Jump to content

Enemy

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2942
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16
 • Donations

  20.00 PLN 

Enemy last won the day on September 1 2017

Enemy had the most liked content!

Community Reputation

3649 Świetna

3 Followers

About Enemy

 • Rank
  Podporucznik

Contact Methods

 • Website URL
  https://mensrightspolska.wordpress.com/

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Logika, ekonomia, finanse, psychologia, filozofia, historia, polityka

Recent Profile Visitors

11146 profile views
 1. Sprzedałem ostatnio parę krypto, które holdowałem od jesieni 2018 r. Wszystkie praktycznie ze 100% zyskiem. Wiem, że 50% zysku w skali roku to i tak dupy nie urywa, jak na kryptowaluty, ale raz że to i tak więcej niż jakakolwiek inna inwestycja, a dwa w zasadzie bardziej się na tym uczyłem i próbowałem stawiać pierwsze kroki. Teraz raczej nie będę się bawił w holdowanie, próbuje się nauczyć grania pod wydarzenia, szukania okazji, szybszego realizowania zysku. Chyba na ten moment tak łatwiej będzie zarobić.
 2. I Kondrad Hryszkiewicz z Męskiego Głosu. W Realu24 to jeszcze nie mainstream, tylko niszowy kanał. Za to na WP ostatnio wspomniano o Ruchu Rzeczywistego Równouprawnienia i Społecznym Rzeczniku Praw Mężczyzn: https://kobieta.wp.pl/wygrywa-ten-kto-pierwszy-zapuka-do-dyrektora-czemu-szkola-to-ring-dla-rozwodzacych-sie-rodzicow-6596803349334912a
 3. To film przeklejony z kanału Trudne Relacje: https://www.youtube.com/watch?v=wfoKGUALSHQ&ab_channel=TrudneRelacje Polecam cały kanał dużo o psychologii i relacjach, zwłaszcza o problemie alienacji rodzicelskiej: https://www.youtube.com/channel/UCbj8oaSS_3mlelWDv6SNBvA
 4. "Pani Jeziora" - Andrzej Sapkowski
 5. Wojna Idei Szymon Mówi Nie wiem, ale się dowiem! Szarpanki z Życiem II (pierwszy kanał zbanowany) Przeciętny Człowiek Trudne Relacje emce Prosta Ekonomia VETO MEDIA Phil Konieczny Uwaga! Naukowy bełkot Radio WNET Okiem Chemika A z takich dla humoru - BEczKA
 6. "Wieża Jaskółki - Andrzej Sapkowski "Zaburzenia osobowości we współczesnym świecie" - Theodore Millon, Davis Roger
 7. "Tako rzecze Zaratustra" - Friedrich Nietzsche "Chrzest ognia" - Andrzej Sapkowski
 8. Wyhaczyłem sobie taką ciekawą gierkę Inazuma Eleven Go Strikers 2013, powstała na podstawie mangi "Inazuma Eleven". Jest to taka piłka nożna z różnymi bajerami. Prosta (chociaż rozbudowana pod kontem różnych technik, strzałów itd.) gierka, ale gra się bardzo fajnie. Jest to gra na konsolę Wii, ale można grać na kompie przez emulator. Wygląda to tak:
 9. Najlepsi są klakierzy z TVP info, którzy jak gdyby nic, dalej przyklaskują prezesowi i PIS-owi. Plus chociaż dla Ziemkiewicza, że przejrzał na oczy:
 10. Pod oryginalnym postem widzę całkiem sporo pozytywnych komentarzy od kobiet. Te przykłady z pierwszego posta to typowy grażynizm internetowy i postawa bycia zawsze ofiarą.
 11. Zazwyczaj podchodzę sceptycznie do internetowych znawców, ale tym razem trafiłem na panią, która naprawdę dobrze ogarnia temat. Solidna wiedza o narcyzach i im podobnych: https://www.youtube.com/channel/UCnW831OQ8mHtWsXzX1dw7Lg Dobra jest zwłaszcza seria o manipulacjach narcyza: Itd. (jest tego 10 części). Ale polecam także pozostałe materiały z kanału. Jest tego sporo, temat rozłożony na czynniki pierwsze. Wiedza dla kobiet i dla mężczyzn. Są filmy po polsku i po angielsku.
 12. Nie gadajcie proszę was z kolejnymi kontami Wiktorii vel Fit Darii. To jest borderka, a borderów cechuje irracjonalny lęk przed odrzuceniem. Dlatego ona ciągle tu przyłazi nie potrafiąc przyjąć do wiadomości, że wszyscy mamy ją w dupie. Zgłaszać od razu jej posty, a moderacja zrobi resztę.
 13. Ja wam powiem, że to jest pierdolenie z tym dokładnym sprawdzeniem partnera zawsze i wszędzie. Łatwo wymieniać przypadki, gdzie ktoś związał się kimś kto był alkoholikiem albo miał wredny charakter i to widać. Ale pamiętajcie, że narcyzi na początku stosują tzw. bombardowanie miłością i nie ujawnią się od razu ze swoimi wadami. Rozpoznanie manipulacji nie jest takie proste. Powiedziałbym, że potrzeba na to dobre kilka lat zdobywania wiedzy. Wiem to po sobie, interesuję się taką tematyką od lat, a dopiero niedawno poznałem niektóre ważne pojęcia jak sałatka słowna, silver bullet czy narcystyczn
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.