Jump to content

Enemy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,994
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16
 • Donations

  20.00 PLN 

Enemy last won the day on September 1 2017

Enemy had the most liked content!

Community Reputation

3,737 Świetna

3 Followers

About Enemy

 • Rank
  Podporucznik

Contact Methods

 • Website URL
  https://mensrightspolska.wordpress.com/

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Logika, ekonomia, finanse, psychologia, filozofia, historia, polityka

Recent Profile Visitors

12,674 profile views
 1. Niedawno przeczytane: "Księgi Jakubowe" - Olga Tokarczuk Obecnie w trakcie lektury: "Gdzie ci mężczyźni" - Philip Zimbardo "Faraon"- Bolesław Prus
 2. Hej, wczoraj miał premierę naprawdę interesujący mod do Gothica 2 Kroniki Myrtany: Archolos. Są już pierwsze zapisy ze streamów itp. Wygląda to naprawdę świetnie.
 3. O, ja właśnie niedawno widziałem identyczną grafikę właśnie na Wykopie. W końcu przyszedł czas, że takie informacje się rozchodzą. Widzę, że ponad 5 tys. plusików i 200 komentarzy. Jest moc.
 4. Wow, pisałem o tym 4 lata temu. Na wykopie ktoś o tym chyba pisał ostatnio. Pewnie dlatego Up trafiłeś na ten temat?
 5. W sumie niezgorszy artykuł na temat. Dobre zwłaszcza te fragmenty o samooszukiwaniu się. I takie czerwone i zielone flagi w kwestii seksu: https://www.drpsychmom.com/2021/11/27/if-you-enjoy-sex-dont-marry-someone-never-prioritizes/ Tu jeszcze więcej czerwonych flag od tej samej autorki: https://www.drpsychmom.com/2017/09/09/how-to-tell-if-your-partner-will-stop-enjoy-sex-after-marriage-and-kids/
 6. Enemy

  Niedocenione gry

  Evil Islands Mortyr (pierwsza część, bo podobno następne były do dupy, nie wiem, ja grałem tylko w pierwszą)
 7. Jprdl, ale to jest głupie. I co? Gazety, w których można było znaleźć anonse erotyczne też zamkną? I wszystkie portale randkowe, gdzie część osób szuka sponsora, też?
 8. "Władza w sieci. Jak nami rządzą social media" - Łukasz Walewski "Opowieść podręcznej" - Margaret Atwood "Księga popiołów" - Tomasz Markuszewski
 9. W końcu znalazłem kogoś na YT, kto dobrze przedstawia temat mitologii słowiańskiej bez mącenia. I dalej tego jest łączenie 10 części.
 10. "Mitologia Słowian" - Aleksander Gieysztor - przeczytane, a raczej odsłuchane w formie audiobooka "Miasteczko Salem" - Stephen King - w trakcie lektury.
 11. Najlepsza chyba książka o mitologii słowiańskiej jaka powstała po polsku to "Mitologia Słowian" Aleksandra Gieysztora. Tu mamy naukowe i badawcze podejście, z zebraniem wszystkiego do kupy. Ktoś wrzucił na YT w formie audiobooka, świetna lektura:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.