Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Brat Jan

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  5271
 • Donations

  300.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Brat Jan

 1. Rozwiń proszę bo zawsze mi się wydawało, że kobiety pragną doświadczonych mężczyzn.
 2. Wg wiedzy z forum to powinno się zakończyć ekscytującym seksem, daj znać jak było.
 3. https://ujarani.com/478550 Kontrola trzeźwości...
 4. A czy Twoi rodzice jeszcze żyją? Bo: https://zycieseniora.com/finanse/alimenty-od-dziadkow – ściągnięcie alimentów od rodzica dziecka jest trudne i wymaga czasu.
 5. @Ważniak przychylam się do zdania @Januszek852 O ile jest to początkowa znajomość jeszcze bez seksu to owszem. Ale, gdy już nastąpiła konsumpcja to mało prawdopodobne żeby kobieta zaakceptowała, że spotyka się z innymi.
 6. Nie, tak działo się już od dawna, że to prawie norma, gdy kobiety są już w związku nie formalnym czy po ślubie najczęściej chcą mieć szybko dziecko. Dziwię się natomiast jej mężowi, że tak bezmyślnie w niej kończył.
 7. Hmmm, łapię się w ten wiek. Nie jestem znany, ani wyróżniająco bogaty. Jakie mam szanse u 20-25 latek? Bliskie zeru. Weź nie kuś Jak podliczę ile mnie żona kosztuje...
 8. Nie wiedziałem, gdzie to wrzucić. 🤣 https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-odciela-sobie-reke-by-dostac-ponad-milion-euro-odszkodowania,nId,4727201
 9. Autor został potraktowany "magią cipki". Teraz na telefon od ukochanej, że mąż się nad nią znęca gotów jest rzucić wszystko, pojechać i stanąć w jej obronie. Czytajcie Bracia i uczcie się...
 10. Tu powinno się zasugerować, że będzie damskie towarzystwo. Zobacz niżej jak ona to robi: Masz koleżanki? Kobiety potrzebują, żeby ich mężczyzna podobał się innym kobietom.
 11. Zauważcie, ze jest kilka odmian prostytucji. 'Ulicznica"- tirówka, która zazwyczaj daje każdemu. W mieszkaniu, gdzie już zastrzega sobie wybór np trzeźwość klienta i nie po dragach. Cichodajka. Tzw "escort", czyli wyższa półka. Sponsoring, gdzie umawia się z 1 lub kilkoma na dłuższy układ. Małżeństwo, gdzie umawia się na dawanie jednemu.
 12. Powiedz : "nawet ładna ta sąsiadka"... albo: ta nasza sąsiadka ma nawet zgrabne nogi" To jej mówię: "mam iść do naszej sąsiadki na kolację?"
 13. Lepiej takie głupoty, niż miałaby się chwalić co odwalała z innymi, jeszcze byś nabrał wstrętu do niej Skoro Ty pierwszy to nie czułeś błony i ewentualnej plamki krwi za pierwszym razem?
 14. Pod warunkiem, że nie byłbyś zaobrączkowany i nie miał dzieci... Przyszłością takiego związku jest sucha cipka oraz szukanie nowego bolca.
 15. Mam podobnie z tym, że od ślubu już naście lat. Nie sposób się z chaty ruszyć bez żony u boku, poza pracą i innymi obowiązkami. Zaraz jakieś żale, że o nią nie dbam, że jestem samolub, że ona prze ze mnie musi się nudzić w mieszkaniu. A już o noclegu solo poza domem nawet nie pomyślę.
 16. Broń to nie chleb i nie powinna być ot tak dostępna dla każdego prosto z ulicy. A postrzelać może każdy, nawet nieletni pod fachowym okiem instruktora, wystarczy wykupić godzinkę czy dwie na strzelnicy.
 17. Misiu zarabiaj, a potem płać alimenty również na żonę. Czy jej rodzice wyglądają młodziej niż mają lat? 33 to już "przedostatni dzwonek na dziecko.
 18. Żadna nowość, w mojej okolicy bodaj 27-latka też szuka ale na Bado bo chłopak ją zbrzuchacił i porzucił.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.