Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Enemy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2894
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Enemy last won the day on September 1 2017

Enemy had the most liked content!

Community Reputation

3566 Świetna

2 Followers

About Enemy

 • Rank
  Podporucznik

Contact Methods

 • Website URL
  https://mensrightspolska.wordpress.com/

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Logika, ekonomia, finanse, psychologia, filozofia, historia, polityka

Recent Profile Visitors

8653 profile views
 1. Akurat cytat Adama Smitha latający po necie jest wyciągnięty z kontekstu. Wiem, bo czytałem "Badania nad naturą i przyczynami bogactwa narodów". Smith pisze najpierw: Jednak dwie strony dalej Smith pisze, że:
 2. https://stats.oecd.org/Index.aspx?DataSetCode=MIN2AVE Jak widać, płaca minimalna działała w miarę OK na poziomie 40-45% średniej krajowej, tak max do 50%. Z kolei 60% to było porostu za dużo, stąd w Korei Płd pojawiło się bezrobocie i inne problemy.
 3. Nie zawsze się z "Palmą" zgadzam, ale tu Spurkową zaorała solidnie:
 4. https://www.rp.pl/artykul/1159414-Zona-nie-dostanie-pensji-meza--gdy-miedzy-nimi-nie-ma-pozycia.html
 5. A mi to pachnie trochę kiełbasą wyborczą. Kaczyński podał, że minimalna 4 tys. ma być w 2023 r., tak? Tylko skąd on wie jaka będzie wtedy wysokość inflacji, jaka będzie koniunktura, itd.? Jeszcze żeby mówił o procencie średniej krajowej, ale stawkę nominalną przewidywać?
 6. Jest wyrok w tej sprawie: https://www.tvn24.pl/wroclaw,44/boleslawiec-dominik-zabil-konkubenta-matki-ja-sam-ranil-wyrok-sadu,963177.html Chłopak nie pójdzie do więzienia, tylko na terapię. "Biegli orzekli, że po wielu latach gnębienia przez matkę i dwóch latach mieszkania z żerującym na chłopaku konkubencie matki, wyczerpały się zdolności adaptacyjne Dominika. To sprawiło, że w wyniku ostrej reakcji na stres jego poczytalność została całkowicie zniesiona. W piątek sąd zadecydował o umorzeniu postępowania i skierowaniu 21-latka na terapię".
 7. Obczajcie również to: https://www.foxnews.com/politics/cnn-cuts-to-commercial-trump-accuser-jean-carroll-calls-rape-sexy
 8. Ten nasz rozkoszny HOP. Poniżej tak ładnie broni feministek skrytykowanych przez niedobrą Antyfeministyczną: A tu poniżej czytał mój artykuł (z bloga Men's Rights Polska) o #MeToo oraz artykuł Rafała Olszaka "Co niszczy współczesnego mężczyznę?":
 9. Niedawno skończyłem czytać "No more Mr. Nice Guy" Roberta Glovera. Obecnie czytam: "4-godzinny tydzień pracy" - Timothy Ferriss "Psychologia ekonomiczna" - Tomasz Zaleśkiewicz
 10. Up, ale mnie w konia zrobiłeś. Wchodzę na ten ich FP patrzę, gdzie ten post z 18 czerwca? A tu temat wykopany sprzed roku, akurat 18 czerwca. Przy okazji, najnowszy tekst na Codzienniku: http://codziennikfeministyczny.pl/komunizm-dla-dzieci-milosc-rewolucja-rozmowa/ I inne artykuły tego autora: http://codziennikfeministyczny.pl/author/pawelmatusz/ Niech ktoś mnie teraz spróbuje przekonać, że ci ludzie są w pełni zdrowi psychicznie.
 11. To jest Wiktoria, nie Weronika. I tak, mogę potwierdzić, że to Fit Daria/Sara tak na 99,999%. Jako, że wiem, że Daria/Sara to Wiktoria P. (sama się do tego nawet przyznała), zgadza się także pochodzenie z Warszawy, mniej więcej aparycja (do której nic nie mam, ale Daria sama pisała, że mam nadwagę, więc wygląd pasuje) i przede wszystkim styl wypowiedzi, charakterystyczny dla Wiktorii. Wiecie dlaczego ona ostatnio wróciła na forum? Bo na Facebooku dostała bana ze 4 razy w ostatnim czasie. Ona cały czas gdzieś pisze. Waliła masę komentarzy na Świadomość Związków, jak strona miała jakąś przerwę, czy tam znudziło jej się, to przyszła pisać pod różnymi nickami na Braciach Samcach, jak dostała parę banów, poleciała na SamiecWeb, jak stamtąd wyleciała, poszła na FB, jak tam była banowana, to wróciła tu na forum. I tak w kółko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.