Jump to content

Enemy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  3,030
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16
 • Donations

  20.00 PLN 

Enemy last won the day on September 1 2017

Enemy had the most liked content!

Community Reputation

3,811 Świetna

3 Followers

About Enemy

 • Rank
  Podporucznik

Contact Methods

 • Website URL
  https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Logika, ekonomia, finanse, psychologia, filozofia, historia, polityka

Recent Profile Visitors

15,865 profile views
 1. Michał Gulczyński, autor raportu "Przemilczane nierówności. O problemach mężczyzn w Polsce" założył Stowarzyszenie na rzecz Chłopców i Mężczyzn. Wspomniany raport: https://klubjagiellonski.pl/publikacje/przemilczane-nierownosci-o-problemach-mezczyzn-w-polsce/ Strona główna stowarzyszenia: https://schm.org.pl/ FB: https://www.facebook.com/schmorgpl 10 marca 2023 r. z okazji Dnia Mężczyzn na Krakowskim Rynku zorganizowali manifestację na temat praw chłopców i mężczyzn. A także debatę na ten temat w Klubie Jagiellońskim: https://www.facebook.com/KJKrakow/
 2. A podstawa prawna to jaka? To nie było przypadkiem coś w rodzaju wyrównania dorobków przy podziale majątku?
 3. Dezinformacja na temat alienacji rodzicielskiej: https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska/post/dezinformacja-na-temat-alienacji-rodzicielskiej
 4. Pani Anetko (to chyba żeńska forma Pana Areczka) prawa kobiet są dla zarządu, dla Pani mamy mobbing i łamanie praw pracowniczych: https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/upokarzane-bez-umow-bez-wynagrodzenia-tak-wyglada-praca-w-centrum-praw-kobiet/h6n87yj
 5. Up, najbardziej merytoryczna książka, z naukowym i badawczym podejściem to "Mitologia Słowian" - Aleksander Gieysztor. Polecam też tę serię na YT (jest tego 10 części):
 6. https://prawniknapoligonie.pl/wezwanie-na-cwiczenia-rezerwy/ Według opinii prawnika jednak nie można zmusić do ćwiczeń osoby, która jest tylko w pasywnej rezerwie.
 7. Anna Maria Żukowska też taka odważna tylko na Twitterze.
 8. Macie potwierdzenie, że to nie fejk: https://www.nasze.fm/sounds/WCR+wezwania_20221201122623.mp3
 9. WKU wzywa na obowiązkowe ćwiczenia, nawet tych którzy nie mieli nic z wojskiem do czynienia? Materiały na ten temat: https://www.wykop.pl/link/6924693/jako-cywil-zostalem-powolany-na-33-dni-cwiczen-wojskowych/ https://www.salon24.pl/newsroom/1267867,wielu-z-nas-moze-pojsc-na-obowiazkowe-cwiczenia-wojskowe-salon24-to-potwierdzil https://www.eska.pl/slaskie/wojsko-polskie-daje-wezwania-na-cwiczenia-wojskowe-2022-sa-obowiazkowe-i-platne-aktualizacja-02-12-aa-piej-gr8B-pune.html A tu parę słów od porucznika Piotra Powałki:
 10. Czytam właśnie "Rozwód - poradnik dla mężczyzn" Wojciecha Malickiego. Tam autor poleca właśnie w takiej sytuacji też założyć żonie niebieską kartę. Oczywiście nie należy kłamać. Normalnie, żona stosuje przemoc psychiczną i próbuje Cię wrobić w przemoc.
 11. To mój starszy wątek, niestety popełniłem w nim parę błędów. Tu aktualizacja:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.