycie wiedząc o tym. Sądy uznają, że długotrwała kontynuacja małżeńskiego związku pomimo świadomości o przeszłej zdradzie oznacza bowiem jej wybaczenie." I nie wiem jak go interpretować jeśli osoba zdradzana złoży pozew o rozwód z powodu zdrady współmałżonka to sąd odrzuci pozew?
 7. Z tego 19% wiesz komu...czy może jakoś optymalizujesz opodatkowanie? 3 filar?
 8. Teraz pytanie czy podczas tego loda ona czuła się nie zaspokajana? Bo technicznie rzecz biorąc można użyć zabawek w postaci różnorakich wibratorów. Ostatecznie wynająć divę ze straponem. Czy może ma kogoś na oku i chce go wprowadzić jako 3 osobę żeby nie było zdrady?
 9. Tak psioczycie na tą Unię, ale to dzięki niej w tym kraju ojciec zaczyna mieć jakiekolwiek prawa. Co prawda postkomuna siedzi głęboko i nie da się tego wyplenić w 1 pokoleniu, ale widać, że sytuacja pomału się poprawia. Jeszcze te 20 lat temu ojcowie po rozwodzie z toksycznymi, zaburzonymi żonami to tylko "płacz i płać"...
 10. Tego nie napisałeś, że ma małe dziecko. Sądziłem, że podobnie jak u mnie dziecko już pełnoletnie lub przynajmniej nastolatek... Raczej podpisał cyrograf pod nazwą "małżeństwo". Sam związek jako taki nie daje pełni praw partnerki do majątku partnera.
 11. "Syndrom tej jedynej"... Druga połówka jabłka/pomarańczy... kartofla
 12. Wiem po sobie, że po tylu latach to łączą już nie te hormony co za młodu i przeżywanie rozstania nie byłoby takie samo. Miłość romantyczna każe nam opierać życie wyłącznie na "drugiej połówce jabłka", a po śmierci czy rozwodzie robi się pustka... W tym roku siostrze mąż nagle odszedł w zaświaty, została z 2 dorastających dzieci...ma się załamać?
 13. To zgłoś się do mnie. Jako 50+ przygarnę kogoś do "podania szklanki wody".
 14. Jak się z tym czujecie? Jako mężczyźni? Dla mnie idealny stały układ to 60% wydatków po mojej stronie. Oczywiście w sytuacjach kryzysowych nie miałbym nic przeciwko innym proporcjom, włącznie ze 100% po stronie "wyimaginowanej partnerki" bo na żonę liczyć nie mogę w tej kwestii.
 15. + Pora się rozejść dopóki jego żonę jeszcze chcą...
 16. Skreśl, to suv, a to oznacza, że wojsko może go w każdej chwili legalnie "pożyczyć". Z tym, że po rozpoczęciu wojny za 2 lata jak to wieszczą forumowi magowie nie doczekasz się rekompensaty.
 17. @RealLife szybki jesteś...
 18. @Mosze Red chciałem zaznaczyć, że często to co wydaje się aktualnie lepszym wyborem faktycznie lub w dłuższej perspektywie nie musi nim być. Podkreślmy, ze nie jest to pełnoskalowa wojna, a ograniczone manewry, w których obywatele słabszego kraju bogacą się szybciej niż za czasów pokoju, ot taki paradox...
 19. https://biznesalert.pl/orlen-szwajcaria-ots-miliardy-zl-hezbollah/ "Wewnętrzne służby bezpieczeństwa Orlenu ostrzegały Daniela Obajtka przed współpracą z pochodzącym z Libanu Samerem A., podejrzewanym o kontakty z terrorystyczną organizacją Hezbollah – pisze Onet. To on miał pracować w spółce szwajcarskiej, która straciła 1,6 mld zł." @RealLife daję Ci 12godz. na wymyślenie wyjasnienia.
 20. He, he... Pamiętam jak na początku pandemii covid chwaliłeś się, że udało się dostać po za kolejnością do szczepienia, a tu okazuje się że jest to "eksperymentalna szpryca". Miałeś też w planie emigrację do Paragwaju, kraju w którym przewrót, kryzys i chaos może nastąpić w każdej chwili choćby z powodu jakiejś epidemii: https://www.rp.pl/swiat/art222531-koronawirus-paragwaj-prezydent-zachowa-stanowisko-zamieszki-w-stolicy Tak że ten... śmieszki, heheszki, a życie życiem...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.