Jump to content

deleteduser151

Starszy Użytkownik
 • Posts

  880
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

deleteduser151's Achievements

Młodszy chorąży

Młodszy chorąży (9/23)

1k

Reputation

 1. Pisałam to w innym temacie ale powtórzę tutaj: Co w zastępstwie kawy? 1. Sok pomarańczowy, świeżo wyciskany. Mi daje kopa. 2. Kawa z mniszka. Smak zbliżony do kawy, świetnie wpływa na wątrobę i skórę; zawiera sporą dawkę antyoksydantów. Oprócz podlinkowanego produktu z IHerb, jest jeszcze polski odpowiednik z Siedleckiej Manufaktury Kawy. 3. Matcha albo Yerba Mate 4. Żołędziówka. Smak specyficzny, ale ta podlinkowana zawiera cynamon, kardamon i goździki- w sam raz na zimę. 5. Zamiast matchy- trawa jęczmienna. Tutaj wersja z Darów Natury. 6. Gorzkie, klasyczne kakao W Auchan jest (była?) chyba nienajgorsza kawa bezkofeinowa Speciality Gorilla Coffeee, tak przy okazji. Inny przykład kawy bezkofeinowej- tutaj Jak jesteś niskociśnieniowcem to z ziółek dobra jest lukrecja. Pomijając wyżej wymienione paskudztwa to: pokrzywa, skrzyp (dobre na włosy i układ moczowy), jest nawet specjalnie stworzona w tym celu (i lepsza w działaniu od takiej pokrzywy) herbata krzemionkowa; szałwia (to chyba bardziej na gardło) czy mięta. Tu ciekawe i dobre herbaty ajurwedyjskie. Bądź po postu skuś się na zieloną bądź białą herbatę- lub dobrą wodę wysoko zmineralizowaną. (Dobrze nawadniają też wodorosty z takich ciekawych paskudztw)
 2. Nie mam nic do Ukrainek. Jak któryś jest w polsko-ukraińskim związku życzę wszystkiego dobrego. Wzruszające.
 3. Niemożliwe. 😜 Jeszcze sobie małego Einsteina strzel, żeby nie być wyjątkiem od własnej reguły, gdzie to najlepsi powinni się rozmnażać 😆 Jak coś to ja się tylko zbijam xD Wszystkiego dobrego, miliardów na koncie, Stacy w łóżku i wykupionego miejsca na cmentarzu Złoto ❤ 😆
 4. @SzatanK Ale z Ciebie podły gnojek. Ty dobrze wiesz o czym mówię. Będziesz chciał trochę punkcików ode mnie nazbierać- a taką figę z makiem dostaniesz, zobaczysz. xD Akurat nie wiedziałeś. Uważaj, bo uwierzę 😜 No typowy samiec. To jest obraza dla cudnych kobiet, kiedy Ciebie biorą za samicę 😆
 5. Widzę dobrą konkurencję dla mojego złośliwego charakteru 😆 @Hatmehit sobie świetnie radzi i bardzo dobrze. Ktoś będzie musiał robić na Twój zadek za te paręnaście lat. Twoje zaoszczędzone miliony mogą inaczej stracić wartość w tempie jeszcze szybszym niż teraz i co wtedy? Ten trend też się nie zmienia, podobnie jak coraz mniejsza ilość dzieci Się Panie Matematyk nie mędrkuj
 6. Głupi żart, w kontekście kontroli urodzin i tego by jedynie najlepsi się rozmnażali Jasne, że tak jest jak mówisz
 7. Oby dzieci były ponadprzeciętne, inaczej do utylizacji a cały misterny plan poszedł w (...) 😆 Takie marnotractwo zasobów naturalnych, za to musi być kara! Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać 😆 @SzatanK nie smutaj się na moich postach, bo to mi się do punktów reputacji nie wlicza 😆 To humor jest, czarny co prawda- ale jednak 😉
 8. Pytałaś gdzie widzę Twoją infantylność. W tym, że ciągle nie przerobiłaś ani swoich kompleksów ani swoich doświadczeń. To ciągle w Tobie żyje. Twój wybór. Przerąbane, bo wynika, że kobietą nie będziesz czuć się najprawdopodobniej nigdy. Z wiekiem robimy się coraz brzydsi. 🤔
 9. Chłopie ja wiem, że jak kobieta się ładnie ubiera to dla facetów. Naprawdę, żaden to Red Pill. Wybacz, ale ja tego aspektu nie uważam za kluczowego dla kobiecości. Tym bardziej kluczowego dla mnie jako osoby. Jak ktoś się na tym fiksuje non stop, to najlepiej nie świadczy w mojej ocenie. Ile można ćwiczyć infantylizm?
 10. Lepiej staraj się być jak pisze @meghan Zaniedbane kobiety są passe. Lol Nie ma w tym kontekście. Po prostu pokazuje gdzie stawiasz nacisk. Ty stawiasz na bycie wiecznie adorowaną. Kojarzę takie kobiety, mam taką w rodzinie. Zafiksowaną na fizyczności strasznie. Dobiega 50tki, ładna kobieta zawsze wystrojona. Zawsze w centrum. Żaden facet z nią nie wytrzymał, skończyła jako samotna matka. Nie ma w tym nic dziwnego. Własna córka w cieniu. Przejebane. Patrzę na nią jak na niedojrzałą, rozwydrzoną nastolatkę. Uroda jest jej przekleństwem, bo uniemożliwia bliskie relacje. Ty się skupiasz na braku, ale imo to te same spektrum głupoty. Nie chciałabym nigdy być spłaszczona do bycia ładną dla Panów. Jaka to strata wszystkich innych cech, które mam jako kobieta. Ty mi nie mów o tym, na co Panowie zwracają uwagę bo to wiem, niegorzej od Ciebie 😉 ale na to jak Ty sama na siebie patrzysz i gdzie aspirujesz odpowiadasz głównie Ty.
 11. Nie obraź się, ale z mojej perspektywy kobiecość to nie bycie kurwą. Kim ty jesteś @niemlodyjoda w tym świetle? Czy jak zwykle one jedno, a Tyś niewinna lelija? Nie. Ja nie chciałabym być jak najdłużej atrakcyjna. Ja chciałabym być jak najdłużej kochana. Mów za siebie, ja też do najpiękniejszych nie należę, a tak powalonego myślenia nie mam, wybacz. Nie xP Masz rację, ale społeczeństwo niemieckie za specjalnie nie protestowało. Nie chciałam pisać o sponsorowaniu Hitlera, nie taki był sens wypowiedzi.
 12. Wschód różni się od nas ideologicznie. Wybacz, ale ja nie chciałabym mieszkać w Azji patrząc na historię. U nich jest do bani w zasadzie cały czas, człowiek nic tam jako osoba nie znaczył. Czy popatrzysz na Rosję, Indie, Bliski Wschód czy Chiny. To jest mentalne szambo, które teraz ładnie wygląda. Zachód jest w tym względzie bardziej wolnościowy, co ma przyczynę w specyficznym zderzeniu chrześcijaństwa z prawem rzymskim. Kiedy te podstawy usunąć robimy się wschodnią nieco bardziej uporządkowaną dziczą. To miałam na myśli mówiąc "zachód tak ma". Mnie to rozwala, że ktoś w ogóle myśli by dać komuś "nadzór" nad moimi najbardziej osobistymi wyborami. Postrzegam taką osobę jako zniewoloną. To jest mój wybór I nic nikomu do tego. Mam prawo się zachlać i mam prawo żyć w czystości. W obu przypadkach to ja ponoszę konsekwencje. Nie mam żadnego prawa decydować kto może być rodzicem a kto nie. Ogólnie niezły hit. Zabić dziecko w łonie- nie ma problemu, normalna kolej rzeczy. Chcesz założyć rodzinę, której dasz miłość- nie, bo narodzi się z tego przeciętna jednostka ( a skąd można to wiedzieć? 😀 Moje gratulacje, nie wiedziałam, że mamy tak zaawansowanych genetyków na forum 😆) , która będzie tylko zużywać zasoby. 😀 Gorzej jak zwierzę. Ogólnie najlepiej jak się zabijesz. Myślę, że ludzi czeka powrót do Edenu. Nadzy, połączeni w zbiorową duchowość będziemy "pielęgnować nasz wspólny ogródek". Witamy w domu.
 13. To naturalne dla Europy. Ekstrema wracają gdy ludziom potrzeba kierunku i są pozbawieni gruntu, nadziei. Hitler został wybrany w demokratycznych wyborach i zaczął od wycinania osób niepełnosprawnych. Niemieckie społeczeństwo było wtedy w czarnej dupie od każdej, możliwej strony, zwłaszcza psychicznej + ich naturalne, narodowe skłonności. Gdy coś im się pierdoli mają manię "oczyszyczania". Podobną rzecz zrobił wcześniej Luter. Czy też Rewolucja Francuska. Zachód tak ma. To jest w nim przerażające. No, ale tak jest jak się człowieka pozbawia jego podstawowego przymiotu. Godności- z której to zachód słynął. Tracimy naszą kartę przetargową i tyle. A w kolektywizmie przegramy z Wschodem, jest on dla nich naturalny i bardziej zaawansowany.
 14. Problem zaplanowny, poprzez powolną zmianę mentalności ludzi Zachodu i ogólny rozpierdol w systemie wartości jako takich. W skrócie: Osobę zamieniono na jednostkę. A to nie jedno i nie to samo. Walnie oczywiście, bo nie może być inaczej. Ta ideologia to się dzieje mniej więcej od rewolucji seksualnej. W przypadku Europy Wschodniej od upadku komuny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.