Jump to content

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Posts

  9,218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • Donations

  300.00 PLN 

Everything posted by Brat Jan

 1. Już tak się nad tą policją nie znęcajcie. Oni są od robienia tego co im wyższe instancje nakazują i w sposób jaki nakazują. Gdyby mieli pozwolenie na uznaniowe użycie broni czy innych form likwidacji czy uszkodzenia agresora to by korzystali.
 2. Dlatego starsi i mądrzejsi kazali oddać co lepsze aby naszym elitą jakiś głupi pomysł nie wpadł do głowy :). Gorące głowy naszych rządzących doprowadzą do tego, że nikt nie zechce z nami na poważnie współpracować zarówno w segmencie wojskowości jak i ewentualnej odbudowy Ukr,
 3. Przeglądam różne "dziwactwa" na D.Z. i jedno trans-shemale chwali się, że ma ponad 3k zaproszeń od mężczyzn, także ten...
 4. Tak jest chyba wszędzie na prowincji. U siebie widzę podobnie. Wymrze średnie pokolenie to za te 40 lat będzie połowa pustostanów na wsiach i w małych miasteczkach, które są z dala od większych metropolii. A Wa-wa bedzie mieć z 6mln.
 5. Na PdWsch PL widać już recesję wśród firm transp. bazujących na lokalnym rynku włącznie z ich zamykaniem. A kierowcy po 1-2 tyg siedzą w domu. Także jak ktoś coś to tylko międzynarodówka i zach Eu. Znajomy znajomego ma bazę w Krk i dowozi go rodzina 250km w 1 stronę. Lata w systemie 3/1 po Europie.
 6. No nie, bo jak piszesz to ma może max 10% facetów, reszta jest na głodzie Ależ tak. Wyraźnie napisałem, że chcieli, nie że mają. Przez to dążenie do łatwego seksu zaakceptowali puszczalstwo koleżanek. Nie przewidzieli, że one będą wybierały głównie tych najlepiej wyglądających oraz zagraniczniaków. Gdyby mężczyźni utrzymali moralny poziom oraz ostracyzm społeczny wobec "łatwo dających pań" nie byłoby tego co jest. Ale i trudniej byłoby o sex bez bycia w związku.
 7. Ale o to chodziło samcom i o tym marzy każde nowe dorastające pokolenie chłopaków - żeby mieć łatwy towar do ruchania. Dopiero teraz dociera, że to jednak ślepa uliczka bo nie ma z kim zawiązać rodziny i wychować dzieci. Bo "łatwe ruchadła" się do tego nie nadają.
 8. Ja się spotykam tylko z takimi, które nauczyli rodzice jak się spuszcza wodę w toalecie Najgorzej jak po sytym obiadku z wytrenowanego na Erasmusach anala pańcia postawi takiego kloca, że nie da się spuścić w kiblu. Co wtedy?
 9. Jak sam widzisz nie wszystko nagniesz pod pillowe teorie. A nie czekaj> Bed Boy.
 10. Wiem o małych producentach prywatnych (nierejestrowanych) tzw rolników robiących wędliny z mięsa marketowego lub dodających duże ilości, jest taniej niż wyhodować własne świnki.
 11. Moja wersja - "nigdy nie wiesz kiedy dostaniesz łopatą w łeb!". W "miłości" to głowa dostaje pomieszania zmysłów...
 12. Ten Twój "chad" zachował się jak zazdrosny dzieciak, taki na krótkiej smyczy, co to w ogóle za tekst 😂 Ja bym dał młodemu szanse na naukę, z uśmiechem obserwował całą sytuację, chyba, że typek zrobił by się natarczywy i nie odpuszczał mimo porażki A nie lepiej od razu zaprosić do 3kąta? Najgorzej jak młody i laska się zgodzą.
 13. Hę? Jesteś inny. Każdy prędzej czy później dąży do seksu, a Ty przez pół roku nie.
 14. No to już po karierze sędziowskiej... Zostanie zaszczuty. "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" wiecznie żywe.
 15. - "łał kochanie nie wiedziałam, że wyszła już 14 edycja Ludwika, ale ja używam tylko Fairy, 😂 - a ten ser to wyrzuć bo cię brzuch rozboli"
 16. No niestety taka prawda. Gdyby nie sprawy łóżkowe nie byłoby po co spotykać się z paniami na szczeblu towarzyskim. Sport czy hobby ogarniamy w zasadzie w męskim gronie lub solo. A wysłuchiwać przy kawie, że kupiła za ciasne buty bo były w promocji czy że znowu ten łajdak ją skrzywdził nie za bardzo by się komu chciało.
 17. https://braciasamcy.pl/index.php?/search/&q=shit testy&quick=1&updated_after=any&sortby=relevancy&search_and_or=and&search_in=titles Tak ciężko użyć szukajki?
 18. 20lat to stanowczo za długo pisania.😂 Najlepiej pisać kilka dni, a potem ustawka na spotkanie. W trakcie pisania zejść na temat jakie alko ona preferuje, napisać co tobie smakuje i się spotkać degustować. Można inne używki zamiast alko, ale alko bardziej uniwersalne. Powtórzyć ze 20 razy to co wyżej napisałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.