Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Enemy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2886
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Enemy last won the day on September 1 2017

Enemy had the most liked content!

Community Reputation

3547 Świetna

2 Followers

About Enemy

 • Rank
  Podporucznik

Contact Methods

 • Website URL
  https://mensrightspolska.wordpress.com/

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Logika, ekonomia, finanse, psychologia, filozofia, historia, polityka

Recent Profile Visitors

8424 profile views
 1. Obczajcie również to: https://www.foxnews.com/politics/cnn-cuts-to-commercial-trump-accuser-jean-carroll-calls-rape-sexy
 2. Ten nasz rozkoszny HOP. Poniżej tak ładnie broni feministek skrytykowanych przez niedobrą Antyfeministyczną: A tu poniżej czytał mój artykuł (z bloga Men's Rights Polska) o #MeToo oraz artykuł Rafała Olszaka "Co niszczy współczesnego mężczyznę?":
 3. Niedawno skończyłem czytać "No more Mr. Nice Guy" Roberta Glovera. Obecnie czytam: "4-godzinny tydzień pracy" - Timothy Ferriss "Psychologia ekonomiczna" - Tomasz Zaleśkiewicz
 4. Up, ale mnie w konia zrobiłeś. Wchodzę na ten ich FP patrzę, gdzie ten post z 18 czerwca? A tu temat wykopany sprzed roku, akurat 18 czerwca. Przy okazji, najnowszy tekst na Codzienniku: http://codziennikfeministyczny.pl/komunizm-dla-dzieci-milosc-rewolucja-rozmowa/ I inne artykuły tego autora: http://codziennikfeministyczny.pl/author/pawelmatusz/ Niech ktoś mnie teraz spróbuje przekonać, że ci ludzie są w pełni zdrowi psychicznie.
 5. To jest Wiktoria, nie Weronika. I tak, mogę potwierdzić, że to Fit Daria/Sara tak na 99,999%. Jako, że wiem, że Daria/Sara to Wiktoria P. (sama się do tego nawet przyznała), zgadza się także pochodzenie z Warszawy, mniej więcej aparycja (do której nic nie mam, ale Daria sama pisała, że mam nadwagę, więc wygląd pasuje) i przede wszystkim styl wypowiedzi, charakterystyczny dla Wiktorii. Wiecie dlaczego ona ostatnio wróciła na forum? Bo na Facebooku dostała bana ze 4 razy w ostatnim czasie. Ona cały czas gdzieś pisze. Waliła masę komentarzy na Świadomość Związków, jak strona miała jakąś przerwę, czy tam znudziło jej się, to przyszła pisać pod różnymi nickami na Braciach Samcach, jak dostała parę banów, poleciała na SamiecWeb, jak stamtąd wyleciała, poszła na FB, jak tam była banowana, to wróciła tu na forum. I tak w kółko.
 6. Pora zaktualizować temat, jako że tematyka trochę się ostatnio rozwinęła w polskim internecie. Powstał nowy portal Czerwona Pigułka, tematyka The Red Pill, sprawy męskie, prawa mężczyzn itp.: https://czerwonapigulka.pl/ Tam też można znaleźć nową odsłonę bloga Męski Głos: https://czerwonapigulka.pl/meskiglos/ Oraz Społecznego Rzecznika Praw Mężczyzn, który założył też realnie działającą organizację, Ruch na Rzecz Rzeczywistego Równouprawnienia: https://czerwonapigulka.pl/3r Dla przypomnienia FP Społeczny Rzecznik Praw Mężczyzn: https://pl-pl.facebook.com/prawamezczyzn/ Fundacja Fortior - fundacja pomagająca męskim ofiarom przemocy, zwłaszcza przemocy seksualnej oraz przemocy domowej: https://fundacja-fortior.org/ Medycy na Ulicy - zajmują się pomaganiem bezdomnym: https://www.facebook.com/medycynaulicy/ Dawny portal Redpillersi, teraz funkcjonuje pod nazwą Świadomość Związków: https://swiadomosc-zwiazkow.pl/ Antyfeministyczna wyłapała bana, ale działa już na nowym FP: https://pl-pl.facebook.com/Antyfeministyczna/ I założyła też kanał na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCFhDelb_J5sOqzQASuWIfZg Na koniec jeszcze trochę organizacji na rzecz praw ojców: http://prawodziecka.pl/ http://dladobradziecka.pl/ I taki portal też w tym temacie, Co drugi Weekend: http://www.codrugiweekend.pl/
 7. O witam, jak miło że tu zawitałeś, siemka.
 8. Feministyczna "równość" w Hiszpanii wygląda tak, że 90% oskarżeń o przemoc domową przeciwko mężczyznom jest fałszywych. 70% samobójstw mężczyzn jest spowodowanych fałszywymi oskarżeniami. Artykuły na ten temat: https://www.kukuruyo.com/2016/02/17/spain-gender-laws-a-country-against-men/ https://www.avoiceformen.com/feminism/government-tyranny/spanish-feminist-establishment-is-shaking/ I film dokumentalny:
 9. Ja się wahałem do ostatniej chwili między Kukiz'15 a Konfederacją. Serio już miałem upatrzonego kandydata od Kukiza, ale pomyślałem, że na te wyboru, jako że są do PE lepiej jednak będzie postawić na Konfederację. Szkoda, że nie weszli, tak mało brakowało.
 10. Mnie zaskoczyło, że ten film jednak został dobrze zrobiony. Myślałem, że to będzie kolejne gówienko rodem z TVN-u, a tu całkiem rzetelny dokument.
 11. Wydaje mi się, że to raczej był jednak wypadek, biorąc pod uwagę, że pożar zaczął się od dachu. Gdyby ktoś chciał podpalić, zaczęłoby hajcować się raczej od dołu. No chyba, że podpalacz zadziałał jako wtyka w ekipie remontowej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.